Credino půjčka – recenze

Půjčka až 250 000

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Vysoká míra schvalovatelnosti
 • Okamžité zpracování žádosti
 • Peníze online z pohodlí vašeho domova
Mám zájem o půjčku Credino

Webové stránky Credino.cz slouží jako agregátor půjček. Provozovatelem webových stránek i Credino půjčky samotné je společnost Bezvafinance s.r.o. Její úloha spočívá v propojení žadatele o půjčku s nebankovním poskytovatelem úvěrů. Jak funguje Credino půjčka? Jaké jsou podmínky půjčení skrz tento agregátor?

Credino půjčka není jediným agregátorem, který má na starosti Bezvafinance s.r.o. Dalšími agregátory, spad které spadají pod působení této společnosti, jsou např. Funcredit nebo Čínská půjčka. Agregátorů půjček ovšem existuje celá řada, o nich však až později.

Jaká je úloha agregátorů půjček? Někdy je složité vyznat se v široké nabídce nebankovních úvěrů. Nebankovní společnosti nabízí mnoho různých druhů půjček s různými parametry. Oblíbené jsou krátkodobé úvěry, také známé jako tzv. mikropůjčky.

Máte zájem o sjednání úvěru přímo u poskytovatele? Vyzkoušejte půjčku Zaplo, která nabízí první úvěr zcela zdarma.
Mám zájem o půjčku zdarma >

Často vyhledávané jsou také půjčky, které nehledí na bonitu klienta. Sem patří úvěry jako půjčky bez registru, půjčky bez doložení příjmu, půjčky bez registru a zástavy a mnoho dalších, často rizikových skupin úvěrů.

Zájemce o půjčku pak vlastně ani neví, jak si vhodnou půjčku vyhledat. Zde do hry vstupují právě agregátory půjček. Jejich úlohou je nabídku půjček přehledně porovnat na jednom místě a poskytnout tak zájemci možnost pro optimální volbu té nejvýhodnější půjčky.

Hlavní úlohou online agregátorů půjček je úlohou je přehledně porovnat nabídku půjček na jednom místě.
Hlavní úlohou online agregátorů půjček je úlohou je přehledně porovnat nabídku půjček na jednom místě.

Credino půjčka – podmínky půjčení

Nebankovní společnosti jsou pověstné svou flexibilitou co se podmínek pro půjčení týče. I nebankovní poskytovatelé však vyžadují nějaké základní podmínky. Mezi ty patří zejména věk, ale také další faktory. Jaké jsou podmínky půjčky Credino?

 • věk od 18 do 65 let
 • žadatel musí být občanem České republiky
 • žadatel musí mít platný bankovní účet
 • žadatel musí mít stálý příjem

Většina půjček vyžaduje minimální věk 18 nebo 21 let. Půjčka Credino je však specifická v tom, že má i maximální věkovou hranici pro půjčení.

Jak funguje půjčka Credino?

Půjčka Credino funguje na velmi jednoduchém principu. Uživatel v online žádosti nejprve vyplní základní údaje. Na jejich základě pak žadatele o půjčku kontaktují zástupci vybraných společností s nabídkami.

Společnosti zahrnují ty poskytovatele úvěrů, pro které Bezvafinance s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost anebo s nimi spolupracuje. Zájemce o půjčku si z nabídek následně může vybrat, kterou využije či nevyužije.

Odesláním nezávazné žádosti (nebo kontaktního formuláře) zájemce žádá o kontaktování poskytovatelem půjček s cílem získání dalších informací o daném úvěru. Odesláním nezávazné žádosti tedy uživatel nežádá o konkrétní půjčku.

Touto žádostí se žádá pouze o spojení s poskytovateli půjček, kteří odpovídají individuálním potřebám uživatele. Díky tomuto agregátoru tak má uživatel možnost porovnat více úvěrů a vybrat si ten, která mu bude vyhovovat.

Mezi nejlépe hodnocené mikropůjčky na trhu patří Kamali.

Půjčit si až 15 000 Kč >

Půjčka Credino – základní parametry

Tento agregátor nabízí půjčky v rozmezí 20 000 až 80 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 1 do 30 dníRPSN a úroky jsou individuální záležitostí každé půjčky zvlášť. Lze však předpokládat, že oba tyto parametry budou poměrně vysoké, jako u většiny nebankovních půjček.

Vyplacení peněz je prováděno skrz bezhotovostní převod na bankovní účet. Nejedná se tedy o půjčky v hotovosti. Peníze je možné na účtu mít již do 24 hodin od schválení žádosti. Nejedná se tedy o extrémně rychlé půjčky, peníze jsou však i tak k dispozici poměrně rychle.

 • Výše úvěru: 1 000 – 250 000 Kč
 • Doba splácení: neurčitá
 • Vyřízení: online
 • Vyplacení peněz: na bankovní účet
 • Půjčka v hotovosti: ne
 • Půjčka bez stálého příjmu: ne

V případě nesplacení půjčky po dobu splatnosti bude uživatel kontaktován s připomenutím zpoždění platby. V případě, že nebude splněna povinnost splacení půjčky, bude uživateli vystavena pokuta dle smluvních podmínek.

Online žádost o půjčku

Vyřízení žádosti o půjčku probíhá skrz vyplnění kontaktního formuláře. Tento formulář slouží jako nezávazná žádost, na jejímž základě bude zájemce o půjčku kontaktován poskytovali půjček.

Nejprve zájemce o půjčku nastaví požadovanou výši půjčky a poté vyplní základní osobní informace. Sem patří jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, telefonní číslo a e-mail.

Vyřízení žádosti o půjčku probíhá skrz vyplnění kontaktního formuláře.
Vyřízení žádosti o půjčku Credino probíhá skrz vyplnění kontaktního formuláře.

V další části tohoto formuláře je třeba vyplnit údaje týkající se adresy uživatele. Sem patří údaje jako ulice, číslo domu, město a PSČ.

Alternativy půjčky Credino

Agregátorů půjček na trhu existuje celá řada. Credino půjčka mezi nimi nepatří mezi ten nejvyhledávanější a nejvyužívanější. Jaké další agregátory ještě existují?

Každý agregátor se může v něčem mírně lišit od ostatních. Např. půjčka Šikulka se specializuje na půjčky před výplatou. Přes Creditsor lze například získat i půjčku o víkendu. Gejša půjčka zase nezprostředkovává půjčky pro nezaměstnané ani půjčky pro zadlužené.

Ne všichni zájemci o úvěr budou chtít ke sjednání půjčky využít služeb agregátorů. Pro ty, kteří nemají zájem o zprostředkování nabídek pomocí stránek agregátorů, je zde samozřejmě možnost zažádat o spotřebitelský úvěr přímo u poskytovatele.

Název půjčkyVýše úvěruDoba splatnostiDozvědět se více o půjčce
Zaplo1 000 – 30 000 Kč7 až 30 dníZde >
Provident6 000 – 130 000 Kč12 až 48 měsícůZde >
CreditGo500 – 10 000 Kč5 až 30 dníZde >
Via SMS1 000 – 60 000 Kč1 až 30 dníZde >
Fajn půjčka MAX40 000 – 150 000 Kč12 až 36 měsícůZde >
Ferratum2 500 – 80 000 KčNa dobu neurčitouZde >

Poskytovatelé výše zmíněných půjček často nabízí ještě další finanční produkty. Zaplo kromě krátkodobé půjčky Zaplo nabízí ještě dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky. V případě krátkodobého úvěru se vyplatí využít Zaplo půjčku zdarma.

Provident kromě klasické půjčky Provident nabízí ještě Půjčku 10+1. V neposlední řadě nabízí také online půjčku Creditea. Poskytovatel Fajn půjčky MAX pak také nabízí hotovostní Fajn půjčku.

Vždy je však dobré zapřemýšlet nad tím, zda je půjčka opravdu potřeba. Rozhodně se nevyplácí skončit v dluzích kvůli problematickým půjčkám na dárky či zbytečným půjčkám na dovolenou.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.