Provident půjčka 10+1 – recenze, schválení

Půjčka 10+1 – až 30 000 Kč

Úrok od 19,48 %, RPSN od 21,31 %

  • Bez poplatků za vedení
  • Pouze jedna splátka navíc
  • Vždy se přeplatí 10 % z půjčené částky
Mám zájem o půjčku 10+1

S Provident půjčkou 10+1 si lze půjčit až 30 000 Kč pomocí jednoduché online žádosti. Podmínky půjčky jsou jasné a transparentní, splácení lze přizpůsobit potřebám klienta. Výplata Půjčky Provident 10+1 je možná i v hotovosti, a to ihned po podpisu smlouvy, 7 dní v týdnu.

Půjčka 10+1 od Providentu je nebankovním úvěrem, o který je možné zažádat z pohodlí domova. Vyznačuje se jednoduchými splátkovými podmínkami – půjčka se splácí v 11 měsíčních splátkách, přičemž 10 splátek pokryje výši půjčky a jedna splátka navíc představuje poplatek za poskytnutí úvěru.

Provident dále nabízí základní Provident půjčku ve výši od 6 000 Kč do 170 000 Kč se splatností až 2 roky. I o tento úvěr je možné zažádat online a peníze obdržet na účet, popřípadě v hotovosti (platí pro úvěry do 130 000 Kč).

Provident půjčky jsou poskytovány společností Provident Financial s.r.o., která na českém trhu působí od roku 1997. V roce 2018 byla jedním z prvních nebankovních poskytovatelů úvěrů, kteří získali licenci České národní banky.

Provident půjčka 10+1 – schválení

Půjčku Provident 10+1 je možné sjednat ve výši od 10 000 Kč do 30 000 Kčpevnou dobou splatnosti 11 měsíců. Žádost se podává online na webových stránkách Provident.cz a po jejím schválení jsou peníze vyplaceny na účet, popřípadě v hotovosti (výplatu v hotovosti mohou zvolit klienti, kteří využijí služby Balíček Plus).

S Provident půjčkou získáte až 170 000 Kč na dobu až 4 let. V případě sjednání balíčku Plus vám Provident doručí až 90 000 Kč v hotovosti přímo domů.
Více o Provident půjčce >

Parametry půjčky půjčky Provident 10+1:

Pro půjčku 10+1 od Providentu jsou typické jednoduché podmínky splácení. Po schválení Provident půjčky probíhá splácení prostřednictvím 11 měsíčních splátek – 10 splátek pokryje výši půjčky a jedna splátka slouží jako poplatek za poskytnutí úvěru.

Poplatky

S půjčkou Provident 10+1 se pojí pouze jediný poplatek, a to poplatek za poskytnutí, který je zahrnutý v měsíčních splátkách úvěru jako 11. splátka.

Vedení půjčky 10+1 od Providentu je zdarma, stejně tak předčasné splacení úvěru.

Podmínky pro poskytnutí půjčky

Provident půjčka 10+1 bude schválen žadatelům, kteří splňují následující podmínky:

  • plnoletost
  • pravidelný příjem
  • trvalý pobyt na území ČR
  • nový klient Providentu

V průběhu online žádosti je třeba mít při ruce občanský průkaz pro ověření, že je zájemce o půjčku starší 18 let. Vyžadováno je také doložení příjmu (prostřednictvím potvrzení od zaměstnavatele, výpisu z účtu za poslední 2 měsíce nebo daňového přiznání).

Zažádejte o půjčku až 170 000 Kč online z pohodlí domova. Peníze obdržíte na účet do 7 dnů.
Mám zájem o Provident půjčku >

Půjčka 10+1 od Providentu bude poskytnuta pouze novým klientům společnosti. Ti, kteří již u Providentu nějaký úvěr měli, mohou zažádat o Provident půjčku ve výši od 6 000 Kč do 170 000 Kč.

Jedná-li se o půjčku pro cizince a Slováky, pak je nutné doložit také povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Splácení půjčky Provident 10+1

Provident půjčka 10+1 se splácí jednoduše v 11 měsíčních splátkách. Díky tomu, že 10 splátek pokryje výši úvěru a jedna splátka představuje jediný poplatek za úvěr, klient přesně ví, kolik za půjčku celkem zaplatí.

Reprezentativní příklad:

Výše půjčky 20 000 Kč, splatnost 11 měsíců, měsíční splátka 2 000 Kč, celková splatná částka 22 000 Kč. Úroková sazba 19,48 % p.a., RPSN 21,31 %.

Splátky Provident půjčky 10+1 je během trvání smlouvy možné až dvakrát odložit. Úvěr lze splatit také předčasně, a to kdykoliv a zcela zdarma.

Splácet lze jak převodem na účet, tak hotově svému osobnímu finančnímu asistentovi (v případě sjednání balíčku Plus).

Žádost o Provident půjčku 10+1

Žádost o půjčku Provident 10+1 se podává online na webových stránkách Provident.cz, kde si v kalkulačce stačí nastavit požadovanou výši úvěru od 10 000 Kč do 30 000 Kč a pomocí tlačítka Chci půjčit pokračovat k dalšímu kroku.

Máte zájem o vyšší úvěr? Pak zvolte základní Provident půjčku, s níž získáte až 170 000 Kč na účet, popřípadě až 90 000 Kč v hotovosti.
Mám zájem o Provident půjčku >

Poté je třeba vyplnit požadované údaje a žádost odeslat. Následně bude klient kontaktován finančním asistentem, s nímž si domluví osobní schůzku a podepíše smlouvu.

O půjčku 10+1 od Providentu lze zažádat jednoduše online prostřednictvím úvěrové kalkulačky.
O půjčku 10+1 od Providentu lze zažádat jednoduše online prostřednictvím úvěrové kalkulačky.

Peníze přijdou na účet do 3 pracovních dnů od schválení půjčky. V případě, že si klient zakoupil službu balíček Plus, může být půjčka vyplacena v hotovosti ihned po podpisu smlouvy.

Provident půjčka 10+1 s balíčkem Plus

Balíček Plus je služba, kterou je možné sjednat společně s Provident půjčkou 10+1. Přináší následující výhody:

  • splátky v hotovosti
  • ochrana před úroky z prodlení
  • nepřenositelnost dluhu

Pokud si klient k půjčce Provident 10+1 zakoupí balíček Plus, může splácet v hotovosti svému finančnímu asistentovi. V případě, že se se splátkou opozdí nebo si domluví splácení nižší částky, nebudou účtovány žádné sankce a konečná splatná částka se tak nenavýší.

Nepřenositelnost dluhu znamená, že pokud dlužník zemře, smlouva zanikne a dluh se nepřenese na dědice.

Cena balíčku Plus závisí na posouzení bonity žadatele. Výši poplatku se klient dozví od svého osobního finančního asistenta.

Půjčky Provident – recenze

Půjčky od Providentu si získaly různorodé zákaznické recenze. Klienti jsou obecně spokojeni s širokým rozsahem úvěrů a jejich celkovou spolehlivostí.

Negativní zkušenosti se týkají spíše osobních finančních asistentů. V některých recenzích jsou označování za vlezlé, nepříjemné a neprofesionální výběrčí. V jiných recenzních příspěvcích je naopak chválena jejich flexibilita, otevřenost domluvě a ochota vyjít vstříc.

O společnosti Provident

Společnost Provident Financial s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny International Personal Finance. Své služby dnes nabízí v několika státech, například v Polsku, Maďarsku, Finsku, Estonsku, Španělsku nebo Austrálii.

Na českém trhu působí od roku 1997. Poskytuje neúčelové bezhotovostní i hotovostní půjčky bez ručitele a skrytých poplatků. Společnost Provident Financial s.r.o. je od roku 2018 držitelem licence ČNB pro poskytování úvěrů.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.