OPR-Finance s.r.o. – půjčka Everyday Plus

OPR-Finance s.r.o. nabízí revolvingový úvěr Everyday Plus. Je dceřinou firmou významné mezinárodní společnosti OPR Finance Oy, která sídlí v Helsinkách.
Dříve byla známa pod jménem Everyday Finance. Ta začala vyvíjet své aktivity v roce 2013.

Půjčka Everyday Plus

Evedyday Finance poskytuje revolvingový úvěr Everyday Plus. Tento úvěr je bezúčelový. Klient může čerpat od 100 Kč do 50 000 Kč. Pro nové klienty žádné omezení není. U žádosti o vyšší částky je potřeba nejdříve odeslat podepsanou smlouvu o úvěru.

Sjednání úvěru probíhá online. Po schválení lze začít čerpat peníze ze svého rámce téměř ihned. Půjčku Everyday+ lze sjednat na tomto odkaze.

Podmínky pro žádost o úvěr Everyday plus:

  • stálý příjem
  • plnoletost
  • občanství ČR
  • bankovní účet

Součástí registrace a žádosti o úvěr Everyday Plus je ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Poplatek slouží k ověření, že žadatel disponuje vlastním bankovním účtem.

Poplatek za sjednání úvěru je 20 % z půjčené částky. Společnost uvádí, že klient neplatí žádné skryté náklady, měsíční nebo roční poplatky.

RPSN se pohybuje ve vysokých číslech, minimálně však činí RPSN 499,10 %. Při vyšších částkách je RPSN ještě vyšší. Měsíční úrok činí minimálně 20 %. Konkrétní úrokové sazby a RPSN jsou žadateli sděleny až při sjednávání půjčky. 

Uzavření smlouvy je zdarma. Po uzavření smlouvy peníze odešlou na bankovní účet buď najednou nebo v menších částkách. Půjčka Everyday Plus nabízí možnost postupného splácení, kdy měsíční úrok z dlužné částky ve výši 20 % je ve vyúčtování v příštím měsíci započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky.

Kontakt

info@everydayplus.cz
www.everydayplus.cz/
228 886 969

Sídlo společnosti
OPR-Finance s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.