Krátkodobé půjčky – srovnání úvěrů 2024

Krátkodobé půjčky jsou nabízeny především nebankovními společnostmi a vyznačují se zejména nižšími poskytnutými částkami či kratší dobou splatnosti. Jaké typy krátkodobých půjček existují, na co si dát pozor a u jakých společností lze krátkodobé nebankovní úvěry sjednat v roce 2024 a jaký je rozdíl mezi krátkodobými nebankovními a krátkodobé bankovní úvěry?

Poskytovatelé krátkodobých úvěrů cílí především na ty, kteří potřebují peníze rychle a snadno. Půjčit si lze zpravidla částky v rozmezí od 1 000 Kč do 30 000 Kč na dobu 1 až 4 týdnů. Některé společnosti však nabízejí krátkodobé půjčky již od 500 Kč.

Krátkodobé úvěry

Krátkodobé úvěry jsou neúčelové, což znamená, že peníze je možné využít na cokoliv. Na rozdíl od dlouhodobých úvěrů se nesplácejí formou pravidelných měsíčních splátek, nýbrž jednorázově.

Nejčastějším důvodem žádosti o krátkodobou půjčku jsou náhlé, neodkladné výdaje. Pro mnohé žadatele je zároveň důležité, aby bylo možné získat úvěr i přes negativní úvěrovou historii.

Jednotliví poskytovatelé proto tento typ půjčky inzerují například jako:

 • krátkodobé bezúročné půjčky ihned
 • krátkodobé půjčky před výplatou
 • krátkodobé půjčky na účet ihned
 • krátkodobé půjčky nonstop
 • krátkodobé SMS půjčky do 5 000 Kč
 • krátkodobé půjčky bez registru

Tyto druhy krátkodobých půjček mají mnoho společného a často se jedná o totožné produkty s odlišným pojmenováním. Přesto mohou mít různá specifika.

Týká se to především krátkodobých půjček nonstop a ihned, například i o víkendu, a krátkodobých půjček bez registru, které jsou výjimečné svou rizikovostí.

Potřebujete krátkodobou bezúročnou půjčku ihned na účet? Řešením může být Zaplo půjčka, kterou lze sjednat až do výše 16 000 Kč bez úroků a poplatků.

Mám zájem o Zaplo půjčku s RPSN 0 % >

Konkrétní půjčky, které spadají do výše zmíněných kategorií, jsou představeny v dalších odstavcích tohoto článku.

Zájemci o úvěr, kterým se nechce hledat tu nejvýhodnější nabídku svépomocí, mohou využít online srovnání a zprostředkování krátkodobých úvěrů a půjček.

Mezi tzv. online agregátory patří portál Gejša půjčka, který dokáže vyhledat vhodný úvěr na základě individuálních požadavků, Čínská půjčka a Půjčka Plus.

V případě nenadále finanční tísně může krátkodobá půjčka bez registru situaci usnadnit.

Krátkodobá bezúročná půjčka ihned na účet

V současné době existuje poměrně velké množství krátkodobých bezúročných půjček, které lze obdržet ihned po schválení. Důvodem oblíbenosti půjček bez úroků je pochopitelně jejich výhodnost. Nicméně je třeba pamatovat na to, že krátkodobá bezúročná půjčka automaticky neznamená půjčku s RPSN 0%.

V některých případech jsou sice úroky nulové, avšak je účtován poplatek za poskytnutí půjčky. Ve výsledku se proto nejedná o půjčku zdarma, jak by mohlo označení „bezúročná“ mylně napovídat.

Nutno podotknout, že poplatek za poskytnutí je často velmi vysoký a úvěr tak může vyjít stejně draho, jako kdyby byly účtovány úroky.

Aktuálně dostupné krátkodobé bezúročné půjčky ihned lze vidět v tabulce. Téměř ve všech případech se jedná o půjčky do 15 minut od schválení.

PoskytovatelPůjčkaVýše půjčkySplatnostÚrokRPSN
Zaplo Finance s.r.o.Zaplo půjčka1 000 Kč – 16 000 Kč7 – 30 dní0 %0 %
CreditStar Czech s.r.o.CreditStar půjčka1 000 Kč – 7 000 Kč5 – 30 dní0 %0 %
Home Credit a.s.Kamali1 000 Kč – 15 000 Kč1 – 14 dní0 %0 %
FlexiFin s.r.o.FlexiFin půjčka1 000 Kč – 30 000 Kč1 – 14 dní0 %0 %
Fair Credit Czech s.r.o.Půjčka Tetička1 000 Kč – 20 000 Kč5 – 30 dní0 %4 933,41 % – 2 697 281,32 %
Orange Finance s.r.o.SOS Credit1 000 Kč – 8 000 Kč7 – 28 dní0 %0 %

Až na půjčku Tetička jsou všechny zmíněné krátkodobé půjčky bezúročné a také bez poplatků. RPSN je tudíž 0 % a člověk zaplatí skutečně pouze částku, kterou si půjčil.

Bezúročnou půjčku a navíc bez poplatků nabízí také Monefit půjčka se splatností 3 měsíce. Žadatel tedy předem ví, že dlužnou částku bude muset zaplatit ve splátkách během 3 měsíců. Půjčit si lze až 25 000 Kč.

Jedná se o tzv. první půjčky zdarma, což znamená, že úroky ani poplatky se nehradí pouze v případě první žádosti. Jestliže si klient u příslušné společnosti v minulosti půjčil, budou úroky i případné poplatky účtovány.

První půjčku zdarma poskytuje celá řada institucí, například výhradně česká společnost Credit Makers. Další volbou pro klienta může být rovněž Microcredit. Tato společnost nabízí půjčku zdarma již do 15 minut.

V případě krátkodobé finanční tísně si není třeba dělat starosti. O rychlou půjčku lze zažádat online a peníze následně obdržet na účet do 15 minut od schválení.
V případě krátkodobé finanční tísně si není třeba dělat starosti. O rychlou půjčku lze zažádat online a peníze následně obdržet na účet do 15 minut od schválení.

Krátkodobá půjčka před výplatou

Jak již napovídá sám název, o krátkodobé půjčky před výplatou žádají především lidé, kterým zbývá pár dní do výplaty a nemají proto dostatek financí na zaplacení nečekaných výdajů. Jedná se o menší částky, obvykle pár tisíc korun, které na pokrytí těchto výloh stačí.

PoskytovatelPůjčkaVýše půjčkySplatnostRPSN
CoolCredit s.r.o.CoolCredit půjčka1 000 Kč – 20 000 Kč5 – 30 dní2 969 % – 105 015 %
Kontex Trade International s.r.o.Půjčka71 000 Kč – 15 000 Kč7 – 28 dní3 418,31 % – 174 332,01 %
Simfina a.s.Simple půjčka1 000 Kč – 10 000 Kč7 – 30 dní1 836 % – 3 306 %
Emma’s Credit s.r.o.CreditGo půjčka500 Kč – 15 000 Kč5 – 30 dní7 595,30 % –
53 376 108,11 %

V tabulce jsou uvedeni poskytovatelé krátkodobých půjček, které lze využít jako půjčky před výplatou. Každou půjčku je možné rozkliknout a dozvědět se o ní více.

Krátkodobé úvěry, které jsou inzerovány jako půjčky před výplatou, jsou vzhledem ke svému účelu poskytovány téměř ihned. Žádost lze podat online, v některých případech také telefonicky. Většina poskytovatelů převádí peníze na bankovní účet do 30 minut od schválení žádosti.

Poskytnutí půjčky před výplatou obvykle není podmíněno doložením příjmu. Tudíž i lidé, kteří by kvůli nízkému výdělku nedosáhli na dlouhodobý úvěr, mohou krátkodobou půjčku před výplatou získat.

Může jít například o studenty, kteří nesplňují podmínky pro poskytnutí studentské půjčky.

Jako půjčka na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou poslouží řada krátkodobých nebankovních úvěrů, například i výše zmíněné krátkodobé bezúročné půjčky ihned. Někdy bývají nabízeny také jako rychlé půjčky online, krátkodobé půjčky ihned na účet a podobně.

Překvapily vás nenadálé výdaje? Rychlou pomoc v podobě krátkodobé půjčky před výplatou nabízí CoolCredit, Půjčka7 a CrediGo.

Krátkodobá půjčka ihned na účet

Takzvané rychlé půjčky jsou častým řešením situací, kdy je třeba zaplatit nečekaný výdaj, a v podstatě se tedy neliší od krátkodobých půjček před výplatou.

Poskytovatelé krátkodobých půjček ihned jsou uvedeni v tabulce. Při rozhodování, kterou půjčku zvolit, se vyplatí vyzkoušet krátkodobé bezúročné půjčky. Seznam rychlých bezúročných půjček se nachází na začátku článku.

PoskytovatelPůjčkaVýše půjčkySplatnostRPSN
Creamfinance Czech s.r.oCreditOn500 Kč – 5 000 Kč1 – 30 dní325 % – 3 723 %
Kredito24 Česká republika s.r.o.Kredito241 000 Kč – 20 000 Kč1 – 30 dní2 334 %
Elephant Orchestra, s.r.o.Ninja půjčka1 000 Kč – 10 000 Kč7 – 45 dníod 34 %
Fincapus s.r.o.Nuko půjčka1 000 Kč – 20 000 Kč7 – 30 dní1 141,21 % – 535 615,39 %
Berpůjčku s.r.o.Berpůjčku1 000 Kč – 35 000 Kč30 dní – 12 měsícůod 219,2 %

A jak získat krátkodobou půjčku ihned na účet? Převážná většina nebankovních poskytovatelů nabízí online půjčky, které se sjednávají pomocí jednoduchého webového formuláře.

Do formuláře stačí zadat výši půjčky (obvykle do 30 tisíc korun) a dobu splácení (obvykle do 30 dní) a vyplnit požadované údaje. V některých případech je nutné poskytnout informace o příjmech, výdajích, bydlení apod.

U rychlých půjček pak peníze dorazí na účet klienta během několika minut, maximálně do hodiny od vyhodnocení žádosti.

Úvěry, inzerované jako krátkodobé půjčky ihned na účet, je možné získat rychle jen během pracovních dní. V případě, že člověk potřebuje peníze o víkendu, může být řešením hotovostní krátkodobá půjčka – nonstop poskytovaným úvěrům se věnujeme v další části článku.

Nebankovní společnosti umožňují krátkodobý úvěr sjednat kdykoliv a kdekoliv.

Krátkodobá půjčka nonstop – krátkodobý úvěr i o víkendu

Jak již bylo řečeno, mnoho nebankovních společností poskytuje krátkodobé půjčky na účet ihned, nicméně pouze během pracovních dní. Najdou se však i takoví poskytovatelé, kteří nabízejí krátkodobé půjčky nonstop, tedy i o víkendu, kdy bankovní transakce neprobíhají.

Jedná se o půjčky na ruku neboli hotovostní půjčky, které bývají označovány také jako půjčky bez účtu. Sjednávají se online, telefonicky nebo SMS zprávou.

Podmínky pro poskytnutí nebývají nikterak striktní. Rychlé půjčky o víkendu jsou často půjčkami bez doložení příjmu. Může tedy jít i o půjčku pro nezaměstnané, například pro matky na mateřské dovolené.

Poskytovatelů krátkodobých půjček nonstop není mnoho. V portfoliu většiny nebankovních společností najdeme spíše běžnější rychlé půjčky vyplácené na bankovní účet v pracovní dny.

PoskytovatelPůjčkaVýše půjčkySplatnostRPSN
CreditPortal, a.sCreditPortal půjčka500 Kč – 30 000 Kč5 – 30 dní9 202,60 % – 33 844 441,80 %
Zaplo Finance s.r.o.Zaplo půjčka1 000 Kč – 30 000 Kč7 – 30 dní0 % – 84 509,3 %

Výplata krátkodobých půjček poskytovaných nonstop často probíhá prostřednictvím terminálů v trafikách nebo na čerpacích stanicích, popřípadě u klienta doma.

Je třeba mít na paměti, že půjčka o víkendu je v podstatě nadstandardní službou, což se může projevit ve vysokých poplatcích a tím i ve velmi vysoké RPSN.

Nesolidní nebankovní poskytovatelé jsou si totiž dobře vědomi toho, že se žadatelé často nacházejí ve svízelné situaci, a neváhají toho zneužít. Je proto nutné si pečlivě přečíst smlouvu a nechat si vysvětlit každou nesrovnalost.

Pokud je to alespoň trochu možné, je rozhodně rozumnější požádat o půjčení hotovosti rodinu nebo přátele.

Krátkodobé půjčky nonstop nabízejí také někteří poskytovatelé SMS půjček. Krátkodobý úvěr přes SMS je však možné sjednat až poté, co se člověk zaregistruje online a provede ověření svého bankovního účtu.

Nonstop krátkodobou půjčku od společnosti CreditPortal lze získat kdykoliv – třeba i o víkendu.

Více o CreditPortal půjčce >

Krátkodobé SMS půjčky do 5 000 Kč

Krátkodobé SMS půjčky do 5 000 Kč jsou jedním z typů rychlých krátkodobých úvěrů. Jejich výplata trvá pouze pár minut a žádost o ně probíhá prostřednictvím SMS zprávy.

Aktuálně se na trhu nacházejí nabídky SMS půjček od různých poskytovatelů. Ve většině případů se jedná o mikropůjčky, které jsou charakteristické jak svou krátkou dobou splatnosti, tak relativně nízkými částkami.

PoskytovatelPůjčkaVýše půjčkySplatnostRPSN
Ferratum BankFerratum500 Kč – 10 000 Kč7 – 45 dníod 262,91 %
Via SMS s.r.o.Via SMS100 Kč – 16 000 Kč7 – 40 dní0 % – 855 %
Finspace s.r.o.MobilPůjčka2 000 Kč – 10 000 Kč21 dní454 % – 4 485 %
NetCredit s.r.o.NetCredit půjčka1 000 Kč – 12 000 Kč1 – 30 dníod 0 %

Jedná-li se o první krátkodobou SMS půjčku, může být sjednání o něco složitější. O první půjčku je potřeba zažádat online na webových stránkách poskytovatele, s čímž se pojí například i nutnost doložit příjem.

Následně musí daná instituce ověřit identitu žadatele, vyhodnotit jeho bonitu a zkontrolovat registr dlužníků. Z tohoto důvodu může výplata první krátkodobé SMS půjčky trvat i několik dní.

U opakovaných žádostí je celý proces mnohem rychlejší, výplata krátkodobé půjčky do 5 000 Kč pak trvá jen pár minut.

Krátkodobou půjčku lze sjednat online z pohodlí domova. Není třeba nikam chodit ani telefonovat.
Krátkodobou půjčku lze sjednat online z pohodlí domova. Není třeba nikam chodit ani telefonovat.

Krátkodobá půjčka bez registru

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všichni (tedy i nebankovní) poskytovatelé úvěrů povinni nahlížet do registru dlužníků. Někteří z nich však tuto povinnost obcházejí, popřípadě jsou ochotni půjčit i osobám již zadluženým. Krátkodobá půjčka bez registru je tak možná prakticky komukoli.

Poskytování půjček pro zadlužené je nezákonnou a velmi nebezpečnou praktikou. Pokud si člověk půjčuje na uhrazení stávajících dluhů, téměř jistě se dostane do takzvané dluhové spirály, která často vede k osobnímu bankrotu.

Člověk s dluhy by si nikdy neměl brát další půjčku, byť krátkodobou. Poskytovatelům krátkodobých půjček bez registru a okamžitých půjček pro zadlužené, jimiž jsou výhradně nebankovní společnosti, nejsou cizí neférové až predátorské praktiky.

Krátkodobé půjčky bez registru neblahou finanční situaci neřeší, nýbrž ještě více komplikují.

Během vyřizování půjčky je většinou třeba doložit zdroj a výši příjmů. Některé společnosti mohou vyžadovat spoludlužníka, nicméně s tím se lze setkat spíše u dlouhodobějších úvěrů bez registru. Peníze mohou být vyplaceny na účet i hotově, to už záleží na konkrétní nabídce.

Krátkodobá půjčka na splátky

Krátkodobé i dlouhodobé půjčky bez registru jsou velmi rizikové jak pro klienta, tak pro samotného poskytovatele. Pochopitelně je volí hlavně lidé, kteří již nějaké dluhy mají. Krátkodobá půjčka na splátky totiž může přivézt klienta do ještě větších finančních potíží.

Často u krátkodobých půjček na splátky totiž hrozí poměrně vysoká šance nesplácení. Riziko nesplácení a tím i finančních ztráta společnost se tak kompenzuje vysokými poplatky.

V případě, že je člověk již zadlužen, je na místě spíše konsolidace nebo refinancování úvěru. Obě možnosti jsou výhodnější než nová nebankovní půjčka. Díky konsolidaci dluhů nebo refinancování úvěru lze získat mnohem výhodnější podmínky splácení a zbavit se vysokých poplatků.

O refinancování a konsolidaci krátkodobých půjček si lze přečíst více na konci tohoto článku.

Poskytovatelů krátkodobých půjček bez registru je na trhu poměrně málo. Jak již bylo řečeno, jedná se o nezákonnou praktiku, k níž se solidní nebankovní společnosti neuchylují.

Zvláště v případě krátkodobé půjčky bez registru platí, že je nutné si před jejím sjednáním projít recenze a hodnocení od lidí, kteří s ní již mají zkušenosti.

Od věci není ani online kalkulačka půjček, která pomůže vybrat tu nejvýhodnější nabídku. Naprostou nezbytností je samozřejmě také pečlivé prostudování smlouvy.

S krátkodobým úvěrem bez registru bývají spojeny vysoké poplatky.

Výhody krátkodobých půjček

Mezi výhody krátkodobých úvěrů patří především jednoduchost a rychlost sjednání. Drtivá většina poskytovatelů nabízí vyřízení přes internet, přičemž peníze lze mít na účtě do hodiny, v některých případech i během několika málo minut.

Výhody krátkodobých půjček:

 • žádost o krátkodobou půjčku lze podat nonstop
 • rychlá výplata peněz na účet
 • možnost výplaty v hotovosti, a to i o víkendu
 • dostupnost i pro nezaměstnané
 • snadné vyřízení online bez náročných formalit

Podmínky pro poskytnutí krátkodobé půjčky nejsou tak striktní jako u bankovních úvěrů či dlouhodobějších úvěrů nebankovních. Nezřídka bývá vyhověno i osobám nezaměstnaným nebo bez stálého příjmu.

Rychlá, ověřená a bezpečná půjčka Kamali je při splacení do 14 dní zcela zdarma.

Více o bezúročné půjčce Kamali >

Nevýhody a rizika krátkodobých půjček

S krátkodobými půjčkami se samozřejmě pojí i jisté nevýhody a rizika. Jedná se zejména o vysokou RPSN, která v mnohých případech dosahuje statisíců procent, a vysoké poplatky v případě zpoždění se splátkou.

Nevýhody krátkodobých půjček:

 • možnost půjčit si pouze nižší částky, obvykle pár tisíc korun
 • krátká doba splatnosti, zpravidla max. 30 dní
 • vyšší RPSN než u dlouhodobého úvěru
 • vysoké sankce při prodlení se splátkou
 • vysoké poplatky za prodloužení splatnosti

Za nevýhodu může být považována i možnost půjčit si pouze nižší sumy v řádu tisíců korun. V případě potřeby vyšších částek je třeba uvažovat o jiném spotřebitelském úvěru.

Od věci není ani popřemýšlet o zřízení kontokorentu nebo kreditní karty, zvláště v případě, kdy si člověk potřebuje půjčit nižší částky častěji.

O krátkodobé půjčky lze žádat prostřednictvím webového formuláře, v některých případech i přes SMS.
O krátkodobé půjčky lze žádat prostřednictvím webového formuláře, v některých případech i přes SMS.

Zprostředkování krátkodobých úvěrů a půjček

O krátkodobé půjčky všech druhů je možné žádat na webových stránkách poskytovatele, popřípadě přes SMS zprávu.

V případě online žádosti na webu poskytovatele stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář. Obvykle jsou požadovány identifikační a kontaktní údaje a informace o výdajích, příjmech a bydlení.

V některých případech je také nutné doložit výši a zdroj příjmu, například prostřednictvím výpisu z účtu.

Existuje také možnost zprostředkování krátkodobých úvěrů a půjček pomocí tzv. agregátorů. Jejich výhodou je, že srovnají různé aktuálně dostupné půjčky, a na základě zadaných parametrů doporučí tu nejvýhodnější.

Zprostředkování krátkodobých úvěrů a půjček může využít každý. Stačí navštívit webové stránky, které takovou službu poskytují, a vyplnit nezávazný formulář. Mezi online agregátory půjček patří již zmíněné portály Gejša půjčka, Čínská půjčka a Půjčka Plus.

Sjednejte si krátkodobou bezúročnou půjčku ihned se Zaplo, FlexiFin nebo SOS Credit.

Krátkodobé půjčky – srovnání 2024

Většinu zmíněných krátkodobých půjček je možné získat do několika minut od schválení žádosti. Rychlost výplaty peněz do značné míry závisí na bance, u které má klient vedený účet.

Majitelé bankovních účtů vedených u velkých bank (Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka, Komerční banka, Raiffeisenbank aj.) mohou peníze obdržet prakticky ihned poté, co je žádost o půjčku vyhodnocena a schválena.

Konkrétní parametry a podmínky se u jednotlivých krátkodobých půjček liší. Které z nich lze získat bez úroků, nonstop nebo přes SMS? Pro lepší přehled jsou tyto otázky zodpovězeny v následujícím srovnání.

PůjčkaBez úrokůVhodná jako půjčka před výplatouRychlost poskytnutí (od schválení)NonstopSjednání přes SMS
Zaplo půjčkado 15 minut×
CreditStar půjčkado 15 minut××
Kamalido 60 minut××
FlexiFin půjčkado 15 minut××
Půjčka Tetičkado 10 minut××
SOS Creditdo 15 minut××
CoolCredit půjčka×do 10 minut× ×
Půjčka7×do 15 minut× ×
Simple půjčka×do 30 minut×
CreditGo půjčka×neuvedeno××
CreditOn×do 15 minut u vybraných bank××
Kredito24×do 15 minut××
Ninja půjčka×do 15 minut××
Nuko půjčka×do 15 minut××
Berpůjčku×do 15 minut××
CreditPortal půjčka×do 15 minut×
Ferratum×do 1 minuty×
Via SMSdo 10 minut×
MobilPůjčka×neuvedeno×
NetCredit půjčkaneuvedeno×

Krátkodobé půjčky mohou pomoci v situacích, kdy je třeba zaplatit náhle vzniklý výdaj v řádu tisícikorun. Před jejich sjednáním je však třeba pamatovat na jejich nevýhody, mezi něž patří zejména vysoké poplatky a sankce za prodlení se splátkou.

Nemá-li člověk dostatečnou rezervu na zaplacení nečekaných výloh, je riziko, že mu za měsíc budou chybět finance na splacení půjčky, poměrně vysoké.

Krátkodobé bankovní úvěry vs. nebankovní úvěry

Pokud je to alespoň trochu možné, je určitě lepší požádat o krátkodobé bankovní úvěry, případně rodinu nebo přátele, kteří na rozdíl od nebankovních poskytovatelů nebudou požadovat úroky a další poplatky. Splácení se bude řídit sepsanou smouvou, nebo vzájemnou domluvou.

Nastanou-li problémy se splácením půjčky, je nutné ihned kontaktovat příslušného poskytovatele a domluvit se na odložení splátek nebo jiném individuálním řešení. V případě, že se dluhů nakupilo více, je namístě uvažovat také o konsolidaci půjček.

Konsolidací krátkodobého úvěru lze ušetřit na splátkách až desítky procent.

Konsolidace krátkodobých půjček

Konsolidace půjček představuje způsob, jak se zbavit nevýhodných úroků. Jedná se o sloučení několika úvěrů do jednoho, díky čemuž pak klient platí pouze jeden úrok.

Zbavit se nevýhodných úroků je možné i tehdy, když má dlužník pouze jednu půjčku. V tomto případě se bude jednat o tzv. refinancování půjčky neboli její převedení k jiné instituci, která nabídne výhodnější splátkové podmínky.

Sloučit nebo refinancovat lze různé druhy úvěrů a ani konsolidace krátkodobých půjček nepředstavuje žádný problém.

Konsolidaci krátkodobých půjček dnes nabízejí prakticky všechny banky. Existuje také konsolidace nebankovní, s níž se tradičně pojí méně striktní podmínky.

Mezi poskytovatele nebankovní konsolidace patří například společnost Home Credit. Do konsolidace půjček Home Credit lze zahrnout všechny půjčky, kreditní karty, kontokorenty a nákupy na splátky

Má-li člověk více krátkodobých úvěrů, určitě je dobré o konsolidaci krátkodobých půjček alespoň uvažovat. Její výhodou jej kromě přívětivějších splátkových podmínek také celkově lepší přehled o splácení svých závazků.

srovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.