Click Credit půjčka – recenze

Půjčka až 4 999 Kč

Dnes známá jako Kamali půjčka

 • První půjčka zdarma
 • Nejnižší úrok na trhu
 • Vyřízení online
Mám zájem o půjčku Kamali

Poskytovatelem této půjčky je společnost Click Credit s.r.o., která patří do finanční skupiny Home Credit. Click Credit půjčka je ideální půjčkou pro zájemce o menší objem peněz. Může pomoci překlenout krátké období finanční tísně nebo nedostatek peněz před výplatou. Jaké má Click Credit půjčka recenze?

Nejprve je dobré zmínit, že půjčka Click Credit jako taková již není dostupná. Tato půjčka se totiž nejprve změnila na Japonskou půjčku. Ta se poté opět změnila, tentokrát na Kamali. Ve své době však byla půjčka Click Credit tou nejvýhodnější na trhu.

Click Credit půjčka se řadí mezi rychlé půjčky. Jedná se o nebankovní krátkodobý úvěr, který se dle svých parametrů může zařadit mezi mikropůjčky. Maximální výše úvěru totiž nepřesahuje 5 000 Kč a doba splatnosti je vždy 30 dní.

Hledáte rychlou půjčku do 15 minut? Zaplo nabízí až 16 000 Kč u první půjčky, která je navíc zdarma.
Více o Zaplo půjčce zde >

Čím se však Click Credit půjčka odlišuje od ostatních mikropůjček, jsou její velmi nízké úroky. Mikropůjčky jsou pověstné pro své nevýhodné úroky, RPSN a další poplatky. Click Credit je však známá pro své velmi nízké poplatky.

Click Credit je dnes známá jako Kamali půjčka, která je pravidelně vyhodnocována jako nejlepší nebankovní půjčka.

Click Credit půjčka – parametry

Tato půjčka patří mezi rychlé online půjčky. Výše úvěru se pohybuje v rozmezí od 1 000 Kč do 4 999 Kč. Doba splatnosti je vždy 30 dní. Je možné prodloužit splatnost půjčky, avšak za poplatek. Nejedná se tedy o půjčku zcela bez poplatků.

Dle svých parametrů spadá Click Credit do půjček před výplatou. Na tuto kategorii půjček se zaměřuje agregátor Půjčka Plus, který pomůže najít půjčku na základě individuálních požadavků. Využít lze i jiné agregátory půjček, jako je Půjčka Šikulka nebo Gejša půjčka.

Sháníte půjčku s benevolentními požadavky? Srovnejte půjčky pro každého, na které lze dosáhnout i se záznamem v registru.

Jedná se o půjčku bez doložení příjmů, využít ji tak mohou i nezaměstnaní nebo osoby s nízkými příjmy. Click Credit však není půjčka v exekuci, tito rizikoví žadatelé tak zde neuspějí. Tato půjčka není ani pro osoby v insolvenci.

 • Výše úvěru: 1 000 – 4 999 Kč
 • Doba splatnosti: 30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Možnost prodloužení splátek: ano
 • Způsob vyřízení: online
 • Půjčka bez doložení příjmu: ano
 • Půjčka v exekuci: ne
 • Půjčka bez registru: ano
 • Poplatek za poskytnutí půjčky: ano
 • Možnost předčasné splacení půjčky: ano

U této půjčky se nenahlíží ani do registru, přestože mají poskytovatelé úvěrů povinnost prověřit úvěruschopnost žadatele. Jedná se tedy o půjčku bez registru. Poplatek za poskytnutí této půjčky je 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

To činí tuto půjčku nejvýhodnější na trhu s úrokem 3,3 %. RPSN pro nestudenty činí 48 %, což je na půjčku v této kategorii přímo vynikající parametr. U mikropůjček se klienti běžně setkají s číslem kolem minimálně několika stovek.

Click Credit půjčka umožňuje klientům mít pouze jednu aktivní půjčku. Chrání tak své klienty před případnou dluhovou pastí. Klienty nepostihnou ani žádné poplatky za předčasné splacení půjčky. Žádné doklady k půjčení nejsou potřeba, stačí občanský průkaz.

Click Credit pro studenty

Click Credit pro studenty je výhodná verze této půjčky, ve které studenti nemusí platit žádné poplatky navíc. Je však třeba mít platný průkaz ISIC. Studenti tak v případě využití půjčky Click Credit pro studenty mají úrokovou sazbu a RPSN 0 %.

To platí i pro veškeré poplatky. Studenti mají poplatky za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti za 0 Kč. Podobné parametry mají první půjčky zdarma u některých společností. První půjčku poskytuje např. společnost Zaplo. Sjednat půjčku Zaplo je možné sjednat zde.

Click Credit pro studenty je výhodná verze této půjčky, ve které studenti nemusí platit žádné poplatky navíc.
Click Credit pro studenty je výhodná verze této půjčky, ve které studenti nemusí platit žádné poplatky navíc.

Click Credit půjčka – žádost o půjčku a získání financí

Získání Click Credit půjčky je velmi snadné, protože se jedná o rychlou online půjčku. Stačí jen vyplnit krátký formulář, ve kterém je třeba uvést platný občanský průkaz, telefonní číslo a e-mail. Systém pak okamžitě oznámí, zda žadatel půjčku získal či nikoliv.

V případě schválení obdrží žadatel na svůj e-mail rámcovou smlouvu. Na mobil mu také přijde SMS s kódem, kterým je třeba smlouvu potvrdit. Poté jsou peníze ihned převedeny na účet. Peníze je však také možné vybrat na online terminálu Sazky.

Sháníte půjčku s možností odložení splátek? Vyzkoušejte půjčku Provident, která pro nové zákazníky nabízí až 30 000 Kč na 11 měsíců.
Více o Provident zde >

Podmínky pro sjednání půjčky

Nebankovní společnosti jsou pověstné svými flexibilními podmínkami. I tato půjčka je vskutku benevolentní. Nevyžaduje totiž doložení příjmu ani čistý registr. Jaké jsou podmínky ke sjednání půjčky Click Credit?

 • minimální věk 18 let
 • občanství ČR
 • vlastní bankovní účet
 • bez dluhů a exekuce

Oproti ostatním nebankovním půjčkám se tak jedná o poměrně dostupnou půjčku.

Zaplo půjčka jako alternativa

Alternativu může tvořit půjčka Zaplo, která nabízí první půjčku zdarma ve výši až 16 000 Kč. Délka splatnosti je v tomto případě až 30 dní. Při opakovaném půjčování je u Zaplo možné dosáhnout až na 30 000 Kč. Poskytovatel této půjčky také nabízí dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky.

Výhodou Zapla je bezesporu to, že je zpravidla vyřízena do 15 minut. Peníze je možné obdržet buď na účet nebo v hotovosti. Vyřízení je možné online z pohodlí domova. Více o Zaplo půjčce je možné dozvědět se skrz tento odkaz.

Kamali půjčka

Click Credit půjčku je nyní možné najít pouze pod označením Kamali. Ta je stále tou nejvýhodnější na trhu, co se její kategorie týče. Ve srovnání níže jsou vidět půjčky Via SMS, Zaplo, Ferratum a CreditPortal. Kamali se svým úrokem 3,3 % zde jasně vítězí.

Kamali momentálně nabízí úvěr ve výši 1 000 až 20 000 Kč. Doba splatnosti je stále 30 dní. V případě první půjčky lze dosáhnout pouze do výše 15 000 Kč. Při splacení do 14 dnů nabízí Kamali první půjčku zcela zdarma.

Jedná se o půjčku do 15 minut u které vyplnění žádosti nezabere ani 5 minut. Poskytovatelem půjčky Kamali je stále společnost Home Credit. Více o půjčce Kamali je možné dozvědět se zde.

Kamali je stále tou nejvýhodnější půjčkou na trhu co se její kategorie týče.
Kamali je stále tou nejvýhodnější půjčkou na trhu, co se její kategorie týče.

Click Credit recenze

Půjčka Click Credit bývala a pod novým označením stále je tou nejvýhodnější na trhu v rámci mikropůjček. Úrok 3,3 % a RPSN 49,1 % patří mezi opravdu vynikající parametry. Tímto se jí ostatní nebankovní půjčky těžko vyrovnají.

Webové stránky nové verze této půjčky, Kamali, jsou velmi přehledné. Žadatel o půjčku na nich nalezne všechny potřebné informace. Žádost o půjčku je velmi jednoduchá a rychlá, což je také výhodou. K žádosti navíc není třeba složitého papírování.

Je dobré zmínit, že si zájemci o půjčku občas pletou půjčku Click Credit s půjčkou Credit 123. Vzniká pak půjčka Click Credit 123, která však neexistuje. I půjčku Click Credit však nyní najdeme pouze pod označením Kamali.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.