Nebankovní půjčky Brno – v hotovosti, na ruku či směnku

Došly peníze před výplatou nebo je potřeba uhradit nečekané výdaje? Ať už lidé z Brna potřebují půjčku na cokoliv, mohou o ni zažádat u různých poskytovatelů. Získat lze například půjčku bez doložení příjmů a bez registru. Brno půjčku má klient do několika minut na účtu, stačí jen podat online žádost. Jaké nebankovní půjčky Brno jsou klientům dostupné?

Záleží na klientovi a jeho bonitě, zda se rozhodně žádat o půjčku u bankovní společnosti či u té nebankovní. Banky mají obecně vyšší nároky na příjem a čistý registr svých klientů, půjčky jsou zde nicméně výrazně levnější. Bankovní půjčky Brno lze získat například u Monety, České spořitelny nebo mBank.

Nebankovní půjčky Brno jsou ke schvalování klientů benevolentnější a bonitu hodnotí spíše jen formálně. Díky tomu lze získat peníze na účet opravdu závratnou rychlostí, někdy se jedná i o půjčku do 15 minut. Tyto výhody se však také odrazí v ceně půjčky Brno.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Nebankovní půjčky Brno

O online půjčku nebankovních poskytovatelů mohou klienti zažádat kdekoliv v České republice, tedy i v Brně. Celý proces žádosti spočívá ve vyplnění krátkého formuláře, kam se zapisují osobní údaje a informace o bonitě či výši příjmu. Žádosti se schvalují téměř ihned, jedná se tak o rychlé půjčky.

Jste z Brna a sháníte levnou a bezpečnou půjčku? Vyzkoušejte Kamali.
Získat půjčku s úrokem od 0 % >

V nabídce nechybí ani půjčky bez doložení příjmu a bez registru Brno. Doložení příjmu funguje pouze formálně a neověřuje se u zaměstnavatele či z výpisů z účtu. Některé nebankovní společnosti poskytují také půjčky bez registru.

Nebankovní poskytovatele opravdu příliš neprověřují své klienty a nabízejí půjčky pro každého. Výjimku nicméně mají dlužníci či lidé v exekuci, těm se zdráhají půjčit i na nebankovním trhu. Půjčky pro zadlužené jsou totiž vysoce rizikovým produktem.

Získat lze rovněž v Brně půjčku bez doložení příjmů na ruku. Takový produkt se nachází například v nabídce společností Provident, Fajn Půjčka či Express Cash. Půjčky bez účtu tak mohou být řešením pro ty, kteří nemají zřízený bankovní účet.

Někteří lidé preferují peníze rovnou na ruku. Půjčky v hotovosti nabízí například Provident.
Získat první půjčku zdarma na ruku >

Půjčky Brno – pro koho jsou vhodné?

Půjčky nebankovních společností mají často podobu tzv. mikropůjček. Tento úvěrový produkt je vhodný pro ty, kteří si potřebují půjčit na pár dní před výplatou. Hodí se také na financování nečekaných výdajů.

Výhodou těchto půjček je, že jsou rychlé a je velmi snadné je získat. Stačí jen zažádat online cestou a půjčka dorazí na účet již za pár minut.

Některé společnosti také nabízejí první půjčku zdarma. Pokud je včas splacena, nemusí člověk zaplatit ani o korunu navíc.

Vyšší dlouhodobé či krátkodobé půjčky pak mohou sloužit pro financování vybavení domácnosti, vzdělání či auta. Při půjčování peněz je důležitá finanční gramotnost, nedoporučuje se zadlužovat se například kvůli dovolené či vánočním dárkům.

Půjčky Brno, stejně jako půjčky Ostrava a půjčky Liberec, nejsou vhodné pro ty klienty, kteří by měli problém svůj závazek splatit. Půjčky bez příjmu Brno lze sice bez sebemenších problémů získat, žadatelé by si však měli dvakrát rozmyslet, zda je půjčka nedostane do problémů.

Neuvážlivé půjčky mohou vést k exekuci, kde jsou lidé odkázáni na pomoc druhých, práci na černo či půjčky na směnku Brno.

Neuvážlivé půjčky mohou člověka přivést do finančních problémů.

Soukromé půjčky Brno – půjčka na směnku

Získat lze také soukromé půjčky Brno. Nejlepší možnost je sjednat si půjčku od soukromé osoby skrze ověřené platformy, jakými jsou například Zonky či Bankerat. Tyto společnosti spadají do kategorie P2P půjček, které jsou specifické tím, že zde lidé půjčují lidem.

Zonky se pyšní dlouhodobě nejvýhodnějším úrokem na trhu.
Půjčit si od Zonky s úrokem od 2,99 % >

Ve hře jsou však také soukromé půjčky, mezi které se řadí i půjčka na směnku Brno. Výhodou půjčky na směnku je její rychlost a získání půjčky bez doložení příjmu a bez registru v Brně. Nevýhodou je vysoké riziko a extrémní poplatky.

Půjčka na směnku patří mezi nejrizikovější úvěry i proto, že směnku lze prodat a dlužník má tak nového věřitele. Časté bývá také poskytnutí zástavy. V případě nesplacení tak dlužníka nečekají jen poplatky navíc, nýbrž exekuce.

Půjčky na směnku jako spotřebitelské úvěry jsou navíc v Česku od roku 2013 nelegální. Soukromé půjčky Brno tak často nabízejí lichváři.

Půjčky Brno – kde si půjčit?

Možností, kde si půjčit, je dnes nepřeberné množství. Důležité je zkontrolovat, zda se jedná o ověřenou společnost s platnou licencí ČNB. Zde je výčet několika takových nebankovních půjček Brno:

Zaplo půjčka

Zaplo je jedním z nejznámějších poskytovatelů nebankovních úvěrů. Zaplo recenze nejsou zcela jednoznačné, nicméně z nich vyplývá, že pokud člověk splatí půjčku včas, jedná se o výhodnou službu.

Zaplo je jednou ze společností, která nabízí první půjčku zdarma. Tedy splatí-li člověk půjčku v řádný termín, nemusí na poplatcích zaplatit ani korunu navíc. V rámci první půjčky si lze půjčit až 16 tisíc Kč.

V případě opakované půjčky je možné získat jednorázově až 30 tisíc Kč. Úroky se od druhé půjčky mají počátek na 279,83 % p.a. a RPSN se pohybuje od 1 141,2 % výše.

Zonky půjčka

Zonky se řadí mezi P2P půjčky a dlouhodobě vyniká nejvýhodnějším úrokem na trhu, který začíná již na 2,99 %, RPSN zůstává také bezkonkurenčně nízko na 3,64 %. Získat lze půjčku až do 900 tisíc Kč.

U Zonky půjčují lidé lidem a společnost funguje jako zprostředkovatel. Žadatel o sobě vyplní anonymně co nejvíce informací a svou žádost poté zveřejní na tzv. tržišti, kde si ho mohou investoři přečíst.

Kromě Zonky půjčky lze získat také konsolidaci půjček u Zonky, tedy sloučení stávajících půjček do jedné.

Provident půjčka

O půjčku od Provident lze žádat až do výše 130 tisíc Kč. Podobně jako Zaplo, i Provident nabízí první půjčku zcela zdarma. Zároveň se jedná o jednu z mála společností, která poskytuje půjčku v hotovosti Brno. V hotovosti lze rovněž splácet.

Půjčka Provident je však určena pouze pro lidi s pravidelným příjmem. Sjednání půjčky probíhá online, případně přes telefon. Klienti si také mohou domluvit osobní schůzku s finančním asistentem.

Úroky u Provident začínají na 6,21 % p.a., RPSN se může vyšplhat maximálně na 319 %. Doba splácení se pohybuje v rozmezí 4 až 48 měsíců.

Kamali půjčka

Kamali půjčka patří již dlouhá léta mezi nejvýhodnější půjčky na trhu nebankovních úvěrů. V rámci první půjčky zdarma mohou klienti získat až 15 tisíc Kč na 14 dní, musí ji ovšem včas splatit.

Rozsah Kamali půjčky je od 1 000 do 20 000 Kč. Maximální splatnost je až 10 měsíců. Jedná se také o rychlou půjčku, peníze jsou po schválení žádost na účtu do jedné hodiny.

Kamali zároveň patří mezi bezpečné nebankovní půjčky. Součástí sjednání půjčky je jasná a přehledná smlouva. Splatit půjčku lze pouze ve všední den, nehrozí tedy sankce za zpožděnou platbu kvůli nečinnosti bank o víkendech a svátcích.

U první půjčky je úrok 0 %, při opakovaných půjčkách překvapivě zůstává úrok na nule, ovšem RPSN se zvedá až na 49 %. Kamali se tak řadí mezi levné půjčky.

Cofidis půjčka

Cofidis je ověřenou společností, která své finanční služby v ČR poskytuje již od roku 2004. Kromě Cofidis půjčky pro jednotlivce poskytuje také půjčky pro partnery či partnerskou konsolidaci úvěrů. Společnost také disponuje licencí od ČNB.

Klasickou Cofidis půjčku lze získat již s úrokem od 4,49 %. Získat lze v rámci Cofidis půjčky až 500 tisíc Kč, čímž společnost vyniká mezi sobě rovnými poskytovateli. Novomanželská půjčka začíná dokonce na úroku 3,99 %.

Na rozdíl od jiných nebankovních společností je zde však nutnost doložení příjmu a také kontrola registru dlužníků. Nejedná se tak o půjčky bez doložení příjmu a bez registru v Brně.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.