Půjčka bez výpisu z účtu a bez účtu

Lidé bez bankovního účtu mají, pokud jde o půjčky, omezené možnosti. Získat půjčku bez bankovního účtu však není zcela nemožné. Existují půjčky v hotovosti, o něž lze jednoduše zažádat online. Peníze poté přiveze zástupce příslušné společnosti, popřípadě si je klient vyzvedne v trafice či na čerpací stanici.

Půjčka bez výpisu z účtu může být řešením pro lidi, kteří nevlastní bankovní účet, a přitom potřebují uhradit nečekané výdaje. Díky možnosti rychlých hotovostních úvěrů lze získat půjčku do výplaty i bez vlastního účtu a bez čekání.

Na poli nebankovních úvěrů se nacházejí různé nabídky půjček v hotovosti, většinou se jedná o krátkodobé půjčky ve výši několika tisíc korun.

Půjčky bez bankovního účtu jsou poskytovány nebankovními společnostmi. Obvykle se řadí mezi mikropůjčky, tedy úvěry v řádu několika tisíc korun. Lze se však setkat i s nabídkami vyšších částek s delší dobou splatnosti.

6x500 Kč za nový účet u Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí novým klientům 500 Kč měsíčně za 3 platby kartou. Celkem je možné získat až 3 000 Kč. Účet u Raiffeisenbank lze založit online. Účet je zdarma bez poplatků za založení, vedení či zrušení.

Zjistit více

Výplata půjčky bez výpisu z účtu – na benzínce, v trafice nebo osobně

Naprostá většina bankovních i nebankovních úvěrů je poskytována pouze žadatelům s bankovním účtem, na který je poté vyplacena dohodnutá částka. Výplata půjčky bez výpisu z účtu a bez účtu musí proběhnout jiným způsobem, zpravidla probíhá některým z těchto tří způsobů:

 • prostřednictvím zástupce společnosti u klienta doma nebo na dohodnutém místě
 • na pobočce poskytovatele
 • na terminálu v trafice nebo na benzínce / čerpací stanici

To je také důvod, proč jsou někdy tyto půjčky nazývány půjčky na benzínce, protože jejich vyřízení může proběhnout na čerpací stanici. Podle dostupných informací od poskytovatelů těchto půjček nejsou půjčky na benzínce nejčastější formou, v praxi jsou půjčky na ruku bez bankovního účtu nejčastěji vyplaceny u klienta doma. Volba půjčky v trafice nebo půjčky na benzínce je až další a méně využívanou možností.

Využití uvedených míst pro vyřízení půjčky je poměrně logické, protože nebankovní společnosti nedisponují ve velké míře na provozní náklady a obsluhu náročnými pobočkami nebo jinými formami obchodních míst.

Splácení poté probíhá dle podmínek daného poskytovatele. Půjčka bez účtu se zpravidla splácí jednorázově nebo v měsíčních splátkách zástupci společnosti, který si peníze vyzvedává u klienta doma.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Dostupné půjčky bez bankovního účtu

Níže lze vidět aktuálně dostupné hotovostní půjčky. V některých případech se jedná o drobnější úvěry s krátkou dobou splatnosti, v jiných o půjčky bez účtu až do výše desetitisíců korun.

Zaplo

Půjčka od společnosti Zaplo patří mezi nejvyhledávanější nebankovní úvěry. Recenze Zaplo půjčky jsou vesměs pozitivní a svědčí o tom, že má s tímto produktem zkušenosti již mnoho lidí.

Zaplo půjčku je možné sjednat ve výši od 1 000 Kč do 30 000 Kč na dobu až 30 dní. Pro nové klienty je k dispozici Zaplo půjčka bez úroku, která je poskytována zcela zdarma. Výše první půjčky zdarma může být max. 16 000 Kč, doba splatnosti zůstává 30 dní.

Více o Zaplo půjčce >

Parametry Zaplo půjčky:

 • Výše půjčky: 1 000 Kč – 30 000 Kč (noví klienti max. 16 000 Kč)
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Výplata: dříve v trafikách GECO, nyní pouze na bankovní účet

Žádost o Zaplo půjčku se podává online. Není nutné dokládat výpisy z bankovního účtu či jinak prokazovat zdroj a výši příjmu. Peníze si do konce listopadu 2021 šlo vyzvednout po vyhodnocení a schválení žádosti v trafikách GECO.

Provident

Také žádost o půjčku Provident se podává online, peníze jsou po jejím schválení doručeny zástupcem společnosti ke klientovi domů. Na výběr je ze dvou variant Provident půjčkyPůjčka START a Půjčka s balíčkem Plus.

Provident půjčka START je určena novým klientům a nabízí 3 000 Kč až 16 000 Kč na 4 měsíce. Jedná se o půjčku zdarma, to znamená, že RPSN je 0 % a klient splatí pouze částku, kterou si půjčil.

Provident půjčka s balíčkem Plus je k dispozici ve výši od 6 000 Kč do 130 000 Kč. Doba splatnosti je 6 až 48 měsíců, přičemž je možné splátky odložit díky splátkovým prázdninám.

Více o Provident půjčce >

Parametry Provident půjčky:

 • Výše půjčky: 3 000 Kč – 130 000 Kč
 • Doba splatnosti: 4 – 48 měsíců
 • Výplata: u klienta doma

Podmínkou pro schválení žádosti je pravidelný příjem, který klient doloží například prostřednictvím potvrzení o příjmu. Není tedy nutné dokládat výpisy z účtu.

Express Cash

Další z půjček, které lze získat bez účtu a bez výpisu z účtu, je Express Cash půjčka od společnosti Financial Services. Zažádat je možné o 5 000 Kč až 70 000 Kč, doba splatnosti může být 14, 17 nebo 20 měsíců.

Více o Express Cash půjčce >

Parametry Express Cash půjčky:

 • Výše půjčky: 5 000 Kč – 70 000 Kč
 • Doba splatnosti: 14 / 17 / 20 měsíců
 • Výplata: u klienta doma

Žádost o půjčku Express Cash obnáší vyplnění základních údajů do online formuláře. Žadatel je poté kontaktován zástupcem společnosti, který mu sdělí všechny potřebné informace.

Express Cash půjčku lze bez bankovního účtu také pohodlně splácet – splátky se odevzdávají zástupci, který si je vyzvedává v místě bydliště klienta.

Fajn půjčka

Fajn půjčka od společnosti Fair Credit je dalším z řady nebankovních úvěrů dostupných i pro lidi bez bankovního účtu. Žádost o Fajn půjčku se podává z pohodlí domova, není tedy nutné nikam chodit ani telefonovat. Na základě vyhodnocení žádosti klienta navštíví zástupce poskytovatele, který s ním podepíše smlouvu a do 24 hodin předá hotovost.

Fajn půjčku lze sjednat ve výši 4 000 Kč až 70 000 Kč. Splácení probíhá v týdenních intervalech rovněž v hotovosti. Jedná se o neúčelový úvěr, peníze je tedy možné použít na cokoliv.

Více o Fajn půjčce >

Parametry Fajn půjčky:

 • Výše půjčky: 4 000 Kč – 70 000 Kč
 • Doba splatnosti: 45 / 60 / 80 týdnů
 • Výplata: u klienta doma

Podmínkou pro získání této půjčky bez účtu je doložení příjmu – například prostřednictvím potvrzení o příjmu. Fajn půjčka je vhodná také jako půjčka pro cizince s trvalým pobytem v ČR.

CreditPortal

CreditPortal půjčka, kterou lze rovněž vyhledat pod názvem Credit30, je dostupná ve výši 500 Kč až 30 000 Kč se splatností od 5 do 30 dní. Je vhodná pro každého, kdo si potřebuje rychle zařídit půjčku do výplaty bez vlastního účtu – peníze si lze vyzvednout již do 15 minut od schválení žádosti, a to na čerpacích stanicích EuroOil.

Více o CreditPortal půjčce >

Parametry půjčky CreditPortal:

 • Výše půjčky: 500 Kč – 30 000 Kč
 • Doba splatnosti: 5 – 30 dní
 • Výplata: na čerpacích stanicích EuroOil

Žádost o CreditPortal půjčku probíhá kompletně online. V úvěrové kalkulačce stačí zadat požadovanou výši půjčky a splatnost a následně vyplnit několik základních údajů.

Tato nebankovní půjčka bez účtu představuje řešení pro ty, kteří potřebují peníze okamžitě. Díky možnosti výplaty na čerpací stanici lze úvěr obdržet kdykoliv. Některé čerpací stanice EuroOil jsou otevřené non-stop, půjčku CreditPortal lze proto zařadit do kategorie půjček o víkendu či během svátků.

Žádost o nebankovní půjčku bez účtu

Prakticky o všechny půjčky bez bankovního účtu se žádá přes internet na webu poskytovatele. Průběh žádosti a jejího schvalování je stejný jako u nebankovních půjček na účet. Obvykle je potřeba vyplnit identifikační údaje a výši a zdroj příjmu.

S půjčkou Provident lze získat až 130 000 Kč na 48 měsíců v hotovosti.
Sjednat půjčku až do výše 130 000 Kč bez účtu >

Jakmile je žádost vyhodnocena, následuje zpravidla telefonát z dané společnosti. Zástupce se s klientem domluví na osobní schůzce, na které mu sdělí důležité informace o půjčce a podepíše s ním smlouvu.

Peníze jsou pak vyplaceny rychle, velmi často tentýž den. Další možností je vyzvednutí peněz v trafice či nebo na čerpací stanici, tedy bez osobní schůzky se zástupcem.

Zdroj a výši příjmu je v některých případech nutné doložit. Není potřeba zasílat výpis z účtu, stačí dodat potvrzení o příjmu.

Půjčku bez účtu je možné získat u vybraných nebankovních společností. Peníze jsou po schválení žádosti a podpisu smlouvy dovezeny klientovi domů.
Půjčku bez účtu je možné získat u vybraných nebankovních společností. Peníze jsou po schválení žádosti a podpisu smlouvy dovezeny klientovi domů.

Ze zákona jsou všichni poskytovatelé půjček povinni kontrolovat úvěrové registry. Zadluženým osobám by další úvěr neměl být schválen, nicméně z praxe je zřejmé, že i půjčky bez registru je v některých případech možné získat.

Každý žadatel by si však měl být vědom toho, že půjčky pro zadlužené jsou rizikové pro věřitele i dlužníka, což se odráží ve velmi vysoké roční procentní sazbě nákladů.

Podmínky pro schválení půjčky bez účtu

Podmínky pro schválení nebankovních úvěrů, ať už v hotovosti nebo na účet, se liší v závislosti na poskytovateli. Zpravidla je nutné disponovat pravidelným a dostatečně vysokým příjmem, nemít žádné závazky po splatnosti a být dospělým občanem ČR.

Půjčka CreditPortal je k dispozici ve výši až 30 000 Kč. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a peníze si vyzvednout na čerpací stanici EuroOil.
Sjednat půjčku až 30 000 Kč bez účtu >

Během žádosti o půjčku bez účtu a bez výpisu z účtu je pak zpravidla vyžadována kopie občanského průkazu a někdy také již zmíněné potvrzení o příjmu.

Pokud člověk u dané společnosti žádá o úvěr opakovaně, bývá celý proces vyřizování prakticky jen formalitou. Bez výpisu z účtu ale nelze získat třeba půjčku pro cizince bez trvalého pobytu.

Výhody a rizika půjček bez účtu

Hotovostní úvěry mají jak své výhody, tak rizika. Většina z nich představuje možnost, jak získat půjčku do výplaty i bez vlastního účtu, a to téměř ihned. Často není nutné dokládat příjem, díky čemuž se poskytnutí půjčky bez výpisu z účtu obejde bez zdlouhavého papírování.

Výhody nebankovních půjček bez účtu lze shrnout do několika bodů:

 • možnost sjednat rychlou půjčku do výplaty bez vlastního účtu
 • jednoduchá žádost prostřednictvím online formuláře
 • výplata u klienta doma, popř. na výplatním terminálu
 • vyhodnocení žádosti do několika minut
 • nulový úrok pro nové klienty

Před sjednáním nebankovní půjčky bez účtu je nutné znát i její nevýhody a rizika. V některých případech jsou hotovostní půjčky poskytovány i nebonitním klientům, kteří mají následně problém svůj závazek splatit včas. Extrémním případem jsou pak hotovostní půjčky pro lidi v exekuci, které zákonitě nadělají více škody než užitku.

S půjčkami bez účtu se pojí následující nevýhody:

 • ne vždy je kontrolována bonita, klient má pak potíže se splácením
 • vysoké RPSN
 • omezená výše úvěru a doba splatnosti
 • návštěvy zástupce společnosti u klienta doma, při nesplácení také v zaměstnání apod.

Poplatky a úroková sazba u půjček bez účtu a bez výpisu z účtu bývají vysoké, s čímž je nutné předem počítat. Pokud si člověk není absolutně jistý, že bude schopen půjčku splatit včas, neměl by se žádné nebankovní společnosti upisovat.

Je známé, že i drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy. Vždy je proto lepší požádat o finanční výpomoc rodinu či přátele – někoho, kdo nebude požadovat vysoké úroky a poplatky.

FAQ – Často kladené otázky

Jak je vyplácena půjčka bez účtu?

Půjčky v hotovosti lze vyplácet prostřednictvím obchodního zástupce přímo v místě klientova bydliště, případně na pobočce věřitele nebo na vybraných čerpacích stanicích.

Kdo poskytuje půjčku v hotovosti?

Řada nebankovních subjektů v čele se společnostmi Provident, CreditPortal, Fajn Půjčka nebo Express Cash.

Kdy není potřeba výpis z účtu?

Výpis z účtu je zpravidla nutný pro schválení žádosti o půjčku. Poskytovatelé úvěrů však mohou půjčku schválit i na základě potvrzení o příjmu od zaměstnavatele.

Kolik si lze půjčit v hotovosti?

Půjčky bez účtu v hotovosti mívají zpravidla nižší výši než půjčky na účet. Například společnost Provident vyplácí na účet až 170 tisíc Kč, zatímco hotově jen 90 tisíc.

Za jakých situací nemají občané bankovní účet?

Běžný účet má otevřený většina dospělé populace, ovšem stále se lze setkat s lidmi, kteří účet založený nemají. Jedná se převážně o starší občany, kterým je vyplácena penze v hotovosti. Lidé nemusejí mít účet z vlastního přesvědčení, případně jej mají obestavený exekucí.

recenzesrovnání

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.