Uno půjčka – recenze, kontakt

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 2,99 %, RPSN od 3,62 %

  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Možnost vyřízení online
  • Splatnost až 120 měsíců
Mám zájem o rychlou Uno půjčku

Uno půjčka patří mezi klasické nebankovní půjčky. Podmínky pro získání této půjčky jsou oproti těm bankovním mírnější a poskytovatel slibuje získání půjčky téměř ihned. Peníze může mít klient na účtu již do 15 minut od schválení žádosti. Jaké jsou podmínky k získání Uno půjčky a jaké hlavní parametry se k ní pojí?

Uno půjčka funguje jako zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů. Služby Uno půjčky tedy nezahrnují poskytnutí samotného úvěru. Zprostředkovatelem Uno půjčky je společnost FinBakers s.r.o., která byla založena v roce 2020.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Uno půjčka pracuje s partnerskými poskytovateli z České republiky, kteří jsou koncovými dodavateli finančních služeb. Klient si tak může vybírat např. z nabídky Komerční banky, ČSOB, Fio banky nebo Banka Creditas.

Díky rychlosti vyřízení se Uno půjčka řadí do rychlých nebankovních půjček.

Uno půjčka zprostředkovává úvěry poskytované českými bankami.

Uno půjčka se vyplatí zejména těm, kteří hledají peníze ihned.

Uno půjčka – výhody

Půjčka Uno se v první řadě pyšní rychlostí vyřízení. Na webu Uno půjčka slibuje, že peníze může mít klient na svém účtu již za 15 min od schválení žádosti.

Dalším výhodou této půjčky je skutečnost, že ji lze vyřešit z pohodlí domova a není tak potřeba navštěvovat pobočku. Vyplnění žádosti trvá pouze pár minut.

Zajímá vás rychlá půjčka s 0 % roční úrokovou sazbou a 0 % RPSN?
Půjčka Zaplo nabízí až 16 000 Kč na 30 dní.
Více informací o Zaplo půjčce zdarma zde >

U Uno půjčky se klient sám rozhodne, kolik peněz a na jak dlouho si půjčí. Také je na něm, na co peníze použije.

Jedná se o půjčku bez doložení příjmů. Kvůli tomu je však třeba často počítat s méně výhodnějším úrokem a vyššími poplatky.

Jaké jsou podmínky půjčení – Uno půjčka ihned na účet

Podmínky pro získání Uno půjčky jsou velmi vstřícné. K získání Uno půjčky je třeba, aby zájemci bylo více než 18 let, měl mobilní telefon a vlastní bankovní účet v České republice.

Uno půjčku může získat každý, kdo má trvalý pobyt v České republice trvalý pobyt nebo povolení k dlouhodobému pobytu (občané třetích zemí).

Pro získání půjčky není třeba žádný ručitel.

Pro účely posouzení možnosti poskytnout úvěr, budou zájemcem vyplněné údaje poskytovateli úvěru použity k nahlédnutí zejména do registrů zájmového sdružení právnických osob SOLUS, databáze Ministerstva vnitra ČR pro ověření platnosti osobních dokladů, Registru platebních informací s. r. o. či insolvenčního rejstříku.

Kolik, na jak dlouho a na co je možné si půjčit

Půjčit si lze už od 1 000 Kč. Maximální výše úvěru je 20 000 Kč.

Klient si vždy sám vybírá, kolik bude chtít měsíčně splácet a na jak dlouho si půjčku vezme.

Splatnost úvěru může být 3 až 120 měsíců.

Uno půjčka je půjčkou na cokoliv, její využití je tedy velmi široké. Klient se může sám rozhodnout, na co peníze použije.

Jak požádat o Uno půjčku

O nebankovní Uno půjčku se žádá online. Není tedy třeba navštěvovat žádnou pobočku. Na webu Unopujcka.cz zájemce klikne na tlačítko „Online žádost“ a vyplní základní osobní údaje (jméno a příjmení, email, telefon).

V dalším kroku je třeba vyplnit rodné číslo, místo narození, číslo OP, rodinný stav, dosažené vzdělání a počet vyživovaných dětí.

Po vyplnění žádosti systém porovná údaje poskytnuté zájemcem v žádosti a kritéria pro poskytnutí příslušného finančního produktu stanovená jednotlivými poskytovateli úvěrů.

Následně se zájemci zobrazí nabídka a smlouva, kterou zájemce jednoduše pomocí SMS kódu potvrdí.

Uno půjčku lze vyřídit online z pohodlí domova. Peníze může mít klient na účtu do 15 minut.

Uno půjčka slibuje, že klient může mít peníze na účtu už po 15 minutách od vyplnění žádosti.

Uno půjčka – úroky a další parametry

Úrokové sazby a podmínky se liší podle konkrétního poskytovatele úvěru, výše úvěru, délky splácení úvěru a splátkové historie. Neexistuje tedy žádná obecná sazba a parametry pro všechny zájemce.

Informace o konkrétním spotřebitelském úvěru jsou zájemci sděleny přímo konkrétním poskytovatelem spotřebitelského úvěru až po vyplnění žádosti. Zájemce se tak tyto důležité informace dozví až před uzavřením příslušné smlouvy již v rámci komunikace mezi poskytovatelem spotřebitelského úvěru a zájemcem.

Uno půjčka nabízí úvěry s úrokovou mírou od 2,99% (RPSN 3,62%) až 279,83% (RPSN 1 141,2%) a splatností 3 až 120 měsíců.

Potřebujete rychlý nebankovní úvěr do 15 000 Kč?
Zkuste Kamali, která nabízí nízké poplatky a při splacení do 14 dnů je dokonce možný úvěr zdarma.
Chci získat půjčku až 15 000 Kč zdarma >

Na webu Uno půjčky se uvádí ilustrativní příklad: úvěr v celkové výši 20 000 Kč, splatnost od 3 do 36 měsíců, roční úroková sazba 2,99 %, max. RPSN 4,39 %, měsíční splátka 594 Kč. Celková splatná částka 24 967 Kč. Klient tak úvěr přeplatí o 4 967 Kč.

Tento příklad je pouze ilustrativní. Uno půjčka ke každému zájemci přistupuje individuálně a podmínky jeho úvěru budou odpovídat výši úvěru a zvolené době splácení.

Doporučení závěrem

Před sjednáním nebankovní půjčky bez doložení příjmu je nutné nastudovat si smluvní podmínky a dozvědět se o poskytovaném úvěru co nejvíce informací.

Obecně je nejdůležitějším parametrem úvěru výše RPSN, která rozhoduje o jeho výhodnosti. Součástí RPSN jsou úroky a veškeré poplatky, je proto nezbytné při výběru úvěru sledovat jak úrokovou sazbu, tak RPSN a dobu splatnosti. Tyto parametry rozhodují o výhodnosti půjčky.

Při žádání o spotřebitelský úvěr je nejdůležitější znát hodnotu RPSN, která v sobě zahrnuje jak úrokovou míru, tak ostatní dodatečné poplatky.

Před sjednáním úvěru je zapotřebí vědět, jak vysokou měsíční splátku zvládne zájemce platit a kolik si může dovolit za úvěr zaplatit celkem. Cílem klienta je vždy přeplatit co nejméně.

Peníze na účtu ihned a poměrně snadná dostupnost úvěru často bývají vykoupeny vysokou RPSN a přísnými podmínkami při neschopnosti dluh včas splatit. Žadatel by se s těmito informacemi měl řádně seznámit předtím, než smlouvu podepíše.

Pokud má žadatel několik stávajících půjček, je na místě zvážit spíše konsolidaci půjček než žádat o další půjčku. Další možností je také stávající úvěr refinancovat

Nebankovní půjčka může být poměrně snadnou a rychlou cestou k získání peněz, přesto je vhodné se neukvapovat a zadlužení pořádně rozmyslet

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.