Creditstar půjčka – recenze, diskuze

Půjčka až 19 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

  • Možnost získat půjčku zdarma
  • Každá žádost posuzována individuálně
  • Lze předčasné splatit
Mám zájem o Creditstar půjčku

Půjčka Creditstar patří do skupiny rychlých půjček a jako taková se vyznačuje poměrně nízkými finančními limity a vyššími úroky a RPSN. Rychlé půjčky nadále mají většinou krátkou dobu splatnosti, tím už se ale Creditstar odlišuje. Poskytuje totiž splatnost až 3 měsíce. Jaké další podmínky jsou spojené s půjčkou Creditstar?

Půjčky Creditstar zajišťuje společnost Creditstar Czech. Jedná se o dlouhodobého poskytovatele drobných spotřebitelských úvěrů. Žadatel se nemusí ničeho obávat, Creditstar Czech patří ke spolehlivým a prověřeným nebankovním poskytovatelům.

Požadavky na žadatele

O půjčku Creditstar může požádat osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Tak to má nastaveno ostatně i většina konkurenčních nebankovních úvěrů.

Jelikož výplata půjčených finančních prostředků probíhá na bankovní účet (nikoliv v hotovosti), nelze půjčit lidem, kteří účet nemají. Těm lze doporučit například půjčku Express Cash, kde vyplácení i splácení půjčky probíhá v hotovosti skrze obchodního zástupce poskytovatele.

Zájemce o půjčku Creditstar by měl počítat také s tím, že může být dotazován na řadu dalších věcí, a to v závislosti na konkrétním schvalovacím procesu. Každá žádost je totiž posuzována zcela individuálně. O tom však až o něco později.

První půjčka Creditstar

Podmínky pro první a opakovanou půjčku od Creditstar jsou odlišné. Liší se maximálním finančním limitem, o který si může žadatel požádat, a také formou samotné žádosti. Naopak splatnost zůstává u obou půjček shodná.

První půjčku máte zcela zdarma, pokud ji splatíte do 30 dní.
Prohlédnout detaily >

Při první žádosti dosahuje maximální limit částky 7 000 korun. Splatnost si žadatel volí od 5 do 30 dnů a dále 60 či dokonce 90 dnů. Pevná úroková sazba činí 0,9 % z dlužné částky denně.

Jako akční nabídku v době vzniku tohoto článku nabízel poskytovatel první půjčku zdarma, tj. při úvěru 7 000 Kč na 30 dnů byl úrok i RPSN nulové. Zcela zdarma, tedy s úrokovou sazbou a RPSN 0 %, je stále nabízena Zaplo půjčka, kterou lze zdarma sjednat až do výše 16 000 Kč.

Jak to bude vypadat s delší dobou splatnosti? Modelové příklady jsou zobrazeny níže v tabulce:

Výše půjčkySplatnostSplátkaCelková částka ke splacení
2 000 Kč60 dnů2 x 1 427 Kč2 854 Kč
2 000 Kč90 dnů3 x 1 061 Kč3 183 Kč
4 000 Kč60 dnů2 x 2 854 Kč5 708 Kč
6 000 Kč90 dnů3 x 3 182 Kč9 546 Kč
7 000 Kč90 dnů3 x 3 713 Kč 11 139 Kč

Orientační výpočty si žadatel spočítá prostřednictvím on-line kalkulačky Creditstar půjčky. Při vyřizování první půjčky klade poskytovatel na žadatele největší požadavky. Musí se totiž zaregistrovat a vytvořit klientský účet. V čem registrace spočívá?

Nejprve si na zmiňované on-line kalkulačce žadatel navolí požadovanou výši půjčky a splatnost. Kliknutím na „Zažádat“ se zobrazí registrační formulář. V něm se vyplňuje číslo mobilního telefonu, jméno, příjmení, e-mail, rodné číslo, číslo občanského průkazu a jeho platnost, trvalé bydliště a případně korespondenční adresa. Je nutné si zvolit také přihlašovací heslo.

Po vyplnění všech požadovaných údajů probíhá schvalovací proces půjčky Creditstar. Sjednat půjčku Creditstar lze také na tomto odkazu.

Opakovaná půjčka Creditstar

Pakliže klient Creditstar řádně splatil předchozí půjčku a žádá opakovaně, může se dostat až na maximální částku 19 000 korun. Díky tomu se jedná o ideální půjčku před výplatou. Jako rychlou půjčku do výplaty lze využít také Aasa půjčku, kterou je možné sjednat až do výše 20 000 Kč i při první žádosti.

Výše poskytovaných finančních prostředků závisí především na samotném žadateli. Včasné splátky jeho předchozího úvěru ovlivňují budoucí finanční limit. Není to však jediná podmínka. Schvalovací proces probíhá při každé půjčce, i opakované. Není proto automatické, že pokud byla schválena první půjčka, budou schváleny i další.

Credistar nabízí velmi rychlé schválení žádosti o půjčku.
Sjednat půjčku Creditstar >

Žádost o opakovanou půjčku Creditstar podává zájemce prostřednictvím svého klientského účtu. Nemusí už znova vyplňovat registrační formulář, čímž je celý proces výrazně jednodušší. Zkrátka si jen zvolí výši úvěru a splatnost a klikne na „Zažádat„. Následně žadatel vyčkává na výsledek schvalovacího procesu.

Schvalovací proces půjčky Creditstar

Momentem odesláním žádosti začíná schvalovací proces. S žadatelem se spojí operátor a zeptá se ho na detaily půjčky. Je dokonce možné, že ho vyzve k dodání některých dokladů nebo dokumentů. Nejčastěji se požaduje:

  • kopie občanského průkazu
  • doklad o trvalém bydlišti
  • výpis z bankovního účtu za poslední 3 až 6 měsíců
  • potvrzení o příjmu

Pravidelný příjem je podmínkou schválení úvěru. Nahlíží se také do registrů a v případě negativního záznamu poskytovatel žádost obvykle zamítne.

Jak již bylo zmíněno, Creditstar posuzuje každou žádost individuálně. Je tedy možné, že klient bez problémů získá dvě půjčky za sebou a třetí mu bude zamítnuta. Stačí, aby se u něj jen trochu změnila finanční situace a díky opakujícímu se prověřování Creditstar tuto skutečnost zjistí a vyhodnotí klienta jako nebonitního.

Výplata peněz a splácení

Pakliže schvalovací proces proběhl úspěšně, posílají se peníze zhruba do 15 minut od schválení. Creditstar vlastní bankovní účty u největších českých bankovních institucí. Pokud má i žadatel účet u Fio banky, Komerční banky, České spořitelny, ČSOB nebo Moneta Money Bank, převod peněz trvá jen pár minut.

Splácení probíhá buď jednorázově u kratších termínů splatnosti, případně v měsíčních splátkách. I zde má klient poměrně velkou variabilitu, protože svůj dluh může splácet bankovním převodem, vkladem přes bankomat, poštovní poukázkou nebo v hotovosti na některé z bank, kde má Creditstar účet.

Půjčku lze kdykoliv předčasně splatit, čímž se sníží celkové náklady. A naopak, pokud se člověk dostane do problémů se splácením, stačí kontaktovat zákaznickou linku a situace se začne řešit. Půjčku lze celkem jednoduše prodloužit o 5 až 30 dnů. Aktivace probíhá zaplacením požadovaného poplatku. Ten má splatnost 5 dnů od podání žádosti o prodloužení skrze klientský účet.

Splácení Creditstar půjčky nepředstavuje díky mnoha nabízeným způsobům žádný problém.

Creditstar půjčka zkušenosti

Dlouhodobá historie je určitým ukazatelem toho, že není potřeba se ničeho obávat. Creditstar Czech patří do skupiny Creditstar Group působící v osmi zemích Evropy. Poskytl již více než milion úvěrů a pomohl půl milionu klientů s jejich finanční situací. I na českém trhu není žádným nováčkem, funguje zde od roku 2006.

A co se píše v různých internetových diskuzích o Creditstar půjčce? Recenze Creditstar půjčky jsou víceméně pozitivní. Uživatelé kladně hodnotí rychlost schválení a jednoduchou a transparentní smlouvu (je mimochodem k přečtení předem na webových stránkách). Mnoho lidí potěší, že díky nepříliš náročným požadavkům má půjčka Credistar poměrně vysokou schvalovatelnost a není obtížné ji získat.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.