Lendon půjčka – recenze

Půjčka až 100 000 Kč

Úrok od 72 %, RPSN maximálně 792 %

 • Nebankovní půjčka na cokoliv
 • Peníze na účtu do 30 minut
 • Při včasném splacení sleva
Mám zájem o Lendon půjčku

Lendon je novým poskytovatelem nebankovních úvěrů na českém trhu. Výhodou Lendon půjčky je, že lze využít na cokoliv, jedná se totiž o bezúčelový úvěr. Řadí se mezi dlouhodobé půjčky s maximální dobou splatnosti 24 měsíců. Jak funguje Lendon půjčka? Jaké jsou na Lendon půjčky recenze?

Lendon půjčka je provozována společností Creamfinance Czech s.r.o. Tato firma působí v oblasti nebankovních půjček již od roku 2011. Zaštiťuje také dva úspěšné projekty krátkodobých půjček CreditAir a CreditOn. Lendon se od těchto dvou půjček liší jak dobou splatnosti, tak maximální výší úvěru.

Zatímco CreditAir a CreditOn se řadí spíše mezi mikropůjčky se splatností do 30 dnů, Lendon poskytuje úvěry až na dva roky. Podstatně vyšší je také maximální výše úvěru, která činí 100 000 Kč.

Mimo jiných výhod nabízí CreditOn možnost získat půjčku zdarma.
Mám zájem o půjčku až 20 000 Kč >

Z důvodu dlouhého působení této firmy na trhu, není nutné mít obavy z podvodu. Jedná se o prověřenou společnost.

Parametry Lendon půjčky

Lendon půjčku lze rozhodně zařadit mezi tzv. rychlé půjčky. Peníze by se měly na účtě objevit již do 30 min, alespoň tak společnost deklaruje na svém webu. Sjednání úvěru probíhá online vyplněním jednoduchého formuláře.

Lendon půjčka patří mezi nejrychlejší půjčky na trhu.

Rychle probíhá i samotné schvalování půjčky. Odeslaná žádost by měla být schválena do několika minut. Jedná se tak o bleskové úvěry, které nabízí také společnosti jako Zaplo či Provident.

Jaké parametry mají Lendon půjčky?

 • Výše částky: 20 000 – 100 000 Kč
 • Roční úrok: od 72 % do 94 %
 • RPSN: od 101,22 % do 147,20 %
 • Splatnost: 6 – 24 měsíců
 • Způsob vyplacení: jednorázový bankovní převod
 • Kontrola registu: Ano
 • Potřeba ručení/ručitele: Ne
 • Bez doložení příjmů: Ne

Lendon půjčka také patří mezi bezúčelové půjčky, není tak třeba udávat, na co budou peníze využity. Bohužel však tuto půjčku nemohou získat ti, kteří jsou v exekuci či insolvenci, protože se nejedná o půjčku bez registru.

Vhodnou alternativou je Provident půjčka, kterou lze poprvé získat zdarma.
Dozvědět se více o Provident půjčce >

Kromě rizikových žadatelů, nemohou půjčku získat také další skupiny lidí. Jaké jsou podmínky pro získání Lendon půjčky?

 • věk více než 18 let
 • lidé bez pravidelného příjmu
 • české občanství

Podmínky jsou podobné jako u většiny jiných společností. Potřeba je mít také vlastní bankovní účet, jelikož u Lendon půjčky nelze získat peníze hotově, jako například u Provident.

Žádost o půjčku

O půjčku Lendon se žádá online na jejich webových stránkách. Stačí jen vyplnit vstupní formulář, kde je třeba pomocí posuvníku nastavit výši půjčky a dobu splácení. Zobrazí se automaticky i další parametry, například RPSN či výše měsíční splátky.

Poté stačí jen kliknout na tlačítko Nezávazně požádat a vyplnit krátký formulář s kolonkami pro osobní a kontaktní údaje. Žádost by měla být zpracována do několika minut.

V současné době na stránkách chybí formulář pro žádosti.

V současné době se však na stránkách společnosti nachází pouze přihlašovací formulář do klientské sekce pro stávající zákazníky. Momentálně tak nejspíš nepůjde o půjčku zažádat. Najít vhodnou alternativu je možné díky úvěrové kalkulačce.

Splácení půjčky Lendon

Půjčka od Lendon se splácí klasicky v pravidelných měsíčních splátkách, které se posílají na bankovní účet společnosti dle pravidel ve smlouvě.

Klienti, kteří splatí půjčku včas mají nárok na odměnu za dodržení svých závazků. Všichni zákazníci s řádně splacenou půjčkou s dobou splatnosti delší než jeden rok získají část peněz zpátky. Pokud se klient rozhodne splatit půjčku dříve, neplatí žádné poplatky.

Naopak těm, kteří nezaplatí včas hrozí nepříjemné sankce. V případě týdenního prodlení splátky činí popltky až 25 % z výše půjčky. Na tyto sankce je třeba si dát velký pozor a před zažádáním o půjčku si rozmyslet, zda je člověk opravdu schopný včas splácet.

Pro koho je Lendon půjčka vhodná?

Jak již bylo řečeno, jedná se o bezúčelovou půjčku. To znamená, že nebankovní společnosti nezáleží na tom, na co si klient peníze půjčuje. Úvěr lze tak využít téměř na cokoliv dle své vlastní vůle.

Půjčka je vhodná pro klienty s pravidelným příjmem.

Vhodná je pro ty klienty, kteří nemohou získat půjčku u banky a kteří potřebují rychle získat určitý obnos peněz. Půjčka není vhodná pro rizikové klienty a pro klienty s neschopností včas splácet.

Lendon půjčka recenze

Lendon půjčky provozuje ověřená společnost Creamfinance Czech s.r.o, není tak třeba se obávat jakéhokoliv podvodu. Přesto se však nejedná o nejvýhodnější dostupnou půjčku tohoto rozsahu.

Roční poplatky se mohou vyšplhat až na 147 % a navíc hrozí vysoké sankce při nesplacení včas. Jedná se tak o dražší půjčku a člověk by se měl upřímně zamyslet nad tím, zda je v jeho schopnostech závazek včas splácet.

Naopak výhodou této půjčky je její rychlé online sjednání. Udává se také, že téměř 70 % žádostí o půjčku je schváleno. Nesporným plusem je rovněž sleva za včasné splacení půjčky.

Lendon půjčka – alternativy

Jelikož Lendon půjčka nepatří mezi nejlevnější, lze si vybrat z následujících alternativ. Jedná se vesměs o nebankovní společnosti, které jsou již ověřeny spoustou zákazníků.

Provident půjčka

Půjčka od Provident je vhodnou alternativou k Lendon půjčce, lze půjčit až 130 000 Kč. Rozdíl je však znát již v úrokové sazbě, která se pohybuje od 6,21 % p.a.

Provident je ověřená společnost, která nabízí první půjčku zdarma.
Mám zájem o Provident půjčku >

Pro nové zákazníky si navíc Provident připravil první půjčku zdarma, tedy každý klient napoprvé splatí jen to, co si půjčil.

Zonky půjčka

Zonky je nejznámější P2P půjčkou v Čechách. Funguje jednoduše, lidé zde půjčují lidem. V rámci půjčky od Zonky lze získat až 900 000 Kč. Není však problém ani zažádat o nižší objem peněz, půjčovat si lze od 5 000 Kč.

U P2P půjčky Zonky si lze snadno domluvit podmínky úvěru s investorem.
Mám zájem o Zonky půjčku >

Úrok u Zonky půjčky začíná na 2,99 %. Zonky se dlouhodobě řadí mezi nejvýhodnější půjčky na trhu.

Pojištěná půjčka / Profi credit

Pojištěná půjčka nabízí možnost získat až 166 000 Kč. Oproti předchozím variantám však přichází s poměrně vysokým úrokem a RPSN.

K Profi Credit půjčce lze získat také pojištění.
Mám zájem o Pojištěnou půjčku >

Úrok lze získat od 63 % a RPSN začíná na 86 %. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 1 – 5 let. Výhodou je, že lze půjčku využít na cokoliv. Zájemce také jistě potěší, že lze bezplatně odložit až tři splátky.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.