Everyday Plus půjčka – recenze

Půjčka až 50 000 Kč

Úrok od 20 %, RPSN od 519 %

 • Splatnost až 80 měsíců
 • Sjednání půjčky online
 • Online kalkulačka
Mám zájem o Everyday+ půjčku

Rychlá nebankovní půjčka Everyday plus patří mezi tzv. revolvingové úvěry. Lze ji využít na krátkodobé řešení finanční tísně, například před výplatou. Jaké podmínky je nutno splnit? Jaké jsou parametry této půjčky? Je půjčka spolehlivá nebo se jedná o podvod?

Everyday Plus je revolvingový úvěr nabízený společností OPR-Finance s.r.o. Jedná se o dceřinou firmu významné mezinárodní společnosti OPR Finance Oy, která sídlí v Helsinkách. Vedle Everyday+ půjčky nabízí také OPR Firemní úvěr až do výše 1 000 000 Kč.

Půjčku Everyday+ lze sjednat přes tento odkaz.

Dříve byla známa pod jménem Everyday Finance. Ta začala vyvíjet své aktivity v roce 2013.

Společnost ukončila další poskytování spotřebitelských úvěrů. Nadále tedy není možné žádat o nové úvěry či provádět jakékoli výběry na základě již uzavřených smluv. Výše uvedené nemá žádný vliv na úhradu splátek úvěrů z již uzavřených smluv. Splátky je nadále možné hradit na stávající bankovní účet společnosti.

Půjčka Everyday Plus

Everyday Finance poskytuje revolvingový úvěr Everyday Plus. Tento úvěr je bezúčelový. Klient může čerpat od 100 Kč do 50 000 Kč. Na nové klienty se žádné omezení nevztahuje. U žádosti o vyšší částky je však potřeba nejdříve odeslat podepsanou smlouvu o úvěru.

Jak o půjčku zažádat?

Sjednání úvěru probíhá online. Nový zájemce se nejprve zaregistruje a následně vyplní formulář se žádostí. Po schválení lze začít čerpat peníze ze svého rámce téměř ihned. Půjčku Everyday+ lze sjednat na tomto odkaze.

Po registraci zákazník obdrží v e-mailu odkaz na žádost o úvěr.

Podmínky pro žádost o úvěr Everyday plus:

 • stálý příjem
 • plnoletost
 • občanství ČR
 • vlastní bankovní účet
 • e-mail a telefonní číslo

Součástí registrace a žádosti o úvěr Everyday Plus je ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Poplatek slouží k ověření, že žadatel disponuje vlastním bankovním účtem.

Parametry půjčky

 • Výše úvěru: 100 – 50 000 Kč
 • Doba splatnosti: průměrně 1 – 80 měsíců
 • RPSN: 224,77% – 422,11%
 • Druh úvěru: revolvingový úvěr
 • Poplatek za poskytnutí úvěru: 20% z půjčené částky
 • Doložení příjmu: ano
 • Kontrola registru dlužníků: ne
 • Ručitel: ne

Poplatek za sjednání úvěru je 20 % z půjčené částky. Společnost uvádí, že klient neplatí žádné skryté náklady, měsíční nebo roční poplatky.

RPSN se pohybuje ve vysokých číslech, minimálně však činí RPSN 499,10 %. Při vyšších částkách je RPSN ještě vyšší. Měsíční úrok činí minimálně 20 %. Konkrétní úrokové sazby a RPSN jsou žadateli sděleny až při sjednávání půjčky. 

Půjčku lze jednoduše sjednat online.

Uzavření smlouvy je zdarma. Po uzavření smlouvy peníze odešlou na bankovní účet buď najednou nebo v menších částkách. Převod peněz by měl proběhnout nejpozději do 2 pracovních dní.

Potřebujete peníze okamžitě? Se Zaplo půjčkou lze mít až 30 000 Kč na účtě do 15 minut od schválení. V případě první žádosti se Zaplo půjčka sjednává bez úroků.

V průběhu trvání smlouvy si lze navýšit úvěrový rámec. Toto je možné provést snadno přes zákaznický online účet u Everyday plus. V případě, že bude úvěrový rámec vyšší než 4 999 Kč, je podle zákona nutné nejprve odeslat podepsanou smlouvu.

Půjčka Everyday Plus nabízí možnost postupného splácení, kdy měsíční úrok z dlužné částky ve výši 20 % je ve vyúčtování v příštím měsíci započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky.

Tabulka zobrazující konečné částky v závislosti na splátkách

V případě postupného splácení je nutno v jedné splátce uhradit minimálně jednu pětinu z celkově účtované částky. Minimální výše splátky je však 300 Kč, a to i v případě, že je splatná částka nižší než 1 500 Kč.

Hrozí u Everyday+ podvod?

Žádného podvodu se není třeba bát! Everyday plus patří mezi bezpečné a prověřené nebankovní půjčky. Společnost OPR-Finanse s.r.o. je spolehlivá a je zapsaná v seznamu nebankovních poskytovatelů vedeným ČNB.

Výhody a nevýhody Everyday plus

Půjčka Everyday plus je poskytována spolehlivou společností. Není nutno bát se žádného podvodu. Přesto tato půjčka nemusí být optimální volba pro každého.

Výhody

 • flexibilita půjčované částky
 • bez kontroly registru dlužníků
 • bez kontroly rejstříku trestů
 • půjčku lze čerpat opakovaně
 • možnost postupného splácení
 • rychlé poskytnutí úvěru
 • žádné fixní roční poplatky

Nevýhody

 • není vhodná jako půjčka pro nezaměstnané
 • nutnost zaslat podepsanou smlouvu (u půjček nad 4999 Kč)
 • nutnost zaslat ověřovací poplatek 1 Kč
 • vysoké RPSN
 • půjčit si lze maximálně 50 000 Kč
 • nízká schvalovatelnost (kolem 60%)

Everyday plus – recenze

Půjčka Everyday plus má poměrně dobré ohlasy. Zákazníci oceňují zejména snadné sjednání půjčky online z pohodlí domova. Není tedy třeba docházet nikam na pobočku.

Dále lidem vyhovuje flexibilita. U Everyday plus není nutné půjčovat si ihned celou částku. Peníze lze čerpat postupně dle potřeby. Dále zákazníci chválí, že minimum pro půjčku začíná již na 100 Kč.

Negativní názory jsou převážně od lidí, kteří půjčku buď nezískali, nebo museli platit úrok z prodlení za pozdní splacení.

Půjčka není vhodná pro lidi, kteří chtějí půjčit více než 50 000 Kč. Pro lidi, co nemají s revolvingovými úvěry zkušenosti, se může celý proces sjednávání jevit nesrozumitelný a složitý.

Další nebankovní půjčky

Koho půjčka Everyday plus nezaujala nebo mu nebyla schválena, možností zůstává i tak spousta. Existují výhodnější nebankovní půjčky, u těch však bývají přísnější podmínky pro schválení.

Ve finanční tísni pomůže např. Uno půjčka s výší úvěru do 20 000 Kč a splatností až 120 měsíců.

Rovněž jsou nabízeny půjčky pro zadlužené či osoby bez příjmu, ty však občas hraničí s lichvou a bývají velmi nevýhodné.

Zonky

Velmi chválená je třeba půjčka na Zonky Jedná se o tzv. peer-to-peer službu, tedy službu, kdy lidé půjčují lidem. Právě Zonky tyto služby zprostředkovává.

Lze si půjčit od 5 000 Kč do 900 000 Kč. Počáteční úrok je ve výší 2,99%. Doba splácení je od 6 měsíců do 7 let. Půjčku lze splatit předčasně, a to zdarma.

Zonky každého žadatele pečlivě prověřuje. Důležité jsou informace o příjmech a výdajích klienta, které žadatel dokládá výpisem z účtu. Dále Zonky nahlíží do několika registrů, půjčku tedy rozhodně nedostanou lidé v insolvenci.

Šanci na schválení půjčky od Zonky mají i lidé bez příjmu z běžného pracovního poměru. Na úvěr tedy mohou dosáhnout například studenti s pravidelným příjmem z brigády.

Dále se to týká osob pracujících mimo hlavní pracovní poměr (na základě DPP nebo DPČ), důchodců a osob na rodičovské dovolené.

Zonky půjčka má velmi dobré recenze. Hlavní výhodou je podstatně lepší úrok, než jaký nabízí jiné bankovní instituce. Nevýhodou však může být důkladné prověřování, neboť na půjčku rozhodně nedosáhne každý.

Cofidis

Cofidis poskytuje více druhů nebankovních půjček. Každá z nich je bezúčelová, lze ji tedy použít na cokoliv. Cofidis vyžaduje kontrolu registru dlužníků a doložení příjmů.

Půjčka pro jednotlivce je poskytována s úrokem od 4,49%. Je sjednatelná online z pohodlí domova. Sjednání je bez poplatku.

Dalším druhem je partnerská půjčka. Tu si u Cofidis mohou vzít jak dvojice, tak jednotlivci. Páry nemusí být manželé, ale musí mít společnou adresu. Oproti půjčce pro jednotlivce jsou úroky pro spolužadatele nižší.

Dalším produktem, který Cofidis nabízí, je novomanželská půjčka. Jedná se o půjčku ve výši 200 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3,99%. Splatnost je 90 měsíců. Podmínkou pro získání je zaslání oddacího listu.

Smart půjčka

Smart půjčka nabízí možnost půjčit si 50 000 Kč až 300 000 Kč. Úroková sazba je 18%, RPSN začíná na 19,64%. Za uzavření úvěrové smlouvy je vyžadován poplatek 500 Kč.

Nedokládá se výpis z registru dlužníků. Žadatel musí prokázat dostatečný a pravidelný příjem, z něhož bude splácet úvěr. Zdrojem příjmu nemusí být nutně zaměstnání. Dále je nutno, aby měl žadatel vlastní bankovní účet. Minimální věk pro schválení půjčky je 25 let.

Kontaktní údaje

e-mail: info@everydayplus.cz
web: www.everydayplus.cz
telefon: 228 886 969

Sídlo společnosti
OPR-Finance s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.