Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí – diskuze, recenze

Lidé, kteří se ocitnou v takové situaci, kdy mají problém sehnat běžný bankovní úvěr, musejí sáhnout po půjčce od nebankovního poskytovatele. Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, tvoří nedílnou součást trhu s úvěrovými produkty a mnohdy se jedná o jediné východisko bezpočtu klientů. Podobné půjčky však nemusí být vůbec rizikové, stačí se držet ověřených společností. Jak sjednat půjčku, kde opravdu půjčí všem?

Do finanční tísně se může dostat kdokoliv a kdykoliv. Z velké části se jedná o nepředvídatelné situace, za které častokrát člověk ani nemůže. I tak se s nimi však musí umět vypořádat, k čemuž mohou posloužit právě nebankovní půjčky, například od nebankovní české společnosti Tommy Stachi.

Banky poskytující standardní úvěry jsou při sjednávání mnohem přísnější, a tak na bankovní úvěr dosáhne pouze ten, jehož bonita a platební historie odpovídá požadavkům dané instituce. Pokud se tedy jedná o člověka s dluhy, u bankovních společností nepochodí.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Právě pro takové případy zde existují nebankovní půjčky, díky kterým lze peníze získat i při splácení několika půjček zároveň. Člověk by měl však vždy uvažovat nad tím, zda je další půjčení peněz dobrým řešením. Naprosto běžně se lze totiž setkat s lidmi, kteří kvůli podobným postupům skončili v insolvenci a byli zapsáni v insolvenčním rejstříku.

Půjčka na Zonky od lidí patří dlouhodobě mezi nejvýhodnější na trhu.
Chci si půjčit již od 2,99 % >

Nicméně na českém trhu figurují i společnosti, samozřejmě nebankovní, kde opravdu půjčí při insolvenci. U podobných úvěru lze pravděpodobně očekávat nesmírně vysoké úroky, jelikož pro samotného věřitele se jedná o dosti rizikovou situaci, a tak se náležitě chrání.

TIP: Kdo se nechce vázat bankám, může požádat o půjčku mezi blízkými či rodinou.

Obecně vzato však nebankovní poskytovatelé postupují při schvalování půjčky mnohem benevolentněji, a to zejména u vybraných finančních produktů, jako jsou například půjčky bez registru, půjčky do výplaty, půjčky bez doložení příjmů, SMS půjčky nebo okamžité půjčky pro zadlužené, kde opravdu půjčí.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, vznikají jak houby po dešti. V širší veřejnosti byly v minulosti podobné půjčky vnímány veskrze negativně, avšak v roce 2016 došlo k pozměnění zákona o spotřebitelském úvěru, díky čemuž jsou dlužníci v současné době mnohem více chráněni.

Nyní lze podobné úvěrové produkty čerpat s větší jistotou. Dokonce došlo ke změně ohledně maximální ceny úvěru, kterou mohou jednotliví poskytovatelé požadovat. Změna se týkala mimo jiné i maximálních sankcí z prodlení. Již zmiňovaný zákon upravuje podmínky tak, aby byl spotřebitel co nejlépe chráněn.

I přesto se člověk musí chovat zodpovědně, protože většina poskytovatelů chce na své půjčce samozřejmě co nejvíce vydělat. Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, již není nutné vnímat jako nepřiměřené riziko, stačí si dávat pozor.

V České republice existuje nepřeberné množství společností, které se na nebankovní půjčky zaměřují. Podmínky se samozřejmě liší také typem půjčky. Tak tedy, kde opravdu půjčí?

Everyday+ půjčka

Everyday Plus patří taktéž do kategorie nebankovních půjček, kde opravdu půjčí. První půjčku zdarma zde očekávat nelze, nicméně jednorázově si u Everyday Plus člověk může přijít až na 50 tisíc Kč.

Úrok začíná na na 20 % a doba splatnosti může dosahovat až 80 měsíců. Pakliže má člověk u stejnojmenné společnosti založen svůj účet, o půjčku lze jednoduše požádat i prostřednictvím SMS zprávy. Nebo místo SMS půjčky stačí vyplnit jednoduchý formulář, díky kterému si člověk půjčí již do 15 minut.

Everyday Plus se řadí mezi ověřené poskytovatele, nicméně nelze říct, že se jedná o půjčku, kde opravdu půjčí všem. Při vyplňování požadovaného formuláře musí totiž daná osoba doložit také výplatní pásku. Jedná se o vhodnou variantu tehdy, pokud člověk vyhledává pouze jakýkoliv typ nebankovní půjčky.

Pro insolvenční situace je třeba zvolit takové společnosti, kde opravdu půjčí při insolvenci.

CreditOn

U společnosti CreditOn si je možné půjčit jednorázově až 20 tisíc Kč. Sjednání půjčky zde navíc probíhá kompletně online a žadatel se rozhodnutí dozví během několika minut.

Doba splatnosti dosahuje maximálně výše 30 dní. CreditOn své klienty nikterak nesoudí a půjčit si lze naprosto na cokoliv. Tento finanční produkt je tak možné zařadit do kategorie půjček, kde půjčí opravdu všem.

Půjčky, kde opravdu půjčí, samozřejmě podléhají standardním pravidlům – žadatel musí být starší 18 let. Výhodou CreditOn je také možnost získání půjčky zdarma.

Půjčka do 15 minut, krátkodobá půjčka a rychlá půjčka, přesně do těchto definic zapadá i úvěr u CreditOn. V případě, že dlužník nezvládá svůj závazek splácet, má možnost si dobu splatnosti prodloužit na 40 dní.

Express Cash

Až 70 tisíc Kč na 20 měsíců, takto lze jednoduše popsat půjčku Express Cash – nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí.

Na sjednání úvěru zde dosáhnou také osoby v exekuci či osoby nezaměstnané, což u mnoha poskytovatelů nebývá zvykem. Jelikož se jedná o neúčelovou půjčku, Express Cash se řadí mezi půjčky, kde opravdu půjčí všem.

Úrok začíná na 15 %, čímž se tato půjčka dostává mezi jedny z nejdražších úvěrů. Pro někoho však může být výhodou i výplata v hotovosti. Není tak nutné disponovat účtem v bance.

Půjčka, kde opravdu půjčí všem, rozhodně nebude poskytnuta bankovní institucí.

První půjčka zdarma

Nové nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, jsou specifické i tím, že poskytují první půjčku zdarma. Díky tomuto aspektu se celá půjčka může obejít bez poplatků. Pokud žadatel stojí o takový úvěr, je nutné, aby byl skutečně schopen danou částku včas splatit. V opačném případě totiž bude danou společností pokutován.

První půjčku zdarma v tuzemsku poskytují převážně ověřené společnosti, které na trhu figurují již delší dobu. Jmenovitě se jedná o Kamali, Provident nebo Zaplo. Tyto vybrané společnosti se dlouhodobě profilují jako ty nejvýhodnější. Více informací nabídne článek Půjčka bez úroků a poplatků – srovnání.

Bezúročná půjčka je značně oblíbeným produktem, přesto u některých společností žadatelé bez pravidelného příjmů peníze nezískají. Nové nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, však doklad příjmů nepožadují, stejně jako nahlížení do registru dlužníků.

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, mají hned několik výhod:

  • online sjednání
  • rychlý schvalovací proces
  • od jednotek tisíc až po stovky tisíc Kč
  • pouze formální náhled do registru
  • možnost předčasného splacení

Naneštěstí zde existují i stinné stránky. Podobné půjčky, kde opravdu půjčí, jsou doprovázeny vysokými poplatky. Jak již bylo řečeno v úvodu, jednotlivé společnosti si tímto způsobem kompenzují riziko u problémových plátců.

Půjčka, kde opravdu půjčí, lze sjednat u následujících společností, přičemž v jednotlivých profilech jsou vyobrazeny také konkrétní specifikace.

S první půjčkou zdarma nezaplatíte ani o korunu navíc. U Provident si lze půjčit až 16 tisíc Kč.
Chci si půjčit s úrokem 0 % >

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je skutečnou půjčkou pro každého. Při prvním půjčení člověk neplatí nic navíc a zároveň si takto může půjčit až 16 tisíc Kč, a to na 30 dní.

Výhodou této půjčky je rovněž možnost výplaty v hotovosti, což u menších společností nebývá zvykem.

Zaplo patří mezi nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Při opětovném sjednání půjčky si člověk může maximálně půjčit až 30 tisíc Kč. S takovou sumou již lze bezproblémově zaplatit nenadálé výdaje jako kupříkladu rozbité auto.

Žádost lze podat kompletně online a díky rychlému schvalovacímu procesu může mít žadatel peníze na účtu již během několika minut – jedná se o půjčku do 15 minut.

V případě půjčky v hotovosti si šlo peníze vybrat v síti trafik Geco, které mají otevřeno po celý týden. Pokud člověk hledal půjčku o víkendu, bývalo Zaplo ideálním kandidátem. Od 30. listopadu 2021 již výplata v hotovosti tímto způsobem neprobíhá.

Není-li dlužník schopen částku splatit včas, nejedná se o půjčku, kde opravdu půjčí všem, a je zapotřebí poohlédnout se jinde.

Kamali půjčka

První půjčky, kde opravdu půjčí zdarma, jsou napříč trhem velmi žádaným produktem. Kamali představuje dalšího z řad takových poskytovatelů, přičemž právě zde si klienti mohou vybrat půjčku bez poplatků ve výši až 15 tisíc Kč.

Pro opakované klienty se pak výše maximální částky posouvá na hranici 20 tisíc Kč. Kamali se řadí mezi nejvýhodnější půjčky v tuzemsku, kde opravdu půjčí, tudíž na zaplacení nečekaných výdajů může posloužit naprosto dostatečně.

Ani výplata v hotovosti není u některých společností žádný problém.

Půjčky na směnku, kde opravdu půjčí – diskuze a recenze

Půjčky na směnku, kde opravdu půjčí, patří podle recenzí a diskuzí mezi vyhledávané produkty. Nemělo by zůstat opomenuto, že půjčka na směnku je u spotřebitelského úvěru od roku 2013 nelegální. Nebankovní poskytovatelé navíc musejí disponovat licencí od České národní banky.

Co se podnikatelského úvěru týče, na ten se změna zákona z roku 2013 nevztahuje. Jak vyplývá z odborné diskuze i laických recenzí, půjčky na směnku, kde opravdu půjčí, aktuálně patří mezi nejrizikovější úvěrové produkty. Bohužel tyto půjčky na směnku stále existují – poskytují je tzv. lichváři, jejichž cílem je maximalizace zisku.

To se děje zpravidla na úkor dlužníka, jenž v dané půjčce pouze vidí východisko z nějaké nenadálé situace. Činnost lichvářů je nelegální a člověk se tak může lehce dostat do nepříjemných potíží. Proto je lepší zvolit některou z výše uvedených půjček, kde opravdu půjčí všem.

Ačkoliv forma P2P půjček funguje také na půjčkách přímo od lidí, případně problémy s nesplácením jsou zde řešeny legální cestou, pod záštitou ověřené společnosti. Na základě proběhlé diskuze je nejznámější platformou takového typu je Zonky, jejíž půjčka se dlouhodobě řadí mezi nejlepší na trhu.

Zonky půjčka nabízí úrok od 2,99 %, což zajisté znamená přijatelnější podmínky než při úvěru směnkou. Půjčky na směnku, kde opravdu půjčí, jsou zkrátka a dobře cestou do dalších nesnází.

Celá řada lidí se k podobným půjčkám uchyluje v situacích, kdy se nacházejí v insolvenci nebo v exekuci. Míst, kde opravdu půjčí v insolvenci, však existuje pramálo. U bankovního sektoru je situace zřejmá, avšak ani u nebankovních poskytovatelů často s insolvencí dlužník nepochodí.

Společnosti, kde opravdu půjčí v insolvenci, jsou zpravidla neověřené firmy, které se snaží z člověka dostat pouze další peníze, kterých samozřejmě nemá dostatek. Místům, kde opravdu půjčí, by se měl z důvodu vysokého rizika člověk raději vyhnout.

Via SMS poskytuje půjčku zdarma naprosto kdykoliv a do několika minut.
Půjčit si zdarma u Via SMS >

Půjčka, kde opravdu půjčí všem – Ostrava

Mezi často vyhledávaná hesla patří také „půjčka, kde opravdu půjčí všem Ostrava“. Obyvatelé moravskoslezského města mohou využít zejména online poskytovatelů, kteří působí ve všech českých krajích. Srovnání půjček Ostrava dokonale agreguje dostupné nabídky pro ty, kteří hledají optimální úvěr.

Opět je nutné zaměřit se pouze na nebankovní sektor. Nejen ostravští obyvatelé mohou pro svůj první úvěr zvolit společnosti Provident. První půjčka lze sjednat zcela zdarma, při opakovaných půjčkách úrok začíná na 6,21 %.

Jelikož je nutné disponovat alespoň nějakým příjmem, nejedná se o půjčku, kde půjčí opravdu všem. Pro bezproblémové dlužníky však může tento finanční produkt představovat ideální řešení ve chvíli, kdy nemají jiné východisko, než zvolit nebankovního poskytovatele.

Půjčka, kde půjčí opravdu všem, lze sjednat výhradně online.

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí – Brno

Brno nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, poskytuje naprosto totožným způsobem. Článek půjčka Brno poskytuje veškeré důležité informace ohledně vybraných půjček, jež mohou lidé z Brna využít takřka na cokoliv.

Doposud v článku nebyla řeč o společnosti Cofidis. Ta se na tuzemském trhu pohybuje již přes 16 let a u nebankovních půjček se jedná o zavedenou značku. Naneštěstí pro osoby v exekuci či insolvenci, i zde je nahlíženo do registru dlužníků. To však nic nemění na faktu, že se jedná o nebankovní půjčku, kde opravdu půjčí.

Lidé z Brna mohou vyzkoušet poskytovatel tzv. půjček do výplaty, které poskytují například služby Via SMS, Půjčka7 nebo SOS Credit půjčka. Ač tyto produkty nesou spíše parametry mikropůjčky, Brno nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, nabízí právě i touto formou.

Výše uvedené úvěry jsou vhodnou alternativou pro dlužníky v exekuci.

srovnání

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.