Monefit půjčka – recenze

Půjčka až 25 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Možnost vyřízení online
  • Splatnost 3 měsíce
Mám zájem o Monefit půjčku

Monefit půjčka patří mezi nebankovní půjčky. Jedná se o bezúročnou půjčku splatnou ve 3 měsíčních splátkách. Poskytovatel slibuje získání půjčky již během několika minut. Jak fungují nebankovní půjčky? Jaké jsou podmínky k získání Monefit půjčky a jaké hlavní parametry se k ní pojí?

Monefit je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group s více než 10 letou zkušeností na trhu finančních technologií. Jedná se o mezinárodního provozovatele spotřebitelského financování důvěryhodných značek v mnohých evropských zemích.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

V České republice za Monefit půjčkou stojí společnost Creditstar Czech, s.r.o. založená v roce 2012. Ta má od ČNB oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru

Nebankovní půjčky většinou volí lidé, jejichž žádost v bance byla zamítnuta. Pro půjčku Monefit je možné se rozhodnout v případě neodkladných výdajů a potřeby peněz ihned. Ačkoliv nebankovní půjčky jsou zpravidla nabízeny s vyšším úrokem a celou řadou poplatků, Monefit půjčka slibuje pravý opak.

Potřebujete rychlý a spolehlivý nebankovní úvěr?
Vyzkoušejte půjčku Kamali, která při splacení do 14 dnů nabízí půjčku zdarma
Chci se dozvědět o nejlépe hodnocené půjčce >

Monefit půjčka – výhody

Monefit půjčka má dvě hlavní výhody, a to je bezúročnost a splatnost ve 3 stejně vysokých měsíčních splátkách. Není tomu tedy tak, že by si žadatel mohl určovat splatnost půjčky sám jako je to u jiných nebankovních půjček.

Jiné varianty půjčky nejsou. Žadatel tedy předem ví, že dlužnou částku bude muset zaplatit ve splátkách během 3 měsíců. Nemusí složitě hledat úvěrovou výši, výši RPSN či další poplatky. Žádné poplatky totiž nejsou.

Jediné, na co musí žadatel předem dbát, je jistota, že v následujících 3 měsících bude mít z čeho půjčku splatit.

Další výhodou Monefit půjčky je, že ji lze vyřídit rychle a snadno online.

Nevýhodou bezúročných úvěrů bývá, že si většinou lze půjčit spíše menší finanční obnos. V případě Monefit půjčky to je maximálně 25 000 Kč.

Monefit půjčka se vyplatí zejména těm, kteří hledají peníze ihned nebo potřebují půjčky před výplatou. Za velké nákupy či nenadálé výdaje tak nemusí žadatel platit najednou, nýbrž po částech.

Půjčka Monefit je bezúročná a je rozdělena do tří stejně vysokých měsíčních splátek.

Jaké jsou podmínky získání půjčky

Monefit půjčku lze využít jen jednou za rok. To znamená, že po úplném splacení Monefit půjčky si může klient vzít novou půjčku zase až po 12 měsících.

K získání půjčky je třeba, aby žadateli bylo minimálně 18 let, měl trvalý pobyt v ČR, osobní bankovní účet na své jméno, pravidelný příjem a současně musí úspěšně projít kontrolou úvěrovuschopnosti a kontrolou úvěrových podvodů.

Žadatel o úvěr musí mít zaregistrovaný uživatelský účet na webové stránce Monefit.cz. Registrace je zároveň spojena s procesem žádosti o půjčku. Celkově to trvá kolem 10 minut.

Zaplo půjčka nabízí zájemcům první půjčku zdarma.
Dozvědět se více o Zaplo půjčce zdarma >

Monefit vždy provádí samostatnou kontrolu platební schopnosti pro každou žádost o půjčku, kdy kontroluje různé databáze registrů dlužníků. Může se tedy stát, že žadatel nesplní kritéria potřebná k získání půjčky a jeho žádost bude zamítnuta. V takovém případě se má obrátit na zákaznický servis pro další informace.

Kolik, na jak dlouho a na co je možné si půjčit

Monefit poskytuje půjčky ve výši od 3 000 do 25 000 Kč.

Půjčka je bezúročná a je rozdělena do tří stejně vysokých měsíčních splátek. První splátku je třeba uhradit za měsíc od získání úvěru. Doba trvání úvěru je vždy 90 dní.

Monefit půjčka je půjčkou na cokoliv, její využití je tedy velmi široké. Klient se sám rozhoduje, na co peníze použije.

Je třeba pamatovat na to, že Monefit půjčka může být použita pouze jednou za rok. Pokud žadatel již službu Monefit půjčky využil a potřebuje půjčit dříve než po roce, může žádat o Monefit Revolvingový úvěr.

Jak požádat o Monefit půjčku

O nebankovní Monefit půjčku se žádá online. Není tedy třeba navštěvovat žádnou pobočku. Vyplnění žádosti o půjčku je rychlé a snadné, trvá jen pár minut.

O půjčku je možné zažádat kdykoliv, nicméně žádosti jsou zpracovávány jen během pracovní doby od pondělí do pátku, od 9 do 17 hodin.

Na webu Monefit.cz žadatel klikne na tlačítko „Požádat o půjčku“ a nejprve si zvolí požadovanou částku a datum úhrady splátky v měsíci. Dále vyplní základní osobní údaje (jméno a příjmení, email, telefon).

V dalším kroku se vyplňuje rodné číslo, číslo OP, adresa trvalého bydliště a heslo k osobnímu účtu.

Klient je následně vyzván k ověření e-mailové adresy a telefonního čísla, kdy na e-mailovou adresu i telefonní číslo je zaslána informace obsahující jedinečný PIN kód. Klient musí oba PIN kódy zadat do uživatelského profilu a v případě shody je e-mailová adresa a telefonní číslo klienta ověřena.

V následujícím kroku je nutné poskytnout informace týkající se majetkové a finanční situace (o zaměstnání, měsíční příjmy a výdaje a dalších již existující závazky).

Podmínkou pro úspěšné dokončení žádosti je zaslání kopie občanského průkazu nebo povolení k trvalému pobytu a doklad o vlastnictví bankovního účtu, na který bude půjčka vyplácena.

Po schválené žádosti o úvěr trvá převod úvěrové částky obvykle 15 minut. Tato doba se však může lišit v závislosti na službách jednotlivých bank.

Výhodou Monefit půjčky je podání žádosti online a převod peněz na účet do 15 minut od schválení žádosti.

Monefit půjčka – úroky a další parametry

Monefit půjčka je bezúročná. Jedná se tedy o půjčku, jejíž úroková sazba je 0 %. Klient tak nemusí platit cokoliv navíc.

Monefit uvádí na webu ilustrativní příklad: výše úvěru 15 000 Kč, doba splatnosti 90 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše měsíční splátky 5 000 Kč, celkem k úhradě 15 000 Kč. Klient tak úvěr nepřeplácí.

Splátky lze hradit bankovním převodem, vkladem přes bankomat, poštovní poukázkou, nebo hotovostně na pobočce jedné z bank, u kterých má Creditstar Czech s.r.o. účty. Úhrada přímo v sídle Creditstar není možná.

V případě prodlení klienta s úhradou splátky je poskytovatel úvěru oprávněn požadovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné splátky a také zákonný úrok z prodlení vždy ode dne následujícího po splatnosti splátky do zaplacení splátky.

Revolvingový úvěr Monefit

Pokud již žadatel službu Monefit půjčky využil a potřebuje půjčit dříve než po roce, může žádat o Monefit Revolvingový úvěr. Ten funguje jako digitální peněženka. V rámci úvěrového limitu může žadatel finance čerpat kdykoliv, přesně tak, jak potřebuje.

Lze si půjčit částku v rozmezí od 2 000 Kč do 25 000 Kč.

Úvěr může klient kdykoliv splatit v takové výši, jak se mu to v danou dobu hodí, a dokonce může půjčku bez poplatků plně splatit celou najednou. Minimální splátka jistiny ovšem vždy musí být 8 % celkové výše půjčky.

V případě, že klient hradí splátky včas a jeho úvěr není po splatnosti, může kdykoliv požádat o dodatečný výběr v rámci dostupného úvěrového limitu.

Monefit Revolvingový úvěr se uzavírá na dobu neurčitou s možností výpovědi.

Monefit půjčka – kontakt

Creditstar Czech s.r.o.
Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8
Oddělení zákaznických služeb: +420 228 885 888
E-mail: monefit@monefit.cz

Otevírací doba Oddělení zákaznických služeb: PO-PÁ: 9:00 – 17:00, SO-NE zavřeno
Bankovní účet: 5660333399/0800

Doporučení závěrem

Mohlo by se sice zdát, že půjčky zdarma musí být automaticky podvod, avšak v drtivé většině případů tomu tak není. Bankovní a nebankovní bezúročné půjčky jsou totiž zpravidla nabízeny za účelem získat nové klienty, proto není třeba se jich obávat.

V případě klientova včasného splácení sice nebudou poskytovatelé půjčky generovat žádný zisk, avšak je více než pravděpodobné, že se k nim klient v případě spokojenosti s první půjčkou opakovaně vrátí.

Jako u každé půjčky je třeba pamatovat na její včasné splacení, jinak mohou začít naskakovat vysoké úroky z prodlení a smluvní pokuty.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.