Sumo půjčka – recenze

Půjčka až do 1 000 000 Kč

Úrok od 4 %, RPSN od 4 %

 • Peníze lze využít na cokoliv
 • Bez kontroly registrů
 • Online sjednání z domova
Mám zájem o Sumo půjčku

Český finanční trh se čím dál více rozrůstá. Nebankovních poskytovatelů půjček stále přibývá, zájemci mají tedy z čeho vybírat. Jednou z možností je právě Sumo půjčka. Co na říkají na Sumo půjčku recenze zákazníků a jaké mají se Sumo půjčkou zkušenosti?

Internetové stránky Sumo půjčky slouží jako tzv. agregátor půjček, stejně jako například u čínské půjčky či Creditsor půjčky. Žadatel vyplní nezávazný online formulář s žádostí, na jehož základě bude kontaktován poskytovatelem úvěrů.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Na základě vyplněných informací je pak půjčka zprostředkována od různých společností. Po sdělení a získání dalších informací si může klient vybrat, která půjčka mu bude vyhovovat nejvíce.

Zprostředkovatelem úvěrů je společnost Elephant Orchestra, s.r.o., stejně jako u Ninja půjčky. Zprostředkované půjčky jsou pak poskytovány konkrétními společnostmi.

Hledáte peníze ihned? Vyzkoušejte půjčku Zaplo, díky které budete mít peníze na účtu do 15 minut.
Více o půjčce Zaplo >

Parametry půjčky

 • Výše úvěru: 5 000 Kč – 1 000 000 Kč
 • Doba splatnosti: 3 – 84 měsíců
 • Úrok: od 4 %
 • Druh úvěru: nebankovní bezúčelová půjčka
 • Kontrola registru dlužníků: ne
 • Ručitel: ne

Žadatel o Sumo půjčku musí splňovat následující podmínky:

 • věk: 18 – 70 let
 • české občanství
 • disponovat platným bankovním účtem
 • mít stálý příjem
 • mít platný doklad totožnosti

Jak sjednat Sumo půjčku?

O půjčku se žádá online, prostřednictvím internetových stránek společnosti. Zde je třeba vyplnit žádost o půjčku. Není nutno mít u sebe doklady ani žádné dokumenty. Vyplňuje se pouze pár základních informací a kontaktní údaje.

Na základě této žádosti bude žadatel telefonicky kontaktován obchodním zástupcem. Ten mu nabídne vyhovující půjčku na základě zadaných parametrů.

Ve formuláři vyplní žadatel základní údaje, poté počká na kontakt ze strany poskytovatele

Samotné odeslání formuláře je však zcela nezávazné. Klient může během telefonátu půjčku buď zcela odmítnout, případně změnit její parametry. Vše je na domluvě s obchodním zástupcem.

Po vyjednání a schválení půjčky je převod peněz na účet poměrně rychlý. Peníze lze získat již do 15 minut.

Hodnocení sumo půjčky – výhody a nevýhody

Výhody:

 • sjednatelná online – není třeba chodit na kontaktní místo
 • vysoká schvalovatelnost
 • možnost půjčit si vyšší částky (až 1 000 000 Kč)
 • lze využít na cokoliv
 • rychlé schválení
 • bez registru
 • vyšší horní věková hranice (70 let)

Nevýhody:

 • na internetových stránkách je dostupné minimum informací
 • výplata pouze na bankovní účet
 • u delší doby splatnosti mohou být poplatky poměrně vysoké
 • delší doba splatnosti – není vhodná jako půjčka před výplatou

Recenze na Sumo půjčku

Aby člověk při výběru půjčky nešlápl vedle, je vhodné prozkoumat také recenze daného poskytovatele. Jak lidé hodnotí Sumo půjčku? Co říkají na Sumo půjčku diskuze na internetu? A není Sumo půjčka podvod?

Sumo půjčka má převážně kladné ohlasy. Mnoho lidí oceňuje především skutečnost, že jim byla půjčka schválena, i když se od jiných společností dočkali odmítnutí.

Další zmiňovanou výhodou je rychlost celého procesu. Žadatel je obvykle kontaktován do 24 hodin od odeslání žádosti, peníze po schválení bývají připsány na bankovní účet v rámci pár minut.

Sumo půjčka má velkou schvalovatelnost, což patří mezi její hlavní výhody. Sjednání probíhá online.

Nevýhodou může být nedostatek informací na internetových stránkách. Na rozdíl od některých společností nenabízí Sumo půjčka kalkulačku poplatků či úroků. S parametry půjčky a výší poplatků je klient seznámen až telefonicky. Pokud však klientovi podmínky nevyhovují, může je odmítnout.

Alternativy

Sumo půjčka je spolehlivá a rozhodně se nejedná o žádný podvod. Ne každému však vyhovují parametry půjčky. Půjček je však na trhu obrovské množství. Člověk má tedy z čeho vybírat, ať už z řad bankovních či nebankovních společností.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka lze obdržet do 15 minut od schválení na účet, proto je často využívána na uhrazení neodkladných výdajů. Sjednává se online prostřednictvím jednoduchého formuláře a k jejímu poskytnutí není nutné dokládat výši ani zdroj příjmů.

Rozsah Zaplo půjčky může být od 1 000 Kč do 30 000 Kč a doba splatnosti 7 až 30 dní. Splatnost je možné až o 30 dní za poplatek prodloužit. Jak již bylo řečeno, Zaplo půjčka je půjčkou bez doložení příjmů, nikoliv však půjčkou bez kontroly registrů.

V případě první žádosti je Zaplo půjčka zdarma, tedy s RPSN 0 %. Recenze Zaplo půjčky potvrzují, že se skutečně jedná o úvěr bez úroků a jiných poplatků, pokud je splacen včas.

Zonky půjčka

Zonky zprostředkovává peer-to-peer půjčky, neboli půjčky od lidí lidem. Sjednání probíhá online, bez nutnosti chodit na pobočku. Orientační nabídku získá klient po vyplnění údajů díky kalkulačce.

Mezi klady Zonky půjčky patří výhodnější podmínky, než u mnoha bankovních i nebankovních institucí. Úroková sazba začíná již na 2,99 %. Půjčit si lze od 5 000 Kč až do 900 000 Kč. Splatnost úvěru je 6 – 84 měsíců.

Nevýhodou však může být důkladné prověřování bonity žadatele. Půjčka tedy rozhodně není schválena každému. Pokud má klient již problém se splácení jiného úvěru, půjčku od Zonky nedostane. Zamítnutí se dočkají také osoby v insolvenci,

Zonky je zprostředkovatelem peer-to-peer půjček, kdy lidé půjčují lidem

Cofidis půjčka

Nebankovní společnost Cofidis má ve svém portfoliu několik typů půjček. Nabídka zahrnuje jak bezúčelové úvěry, tak úvěry na nákup konkrétního zboží. Novomanželé pak mohou využít také novomanželskou půjčku.

Velmi oblíbená je od Cofidis půjčka pro jednotlivce. Úroková sazba tohoto úvěru začíná již na 5,49 %. Půjčit si lze od 20 000 Kč až do 500 000 Kč se splatností na 12 – 84 měsíců.

Výhodnější sazbu pak poskytuje partnerská půjčka. Důležitý není vztah mezi dvojicí, nýbrž společná adresa. Partnerská půjčka je poskytována s úrokem již od 4,49 %. Ostatní parametry jsou stejné jako u půjčky pro jednotlivce.

Kamali půjčka

Zájemcům o mikropůjčku lze doporučit půjčku Kamali. Patří mezi nejlevnější nebankovní půjčky na českém trhu. Mnoho lidí tento produkt zaregistrovalo především díky chytlavé reklamě.

První půjčku lze získat až do výše 15 000 Kč se splatností 14 – 30 dní. Pokud klient půjčku splatí v rámci 14 dní, je zproštěn poplatků. U druhé a každé další půjčky si lze půjčit od 1 000 Kč až do 20 000 Kč.

Žádost o půjčku probíhá online, prostřednictvím pár kliknutí. Celý proces je poměrně rychlý. Kamali se řadí mezi nejspolehlivější a nejbezpečnější mikropůjčky u nás.

Sumo půjčka – kontakt

E-mail: poradce@sumopujcka.cz
Web: https://www.sumopujcka.cz/

Poskytovatel půjčky:
Elephant Orchestra, s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
Praha 8 – Karlín, 186 00
Email: office@elephant-orchestra.com

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.