Rychlá půjčka o víkendu

Někteří poskytovatelé úvěrů vyplácejí peníze non-stop –⁠ i o víkendu. Žádost je možné podat online, telefonicky nebo přes SMS. Která rychlá půjčka o víkendu je nejlepší? A jak o ni zažádat?

Řada nebankovních společností poskytuje rychlé půjčky i o víkendu, což přijde vhod každému, kdo musí neodkladně uhradit nějaký nečekaný.

Díky mírným podmínkám na rychlé půjčky o víkendu dosáhne naprostá většina zájemců. Ze hry nejsou ani nezaměstnaní žadatelé nebo osoby s nepříznivou finanční minulostí a záznamem v registru dlužníků.

Rychlé půjčky pro každého – i o víkendu

Banky půjčky o víkendu neposkytují, proto je třeba se obrátit na nebankovní společnost. Nicméně i půjčky z nebankovního sektoru jsou v drtivé většině případů nabízeny pouze ve všední dny.

Společnosti poskytující rychlé půjčky i o víkendu existují, není jich však mnoho. Jedná se navíc o nadstandardní a celkem draze zpoplatněnou službu.

Výhodou je, že díky nenáročným podmínkám bývají rychlé půjčky o víkendu pro každého, často i pro osoby bez zaměstnání. Vyhodnocení žádosti o půjčku obvykle trvá jen pár minut a prakticky ihned se žadatel dozví, zda bude půjčka o víkendu poskytnuta či nikoliv.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Rychlé půjčky o víkendu obvykle představují půjčky do 100 000 Kč. V některých případech jde o tzv. mikropůjčky, jejichž výše činí maximálně 20 000 Kč a doba splatnosti nebývá delší než 30 dní.

Rychlá půjčka o víkendu – podmínky

Některé půjčky o víkendu ihned jsou dostupné pro každého, jiné mohou získat pouze lidé se stálým příjmem a bez záznamu v úvěrovém registru. Klienti pobírající důchod či rodičovský příspěvek mohou žádat o půjčku pro nezaměstnané.

Žadatel o půjčku o víkendu musí nejčastěji splňovat tyto podmínky:

 • plnoletost
 • české občanství / trvalý pobyt v ČR
 • nebýt v exekuci
 • (nemít žádné úvěry po splatnosti)
 • (mít stálý a dostatečně vysoký příjem)

Zájemci o rychlou půjčku o víkendu se zpravidla velmi rychle dozví, zda dané podmínky splňují. Stačí odeslat žádost a počkat na její vyhodnocení. Pokud je žádost schválena, proběhne výplata peněz.

Rychlá půjčka o víkendu – žádost

Žádosti o rychlé půjčky o víkendu se podávají online, po telefonu nebo přes SMS. Nejběžnější jsou online žádosti, které se vyplňují na webových stránkách daného poskytovatele.

Klient do ní obvykle musí zadat tyto informace:

 • osobní údaje
 • kontaktní údaje
 • informace o bydlení (např. kolik osob žije v jedné domácnosti s žadatelem, zda se jedná o byt či dům apod.)
 • výše měsíčních příjmů
 • orientační výše měsíčních výdajů

Někteří poskytovatelé kromě občanského průkazu požadují nahrání kopie ještě dalšího dokladu totožnosti. Často je třeba předložit také výpis z účtu nebo výplatní pásky za určité období.

Aby mohla být žádost schválena, chtějí některé nebankovní společnosti po klientech uhradit tzv. verifikační poplatek (zpravidla 1 Kč). Ten slouží k ověření skutečnosti, že se žadatel shoduje s majitelem uvedeného bankovního účtu.

Rychlá půjčka o víkendu ihned na účet

Na internetu je mnoho nebankovních úvěrů inzerováno jako „rychlé půjčky ihned na účet – i o víkendu“ a pod dalšími podobnými názvy.

Po přečtení všech informací se však zájemce většinou dozví, že žádost o takovou půjčku sice může podat o víkendu, na peníze si však počká. K bankovnímu převodu a tím i výplatě na účet totiž dojde až v nejbližší pracovní den.

Banky totiž fungují omezeně. I bankovní příkazy, které jsou zadány o víkendech či státních svátcích, jsou proto realizovány až v nejbližší pracovní den.

Ovšem díky okamžitým platbám, které dnes umožňuje několik tuzemských bank, lze teoreticky obdržet rychlou půjčku na účet ihned, a to i o víkendu. Podmínkou je, aby okamžité platby podporovala jak banka žadatele, tak banka poskytovatele.

Okamžité platby podporují tyto banky:

Výplata rychlé půjčky o víkendu ihned na účet tedy možná je. Nicméně pokud člověk na takovou nabídku narazí, měl by si ověřit, zda je převod vůbec technicky proveditelný a zda daná společnost skutečně funguje i o víkendech.

Mezi poskytovatele rychlých půjček o víkendu ihned na účet patří například společnost DSCredit. Ta kromě rychlé půjčky na účet i o víkendu (tzv. Turbocredit půjčka) nabízí půjčku bez registru a půjčku pro problémové klienty.

Z důvodu problematických bankovních transakcí jsou o víkendu poskytovány spíše rychlé půjčky v hotovosti. Peníze předává přímo poskytovatel na osobní schůzce, nebo si je žadatel může vyzvednout na jednom z mnoha partnerských míst.

Rychlá půjčka o víkendu přes SMS

Půjčka přes SMS představuje krátkodobý úvěr, který se sjednává obvykle do výše 30 000 Kč na dobu 1 měsíce.

Pokud jde o první půjčku u dané společnosti, musí zájemce vyplnit online žádost se všemi potřebnými údaji a vyčkat na její schválení. Druhá a každá další půjčka už se poté sjednává rychle a jednoduše přes SMS zprávu.

SMS půjčky bývají vypláceny na bankovní účet. Obecně pro ně tedy platí to samé, co pro víkendovou půjčku ihned – označení rychlá SMS půjčka o víkendu může představovat pouhé lákadlo a peníze dorazí na účet až v nejbližší pracovní den.

Podat žádost o rychlou SMS půjčku o víkendu je samozřejmě možné, a to jak prostřednictvím online formuláře (jde-li o první půjčku), tak přes SMS zprávu (jde-li o opakovanou půjčku).

Příkladem rychlé SMS půjčky je půjčka Omega, s níž žadatel obdrží peníze na účet už do 60 minut. Pokud zvolí variantu expres půjčky do max. 5 000 Kč, peníze může mít na účtu dokonce již za 15 minut.

Rychlá půjčka bez příjmu

Rychlá půjčka bez příjmu představuje spolehlivý způsob, jak mohou úvěr během víkendových dní a svátků získat i nezaměstnaní žadatelé. Někteří nebankovní poskytovatelé nabízejí první půjčku zdarma, jiní si účtují vysoké úroky a poplatky i při první žádosti.

Jsou si dobře vědomi toho, že se zájemci o rychlou půjčku bez příjmu nacházejí ve svízelné situaci, a tak a jsou ochotni přistoupit na nevýhodné podmínky. A právě proto se za půjčku se za rychlou půjčku bez příjmu často připlácí.

Smart půjčka poskytuje až 300 000 Kč ihned na účet, a to i o víkendu. Rychlé peníze obdržíte do 15 minut od schválení žádosti.
Mám zájem o Smart půjčku >

Výplata rychlé půjčky o víkendu může proběhnout v hotovosti u klienta doma. V takovém případě stačí podat žádost o půjčku přes internet nebo po telefonu například přes SMS a počkat na zástupce společnosti, s nímž klient podepíše smlouvu.

Další možností je výplata v hotovosti na některých čerpacích stanicích nebo v trafikách, záleží na smlouvě. Příkladem rychlé půjčky o víkendu, pro kterou si lze jednoduše dojít do trafiky, je Zaplo půjčka. Ta nabízí první půjčku bez úroků a poplatků.

O některé nebankovní půjčky lze zažádat jednoduše prostřednictvím SMS zprávy.
O některé nebankovní půjčky lze zažádat jednoduše prostřednictvím SMS zprávy.

Rychlá půjčky o víkendu – výhody a nevýhody

Díky tomu, že lze získat rychlou půjčku i o víkendu, člověk nemusí s úhradou neodkladného výdaje čekat na pracovní den. Půjčit si může jak nižší, tak vyšší částky, a to na dobu od několika dní do několika měsíců.

Mezi výhody rychlé půjčky o víkendu patří:

Nevýhody rychlé půjčky o víkendu zahrnují:

 • často vysoké poplatky a úroky
 • poskytnutí půjčky i nebonitním žadatelům, kteří mají následně problémy se splácením
 • může být přítomna rozhodčí doložka

Rychlé půjčky o víkendu žadatele mnohdy vyjdou velmi draho, pokud se nejedná o první půjčku zdarma. Před podpisem smlouvy je třeba vzít v potaz výši RPSN, která je mnohem spolehlivějším ukazatelem než pouhá výše úrokové sazby.

Za největší riziko nebankovních úvěrů, rychlé půjčky o víkendu pro každého nevyjímaje, lze považovat příliš benevolentní podmínky. Půjčku může získat i žadatel, který není úvěruschopný, s čímž se pojí následné problémy se splácením.

Potřebujete rychlou půjčku v hotovosti? Provident doručí až 130 000 Kč přímo k vám domů.
Více o půjčce Provident >

U některých rychlých půjček o víkendu lze narazit na přítomnost tzv. rozhodčí doložky. To znamená, že při nesplácení nebo případném sporu bude situace posouzena arbitrem, kterého určí příslušný nebankovní poskytovatel.

Rychlá půjčka o víkendu – poskytovatelé

Výplatu rychlých půjček i o víkendu nenabízí mnoho společností. Mnohem častěji lze najít nabídky klasických rychlých půjček, inzerovaných pod názvy půjčka před výplatou, víkendová půjčka ihned a podobně.

Mezi aktuálně dostupné rychlé půjčky o víkendu patří:

Ne všechny však fungují nonstop a žádosti jsou tak schvalovány jen v určitou denní dobu.

Zaplo půjčka

Zaplo vyplácelo půjčku v trafice GECO, a to i o víkendu. Zájemce nejprve musel podat žádost po telefonu nebo přímo na prodejně GECO. V obou případech byl součástí procesu telefonát s operátorem, který klientovi mimo jiné vysvětlil, jak probíhá ověření totožnosti pomocí selfie.

Zaplo nabízí rychlou půjčku zdarma. Klientovi nejsou účtovány žádné poplatky ani úroky.
Mám zájem o Zaplo půjčku zdarma >

Poté žadatel obdržel SMS s odkazem, prostřednictvím kterého vyfotil svůj obličej a doklad totožnosti. Po ověření identity si mohl vyzvednout půjčku v trafice GECO. Mezi podmínky pro získání půjčky patřil chytrý telefon a připojení k internetu. Od 30. listopadu 2021 však výplata v hotovosti v trafikách není dostupná.

První Zaplo půjčka je zdarma. Její výše může být až 16 000 Kč a splatnost až 30 dní. Výše druhé a každé další půjčky dosahuje až 30 000 Kč. Úroková sazba začíná na 279,83 % a RPSN se pohybuje od 1 141,2 %.

Půjčka Provident

S půjčkou Provident lze získat až 130 000 Kč na ruku, samozřejmě i o víkendu. Klient může splácet v týdenních nebo měsíčních intervalech a zároveň využít splátkových prázdnin.

Výplata půjčky Provident probíhá u klienta doma po schválení žádosti a podpisu smlouvy. Podmínkou je doložení příjmu za poslední 3 měsíce – například pomocí potvrzení o příjmu, výpisu z účtu nebo daňového přiznání.

Hotovostní půjčku Provident lze sjednat až do výše 130 000 Kč. Finanční poradce klientovi doveze peníze až domů nebo na předem dohodnuté místo.
Mám zájem o půjčku Provident >

Zájemce o půjčku musí nejprve vyplnit online žádost nebo společnost kontaktovat telefonicky. Poté mu bude přidělen finanční asistent, který za ním dorazí domů a postará se o veškeré administrativní úkony.

Finanční asistent klienta informuje o schválení půjčky a následně vyplatí hotovost. Výše Provident půjčky v hotovosti se pohybuje v rozmezí od 6 000 Kč do 90 000 Kč a splatnost od 12 do 48 měsíců. RPSN začíná na 22,76 %.

CreditPortal půjčka – Credit 30

CreditPortal nabízí hotovostní půjčku Credit 30, o kterou lze zažádat online nebo po telefonu, a rychlé peníze si následně vyzvednout na čerpací stanici EuroOil – i o víkendech. Hotovost klient obdrží během 15 minut od schválení.

CreditPortal nabízí rychlou půjčku o víkendu ve výši až 30 000 Kč. Rychlé peníze si lze jednoduše vyzvednout na čerpací stanici EuroOil.
Mám zájem o CreditPortal půjčku >

Hotovostní půjčka je poskytována ve výši 500 Kč až 30 000 Kč (novým klientům max. 4 900 Kč) se splatností 5 až 30 dní. Úroková sazba a poplatky jsou u tohoto úvěru velmi vysoké, v případě půjčky 4 900 Kč na 14 dní je RPSN 51 224,90 %.

Smart půjčka

Smart půjčka je příkladem rychlé půjčky na účet – i o víkendu. Peníze jsou odeslány ihned po schválení online žádosti a pokud má klient účet u jedné z devíti vybraných bank, obdrží je do 15 minut.

Půjčit si může 50 000 Kč až 300 000 Kč na dobu 12 až 48 měsíců. Výše roční úrokové sazby je pevně stanovená na 18 % a RPSN se pohybuje od 19,64 %.

Potřebujete rychlou půjčku na účet o víkendu? Pak vyzkoušejte Smart půjčku, která nabízí až 300 000 Kč do 15 minut od schválení.
Mám zájem o Smart půjčku >

Mezi podmínky pro poskytnutí Smart půjčky patří pravidelný a prokazatelný měsíční příjem, věk minimálně 25 let a úvěruschopnost. Při vyhodnocování žádostí se ke klientům přistupuje individuálně.

Smlouva se podepisuje elektronicky v klientském profilu a není tedy třeba nikam chodit ani tisknout žádné dokumenty.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.