Půjčka pro každého – ihned

Banky žádosti o úvěr neschvalují všem svým žadatelům. Ověřují si totiž schopnost splácet a své žadatele prověřují. Kde hledat půjčky pro každého? Odpovědí jsou nebankovní společnosti. Tyto společnosti často nenahlíží do registru dlužníků a neřeší tedy předchozí historie splácení nebo současný dluh žadatele.

Nebankovní půjčky a jejich provozovatelé mají často mnohem benevolentnější podmínky než bankovní společnosti. Oblíbené půjčky pro každého jsou zejména rychlé půjčky, které slibují peníze na účtu již do hodiny.

Nebankovní půjčky pro každého se dají získat snadno a rychle, většinou i z pohodlí domova bez nutnosti návštěvy pobočky. Taková půjčka se dá nazvat jako půjčka online pro každého. Půjčky online jsou jednoduchým způsobem, jak úvěr získat – veškerá administrativa se řídí z domova.

Půjčka online pro každého a další půjčky nebankovních společností často obchází povinnost nahlížet do registru. Jedná se o půjčky bez registru a zástavy, které patří do kategorie rizikových půjček.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Komu jsou půjčky pro každého poskytovány?

Nebankovní půjčky pro každého jsou opravdu téměř pro každého. Na rozdíl od bankovních společností jako je Komerční banka či Česká spořitelna, si nebankovní společnosti na moc požadavků nepotrpí. Na půjčku tak dosáhne skoro každý.

Rychlé půjčky pro každého i o víkendu jsou nejčastěji poskytovány rizikovým žadatelům. Klienti, kteří mají pravidelné příjmy a jsou bez záznamu v registru dlužníků, si raději požádají u některé z bank.

Nebankovní půjčky pro každého jsou poskytovány například lidem s dluhy, bez práce nebo lidem s nízkým příjmem (např. půjčky na mateřské). Není výjimkou poskytovat také půjčky v exekuci. Takové půjčky jsou ovšem nezákonné a žádná banka ani spolehlivá nebankovní společnost nikomu v exekuci nepůjčí.

Rychlé půjčky pro každého i o víkendu jsou nejčastěji poskytovány rizikovým žadatelům.

Rizika nebankovních půjček pro každého

Rychlá nebankovní půjčka pro každého se zdá být velmi výhodným produktem pro žadatele. Některé společnosti nabízí produkty jako půjčky po insolvenci pro každého, existuje ovšem i okamžitá půjčka pro zadlužené.

Mít peníze na účtu ihned od takovýchto společností se ovšem pojí s mnoha riziky a nevýhodami. První je bezpochyby fakt, že poskytovatel půjčky se proti klientově neschopnosti splácet pojišťuje vysokým RPSN.

Půjčky pro každého jsou rizikovou kategorií půjček, protože často půjčují žadatelům, kteří se již potýkají s nějakými finančními problémy. Nová půjčka pak tyto problémy pravděpodobně ještě více prohloubí.

Je dobré mít na paměti, že poskytovatelé úvěrů se snaží především vydělat, než pomoci člověku v nouzi. Proto má mnoho nebankovních společností velké úroky a poplatky různého charakteru.

Půjčka u nesolidní společnosti může způsobit stále větší zadlužování, které může vést až k osobnímu bankrotu. Jedním z řešení, které může pomoci vyhnout se problémům s půjčkou, je refinancování či konsolidace úvěrů.

Některé společnosti lákají klienty na tzv. první půjčku zdarma. První půjčka zdarma je nabízena např. společností Kamali či Provident.

Půjčka do výplaty pro každého

Fajn půjčka od Fair Credit patří do kategorie půjčka do výplaty pro každého. Jedná se o půjčku od 4 000 do 70 000 Kč, která se vyplácí v hotovosti. Nižší částka postačí na pokrytí nečekaných výdajů do výplaty, vyšší částky najdou i jiné využití. Sjednat Fajn půjčku je možné skrze tento odkaz.

Recenze Fair Credit jsou různorodé. Někteří klienti nebyli spokojeni s přístupem obchodních zástupců, jiní si jej naopak velmi pochvalují.

TIP: Poskytovatel této půjčky nabízí i druhý, dlouhodobý úvěr s názvem Fajn půjčka Max. Tato půjčka je bezhotovostní a její výše se pohybuje od 70 000 Kč do 150 000 Kč.

SIM půjčka je další půjčka do výplaty pro každého. Jedná se o půjčku do výplaty bez registru, která se pohybuje v rozmezí 2 000 Kč – 12 000 Kč. Poskytovatel této půjčky nabízí dva úvěry s názvy SIM Mini a SIM Plus. Sjednat SIM půjčku je možné skrz tento odkaz.

Další půjčka do výplaty pro každého je Simple půjčka. Požádat o ni může zaměstnanec, ale i studentsenior či rodič na mateřské dovolené nebo pobírající rodičovský příspěvek. Příjmy se nedokládají. Tato půjčka ovšem není pro osoby s exekucí či jiným nesplaceným úvěrem.

Poskytovatelů půjček do výplaty pro každého je skutečně mnoho. Zájemci o půjčku před výplatou proto mohou využít online agregátor úvěrů, které pomohou vybrat tu nejlepší možnost. Mezi agregátory patří například Půjčka ŠikulkaČínská půjčka či Gejša půjčka

Půjčka do výplaty pro každého je úvěr, který lze získat i v hotovosti. Poskytují ho různé společnosti, z nichž si každý vybere.

Půjčka online pro každého

VistaCredit půjčka se řadí to kategorie půjčka online pro každého. Výše úvěru je v rozmezí 3 000 – 8 000 Kč a doba splatnosti je 35 dní. Je dobré vědět, že poskytovatel této půjčky úvěry vyšší než 4 000Kč poskytuje pouze stálým klientům. Sjednat VistaCredit půjčku je možné na tomto odkazu.

Další půjčkou, kterou je možné vyřídit z pohodlí domova, je EveryDay+. Jedná se o revolvingový úvěr, který je bezúčelový. Získané finance je tedy možné využít na cokoliv, ať už se jedná o zaplacení nečekaných výdajů či vybavení do domácnosti. Sjednat tuto půjčku je možné zde.

Via SMS je půjčka sjednatelná online, ale i přes SMS zprávu. Jedná se tedy o SMS půjčku. Výhodou je nabízená první půjčka zdarma ve výši 1 000 až 8 000 Kč. Výše standardní půjčky sahá až k 60 000 Kč. Sjednat Via SMS půjčku na tomto odkazu.

Rychlé půjčky pro každého i o víkendu

Půjčky o víkendu se díky svým parametrům často řadí do kategorie mikropůjček. Výše půjčky totiž často bývá v řádu několika tisíců a doba splatnosti bývá kratší. Tyto půjčky mívají vyšší poplatky za vyřízení, a proto se často nejedná o velmi levné půjčky.

CreditPortal je jednou z půjček, která vyplácí peníze i o víkendu. Nabízí až 30 000 korun s maximální splatností 30 dnů. Na tuto částku je ovšem možné dosáhnout až při opakované půjčce. Sjednat půjčku CreditPortal je možné skrz tento odkaz.

Další půjčkou, která spadá do kategorie rychlé půjčky pro každého i o víkendu, je Zaplo. Tato půjčka nabízela do 30. listopadu 2021 možnost vyplacení peněz v hotovosti na ruku v trafikách GECO.

Výše úvěru se pohybuje v řádu od 1 000 do 16 000 Kč. Pozitivní recenze Zaplo půjčky často zmiňují rychlost připsání peněz na účet – prostředky lze obdržet již do 15 minut od schválení.

V případě první žádosti je Zaplo půjčka zdarma. U druhého a dalšího úvěru se úroková sazba pohybuje v řádu stovek procent. RPSN u dalších Zaplo půjček začíná na 1 141,2 %. Zaplo je možné sjednat z pohodlí domova skrz tento odkaz.

TIP: Poskytovatel Zaplo půjčky poskytuje další, dlouhodobý úvěr s výší úvěru mezi 10 000 Kč až 60 000 Kč s názvem ZaploNaSplátky. Doba splatnosti je až 24 měsíců. Požádat o půjčku ZaploNaSplátky je možné zde.

Půjčky o víkendu pomáhají žadateli získat rychle peníze i o víkendu, kdy bankovní transakce neprobíhají. Pomoci může SMS půjčka o víkendu.

Mikropůjčky pro každého

Mikropůjčky jsou oblíbené půjčky zejména pro pokrytí nenadálých výdajů, kdy žadateli stačí menší částky. Často jsou také využívány jako pomoc při nedostatku financí před výplatou či jako půjčky o víkendu. Poskytují je výhradně nebankovní společnosti

Příkladem mikropůjčky pro každého je Mobil půjčka. Jedná se o půjčku bez registru, kterou je možné sjednat online prostřednictvím internetu nebo dokonce pomocí SMS zprávy. Rozsah půjčky je 2 000 Kč – 10 000 Kč, ovšem noví klienti dosáhnou pouze na 4 000 Kč.

Další mikropůjčkou je Půjčka7, která je nabízena v rozsahu 1 000 Kč až 15 000 Kč. Zajímavostí této půjčky je její věrnostní program pro spolehlivé klienty. Při bezproblémovém splácení více jak 10 půjček nabízí Půjčka7 slevu až 25 %.

Cool Credit je další krátkodobá půjčka s výší úvěru 1 000 až 20 000 Kč. Žadatelé o první půjčku si ovšem mohou půjčit maximálně 10 000 Kč. Doba splatnosti této půjčky se pohybuje mezi 5 až 30 dny. Poskytovatel této půjčky vyplácí peníze okamžitě po schválení žádosti.

Srovnání půjček pro každého

Nebankovních společností, které jsou ochotny nabídnout půjčky pro každého, je na trhu celá řada. Je vhodné si proto nejprve udělat představu o tom, co která společnost nabízí, jaké má požadavky na své klienty a jaké poplatky se s ní pojí.

V předchozích odstavcích byly rozebrány některé z půjček pro každého. Tyto půjčky ovšem nejsou jediné. V následující tabulce je přehled dalších nebankovních úvěrů, o které mohou často žádat i rizikoví klienti.

PoskytovatelVýše úvěruSplatnostÚroková sazba
Smart půjčka50 000 – 300 000 Kč12 až 48 měsíců18 % (roční)
Ninja půjčka1 000 – 10 000 Kč7 až 45 dníod 34 %
SOS Credit1 000 – 20 000 Kč7 až 28 dníod 0 %
Panda půjčka500 – 4 500 Kč1 – 30 dníod 0 %
Kamali1 000 – 20 000 Kčaž 10 měsícůod 0 %
Cofidis půjčka20 000 – 1 000 000 Kč12 až 96 měsíců4,49 % (roční)
Ferratum2 500 Kč – 80 000 Kčza 30 dnů a víceod 5,75 %
CreditOn1 000 – 20 000 Kč7 až 31 dní25 % (roční)
Parametry různých půjček pro každého.

Nečekané výdaje může pokrýt také mikropůjčka CreditGo.

Alternativy k nebankovním půjčkám pro každého

Z úvodu článku je jasné, že nebankovní půjčky pro každého patří do kategorie rizikových půjček. Také samotní žadatelé o tyto půjčky velmi často spadají do oblasti rizikových žadatelů např. bez stálého příjmu, v exekuci apod.

Nebankovní půjčky nemusí být tím pravým pro každého. Ačkoliv mnoho společností patří mezi spolehlivé poskytovatele půjček, existuje bohužel i celá řada nebankovních firem, které se vůči svým klientům nebojí uplatňovat vyloženě lichvářské taktiky.

Pro zájemce o půjčku, kteří se snaží nebankovním společnostem vyhnout, se samozřejmě nabízí možnost půjčit si od některé banky. Je ovšem třeba počítat s tím, že banky své klienty a jejich úvěruschopnost pečlivě prověřují. Mezi banky poskytující úvěry patří například:

Zajímavou alternativou mohou být také peer-to-peer půjčky. Mezi nejznámější P2P půjčku v současnosti patří Zonky. V tomto případě si lze půjčit od 5 000 Kč do 900 000 Kč, s počátečním úrokem 2,99 %. Doba splatnosti je od 6 měsíců do 7 let.

srovnání

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.