Rychlá půjčka o víkendu – online i přes SMS

Díky rychlým půjčkám o víkendu lze získat peníze non-stop. Žádost je možné podat online, telefonicky nebo přes SMS, poté už zbývá jen vyčkat na její schválení a výplatu finančních prostředků. Jaké půjčky o víkendu jsou aktuálně dostupné? Jak o ně zažádat a za jak dlouho lze mít peníze k dispozici?

Některé nebankovní společnosti poskytují rychlé půjčky i o víkendu, což přijde vhod tehdy, když je nutné uhradit nečekaný výdaj ihned. Díky mírným podmínkám bývají rychlé půjčky o víkendu pro každého – například i pro nezaměstnané nebo pro osoby s negativním záznamem v registru.

Rychlé půjčky pro každého – i o víkendu

Banky půjčky o víkendu neposkytují, proto je třeba se obrátit na nebankovní společnost. Nicméně i půjčky z nebankovního sektoru jsou v drtivé většině případů nabízeny pouze ve všední dny. Společnosti poskytující rychlé půjčky i o víkendu existují, není jich však mnoho. Jedná se navíc o nadstandardní a celkem draze zpoplatněnou službu.

Výhodou je, že díky nenáročným podmínkám bývají rychlé půjčky o víkendu pro každého, často i pro osoby bez zaměstnání. Vyhodnocení žádosti o půjčku obvykle trvá jen pár minut a prakticky ihned se žadatel dozví, zda bude půjčka o víkendu poskytnuta či nikoliv.

Potřebujete peníze ihned? Pak vyzkoušejte rychlou Zaplo půjčku, díky níž získáte až 16 000 Kč bez úroků. Peníze si jednoduše vyzvednete v jakékoliv trafice GECO – třeba i o víkendu.

Více o Zaplo půjčce >

Rychlé půjčky o víkendu obvykle představují půjčky do 100 000 Kč. V některých případech jde o tzv. mikropůjčky, jejichž výše činí max. 20 000 Kč a doba splatnosti nebývá delší než 30 dní.

Rychlá půjčka o víkendu ihned na účet

Na internetu je mnoho nebankovních úvěrů inzerováno jako rychlé půjčky ihned na účet – i o víkendu. Po přečtení všech informací se však zájemce většinou dozví, že žádost o půjčku sice lze podat o víkendu, nicméně její výplata na účet proběhne až v nejbližší pracovní den.

Jak je to vůbec s bankovními převody o víkendu? Díky okamžitým platbám, které dnes umožňuje několik tuzemských bank, lze teoreticky obdržet rychlou půjčku na účet ihned, i o víkendu. Podmínkou je, aby okamžité platby podporovala jak banka žadatele, tak banka poskytovatele.

Okamžité platby podporují tyto banky:

Výplata rychlé půjčky o víkendu ihned na účet tedy možná je. Nicméně pokud člověk na takovou nabídku narazí, měl by si ověřit, zda je převod vůbec technicky proveditelný, a zda daná společnost skutečně funguje i o víkendech. Většinou jsou z důvodu problematických bankovních transakcí o víkendu poskytovány spíše rychlé půjčky v hotovosti.

Mezi poskytovatele rychlých půjček o víkendu ihned na účet patří například společnost DSCredit, která na svých internetových stránkách nabízí jak rychlou půjčku na účet i o víkendu – tzv. Turbocredit půjčku, tak půjčku bez registru nebo půjčku pro problémové klienty.

Rychlá SMS půjčka o víkendu

Půjčka přes SMS představuje krátkodobý úvěr, který se sjednává obvykle do výše 30 000 Kč na dobu 1 měsíce.

Pokud jde o první půjčku u dané společnosti, je nutné vyplnit online žádost se všemi potřebnými údaji a vyčkat na její schválení. Druhá a každá další půjčka poté může být sjednána přes SMS zprávu.

O některé nebankovní půjčky lze zažádat jednoduše prostřednictvím SMS zprávy.
O některé nebankovní půjčky lze zažádat jednoduše prostřednictvím SMS zprávy.

SMS půjčky bývají vypláceny na bankovní účet. Obecně pro ně tedy platí to samé, co pro rychlé půjčky o víkendu ihned na účet – označení rychlá SMS půjčka o víkendu může pouhým lákadlem a peníze dorazí na účet až v nejbližší pracovní den.

Podat žádost o rychlou SMS půjčku o víkendu je samozřejmě možné, a to jak prostřednictvím online formuláře (jde-li o první půjčku) nebo přes SMS zprávu (jde-li o opakovanou půjčku).

Jelikož může být zaslání rychlých půjček o víkendu ihned na účet problematické, volí řada žadatelů raději rychlé půjčky o víkendu v hotovosti. S výplatou hotovostní půjčky o víkendu se nepojí žádné překážky a člověk se tak může spolehnout, že peníze skutečně obdrží i mimo pracovní den.

Příkladem rychlé SMS půjčky je půjčka Omega. U ní může žadatel dostat peníze na účet už do 60 minut. Pokud zvolí variantu expres půjčky do max. 5 000 Kč, peníze může mít na účtu dokonce již do 15 minut.

Rychlá půjčka o víkendu v hotovosti

Rychlá hotovostní půjčka o víkendu představuje spolehlivý způsob, jak získat úvěr během víkendových dní, popřípadě svátků. Některé nebankovní společnosti nabízejí první půjčku zdarma, jiné si účtují vysoké úroky a poplatky i při první žádosti.

Smart půjčka poskytuje až 300 000 Kč ihned na účet, a to i o víkendu. Peníze obdržíte do 15 minut od schválení žádosti.

Mám zájem o Smart půjčku >

Někteří poskytovatelé jsou si dobře vědomi toho, že se žadatelé nacházejí ve svízelné situaci a jsou ochotni přistoupit na nevýhodné podmínky. Z tohoto důvodu se často extra připlácí za to, že je půjčka poskytnuta o víkendu, kdy většina běžných půjček dostupná není.

Výplata rychlé půjčky o víkendu může proběhnout u klienta doma. V takovém případě stačí podat žádost o půjčku přes internet nebo po telefonu a počkat na zástupce společnosti, s nímž klient podepíše smlouvu.

Další možností je výplata v hotovosti na některých čerpacích stanicích nebo v trafikách, kde před tím žadatel podepíše smlouvu. Příkladem rychlé půjčky o víkendu, pro kterou si lze jednoduše dojít do trafiky, je Zaplo půjčka, která nabízí první půjčku bez úroků a poplatků.

Výhody a nevýhody rychlé půjčky o víkendu

Díky tomu, že lze získat rychlou půjčku i o víkendu, člověk nemusí s úhradou neodkladného výdaje čekat na pracovní den. Půjčit si lze jak nižší, tak vyšší částky, a to na dobu od několika dní do několika měsíců.

Mezi výhody rychlé půjčky o víkendu patří:

Nevýhody rychlé půjčky o víkendu zahrnují:

  • často vysoké poplatky a úroky
  • poskytnutí půjčky i nebonitním žadatelům, kteří mají následně problémy se splácením
  • může být přítomna rozhodčí doložka

Rychlé půjčky o víkendu žadatele mnohdy vyjdou velmi draho, pakliže se nejedná o první půjčku zdarma. Před podpisem smlouvy je třeba vzít v potaz výši RPSN, která je mnohem spolehlivějším ukazatelem než pouhá výše úrokové sazby.

Za největší riziko nebankovních úvěrů, rychlé půjčky o víkendu pro každého nevyjímaje, lze považovat příliš benevolentní podmínky. Půjčku může získat i žadatel, který není úvěruschopný, s čímž se pojí následné problémy se splácením.

Potřebujete rychlou půjčku v hotovosti? Provident doručí až 90 000 Kč přímo k vám domů.

Více o půjčce Provident >

U některých rychlých půjček o víkendu lze narazit na přítomnost tzv. rozhodčí doložky. To znamená, že při nesplácení nebo případném sporu bude situace posouzena arbitrem, kterého určí příslušný nebankovní poskytovatel.

Podmínky u rychlých půjček o víkendu

Některé rychlé půjčky o víkendu jsou dostupné pro každého, jiné mohou získat pouze lidé se stálým příjmem a bez záznamu v úvěrovém registru. I za podmínky stálého příjmu se však může jednat o půjčku pro nezaměstnané, pokud žadatel pobírá například důchod, mateřskou apod.

Žadatelé o půjčku o víkendu musí nejčastěji splnit tyto podmínky:

  • věk min. 18 let
  • české občanství / trvalý pobyt v ČR
  • nebýt v exekuci
  • (nemít žádné úvěry po splatnosti)
  • (mít stálý a dostatečně vysoký příjem)

Zájemci o rychlou půjčku o víkendu se zpravidla velmi rychle dozví, zda dané podmínky splňují. Stačí odeslat žádost a počkat na její vyhodnocení. Pokud je žádost schválena, proběhne výplata peněz.

Žádost o rychlou půjčku o víkendu

Žádosti o rychlé půjčky o víkendu se podávají online, po telefonu nebo přes SMS. Nejběžnější jsou online žádosti, které lze vyplnit na webových stránkách daného poskytovatele.

Výhodou rychlých půjček o víkendu je blesková žádost přes internet, popřípadě po telefonu nebo přes SMS.
Výhodou rychlých půjček o víkendu je blesková žádost přes internet, popřípadě po telefonu nebo přes SMS.

Mezi požadované informace obvykle patří osobní a kontaktní údaje, informace o bydlení (např. kolik osob žije v jedné domácnosti s žadatelem, zda se jedná o byt či dům apod.), výše měsíčních příjmů a orientační výše měsíčních výdajů.

Může být vyžadován také verifikační poplatek (zpravidla 1 Kč), který slouží k ověření toho, že žadatel je shodný s majitelem uvedeného bankovního účtu.

Nabídka rychlých půjček i o víkendu

Výplatu rychlých půjček i o víkendu nenabízí mnoho společností. Mnohem častěji lze najít nabídky klasických rychlých půjček, inzerovaných pod názvy půjčka před výplatou, půjčka ihned na účet a podobně, které se vyplácejí pouze ve všední dny.

Mezi aktuálně dostupné rychlé půjčky o víkendu patří:

Ne všechny však fungují nonstop a žádosti jsou tak schvalovány jen v určitou denní dobu.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je o víkendech vyplácena v trafikách GECO. Nejprve je potřeba podat žádost po telefonu nebo přímo na prodejně GECO. V obou případech je součástí procesu telefonát s operátorem, který klientovi mimo jiné vysvětlí, jak probíhá ověření totožnosti pomocí selfie.

Zaplo půjčka představuje rychlou půjčku o víkendu zdarma. Klient si peníze vyzvedne v trafice GECO, přitom mu nejsou účtovány žádné poplatky ani úroky.

Mám zájem o Zaplo půjčku zdarma >

Žadatel poté obdrží SMS s odkazem, prostřednictvím kterého vyfotí svůj obličej a doklad totožnosti. Po ověření identity lze půjčku vyzvednou v jakékoliv trafice GECO. Mezi podmínky pro získání půjčky tedy patří chytrý telefon a připojení k internetu.

První Zaplo půjčka je zdarma. Její výše může být až 16 000 Kč a splatnost až 30 dní. Výše druhé a každé další půjčky může být až 30 000 Kč. Úroková sazba začíná na 279,83 % a RPSN se pohybuje od 1 141,2 %.

Půjčka Provident

S půjčkou Provident lze získat až 90 000 Kč na ruku, samozřejmě i o víkendu. Splácet je možné v týdenních nebo měsíčních intervalech, klienti mohou zároveň využít splátkových prázdnin.

Výplata půjčky Provident probíhá u klienta doma po schválení žádosti a podpisu smlouvy. Podmínkou je doložení příjmu za poslední 3 měsíce – například pomocí potvrzení o příjmu, výpisu z účtu nebo daňového přiznání.

Hotovostní půjčku Provident lze sjednat až do výše 90 000 Kč. Finanční poradce klientovi doveze peníze až domů nebo na předem dohodnuté místo.

Mám zájem o půjčku Provident >

Zájemce o půjčku musí nejprve vyplnit online žádost nebo společnost kontaktovat telefonicky. Poté mu bude přidělen finanční asistent, který za ním dorazí domů a postará se o veškeré administrativní úkony.

Finanční asistent klienta informuje o schválení půjčky a následně vyplatí hotovost. Výše Provident půjčky v hotovosti může být v rozmezí od 6 000 Kč do 90 000 Kč a splatnost od 12 do 48 měsíců. RPSN začíná na 22,76 %.

CreditPortal půjčka – Credit 30

CreditPortal nabízí hotovostní půjčku Credit 30, o kterou je možné zažádat online nebo po telefonu, a peníze si následně vyzvednout na čerpací stanici EuroOil, a to i o víkendech. Hotovost lze obdržet během 15 minut od schválení.

CreditPortal nabízí rychlou půjčku o víkendu ve výši až 30 000 Kč. Peníze si lze jednoduše vyzvednout na čerpací stanici EuroOil.

Mám zájem o CreditPortal půjčku >

Hotovostní půjčka je poskytována ve výši 500 Kč až 30 000 Kč (novým klientům max. 4 900 Kč) se splatností 5 až 30 dní. Úroková sazba a poplatky jsou u tohoto úvěru velmi vysoké, v případě půjčky 4 900 Kč na 14 dní je RPSN 51 224,90 %.

Smart půjčka

Smart půjčka je příkladem rychlé půjčky ihned na účet – i o víkendu. Peníze jsou odeslány ihned po schválení online žádosti a pokud má klient účet u jedné z devíti vybraných bank, obdrží finance do 15 minut.

Půjčit si lze od 50 000 Kč do 300 000 Kč na dobu 12 až 48 měsíců. Výše roční úrokové sazby je pevná 18 % a RPSN se pohybuje od 19,64 %.

Potřebujete rychlou půjčku ihned na účet o víkendu? Pak vyzkoušejte Smart půjčku, která nabízí až 300 000 Kč do 15 minut od schválení.

Mám zájem o Smart půjčku >

Mezi podmínky pro poskytnutí Smart půjčky patří pravidelný a prokazatelný měsíční příjem, věk min. 25 let a úvěruschopnost. Při vyhodnocování žádostí se ke klientům přistupuje individuálně.

Smlouva se podepisuje elektronicky v klientském profilu a není tedy třeba nikam chodit ani tisknout žádné dokumenty.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.