Malá Hyper půjčka –⁠ recenze

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Rychlé řešení nenadálých situací
 • Žádný dlouhodobý závazek
 • Půjčka již od 1 000 Kč
Mám zájem o Malou Hyper půjčku

Malá Hyper půjčka představuje rychlý a bezpečný úvěr pro řešení nenadálé finanční tísně. Lze ji sjednat jednoduše online a ještě ten stejný den očekávat peníze na svém účtu. Svým charakterem se Malá Hyper půjčka stará o to, aby pro klienty nepředstavovala žádný dlouhodobý závazek.

Sesterským produktem této krátkodobé půjčky je Hyper půjčka, která poskytuje úvěr až do výše 250 000 Kč. Malá půjčka je vhodná k řešení zcela jiných situací, jako je například nedostatek peněz na nečekanou opravu nebo na doplatek z vyúčtování energií.

Malá Hyper půjčka – základní informace

Malá Hyper půjčka se řadí mezi mikropůjčky, tzn. mezi drobné nebankovní úvěry, které jsou poskytovány jen na pár týdnů. Představuje proto ideální půjčku před výplatou, která slouží například k zaplacení účtů.

Základní parametry Malé Hyper půjčky:

Výše půjčky1 000 – 20 000 Kč
Splatnost1 – 30 dnů
RPSNod 0 %
Roční úrokod 0 %

Jedná se o rychlou půjčku, jejíž splatnost proto činí 30 dnů, konkrétní termín si klient volí sám. Nemusí se tak obávat žádného nepříjemného dlouhodobého závazku. Je neúčelová, a tak ji klient může využít na cokoliv jen chce.

Splatnost Malé Hyper půjčky je 30 dní, což z ní dělá ideální produkt pro rychlé řešení neočekávané finanční tísně.
Sjednat Malou Hyper půjčku >

Ačkoliv je Malá Hyper půjčka dostupná téměř pro každého, musí žadatel splňovat několik základních podmínek:

 • věk od 18 do 65 let (podmínkou je plnoletost)
 • české občanství (nejedná se o půjčku pro cizince)
 • trvalý příjem
 • bankovní účet vedený na jméno žadatele

Pokud jeho profil odpovídá výše uvedenému, může peníze na svém účtu očekávat nejpozději do 1 pracovního dne od podání žádosti.

Malá Hyper půjčka –⁠ výhody

Malá Hyper půjčka s sebou přináší řadu kladů, pro které se řadí mezi klientsky velmi oblíbené produkty.

Proč si tedy vybrat právě Malou Hyper půjčku?

Záporem Malé Hyper půjčky je poměrně nízká horní hranice věkového limitu žadatele –⁠ 65 let.

Malá Hyper půjčka –⁠ online žádost

Protože se jedná o online půjčku, lze o ni jednoduše a velice rychle zažádat přímo od počítače. Celý proces zabere jen několik minut.

Zájemce o úvěr musí:

 1. Kliknout na „Mám zájem o Malou Hyper půjčku“.
 2. Vyplnit online formulář Malé Hyper půjčky (výše půjčky, kontaktní údaje, trvalé bydliště).
 3. Odeslat formulář.
 4. Čekat na zpětnou vazbu a další pokyny od poskytovatele.

Poskytovatel si ověří, zda žadatel splňuje požadované podmínky, a pokud tomu tak je, půjčka je za pár minut sjednána. Peníze na jeho bankovním účtu přistanou nejpozději další pracovní den.

S Malou Hyper půjčkou si lze půjčit až 20 000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti či dokazování příjmů.

Podání žádosti je nezávazné a zcela zdarma. Klient jím pouze vyjadřuje zájem o půjčku, není však problém, když si své rozhodnutí zpětně rozmyslí. Stačí, když o tom informuje poskytovatele, který celý proces zastaví.

Formulář funguje i jako úvěrová kalkulačka. Malou Hyper půjčku porovnává i s dalšími podobnými produkty a klient si tak může být jistý, že pro sebe našel tu nejlepší nabídku.

Kromě Malé Hyper půjčky se mezi nejvýhodnější produkty svého druhu dlouhodobě řadí úvěr od České spořitelny.
Sjednat půjčku od České spořitelny >

Hyper půjčka – recenze

Klienti si Malou Hyper půjčku chválí a označují ji jako spolehlivou a bezpečnou. Kromě jednoduchosti a rychlost celého procesu oceňují také fakt, že se jedná o půjčku bez registru.

Jako velkou výhodu Malé Hyper půjčky zákazníci uvádějí možnost vrácení peněz až po 30 dnech. Podle klientů je to dostatečně dlouhá doba, kterou není problém v nezbytných případech prodloužit.

Dodávají, že na ni dosáhne každý s pravidelným příjmem, a to i v případě, že má zápis v registru dlužníků. To představuje zásadní plus oproti bankovním půjčkám, které mývají přísné podmínky a ne každý na ně dosáhne.

Řada klientů uvádí, že se jim s Hyper půjčkou ve finále dostalo ještě výhodnějších podmínek, než původně očekávali. Někteří ji označují jako jeden z nejlepších produktů svého druhu.

Malá Hyper půjčka – alternativy

Některé potencionální zájemce by od Malé Hyper půjčky mohlo odradit malé množství zákaznických recenzí. Těm, kdo upřednostňují prověřené produkty, se naskýtá široký výběr bankovních i nebankovních půjček, které kromě pozitivního hodnocení lákají na množství výhod.

Zaplo půjčka

Limitem 30 000 Kč a 30 denní splatností se půjčka od Zaplo podobá Malé Hyper půjčce. Její předností je skutečnost, že první úvěr poskytuje Zaplo zdarma (ten je však jen do výše 16 000 Kč) a že peníze klient obdrží již 15 minut po verifikaci bankovního účtu.

Zaplo se řadí i do kategorie půjček na mateřské a rychlých půjček o víkendu. Peníze si totiž klient mohl ještě do konce listopadu 2021 nechat vyplatit hotově v trafikách GECO. Díky tomu a řadě dalších výhod jsou recenze Zaplo půjčky převážně pozitivní.

Zaplo nabízí také dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky se splatností až 24 měsíců a horním limitem zapůjčené částky ve výši 60 000 Kč. Jedná se o bezúčelovou půjčku, kterou lze využít na cokoliv.

Provident půjčka

Provident půjčka je poskytována do výše 130 000 Kč, a to maximálně na 48 měsíců. Klienti si jí oblíbili především z důvodu první půjčky zdarma a možnosti sjednání z pohodlí domova.

Veškeré potřebné informace, včetně výše úrokové sazby, lze jednoduše zjistit ve formuláři Provident. Společnost nabízí také půjčku Provident 10+1. Její horní limit činí 30 000 Kč, přičemž klient nakonec zaplatí jen jednu splátku navíc.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.