mBank – mKonto, mPůjčka plus, spořicí účet – recenze

mPůjčka s úrokem od 0 %

Úrok od 0 %, max. RPSN 3,81 %

  • První půjčka zdarma
  • Půjčka až 40 000 Kč na cokoliv
  • Splatnost až 24 měsíců
Mám zájem o mPůjčku

Oficiální obchodní název banky je mBank S.A. mBank nabízí retailové bankovnictví. Česká pobočka patří polské bývalé BRE Bank SA, nyní mBank. S.A. Banka patří do německé skupiny Commerzbank, tedy do významné finanční společnosti na evropském trhu.

Vedle klasických produktů mBank nabízí bezúročnou půjčku s názvem mPůjčka Plus. S touto půjčkou bez úroků se pojí jednoduché podmínky a řada benefitů. Mezi ty patří například nejnižší RPSN na bankovním trhu.

mBank nabízí až 1 000 Kč jako odměnu pro klienty, kteří si v období od 1. 4. do 30. 6. založí běžný účet mKonto.
Mám zájem o účet bez poplatků a bonus 1 000 Kč >

Portfolio banky mBank dále zahrnuje například osobní účet, podnikatelský účet, spořící účty, konsolidaci úvěrů nebo hypotéky.

Osobní účet mKonto od mBank

mBank nabízí běžný účet mKonto, který je určen jak pro dospělé klienty, tak pro děti a studenty. Dětský bankovní účet mKonto pro děti je určen pro děti od narození do 15 let, účet #navlastnitriko pro studenty od 15 do 18 let a běžný účet mKonto využijí všichni ostatní dospělí klienti.

Založení a vedení všech podob mKonta je zdarma, stejně jako v případě U konta od UniCredit Bank.

Platební karta je u všech 3 typů účtu zdarma. Minimální věk pro získání karty k účtu je 8 let. U účtů od narození do 15 let a u účtu od 15 do 18 let jsou 3 výběry ze všech bankomatů v ČR měsíčně zdarma.

mBank nabízí akci při založení a využívání účtu od narození do 15 let odměnu 300 Kč. Při založení a užívání účtu od 15 do 18 let odměnu 500 Kč.

mKonto pro dospělé nabízí příchozí i odchozí SEPA platby v eurech a možnost mít kontokorent k účtu s úvěrovým limitem až 300 000 Kč.

Byla vaše žádost o půjčku v bance zamítnuta? Vyzkoušejte Zaplo půjčku, která se sjednává bez doložení příjmů. Při první žádosti je bez úroků a s RPSN 0 %.
Více o Zaplo půjčce >

Účet pro podnikatele od mBank

Pro podnikatele nabízí mBank tzv. mKonto Business. Založení a vedení podnikatelského účtu je zdarma.

Všechny příchozí a odchozí tuzemské i SEPA platby jsou zdarma. Výběry z bankomatů v ČR při výběru alespoň 1 500 Kč jsou zdarma. Za stejných podmínek jsou zdarma i výběry z bankomatů v zahraničí.

Vedení i vydání debetní karty k účtu mKonto Business je zdarma.

Spořící účty u mBank

mBank nabízí jak k osobnímu účtu mKonto, tak k účtu mKonto Business i spořící účet. Pro podnikatele je to eMax Business. Pro osobní využití se jedná o mSpoření, eMax Plus a mVklad.

mSpoření nabízí založit si až 8 různých cílů, na které chce klient spořit. Ke svým cílům si může klient i jednorázově přihodit další peníze. Založení, vedení i odchozí a příchozí platby jsou zdarma. Sazba u mSpoření je 0,3 % ročně pro zůstatky na účtu do 100 000 Kč. U mSpoření není nutný žádný minimální vklad.

eMax Plus nabízí založit a podle svého pojmenovat si až čtyři spořicí účty. Základní úrok je 0,01 % bez podmínek a pro všechny, zvýhodněný úrok je 0,03 % ročně u jednoho vybraného účtu.

eMax Business nabízí založení a vedení spořícího účtu zdarma. Spořící účet je bez výpovědní lhůty s okamžitým provedením plateb mezi účty v mBank. Všechny příchozí a odchozí platby jsou zdarma.

mVklad termínovaný účet

mVklad je depozitním účtem s fixním úrokovým výnosem na předem stanovené období.

mVklad termínovaný účet lze sjednat online v internetovém bankovnictví. Nabízí zřízení, zrušení nebo vedení vkladového účtu bez poplatků. Minimální vklad ve výši 1 000 Kč. Založení a vedení vkladu přes internetové bankovnictví.

mBank nabízí neomezený počet mVkladů pro jednoho klienta. mBank má u mVkladu garantovaný, neměnný úrokový výnos po celou dobu splatnosti vkladu. Lze si zřídit mVklad s výpovědní lhůtou 3, 6 nebo 12 měsíců.

mBank nabízí půjčku ve výši 10 000 – 600 000 Kč s dobou splatnosti 12 až 96 měsíců. Prohlédnout si další půjčky 100 000 Kč.

mBank kreditní karty

mBank nabízí také zřízení kreditní karty – tzv. mKreditka. 

mBank nabízí první 3 měsíce kartu bez poplatku za vedení. Další akcí je, že banka nabízí peníze zpět z každé platby kartou u obchodníků v programu Mastercard Priceless Specials s automatickou registrací.

U mKreditky jsou výběry z bankomatu nad 1 000 Kč v ČR i v zahraničí zdarma. mKreditka nabízí až 54 dnů bezúročného období s možností automatické 100 % splátky.

Hypotéky od mBank

mBank nabízí několik typů hypoték. Prvním typem jsou klasické hypotéky, poté neúčelové americké hypotéky a tzv. investiční hypotéky.

Klasická účelová hypotéka

Nabízená hypotéka mHypotéka Light má několik možných účelů. Koupě nemovitosti, výstavba a rekonstrukce, vypořádání se a vyrovnání, a také refinancování hypotéky.

Úroková sazba je u této hypotéky od 2,49 %. Posouzení a vyřízení žádosti je zdarma.

Výše úroku je od 200 000 Kč do 15 000 000 Kč. Doba splácení je možná od 12 do 480 měsíců. Půjčit si je možné až do výše 90 % zastavované nemovitosti.

Americká neúčelová hypotéka

Výše úvěru je od 200 000 Kč do 4 000 000 Kč se splatností od 12 měsíců do 20 let. Vyřízení a poskytnutí americké hypotéky je zdarma. Vedení úvěrového účtu je taktéž zdarma.

mBank také nabízí mimořádné splátky do 25 % úvěru ročně zdarma. Americká neúčelová hypotéka od mBank je nabízena do 50 % hodnoty nemovitosti bez dokládání příjmů (až do 75 % s dokladem). mBank garantuje úrokovou sazbu 30 dní od podpisu žádosti o úvěr. Ocenění nemovitosti je možné u mBank také online.

Investiční hypotéka

Investiční hypotéka je půjčka na cokoliv, při které žadatel vždy ručí nemovitostí. Podmínkou je, že žadatelem o hypotéku může být člověk starší 18 let se stálým zdrojem příjmů.

Doba splácení je možná od 12 měsíců do 25 let. Minimálně si lze půjčit 200 000 Kč a maximálně až 75 % hodnoty zastavované nemovitosti.

Investiční hypotéku lze využít např. na:

  • vybavení domácnosti 
  • koupě garáže, rekreačních objektů 
  • financování studia
  • koupě nemovitosti v zahraničí 
  • investice

Investiční hypotéku lze zřídit online a bez poplatků. Založení a vedení úvěrového i osobního účtu je zdarma. I zde mBank garantuje výši úrokové sazby po dobu 30 dnů počínaje podpisem žádosti o hypotéku bez poplatků. Ocenění nemovitosti lze provést online. mBank nabízí fixní období v délce 1, 2, 3, 4 nebo 5 let.

mBank Konsolidace

Konsolidace půjček mBank představuje jeden ze způsobů, jak se zbavit starých půjček s nevýhodnými podmínkami. mBank sloučí až 10 různých druhů půjček (bankovní a nebankovní úvěry, kontokorenty, kreditní karty) v celkové výši 10 000 až 600 000 Kč. Doba splácení je volitelná v rozmezí 12 až 96 měsíců a úroková sazba začíná na 3,9 %

Vyřízení, vedení i předčasné splacení úvěru je zdarma. Výhodou mBank konsolidace jsou nižší úroky za předpokladu, že je sjednáno pojištění schopnosti splácet.

mBank konsolidace je bez poplatků a při sjednání pojištění půjčky lze snížit úrokovou sazbu o 2 %.
Mám zájem o konsolidace bez poplatků >

Podmínkou pro schválení úvěru je minimální věk 18 let a dostatečně vysoký příjem. Sloučit lze pouze půjčky, které jsou spláceny alespoň 4 měsíce.

Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus s pojištěním: výše úvěru 150 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 4,9 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 783,79 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 200 432 Kč, RPSN 10,54 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 150 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

O společnosti

mBank působí na českém trhu od listopadu roku 2007. Jako první banka nabídla  klientům možnost efektivní samosprávy svého bankovního konta. mBank tak může nabídnout své bankovní služby zcela zdarma a díky tomu si společnost získala velkou oblibu mezi klienty, kterých má v současné době přes 500 000. 

Kontakt

www.mbank.cz

kontakt@mbank.cz

246 017 777

Sídlo společnosti

Sokolovská 668/136D
186 00 Praha 8

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 6210.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC BREXCZPP.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.