ReRum Finance půjčka – recenze

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Peníze lze použít na cokoliv
 • Možnost vyřízení online
 • První půjčka zdarma
Mám zájem o ReRum půjčku

Poskytovatelem ReRum půjčky je společnost Rerum Finance, s.r.o., která sídlí na Praze 1. Svým klientům nabízí rychlou půjčku s možností sjednat online, pro nové žadatele o nebankovní úvěr si připravila první půjčku zdarma. Jaké jsou základní parametry ReRum půjčky? Kdo o ni může zažádat?

ReRum půjčka od společnosti Rerum Finance, s.r.o. se řadí mezi nebankovní půjčky. Novým klientům nabízí první půjčku zdarma, při prvním žádání lze sjednat úvěr ve výši 8 000 Kč. Při opakovaném půjčování je možné zažádat až o 20 000 Kč.

I přes to, že první úvěr od ReRum lze získat s nulovými úroky, u dalších půjček od této společnosti se RPSN pohybuje celkem vysoko. Začíná totiž na 1 269,72 % a končí nad 46 000 %. Přesto má ReRum půjčka hned několik výhod. Jaké to jsou?

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Parametry ReRum půjčky

 • Výše úvěru: 500 – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: 7-30 dní
 • RPSN: od 0 %, při opakovaném sjednání od 1 269,72 %
 • Věková hranice: 18 až 65 let
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
 • Půjčka bez kontroly registru dlužníků: ano
 • Půjčka bez ručitele: ano
 • Půjčka pro cizince: ne

Jak je z přehledu patrné, jedná se o krátkodobou půjčku. Dobu splatnosti je možné za poplatek prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní. Čerpat ji mohou lidé se záznamem v registrech, může též posloužit jako půjčka pro zadlužené nebo jako půjčka v exekuci.

Výhody ReRum půjčky

ReRum nebankovní půjčku lze využít na cokoliv. Jedná se totiž o bezúčelový úvěr. ReRum vyniká též rychlostí sjednání – lze o ní hovořit jako o rychlé půjčce, kterou je možné vyřídit online z pohodlí domova. Klient půjčené peníze obdrží již do 15 minut na svém běžném bankovním účtu.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Mezi další výhody ReRum se jistě řadí možnost sjednat tuto půjčku bez kontroly registrů nebo bez doložení příjmů. Je proto vhodná i jako úvěr pro maminky na mateřské, studenty či nezaměstnané. Stejné úvěry lze získat také u Flash půjčky. Zkušenosti s Flash půjčkou vypovídají o tom, že sjednání je velmi snadné.

Výhody ReRum půjčky je možné shrnout následovně:

 • rychlá půjčka – peníze na účtu již do 15 minut od schválení
 • možnost sjednat online
 • novým zákazníkům nabízí první půjčku zdarma
 • jedná se o půjčku bez kontroly registru dlužníků i bez doložení příjmů
 • nekontroluje se rejstřík trestů
 • půjčka je bez ručitele
 • půjčku lze čerpat opakovaně
 • garantována vysoká bezpečnost, nejedná se o lichvu
 • jednoduché podmínky
 • možnost prodloužení splatnosti

Je dobré taky zmínit, že v případě ReRum půjčky se nejedná o podvod. Společnost Rerum Finance, s.r.o. je vlastníkem licence od ČNB pro poskytování nebankovních úvěrů. Všeobecné podmínky o ReRum jsou dostupné na webových stránkách společnosti www.rerum.cz.

Mezi největší výhody ReRum půjčky se řadí sjednání nového úvěru zcela zdarma.

Nevýhody ReRum půjčky

Mezi nevýhody ReRum půjčky se jistě řadí vysoké úroky při opakovaném žádání. Například RPSN dalece přesahuje 1 200 %. Vysoké jsou také například poplatky pojící se s prodloužením splatnosti, která je krátkodobá – 30 dní.

ReRum půjčku je možné sjednat pouze v nízkých částkách – při prvním sjednání od 500 Kč do 8 000 Kč, při opakovaném do 20 000 Kč. Lze ji tedy považovat za mikropůjčku. Limitující také může být věková hranice, která se pohybuje v rozmezí 18 až 65 let, není proto vhodná pro důchodce.

Jako nevýhoda se může také jevit fakt, že ReRum půjčka se řadí mezi nebankovní úvěry, které jsou v mnoha ohledech nebezpečné – hlavně pro neplatiče nebo klienty s nízkou bonitou. Krátkodobé půjčky, mikropůjčky aj. totiž dokáží ještě víc prohloubit dluhovou past.

V případě, že žadatel o půjčku nemá šanci kladného vyřízení v rámci bankovních úvěrů, jeví se nebankovní rychlé půjčky jako nejrychlejší možnost. Přesto by k nim měl člověk přistupovat obezřetně a vybrat takovou, která mu bude vyhovovat svými podmínkami.

Rerum Finance na svých stránkách nabízí k nahlédnutí i tabulky jednotlivých poplatků, například za prodloužení splatnosti. (Zdroj: www.rerum.cz)

Jaké jsou podmínky pro sjednání ReRum půjčky?

Klient, který žádá o ReRum půjčku, by měl být starší 18 let, tedy plnoletý, vlastnit funkční mobilní telefon, mít aktivní bankovní účet a doložit kopii občanského průkazu – z obou stran.

I přes to, že se jedná o půjčku bez doložení příjmů, společnost může požadovat doklad o stálém příjmu za poslední 3 měsíce. Nemusí se však nutně jednat o výplatu ze zaměstnání. Stejně tak mohou žádat maminky na mateřské, studenti s brigádou, nezaměstnaní na podpoře, invalidní důchodci aj.

Pro online sjednání ReRum půjčky je nutné mít přístup k internetu. Půjčka též není vhodná pro cizince, žadatel musí být občanem ČR.

Jak o ReRum půjčku zažádat?

Pro sjednání ReRum půjčky slouží především online formulář na stránkách společnosti. Do zdejší ReRum kalkulačky stačí zadat požadovanou částku (500-20 000 Kč) a dobu splatnosti v rozmezí 7-30 dnů. Následně se klikne na oranžové tlačítko „Půjčit ihned.“ Web automaticky přesměruje k registračnímu formuláři.

V registračním formuláři při žádosti o ReRum půjčku se vyplňují osobní údaje, jako je jméno, příjmení, rodné číslo a číslo občanského průkazu.

Dále jsou důležité taky kontaktní údaje, kam se řadí e-mailová adresa, telefonní číslo a adresa trvalého bydliště, popřípadě korespondenční adresa.

Vyplnění žádosti o ReRum půjčku je jednoduché – stačí vyplnit náležité údaje, jako je jméno a příjmení, kontakt nebo informace o měsíčních příjmech a výdajích.

Po zadání osobních a kontaktních údajích se v žádosti o ReRum půjčku vyplňuje zdroj příjmu, kam se řadí:

 • zaměstnání
 • OSVČ
 • důchod
 • invalidní důchod
 • nezaměstnanost
 • studium
 • mateřská dovolená

Následně se sdělí průměrný měsíční příjem, měsíční výdaje, počet členů domácnosti a počet těch, kteří mají pravidelný měsíční příjem.

Nakonec se vyplní číslo účtu, heslo a jeho potvrzení. Po souhlasu s podmínkami se následně potvrdí totožnosti a poté se jen čeká na schválení půjčky, které trvá jen pár minut.

Pro potvrzení žádosti o ReRum půjčku je důležité souhlasit se všeobecnými podmínkami.

Pro koho je a není ReRum půjčka vhodná?

ReRum nebankovní půjčka je určena všem plnoletým občanům ČR ve věku 18-65 let. Hodí se lidem, kteří potřebují malou, rychlou a snadno dostupnou půjčku, kterou jsou schopni vrátit do 30 dnů. Je možné ji využít jako rychlou půjčku na účet ještě dnes nebo jako okamžitou půjčku pro zadlužené.

První půjčka zdarma je navíc poskytována bez poplatků a bez úroků, je tedy vhodná klientům, kteří shání levnou nebankovní půjčku.

ReRum půjčka není poskytována cizincům, zřejmě na ni nedosáhnou ani důchodci nad 65 let. Navíc je nutné vlastnit běžný bankovní účet, ReRum nevyplácí v hotovosti.

Na co se ReRum půjčka hodí?

Jelikož je půjčka od Rerum Finance, s.r.o. bezúčelová, tedy nemusí se dodávat, proč si klient půjčuje, lze ji využít na cokoliv.

Spoustě lidem tyto krátkodobé mikropůjčky pomáhají jako půjčky před výplatou, kdy na účtu nezbývá již příliš financí. Na půjčky do výplaty se specializuje agregátor Půjčka Plus, který vybere půjčku na základě individuálních požadavků.

ReRum půjčka může dále posloužit například pro vykrytí pozapomenutých složenek, při nenadálých situacích, kdy se např. rozbil domácí spotřebič, mobilní telefon, počítač apod.

Půjčka od společnosti Rerum Finance přináší hned několik výhod – je rychlá, online a první půjčka je zdarma. (Zdroj: www.rerum.cz)

ReRum půjčka: recenze a zkušenosti

ReRum půjčka je na spoustě úvěrových srovnávačích garantována jako bezpečný nebankovní úvěr. Na portálu www.coolpujcky.cz se těší celkem vysokému hodnocení. ReRum půjčka si zde vysloužila 4 hvězdičky z 5.

Zákazníci, kteří sjednali ReRum půjčku, především chválí rychlost sjednání a možnost zažádat online bez nutné návštěvy pobočky společnosti.

Za velké plus půjčky od Rerum Financí považují první půjčku zdarma. Díky tomu totiž spousta klientů ušetřila na poplatcích a vyhnula se vysokým úrokům.

Kontakt

Zákaznická linka: +420 222 202 000
Oddělení pohledávek: +420 222 202 020
E-mail: info@rerum.cz / pohledavky@rerum.cz

Sídlo společnosti:
Mezibranská 1579/4
Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 03210235
DIČ: CZ 03210235

bez úrokurecenzezdarma

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.