Půjčka ihned na účet – online peníze

Mnoho lidí se v životě dostane do situace, kdy potřebují velice rychle přijít k penězům. Někdy je třeba bez zbytečných prodlev a bez nutnosti někam chodit získat peníze ihned na účet. Tyto požadavky se mohou jevit jako nesplnitelné, avšak na českém bankovním trhu existuje řada poskytovatelů úvěrů, kteří i takto náročným klientům dokáží poskytnout půjčku ihned.

Půjčka ihned je, stejně jako další typy rychlých půjček, produktem nabízeným zpravidla nebankovními společnostmi. Vyznačuje se snadným vyřízením přes počítač či telefon a téměř okamžitým připsáním peněz na bankovní účet. Online půjčka ihned na účet i o víkendu tak mnohdy trvá jen pár desítek minut.

Některé nebankovní instituce vyhodnocují žádosti o půjčku 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Díky tomu lze získat půjčku i o víkendu nebo v den státního svátku. I proto jsou tyto nebankovní půjčky ihned běžně využívány jako půjčky do výplaty.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Většinou se jedná o mikropůjčky, které jsou poskytovány v nízké výši. Výjimkou ale nejsou ani půjčky 100 000 Kč ihned a vyšší. Malé půjčky ihned na účet mají obrovskou RPSN, a tak se nevyplatí vést je dlouhodobě. Poskytovatelé je proto obvykle nabízejí jako krátkodobé půjčky na splátky ihned.

Podmínky produktu půjčka ihned na účet

S rychlým sjednáním souvisejí i velice mírné podmínky nebankovních půjček. Mezi ty základní patří:

 • plnoletost
 • trvalé bydliště na území České republiky
 • nebýt v exekuci

Tato kritéria poskytovatelé uvádějí nejčastěji, nejedná se však o pravidlo. Některé společnosti nabízejí produkt půjčka ihned na bankovní účet i pro Slováky a dokonce i pro zájemce o půjčku v exekuci.

Další podmínky už záleží na konkrétním poskytovateli. Někteří vyžadují doložení příjmu a neposkytují úvěr klientům se špatnou bonitou. Jiní naopak nabízejí i půjčky bez doložení příjmu, půjčky na rodičovské dovolené, půjčky pro nezaměstnané i půjčky pro zadlužené.

Na takové finanční produkty lze narazit v rámci nové Vstřícné půjčky nebo půjčky Liberec, která je dostupná všem obyvatelům severočeského města a nejen jim. Člověk by si však měl vždy náležitě prostudovat dané podmínky a nenechat se pouze zlákat nabídkou na půjčky online ihned na účet nonstop.

Mnoho poskytovatelů půjček ihned má velmi benevolentní podmínky a vyhovuje tak naprosté většině žádostí.

Zda klient podmínky splňuje, zjistí hned poté, co odešle žádost o úvěr. Pokud mu nebude vyhověno, může se poohlédnout někde jinde. Řada poskytovatelů je velice benevolentních a je ochotných dát půjčku online ihned každému dospělému občanovi České republiky.

Peníze ihned – zdánlivá výhoda půjček ihned na účet

Peníze ihned, které půjčky ihned slibují, zní velmi lákavě. Často jsou však výhody těchto úvěrů pouze zdánlivé a k vyřešení tíživé finanční situace nevedou. Za podobnými půjčkami se totiž často skrývají enormní úroky a vysoké poplatky.

RPSN těchto půjček často míří ke stovkám až tisícům procent. Skryté poplatky také mohou zájemce o půjčku ihned nonstop nemile překvapit. Je proto nutné si před zažádáním o rychlou půjčku ihned ujasnit všechny výhody a nevýhody.

Výhody půjčky všem ihned

Půjčky ihned se těší velkému množství zájemců. A to zejména proto, že jejich zprostředkovatelé na svých webech lákají na spoustu atraktivních výhod, jak půjčit peníze ihned. Některé nebankovní společnosti nabízejí dokonce půjčku v noci ihned.

Výhody půjček ihned:

 • peníze ihned na účet, už do 15 minut i o víkendu
 • rychlé sjednání půjčky online ihned či přes telefon
 • možnost získat první půjčku zdarma
 • dostupnost i pro rizikové klienty

Další výhody záleží na konkrétním poskytovateli. Někteří například nevyžadují doložení příjmu ani ručitele a poskytují své okamžité půjčky i zadluženým. Takové osoby by se však měli zamyslet, zda neexistuje vhodnější způsob, jak situaci řešit – například refinancování či konsolidace.

Úvěrová kalkulačka vyhledá každému půjčku přímo na míru, a to už za pár minut.
Přejít na úvěrovou kalkulačku >

Nevýhody půjčky ihned na účet

Půjčky ihned na účet mají i nevýhody. Půjčka ihned na účet nonstop totiž znamená pouze další upadnutí do dluhů. Jejich poskytovatelé nemají za cíl svým klientům pomáhat, nýbrž vydělat peníze. Za atraktivními výhodami tak skrývají množství háčků.

Nevýhody půjček ihned:

 • vysoké úroky
 • vysoké RPSN
 • krátká doba splatnosti
 • vysoké poplatky při pozdním splácení
 • nepřehlednost smluv

Každý by si měl před podpisem smlouvy pečlivě přečíst podmínky společnosti, případně se poradit s někým znalejším, a zvážit, zda je schopný je akceptovat.

Půjčka ihned schválena bez registru

Bankerat, VistaCredit a Fajn půjčka a další nebankovní poskytovatelé lákají také na půjčku bez registru ihned. Znamená to, že nenahlížejí do registru dlužníků, ačkoliv by to dělat měli, a úvěry tak poskytují i klientům, kteří již mají dluh jinde.

Na tuto výhodu slyší nejeden zájemce. Registr dlužníků se totiž netýká jen těch, kdo nesplácí půjčky, ale také těch, kdo například neuhradili pokutu. Banky si na rozdíl od nebankovních společností úvěruschopnost žadatelů ověřují, takže je u nich nereálný zisk v případě půjčky bez registru.

Banky neumí tak dobře vymáhat peníze od rizikových žadatelů, kteří mají problém s registry. Pro banky jsou registry významným parametrem a lidem s problémem v registrech raději peníze nepůjčí, aby předešly problémům.

Nebankovní zprostředkovatelé jako Cool Credit či Mobil půjčka dokonce nabízejí ihned půjčky bez registru a zástavy. Bez poskytnutí zástavy je ovšem možné vypůjčit si pouze nižší částky.

Řada poskytovatelů nabízí půjčku ihned bez registru, která je vhodná i pro již zadlužené.

Půjčka ihned nonstop bez telefonátu

Jedním z hlavních aspektů nonstop půjčky na účet je to, že kvůli jejímu sjednání není nutné kamkoliv chodit. A díky SMS půjčkám a online půjčkám často ani telefonovat.

Sjednání první SMS půjčky nonstop bývá složitější a zdlouhavé. Žadatel musí zavítat na webové stránky poskytovatele, kde mu je vytvořen profil, ověřena identita a zkontrolován registr dlužníků. Celý proces může trvat i několik dní.

U Provident si klient může vybrat, zda chce peníze zaslat na účet nebo si je nechat v hotovosti přinést až domů.
Získat od Provident až 130 000 Kč v hotovosti >

Opakovaně sjednaná půjčka ihned nonstop už je bez problémů a zabere jen několik minut. Poskytovatel již klienta zná, tak není důvod cokoliv zbytečně protahovat. To stejné platí i o vyplacení, ke kterému dojde obratem bankovním převodem. SMS půjčku nonstop nabízí například Via SMS a Půjčka7.

Právě díky tomu, že je možné vyřešit nonstop půjčku ihned bez telefonátu či osobního návštěvy pobočky, se jedná o produkt, který funguje o víkendech a svátcích stejně dobře jako v pracovní dny.

Nonstop půjčku ihned je možné získat i o víkendech a státních svátcích, a to zpravidla v hotovosti.

A jak je to v takových případech s vyplacením? Je-li víkend a klient na své peníze spěchá, bývají vyplaceny půjčky na ruku, třeba přímo u něj doma. Poskytovatel přijede se smlouvou k podpisu, předá finanční obnos a půjčka nonstop na ruku je vyřízena.

Různé společnosti mají své vlastní způsoby, jak peníze ke klientovi dostat co nejdříve. Kromě osobního předání to řeší pomocí čerpacích stanic a trafik, se kterými spolupracují a které jsou otevřeny celý týden.

Online půjčka ihned na účet

Nejoblíbenějším způsobem sjednání úvěru je pomocí internetu. Poskytovatelé půjček přes internet na svých webech mají k dispozici přehledné online formuláře, jejichž vyplnění zabere sotva pár minut.

Klient do něj zadá částku, kterou si chce půjčit, a navolí si dobu splatnosti. Obvykle se mu ihned automaticky vypočítá RPSN i úrok. V dalším kroku uvede osobní a kontaktní údaje a případné další informace, které závisí na konkrétním poskytovateli.

Pomocí online formuláře lze zažádat o Uno půjčku. Půjčit si lze už od 1 000 Kč. Maximální výše úvěru je 20 000 Kč.

Kvůli rychlým půjčkám často ani nutné opouštět dům – vše se dá jednoduše vyřídit pomocí telefonu či počítače.

Některé nebankovní společnosti nabízejí i nonstop online půjčky ihned na účet, nikoliv pouze v hotovosti. Zpravidla se jedná o rychlou půjčku na účet ještě dnes, kdy vyřízení trvá jen několik hodin, výjimkou ale není ani půjčka do 15 minut.

Příkladem rychlé půjčky s možností získání peněz ihned je Monefit půjčka. Lze si půjčit až 25 000 Kč a úvěr se splácí ve 3 měsíčních splátkách. Další možností, jak získat peníze ihned, je Mando půjčka, která nabízí úvěr na cokoliv až do výše 500 000 Kč.

Půjčka o víkendu a půjčka v noci ihned

Když má však klient zájem o rychlou půjčku o víkendu, po pročtení podmínek obvykle zjistí, že si sice úvěr o víkendu sjednat může, peníze ale dostane až v nejbližší pracovní den. Důvod je jednoduchý – bankovní převody jsou o víkendech běžně pozastaveny.

Existují ale i výjimky. Některé tuzemské banky totiž umožňují tzv. okamžité platby, které jsou realizovány v kterýkoliv den i noc. Podmínkou je, aby je podporovala jak banka žadatele, tak banka poskytovatele.

Banky, které podporují okamžitou platbu:

Pokud klient narazí na nabídku online půjčky ihned na účet, která slibuje dodání peněz na jeho bankovní účet i o víkendu, měl by si tuto skutečnost ověřit, než se společnosti upíše.

Mezi poskytovatele online půjček ihned na účet patří například společnost DSCredit. Provozuje například novější Bingo půjčku nebo Turbocredit půjčku, kterou klient na svůj účet může obdržet i o víkendu. Někteří tuzemští zprostředkovatelé nabízejí půjčky ihned na účet i pro Slováky.

Ověření poskytovatelé pro půjčky ihned na účet

Na českém trhu působí velké množství nebankovních poskytovatelů úvěrů, kteří se předhánějí svými podmínkami a výhodami. Nezkušený zájemce o půjčku do výplaty nonstop proto může jednoduše naletět společnosti, která se jeví jako ideální, ale nakonec jí zaplatí obrovské množství peněz navíc.

Vyplatí se proto znát několik ověřených poskytovatelů půjček ihned. Ani u nich klient nemůže čekat, že si půjčí zadarmo, disponují však férovými službami, žadatele o všem včas informují a nesnaží se ho nijak podvést.

Zaplo půjčka

Zaplo je jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů nebankovních úvěrů na českém trhu. Nabízí malou půjčku ihned do výše 30 000 Kč, a to už během 15 minut. Její splatnost činí 1 měsíc. Výši úroků lze vypočítat v Zaplo formuláři.

Zákaznické recenze Zaplo půjčky jsou velice kladné i z dalších důvodů. Těmi nejzásadnějšími je třeba to, že po klientech nepožaduje dokládání příjmů, a také možnost získat u Zaplo první půjčku zdarma.

Půjčku od Zaplo nebývalo problém dostat i o víkendu. Společnost totiž kromě zaslání peněz na účet umožňovala vyplacení v hotovosti v trafikách GECO, které jsou otevřeny celý týden a nacházejí se v každém větším městě. Od 30. listopadu 2021 však tato možnost již není dostupná.

Provident půjčka

Zájemci o větší finanční obnos mohou využít Provident. Tato společnost láká na půjčku až do výše 130 000 Kč. Sjednat ji zle pomocí jednoduchého internetového formuláře Provident, kde si zájemce sám navolí výši úvěru i měsíční splátky. Její splatnost činí 12–24 měsíců, klienti však mohou využít splátkových prázdnin. ⁠⁠

Klient si sám vybírá, zda chce peníze z půjčky ihned na účet nebo je obdržet v hotovosti. V druhém případě činí maximální možná výše úvěru 90 000 Kč. K vyplacení dojde po podepsání smlouvy a doložení příjmů za poslední 3 měsíce u něj doma, třeba i v den státního svátku.

CreditPortal půjčka

CreditPortal poskytuje úvěry i nezaměstnaným a žadatelům v exekuci. Vyžaduje od nich však pravidelný příjem, ať už v podobě důchodu nebo třeba rodičovského příspěvku. Slibuje finanční obnos až do výše 30 000 Kč, u nových klientů je to však pouze 4 900 Kč. Její splatnost činí 5–⁠30 dní.

Půjčku od CreditPortal lze sjednat po telefonu nebo přes internet a peníze si vyzvednout už za 15 minut v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil. A to i o víkendech.

srovnání

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.