CreditKasa – recenze

Půjčka až 100 000 Kč

Úrok od 0,05 % a RPSN 0 %

  • Peníze lze využít na cokoliv
  • Vyřízení půjčky online
  • Peníze na účtu do několika minut
Mám zájem o CreditKasa půjčku

CreditKasa půjčka se řadí mezi nebankovní půjčky a půjčené peníze lze využít na cokoliv. CreditKasa půjčku lze také vyřídit zcela online z pohodlí domova bez osobní návštěvy pobočky. Sjednání CreditKasa půjčky je navíc velmi rychlé a jednoduché. Jaké jsou tedy podmínky ke sjednání půjčky, jaké má parametra a jaké jsou recenze CreditKasa půjčky?

Půjčky CreditKasa spadají mezi tzv. rychlé půjčky a také krátkodobé půjčky. Vzhledem k tomu, že peníze bývají klientovi připsány na účet ještě ten den, tak bývají označovány také jako rychlé půjčky na účet ještě dnes.

CreditKasa má dvě varianty nabízených nebankovních půjček a to dle toho, kolik peněz si chce klient půjčit a především jak dlouho chce půjčku splácet. Jednou z variant je půjčka až 100 000 Kč na 6 měsíců a druhá varianta je půjčka až 50 000 Kč na 70 dní.

Na creditkasa.com lze půjčku jednoduše sjednat za pár minut.

Splatnost půjčky je možné prodloužit až do jednoho roku a to neomezeně, kolikrát klient potřebuje, samozřejmě se na toto prodloužení vztahuje poplatek.

Jednou z možností bezúročných půjček může být i Zaplo půjčka, která je až do výše 16 000 Kč.

Sjednat Zaplo půjčku >

Creditkasa půjčka – podmínky

Půjčka CreditKasa požaduje po žadatelích splnění určitých podmínek, aby jim byla půjčka schválena. Je požadováno:

  • minimální věk 18 let,
  • trvalý pobyt na území České republiky,
  • osobní bankovní účet u banky, která se nachází na území České republiky,
  • bezdlužnost,
  • vyplnění požadovaných osobních údajů v registračním formuláři,
  • schopnost splácet úvěr.

CreditKasa půjčka je i půjčkou bez nahlížení do rejstříku trestů. Během schvalovacího procesu nahlíží společnost CreditKasa do registrů a prověřuje tím bonitu zákazníka.

K žádosti se také připojuje barevná kopie občanského průkazu z obou stran, kterou klient nahraje v žádosti o půjčku online.

CreditKasa žádost o půjčku

Žádost o půjčku CreditKasa je možné podat pouze elektronicky online přes internetové stránky creditkasa.com. Prvním krokem v žádosti o půjčku je zvolení požadované částky a doby splatnosti CreditKasa půjčky. V souvislosti s tímto se pak žadateli zobrazí další podrobné informace o půjčce, jako den splatnosti, poplatky a celková částka.

Poté je žadatel přesměrován k vyplnění osobních údajů do formuláře – jméno a příjmení a telefonní číslo, na které poté přijde ověřovací kód pro další postup v žádosti a pro vyplnění nového hesla pro CreditKasa přihlášení do klientské zóny.

Vyplnění žádosti na creditkasa.com je velmi jednoduché.

Po těchto krocích je žadatel vyzván pro vyplnění dalších osobních údajů – datum narození, rodné číslo, číslo občanského průkazu, bydliště, výši měsíčních příjmů a jejich zdroj, e-mailovou adresu a popř. další telefonický kontakt. Poté už jen stačí doložit doklady totožnosti a ověřit bankovní účet.

Ověření bankovního účtu lze 2 způsoby. První je pomocí internetového bankovnictví, do kterého se žadatel přihlásí nebo druhý způsob je odeslání poplatku ve výši 1 Kč z osobního účtu žadatele.

TIP: Je velmi důležité při sjednávání jakékoliv půjčky myslet i na to, že i drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy.

Některé nebankovní společnosti nabízí i první půjčky zdarma, jednou z nich je i Zaplo půjčka.

Sjednat Zaplo půjčku >

CreditKasa přihlášení

Stávající klienti CreditKasa mají podání nové žádosti o úvěr o něco jednodušší a celý proces je tak mnohem kratší. Pro podání nové žádosti stačí pouze využit CreditKasa přihlášení do uživatelského účtu na stránkách creditkasa.com.

Po CreditKasa přihlášení už jen stačí pouze vybrat výši požadované půjčky a dobu splatnosti a následně pokračovat dle instrukcí od CreditKasa. Odkaz na CreditKasa přihlášení je k dispozici v horní pravé části internetových stránek.

CreditKasa přihlášení je velmi snadno dostupné na internetových stránkách.

Recenze CreditKasa

Recenze CreditKasa jsou velmi kladné a především je velmi kladně CreditKasa půjčka hodnocená od stávajících klientů. Mnoho klientů si velmi pochvaluje především rychlost sjednání půjčky a také rychlost převodu peněz.

Hodně klientů si půjčku chválí i přes větší poplatky, které CreditKasa svým klientům účtuje. CreditKasa půjčka je tedy zcela jistě dobrou alternativou pro ty, kteří chtějí malou a rychlou půjčku a není možnost získat ji od banky.

Z testování půjčky CreditKasa je i zřejmé, že se nejedná o podvodnou nabídku půjček. Společnost CreditKasa s. r. o. opravdu reálně existuje a uvedené služby poskytuje.

Kontakt CreditKasa

Sídlo společnosti:
CreditKasa s. r. o.
Hradecká 2526/3
130 00 Praha 3 – Vinohrady

Internetové stránky: www.creditkasa.com
Telefon: 234 261 737 (Po – Pá 8:00 – 20:00)
e-mail: info@creditkasa.com

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.