Via Conto půjčka – recenze

Půjčka až 60 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Při splacení do 30 dní zdarma
 • Rychlé vyplacení na účet
 • Vyřízení online
Mám zájem o půjčku Via Conto

Via Conto půjčka patří mezi nebankovní půjčky, které poskytuje společnost Via SMS s.r.o. Tato půjčka umožňuje půjčení o něco vyšších částek, osloví tak především zájemce o půjčky s vyšším objemem peněz. Úvěr je neúčelový a poměrně snadno dostupný. Jaké jsou parametry této půjčky? Jaké má ViaConto recenze a zkušenosti?

Tato půjčka spadá mezi rychlé úvěry a půjčky na OP. Je určena především zájemcům, kteří se svou žádostí o půjčku neuspěli v bance. Díky její neúčelovosti je možné využít ji k financování jakýchkoliv výdajů. Podle parametrů je možné zařadit ji někam mezi mikropůjčky a půjčky 100 000 Kč.

Kdo má zájem o mikropůjčky, může využít nabídek Půjčky7, SIM půjčky nebo Viva Credit. Pozor však na tyto krátkodobé úvěry, které nebývají moc výhodné. Zájemce o vysoký objem peněz může zaujmout např. Zonky, Tesco půjčka nebo VitaCredit.

Zajímá vás první půjčka zdarma, u které jsou úroky i RPSN 0 %? Zaplo nabízí až 16 000 Kč na 30 dní.
Více o půjčce Zaplo zde >

Nový klient si u této půjčky může zažádat až o 16 000 Kč. Pokud částku splatí do 30 dní, má tuto první půjčku zdarma, což znamená, že se vyhne platbě úroků navíc a jakýchkoliv dalších poplatků.

Půjčka ViaConto parametry

ViaConto se v mnohém podobá půjčce Via SMS, přináší však nové výhody. Flexibilní úvěr ViaConto nabízí novým klientům až 16 000 Kč. Při opakované žádosti je pak možné půjčit si od 3 000 do 60 000 Kč. Doba splatnosti je v tomto případě flexibilní.

Maximální doba splatnosti je flexibilní. Půjčku je možné uhradit naráz nebo ji splácet postupně. Při postupném splácení se vždy musí uhradit alespoň minimální splátka. Výši minimální splátky lze snadno zjistit v úvěrové kalkulačce.

Rychlost vyřízení půjčky závisí do jisté míry i na tom, u jaké půjčky má žadatel svůj účet. ViaConto tak může být půjčkou do 15 minut, avšak peníze mohou přijít i déle, nejpozději však do 2 dnů.

Hledáte rychlý a zároveň spolehlivý nebankovní úvěr? Vyzkoušejte půjčku Kamali, která při splacení do 14 dnů nabízí půjčku zdarma
Více o Kamali zde >

Pokud má žadatel účet vedený u České spořitelny, Komerční banky, MONETA Money Bank nebo Fio banky, může počítat s velmi rychlou výplatou peněz na svůj účet.

 • Výše úvěru: 3 000 – 60 000 Kč
 • Doba splatnosti: flexibilní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Způsob vyřízení: online
 • Způsob vyplacení peněz: na účet
 • Doložení příjmů: ano
 • Doložení účelu: ne

Jedná se online půjčku, žadatel tak vyřídí vše z pohodlí domova. ViaConto nepatří mezi půjčky pro každého, je u ní totiž potřeba doložit své příjmy. Nejedná se tedy o půjčku bez doložení příjmů. Nejedná se však o půjčku bez registru a zástavy, což je pro mnohé výhodou.

ViaConto – žádost o půjčku

Žádost o půjčku ViaConto je jednoduchá, jelikož vše probíhá online. Nejprve je třeba vybrat si požadovanou výši půjčky. Noví klienti si mohou půjčit maximálně 16 000 Kč, avšak celá půjčka je bez úroků a dalších poplatků.

Při opakovaném půjčování je možné v úvěrové kalkulačce nastavit sumu až 60 000 Kč. Pro řádné půjčení je třeba se registrovat a vyplnit základní údaje. Patří sem např. osobní a kontaktní údaje, dále pak údaje o příjmech.

Příjmy je nutné doložit, stejně tak jako zaslat kopii občanského průkazu. Dále je pak nutné ověřit bankovní účet zasláním platby ve výši 1 Kč. Poté je třeba vyčkat na schválení žádosti a případné zaslání peněz na účet.

Sháníte půjčku s vyšším objemem peněz? Vyzkoušejte půjčku Acema, která nabízí až 5 000 000 Kč.
Více o půjčce Acema zde >

Podmínky pro sjednání půjčky

I nebankovní úvěry požadují určité minimální podmínky pro možnost sjednání půjčky. Jaké podmínky má půjčka ViaConto?

 • minimální věk 18 let
 • občanský průkaz
 • stálý příjem
 • bankovní účet

Všechny tyto údaje společnost Via Conto potřebuje k vyhodnocení bonity žadatele.

Půjčka Via SMS

ViaConto je poskytovaná společností Via SMS. Tato půjčka je často využívána jako půjčka před výplatou, kdy je potřeba překlenout krátké období finanční tísně. Na půjčky před výplatou se specializuje agregátor Půjčka Plus.

Také Via SMS nabízí první půjčku zdarma, a to opět do výše 16 000 Kč. Při opakovaném půjčování lze zažádat o úvěr ve výši 1 000 Kč – 60 000 Kč. Ani v tomto případě se nejedná o půjčku pro nezaměstnané, žadatel totiž musí doložit své příjmy.

Noví zájemci o půjčku o ni musí zažádat online. Při dalším půjčování je možné zažádat i přes SMS zprávu. Stejně tomu je u NetCredit půjčkyMobilPůjčky nebo Simple půjčky. Všechny tyto úvěry patří mezi SMS půjčky. Sjednat půjčku Via SMS zde.

Flexibilní úvěr Via SMS umožňuje půjčit až 60 000 Kč. Navíc nabízí i první půjčku zdarma.
Více o půjčce Via SMS zde >

Zaplo půjčka jako alternativa

Alternativu může tvořit půjčka Zaplo, která stejně jako půjčka ViaConto nabízí první půjčku zdarma ve výši až 16 000 KčZaplo půjčka zdarma se vyplatí, pokud má klient zájem ušetřit na RPSN a úrocích. Více o půjčce Zaplo a jejích parametrech je možné dozvědět se na skrz tento odkaz.

ViaConto zkušenosti

Jaké má ViaConto recenze? Velkým lákadlem je především první půjčka zdarma, na které má klient možnost ušetřit na úrocích a RPSN. Při opakovaném půjčování se však do splácení započítávají již všechny poplatky a půjčka se může výrazně prodražit.

Nevýhodou je velmi vysoké RPSN, které se k těmto půjčkám pojí. Rozhodně se také nejedná o půjčku bez poplatku. Například za pozdní splacení se půjčka klientovi může prodražit. Při větším zpoždění může být dluh dokonce předán k vymáhání.

Dále je nutné mít účet psaný přímo na jméno žadatele. Nestačí použít účet někoho z rodiny či známých. Zajímavostí je skutečnost, že si klient může vybrat, zda půjčku splatí ihned nebo ji bude splácet postupně.

Pokud žadatel hledá pár tisíc k překlenutí krátkého období finanční krize, je patrně lepší zkusit hledat pomoc nejprve u rodiny či známých. I malé půjčky totiž mohou vést do dluhové pasti. Vždy platí, že půjčovat by se mělo jen na nezbytně nutné věci.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.