CreditPortal půjčka – recenze

Půjčka až 60 000 Kč

Úrok od 12 %, RPSN od 191,35 %

  • Půjčka i pro nezaměstnané nebo v exekuci
  • Peníze do 15 minut
  • Možnost vyplacení hotově
Mám zájem o CreditPortal půjčku

Nebankovní půjčka CreditPortal patří do skupiny rychlých půjček. Vyznačuje se především krátkou dobou splatnosti, rychlým sjednáním a nepříliš vysokými limity. Půjčku CreditPortal poskytuje stejnojmenná společnost, která na trhu nepůsobí příliš dlouho – vznikla teprve na konci roku 2016. Jaké podmínky se pojí k půjčce CreditPortal?

Prostřednictvím CreditPortal půjčky (někdy také označována jako Credit30) žadatel získává až 60 000 korun se splatností až 12 měsíců. Sjednat lze přes tento odkaz.

TIP: Půjčku do výše 30 000 Kč se splatností až 30 dní nabízí společnost Zaplo. V případě první Zaplo půjčky do 16 000 Kč se navíc nehradí žádné úroky ani jiné poplatky.

Maximální limit 60 000 korun ovšem není možné získat hned, ale až při opakované půjčce (podobně jako u CreditAir půjčky). Zatímco u první žádosti je sjednání úvěru administrativně náročnější, u druhé a další žádosti se jedná prakticky už jen o formalitu.

Maximální limit se navyšuje především podle platební morálky a bonity žadatele. Ten může mít u CreditPortal vždy jen jednu aktivní půjčku. Dokud není splacená, nelze požádat o novou. A nezáleží na tom, jestli se jedná o půjčku CreditPortal nebo druhý typ spotřebitelského úvěru s názvem Credit365 od stejného poskytovatele.

Půjčka CreditPortal komu je určena?

Půjčka CreditPortal je určena osobám starším 18 let. Mezi nejdůležitější podmínky patří nutnost stálého příjmu, na kterém CreditPortal opravdu trvá. Příjem nemusí být jen ze zaměstnání. Akceptuje se jakýkoliv jiný stálý příjem, např. výplata důchodu, mateřské, nebo rodičovského příspěvku.

Jako potvrzení o příjmu se dokládají výplatní pásky, výpisy z účtu, případně doklad o pobírání důchodu, rodičovské nebo mateřské.

Aby mohla být půjčka úspěšně schválena, nesmí být žadatel v insolvenci. Při schvalovacím procesu se také nahlíží do registrů. Není vyžadováno žádné zajištění. Sjednat půjčku CreditPortal lze na tomto odkaze.

CreditPortal půjčka je dostupná i maminkám na rodičovské nebo mateřské dovolené.

Jak sjednat půjčku CreditPortal

Při první žádosti se nelze vyhnout registraci. Žádost totiž probíhá kompletně on-line. Není potřeba se znepokojovat, podobný postup používá většina poskytovatelů nebankovních půjček. Jako příklad může sloužit CreditGo, kde je registrace také krokem číslo jedna.

K registraci dochází na webových stránkách www.creditportal.cz. Nejprve si žadatel zvolí výši půjčky a splatnost a zadá několik podstatných údajů do registračního formuláře. Vyplňují se kontaktní údaje, jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, rodné číslo, adresa, zdroj a výše příjmů, měsíční výdaje a také bankovní účet, kam má být půjčka zaslána.

Součástí registračního formuláře je také vyslovení souhlasu s poměrně velkým množstvím podmínek a smluv. Doporučuje se si vše velmi pozorně přečíst. Každý by si měl uvědomit, že i drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy.

Další krok spočívá v potvrzení žádosti náhodně vygenerovaným SMS kódem, který žadatel obdrží na zadané telefonní číslo. Následuje schvalovací proces. V něm se ověřuje integrita zadaných dat, nahlíží se do zmiňovaných registrů a dodatečně se žadatel vyzývá k zaslání občanského průkazu a potvrzení o příjmech.

Po schválení půjčky se peníze posílají na klientův účet v časovém rozpětí 15 minut až dvou dnů. Kdo nemůže čekat, může si finanční prostředky vyzvednout na některé ze 191 čerpacích stanic EuroOil. Některé čerpací stanice mají otevřeno 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Pak je možné si peníze vyzvednout kdykoliv, jedná se v podstatě o formu půjčky o víkendu.

Dříve byl možný převod peněz na předplacenou kartu Blesk peněženka, ale tato možnost v současnosti již není nabízena.

Úroky a poplatky spojené s CreditPortal půjčkou

CreditPortal nabízí úrokovou sazbu od 12 % p.a. Celková RPSN se liší podle zvolené doby splatnosti, v tomto případě dosahuje i mnoha desítek až stovek tisíc procent. Aby si každý udělal představu o výhodnosti nebo nevýhodnosti půjčky, je zde několik konkrétních případů:

Výše půjčkySplatnostPoplatky / úroky * Celkem ke splacení *
3 000 Kč20 dnů2 259 Kč / 66 Kč 5 325 Kč
5 000 Kč20 dnů3 766 Kč / 110 Kč8 875 Kč
10 000 Kč20 dnů7 531 Kč / 219 Kč 17 750 Kč
20 000 Kč20 dnů15 062 Kč / 438 Kč35 500 Kč
30 000 Kč20 dnů22 593 Kč / 658 Kč53 251 Kč

* oproti kalkulaci na webových stránkách zaokrouhleno na celé koruny

Veškerá tato data si může zájemce předem zjistit díky velmi podrobné on-line kalkulačce. Ta skutečně uvádí na rozdíl od některých konkurenčních krátkodobých půjček kompletní informace. Sjednat půjčku lze na tomto odkazu.

Půjčka CreditPortal se vždy vyplácí na bankovní účet a stejnou formou se také jednorázově splácí. CreditPortal má účty u několika bankovních institucí, takže si dlužník může vybrat, který mu vyhovuje jedná se o účet v České spořitelně, ČSOB, Komerční bance, Fio bance a Raiffeisenbank.

Rychlá půjčka CreditPortal umožňuje předčasné splacení. Aktuální informace o tom, kolik chybí splatit, zájemce nalezne na svém klientském profilu. Stačí si najít na stránkách půjčky CreditPortal přihlášení a veškeré informace má každý jako na dlani. Není potřeba nikam volat a domáhat se sdělení dlužné částky. V osobním profilu si lze vše pohodlně zjistit. Nutno dodat, že za předčasné splacení se nehradí žádný další poplatek.

CreditPortal půjčka recenze

U recenzí půjčky CreditPortal se objevují jak pozitivní, tak negativní komentáře. Dalo by se říct, že mírně převažují spíše ty negativní, ale to bývá poměrně obvyklé. Mnohem častěji se totiž o zkušenosti dělí ti, kteří měli nějaký problém než ti, u kterých probíhalo vše hladce.

Kladné recenze půjčky CreditPortal zmiňují rychlé vyřízení a profesionální přístup operátorů ze zákaznického servisu.

Pokud máte o půjčku zájem, lze si ji blíže prohlédnout na tomto odkaze.

Negativní recenze píší obvykle lidé, kteří nestačili splatit včas. V takovém případě je prý jednání společnosti CreditPortal velice strohé, což se ale nelze příliš divit. Diskuze u CreditPortal půjčky jsou plné emocí, lidé si stěžují, že se nelze s poskytovatelem půjčky rozumně domluvit. Rozhodně se tedy vyplatí splácet své závazky včas, předejde se tím mnoha problémům.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.