Půjčka Express Cash – recenze, kontakt

Půjčka až 70 000 Kč

Úrok 8 %, RPSN od 209,78 %

  • Půjčka i pro nezaměstnané nebo v exekuci
  • Splatnost až 20 měsíců
  • Peníze vyplaceny do několika hodin
Mám zájem o Express Cash půjčku

Nebankovní půjčka Express Cash se hodí pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze a nemají bankovní účet. Vše totiž probíhá v hotovosti – jak výplata finančních prostředků, tak jejich splácení. O klienta se v tomto případě stará obchodní zástupce poskytovatele, který ho ve sjednané termíny navštěvuje doma nebo na předem dohodnutém místě. Jaké jsou další parametry půjčky Express Cash?

Poskytovatelem půjčky Express Cash je společnost EC Financial Services, a.s., která na trhu působí od roku 2012. V roce 2018 koupila firmu JET Money, jež byla původním poskytovatelem známé Smart půjčky, a začala Smart půjčku nabízet s výhodnějšími podmínkami.

V rámci Express Cash půjčky klientům nabízí možnost získat nebankovní půjčku bez účtu – výplata peněz i splácení úvěru se provádí v hotovosti.

Sjednat lze půjčku na tomto odkaze.

U Express Cash půjčky si žadatel může vzít až 70 000 korun, a to se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců. Pevná úroková sazba 8 % ročně nepatří v rámci nebankovních půjček k těm nejlevnějším, ale zároveň se na trhu objevují i podstatně dražší spotřebitelské úvěry.

Jedná se o neúčelový úvěr bez nutnosti mít ručitele.

Sjednání Express Cash půjčky

U nebankovních půjček bývá zvykem sjednání on-line, tedy z pohodlí domova. Nejinak tomu je i u půjčky Express Cash. Při tomto způsobu vyplňuje žadatel krátký registrační formulář.

Hledáte rychlou online půjčku bez úroků? Díky Zaplo půjčce lze obdržet až 30 000 Kč do 15 minut od schválení. První Zaplo půjčka je navíc zcela zdarma.

Není potřeba se ničeho obávat, jedná se pouze o základní osobní informace typicky jméno, příjmení, adresa, kontakty, rodné číslo, číslo občanského průkazu nebo informaci o příjmech a výdajích jednotlivce nebo celé domácnosti.

Na stránkách půjčky Express Cash mají klienti pro orientační výpočet půjčky k dispozici on-line kalkulačku.

K dalším možnostem sjednání patří ještě telefonická žádost. V obou případech se s žadatelem spojí obchodní zástupce poskytovatele a domluví s ním další postup.

Obvykle následuje osobní schůzka u žadatele doma nebo na jiném, předem dohodnutém místě. Podobný postup je běžný také u Fajn půjčky, která svoji hotovostní půjčku na ruku nabízí se stejným maximálním limitem 70 000 Kč. Sjednat můžete půjčku na tomto odkaze.

Na schůzce obchodní zástupce žadateli poskytne všechny potřebné informace, vysvětlí veškeré procesy, vyčíslí měsíční splátky a veškeré poplatky, uvede způsob splácení, posoudí bonitu žadatele a zodpoví všechny jeho případné dotazy.

Finální krok spočívá v podpisu smlouvy. Jelikož se jedná o půjčku v hotovosti, do 24 hodin od schválení úvěru obchodní zástupce přinese žadateli i smluvenou částku. Express Cash půjčka tak poslouží například těm, kteří hledají půjčku na ruku Zlín.

Stejný princip se aplikuje i při samotném splácení. Probíhá standardně prostřednictvím měsíčních splátek, nicméně ani nyní nedochází k převodu peněz bankovním převodem. Pro splátku si ve sjednaný termín opět přijede zástupce poskytovatele a převezme ji v hotovosti.

Požadavky na žadatele u Express Cash

Nebankovní půjčka Express Cash má podobné požadavky jako většina konkurenčních úvěrů. Finanční prostředky poskytuje pouze osobám starším 18 let a nezbytné jsou dva doklady totožnosti u žadatelů s českým občanstvím. I cizinci půjčku Express Cash mohou získat, předkládají ale průkaz o trvalém nebo dlouhodobém pobytu na území České republiky.

Čím se však Express Cash půjčka od běžných požadavků liší, je nutnost prokázat své bydliště nejčastěji nájemní smlouvou nebo listem vlastnictví k dané vlastní nemovitosti.

Pro schválení půjčky Express Cash se žadatel neobejde bez pravidelného příjmu, který musí poskytovateli doložit. Není podmínkou, že by se muselo jednat jen o příjem ze zaměstnání. Stejně tak se úvěr Express Cash hodí pro seniory s pravidelným důchodem nebo pro rodiče, kterým je vyplácen příspěvek v mateřství nebo rodičovský příspěvek.

Prokázání příjmu od zaměstnavatele probíhá buď:

Podnikatelé dokládají nejčastěji kopii daňového přiznání a spolu s ní výpisy z účtu prokazující příjem z podnikání. Experss Cash tedy není expres půjčka bez doložení příjmu.

Půjčka i pro problémové klienty

Ačkoliv u Express Cash probíhá standardní schvalovací proces a nahlíží se mimo jiné i do registrů, mají šanci si půjčit také osoby, kterým jiní poskytovatelé úvěr většinou zamítají.

Řeč je o lidech v exekuci nebo se záznamem v rejstříku trestů. Bohužel, vzhledem k situaci klienta se poskytovatel půjčky Express Cash alespoň jistí tím, že zvolí vyšší úroky. Půjčka pak vyjde poměrně draho.

Není se však čemu divit. Půjčka pro zadlužené patří k nejrizikovějším skupinám úvěrů. A poskytovatelů, kterých tento typ půjčky nabízí, není mnoho.

Půjčka Express Cash recenze

I když může půjčka Express Cash na první pohled vypadat nedůvěryhodně, nejedná se o podvod. Naopak, diskuze o Express Cash půjčce velmi často zmiňují klady tohoto úvěru. Lidé si pochvalují, že v určitých případech je to jediný poskytovatel, který byl ochoten jim půjčit. Chválí také obchodní zástupce za profesionalitu a vstřícné jednání.

V rámci kladného hodnocení se uvádí také vysoký limit dosahující až 70 000 Kč. Pokud zní Express cash půjčka zajímavě, lze ji sjednat na tomto odkaze.

Některé recenze Express Cash půjčky zmiňují vysoký úrok, který ale k nebankovním půjčkám patří a lidé s ním často počítají. Najdou se také ohlasy, které si stěžují na vyhrožování při vymáhání peněz, většinou se ale jedná o klienty s problematickým splácením.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.