Půjčka na ruku bez registru a ihned

Rychlé hotovostní půjčky na ruku jsou vyhledávané především lidmi, kteří potřebují peníze okamžitě a zároveň nemají bankovní účet. Jaké společnosti nabízejí půjčky v hotovosti ihned na ruku? Lze získat půjčku na ruku i v případě nezaměstnanosti nebo záznamu v úvěrovém registru? A jak je to s půjčkami na roku bez účtu?

Půjčka ihned na ruku je doménou především nebankovních úvěrových společností. Využívají je zejména lidé, kteří nevlastní bankovní účet, a přitom potřebují získat peníze ihned.

Někteří poskytovatelé půjček v hotovosti jsou ochotni půjčit i již zadluženým žadatelům. Takovéto úvěry je možné vyhledat pod klíčovými slovy půjčky pro dlužníky na ruku nebo půjčky bez registru na ruku apod.

Nebankovní půjčky ihned na ruku obvykle představují krátkodobé půjčky ve výši několika tisíc korun, lze se však setkat i s nabídkami hotovostních úvěrů v řádu desetitisíců. Doba splatnosti se liší v závislosti na půjčené částce a její délka se pohybuje od jednoho týdne do několika měsíců.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Jak rychlá půjčka na ruku funguje?

Na rozdíl od jiných půjček, ať v rámci nebankovního sektoru, nebo v případě bankovních úvěrů, kdy se peníze vyplácí na běžný bankovní účet, není v případě půjček na ruku nutné takovýto účet vlastnit.

Peníze se u rychlých půjček na ruku bez účtu vyplácí osobně, tedy v hotovosti. Klient peníze může získat ihned na pobočce nebo se obchodní zástupce zastaví přímo u něj doma.

Je možné se se zástupcem společnosti domluvit na jakémkoliv jiném místě, kde k výplatě půjčky na ruku dojde. Stejně tak je půjčka v hotovosti nabízí možnost využít výplatních terminálů (např. v trafikách).

Půjčka na ruku může mít podobu půjčky na splátky i půjčky splatné jednorázově. Splácení měsíčních splátek nebo jednorázové zaplacení rychlé půjčky na ruku bez účtu pak závisí přímo na klientovi. Lze ji platit jak přes bankovní účet, tak osobně. Je tedy možné se domluvit na pravidelných návštěvách obchodního zástupce, který bude splátky přebírat.

U hotovostních půjček na ruku je možné sjednat obchodního zástupce, který klientovi vyplatí půjčené peníze osobně.

Výhody nebankovních půjček bez registru a na ruku

Stejně jako jiné nebankovní úvěry mají půjčky ihned na ruku své výhody i nevýhody. Jako hlavní plus těchto hotovostních půjček na ruku lze jmenovat možnost jejího získání i bez bankovního účtu. Mnohdy není třeba dokládat ani příjem, je možné ji sjednat i se záznamem v registru dlužníků.

Výhody půjček na ruku je možné shrnout následovně:

 • možnost sjednat půjčku na ruku i bez bankovního účtu
 • sjednání prostřednictvím online žádosti
 • vyplacení na pobočce nebo u klienta doma
 • rychlé sjednání – posouzení žádosti během několika minut
 • vysoká schvalovatelnost
 • často se nemusí dokládat příjmy
 • možnost získat i půjčku v exekuci na ruku
 • nulový úrok v případě první půjčky zdarma na ruku

Půjčky na ruku však přichází i s řadou nevýhod, které jsou blíže rozepsány níže.

Nevýhody nebankovních půjček na ruku

Jelikož jsou půjčky na ruku bez účtu doménou nebankovních společností, jsou často velmi drahé a v případě neprověřených poskytovatelů je možné narazit i na podvodníky nebo lichváře. Proto je třeba při výběru půjček na ruku dbát zvýšené pozornosti na společnost, u které si žadatel tento nebankovní úvěr sjednává.

Dále je dobré upozornit na to, že ačkoliv se možnost sjednání rychlých půjček na ruku bez nutného dokládání příjmů či prohlížení registrů řadí mezi výhody, velmi často se tyto klady mohou změnit v negativa.

Lidé, kteří jsou zadlužení či v osobním bankrotu, a sjednávají si jakýkoliv nebankovní úvěr, například právě hotovostní půjčku bez registru na ruku, by se měli zaměřit na svou schopnost úvěr splácet i v budoucnu.

Právě různé mikropůjčky nebo jiné okamžité půjčky pro dlužníky dokáží ještě více prohloubit dluhovou past a dostat tak člověka do nemalých problémů, které mohou vyústit až v exekuce.

Půjčka ihned na ruku bez příjmu se navíc řadí mezi poměrně riskantní typy úvěrů, které jsou zacílené na problémové žadatele. To však nejsou jediné nevýhody těchto zdánlivě výhodných půjček.

Z dalších nevýhod půjček na ruku ještě dnes lze jmenovat např.

 • omezená výše a doba splatnosti půjčky
 • horší dostupnost –⁠ půjčky ihned na ruku nenabízí mnoho společností
 • úroková sazba a RPSN jsou zpravidla extrémně vysoké
 • vysoké poplatky
Vyhodnocení žádosti o půjčku v hotovosti na ruku trvá pouze pár minut.
Vyhodnocení žádosti o půjčku v hotovosti na ruku trvá pouze pár minut.

Sjednání nebankovní půjčky na ruku probíhá ve většině případů online na webových stránkách příslušného poskytovatele. Žádosti bývají vyřízeny velmi rychle, díky čemuž lze půjčku na ruku získat ihned bez zdlouhavého papírování. V mnoha případech plní funkci takzvané půjčky do výplaty.

Jak je zmíněno výše, velkou nevýhodou rychlých půjček v hotovosti jsou mimo jiné vysoké poplatky a sankce za nesplácení. Roční procentní sazba nákladů ve výši několika tisíc procent u těchto nebankovních úvěrů bohužel není výjimkou.

K čemu se půjčky bez registru a na ruku mohou hodit?

Rychlé půjčky na ruku ještě dnes mohou zjednodušit (některým bohužel i přitížit) nečekanou finanční tíseň v případě, že žadatel nevlastní bankovní účet nebo potřebuje hotovost co nejrychleji.

Finance z hotovostní půjčky na ruku mohou například pokrýt nákladné, nečekaně nastalé situace, jako je kupříkladu rozbití domácího spotřebiče, elektroniky či automobilu, ztráta zaměstnání, onemocnění nebo vyčerpání finanční rezervy z jakéhokoliv důvodu.

Půjčka do hodiny na ruku pro dlužníky

Půjčky na ruku mohou posloužit i zadluženým lidem, kteří potřebují co nejrychleji zaplatit např. důležité složenky nebo složit zálohu na dovolenou, nakoupit dárky apod. Rychlost je pro některé žadatele o úvěr klíčová, proto někteří poskytovatelé úvěrů nabízí půjčku do hodiny na ruku. Jak název napovídá, tato peníze nabízí půjčka do hodiny na ruku skutečně velmi rychle a už za 60 minut může žadatel odcházet s úvěrem.

Podobná situace je v případě dalších variant půjčky pro dlužníky na ruku. Peníze může zájemce nebo dlužník získat poměrně rychle a je potřeba se před rozhodnutím zamyslet. V případě půjček na dovolenou nebo problematických půjček na dárky se (stejně jako v případě půjček na ruku pro dlužníky apod.) doporučuje zamyslet se, zda jsou takové rychlé úvěry do hodiny skutečně potřeba a zda nejde jen o ukvapené rozhodnutí a neexistuje jiná rozumnější možnost, jak k penězům přijít bezpečnější a levnější cestou.

Půjčka na dovolenou může přinést jak toužený odpočinek, tak následné potíže se splácením úvěru.

TIP: Několik rad, jak předejít neschopnosti splácet, nabízí článek „Co dělat, když nemám na splátku půjčky“.

Bezpečné zhodnocení peněz“ zase přináší několik tipů, jak své peníze bezpečně zhodnotit a zajistit si dostatečnou finanční rezervu.

Nebankovní půjčky ihned na ruku –⁠ srovnání nabídek

Společností, které poskytují hotovostní půjčky na ruku, není mnoho. Mnozí nebankovní poskytovatelé nabízejí sjednání půjčky ihned, obvykle se však jedná o půjčky bezhotovostní.

Několik nabídek půjček na ruku ihned a v hotovosti přesto existuje. Která z nich je nejvýhodnější? Nejdůležitější informace o aktuálně dostupných půjčkách na ruku uvádí tabulka.

PůjčkaÚvěrový rámecSplatnostÚrokRPSNBez doložení příjmuBez registru
Acema půjčka20 000 Kč – 5 000 000 Kčaž 240 měsícůod 8,69 %neuvedeno××
Express Cash5 000 Kč – 70 000 Kč14 / 17 / 20 měsíců15 %od 209,78 %××
Fajn půjčka4 000 Kč – 70 000 Kč45 / 60 / 80 týdnůod 20,74 %od 54,96 %×
Půjčka Provident3 000 Kč – 130 000 Kč4 – 48 měsícůod 0 %od 0 %××
SIM půjčka2 000 Kč – 12 000 Kč7 – 30 dníod 406,80 %od 8 716,88 %×
Zaplo půjčka1 000 Kč – 30 000 Kč7 – 30 dníod 0 %od 0 %××
Bankerat půjčka10 000 Kč – 600 000 Kčaž 6 letod 9 %poplatek 5 %

Noví klienti mohou v některých případech získat první půjčku zdarma na ruku, tedy s nulovým úrokem.

Do kategorie bezúročných půjček v hotovosti se řadí půjčka Provident a Zaplo půjčka zdarma, u nichž je nulová také RPSN. To znamená, že se s první půjčkou zdarma nepojí ani žádné jiné poplatky. Nový klient tak zaplatí pouze částku, kterou si půjčil. Je však třeba počítat s tím, že výše první půjčky zdarma je omezená.

Acema rychlá půjčka na ruku

Půjčku Acema poskytuje společnost Acema Credit Czech, která se řadí mezi největší poskytovatele nebankovních úvěrů na českém trhu. Vedle spotřebitelských úvěrů nabízí také úvěry pro podnikatele a konsolidaci či refinancování půjček.

Výše Acema půjčky může být až 5 milionů korun. Dohodnutou částku klient obdrží během 48 hodin na bankovní účet. Ihned po podpisu smlouvy je však možné obdržet zálohu v hotovosti.

Úroková sazba u Acema půjčky pro fyzické osoby začíná na 8,69 % ročně a délka doby splácení může být až 240 měsíců. Za úvěr je vždy nutné ručit nemovitostí. Neúčelovou Acema půjčku lze využít na cokoliv včetně vyplacení závazků ve stavu exekuce.

Express Cash půjčka na ruku

Půjčka Express Cash od společnosti EC Financial Services je ukázkovým příkladem nebankovní půjčky na ruku. V hotovosti probíhá její výplata i splácení a je proto ideální půjčka pro každého, kdo nemá bankovní účet.

Díky Express Cash půjčce lze rychle získat až 70 000 Kč na dobu 14, 17 nebo 20 měsíců. Úroková sazba je pevná ve výši 15 %, RPSN začíná na 209,78 %. Express Cash půjčka je neúčelovým úvěrem bez nutnosti ručitele.

Půjčku je možné vyřídit po telefonu nebo online prostřednictvím krátkého formuláře. Po vyhodnocení žádosti se s klientem spojí zástupce společnosti a sdělí další postup. Předání hotovosti obvykle probíhá u klienta doma nebo na jiném dohodnutém místě.

Fajn půjčka na ruku bez účtu

Rychlý hotovostní úvěr Fajn půjčka je poskytován českou společností Fair Credit Czech, jež vedle půjček na ruku nabízí také bezhotovostní úvěr s názvem Fajn půjčka Max.

Hotovostní Fajn půjčku ihned na ruku je možné sjednat až do výše 70 000 Kč se splatností 45, 60 nebo 80 týdnů. Úroková sazba je od 20,74 % a RPSN od 54,96 %. V porovnání s ostatními zmíněnými úvěry v hotovosti se tedy jedná o poměrně levnou půjčku.

O Fajn půjčku ihned na ruku je třeba zažádat pomocí online formuláře. V případě kladného vyhodnocení žádosti je klient kontaktován zástupcem poskytovatele, s nímž si domluví termín schůzky. Podpis smlouvy i předání hotovosti se odehrává u klienta doma.

Půjčka na ruku od Provident

Společnosti Provident Financial na českém trhu působí již řadu let. V současné době nabízí půjčku, jejíž výplata je možná v hotovosti i na bankovní účet. V hotovosti je rovněž možné půjčku splácet.

Půjčku Provident lze sjednat např. přes tento formulář do výše 130 000 Kč s dobou splatnosti od 4 do 48 měsíců, jedná se tedy o půjčku 100 000 Kč ihned. První půjčka může být zdarma v případě, že si klient půjčí maximálně 16 000 Kč.

S půjčkou od Providentu se vedle úrokové sazby pojí jen jediný poplatek. Zahrnuje zpracování úvěru, garanci celkové ceny, péči o zákazníka a možnost splátkových prázdnin. Jeho výše závisí na výši půjčky a době splatnosti.

SIM půjčka bez registru na ruku

SIM půjčka, poskytovaná stejnojmennou společností, je k dispozici ve dvou variantách s názvy SIM půjčka MINI a SIM půjčku PLUS.

V hotovosti je možné vyplatit úvěr SIM půjčka MINI, jehož výše dosahuje maximálně 12 000 Kč. Doba splatnosti činí od 7 do 30 dní, na základě parametrů lze tedy SIM půjčku MINI zařadit mezi takzvané mikropůjčky.

Žádost o SIM půjčku se podává online prostřednictvím webového formuláře na stránkách společnosti. Tato online půjčka na ruku se hodí k překlenutí období do výplaty například v situacích, kdy se vyskytnou neodkladné výdaje.

SIM půjčka je nebankovní půjčkou bez registru na ruku a bez skrytých poplatků. Je však třeba počítat s poměrně vysokými poplatky za vyřízení a případné opoždění se splátkou.

Zaplo půjčka ihned na ruku

Zaplo půjčka od společnosti Zaplo Finance je nabízena až do výše 30 000 Kč na dobu od 7 do 30 dní. V případě první půjčky klient nezaplatí žádné poplatky ani úroky, může si však půjčit maximálně 16 000 Kč.

Výplata Zaplo půjčky v hotovosti na ruku byla do konce listopadu 2021 možná v trafikách GECO. Jednalo se tedy o úvěr vhodný například i pro ty, kteří mají zájem o půjčku o víkendu.

Sjednání Zaplo půjčky je snadné a provádí se online přímo na webových stránkách společnosti nebo pomocí tohoto krátkého formuláře. Bonita klienta je sice kontrolována, nicméně šance na kladné vyhodnocení žádosti jsou velmi vysoké.

Zaplo půjčka se řadí mezi neúčelové nebankovní úvěry a lze ji proto využít na cokoliv. Výhodou společnosti Zaplo je rovněž nabídka půjčky ihned na ruku bez příjmu.

Jak získat půjčku ihned na ruku bez příjmu?

Několika nebankovními společnostmi jsou nabízeny půjčky ihned na ruku bez příjmu. Některé příklady těchto půjček včetně jejich srovnání je možné vidět v předchozích částech tohoto článku.

Lze se setkat i s nabídkami pro půjčky ihned na ruku také bez registru či s okamžitými půjčkami pro dlužníky. Jde však spíše o výjimečné případy, většina společností kontroluje jak bonitu žadatele, tak úvěrové registry.

V současnosti se lze setkat také s nabídkami nebankovních půjček na ruku bez registru.
V současnosti se lze setkat také s nabídkami nebankovních půjček na ruku bez registru.

Sjednání rychlé půjčky na ruku ještě dnes obvykle probíhá online na webu příslušného poskytovatele, v některých případech je možné o úvěr zažádat i po telefonu. K rychlému sjednání půjčky ihned na ruku může posloužit i tato úvěrová kalkulačka.

Půjčka ihned na ruku bez příjmu však může být poněkud riskantní. Pokud nemá žadatel dostatečný příjem, měl by si jakoukoliv půjčku rozmyslet. Žádání o jakýkoliv úvěr bez příjmu totiž může vést k rychlé a nebezpečné dluhové pasti.

Žádost o půjčku na ruku bez účtu

Zájemcům o půjčku v hotovosti stačí vyplnit žádost ve formě webového formuláře a vyčkat na její vyhodnocení. Zpětnou vazbu žadatel zpravidla obdrží během několika málo minut. Některé z úvěrů na ruku se řadí mezi rychlé půjčky do 15 minut.

K vyplnění žádosti o půjčku ihned na ruku bez příjmu je většinou potřeba mobilní telefon, přístup k e-mailu, občanský průkaz a někdy druhý doklad totožnosti a potvrzení o příjmech. Pro potvrzení o příjmech obvykle postačí například výpis z bankovního účtu za poslední tři měsíce.

Bezbankovní půjčka

Někdy je také půjčka na ruku bez účtu nazývána jako bezbankovní půjčka, protože v případě této půjčky nevstupuje do komunikace a procesu vyřízení banka. To znamená, že peníze nejsou vypláceny ani spláceny formou bankovního převodu.

Celá půjčka je vyřízena bez nutnosti využít banku, to je důvod, proč bývá nazývána bezbankovní půjčka. Některým skupinám zájemců o půjčku tento režim vyhovuje. V této variantě je bezbankovní půjčka bezpečná pro žadatele, kteří z různých důvodů nemají nebo nemohou používat bankovní účet – například z důvodů exekuce nebo různých forem rodinných problémů.

Lze získat půjčku ihned na ruku i o víkendu?

Ano, příkladem byla Zaplo půjčka, kterou bylo možné vyplatit v trafikách GECO. Od konce listopadu 2021 však tato služba stojí mimo provoz. Možnost výplaty o víkendu, kdy neprobíhají bankovní transakce, je jednou z výhod hotovostních půjček ihned nonstop. Ne všichni poskytovatelé však žádosti během víkendů vyhodnocují.

Hotovostní půjčka na ruku

Výše uvedené úvěrové společnosti zpravidla kontrolují bonitu žadatele (tedy schopnost splácet úvěr) na základě pravidelných příjmů. Obvykle se však nemusí jednat výhradně o příjem ze zaměstnání a hotovostní půjčka na ruku proto slouží i jako půjčky pro nezaměstnané – například pro matky na mateřské nebo pro další velmi specifickou skupinu zájemce o tuto půjčku, kterou jsou důchodci.

Stejně tak mohou mnohé nebankovní půjčky ihned na ruku posloužit i v případě finančních problémů maminek na rodičovské dovolené, a to jako půjčky na mateřské.

Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku – i pro zadlužené

V portfoliu některých nebankovních společností lze najít i nabídky půjček bez registru, ačkoliv je ze zákona povinné registry kontrolovat.

Přesto někteří poskytovatelé nebankovních půjček do registrů nenahlížejí, popřípadě jsou ochotni půjčit i již zadluženým osobám, což pro půjčky bez doložení příjmů a registru na ruku představuje určitou výhodu.

Půjčky pro zadlužené se značí svou rizikovostí pro klienta i poskytovatele. Jednotlivé společnosti vysoké riziko nesplácení vyvažují extrémně vysokými poplatky, kvůli nimž se úvěr značně prodraží.

Příkladem půjčky na ruku bez registru je výše zmíněná půjčka Express Cash. Její poskytovatel uvádí, že registry kontroluje, nicméně půjčku mohou získat i osoby se záznamem v registru. Podobně je tomu v případě společností nabízejících úvěry SIM půjčka MINI a Fajn půjčka.

Lidem, kteří již nějaké dluhy mají, novou půjčku určitě nelze doporučit. S půjčkami na ruku bez registru se pojí velmi vysoké poplatky, které snižují pravděpodobnost bezproblémového splacení. V konečném důsledku se člověk může dostat do dluhové spirály, jež často vede až k osobnímu bankrotu.

FAQ – Často kladené dotazy

Kde je vyplácena půjčka v hotovosti?

Půjčka v hotovosti je vyplácena většinou na pobočce banky, nebo obchodním zástupcem u klienta doma. Dále lze hotovostní půjčku vybrat na čerpacích stanicích. V případě půjčky mezi příbuznými a soukromníky je hotovost předána z ruky do ruky na předem smluveném místě.

Jak se půjčka v hotovosti splácí?

Stejně jako v případě inkasování půjčky. Klient splatí buď jednorázově nebo dle nastaveného splátkového kalendáře buď na pobočce, nebo do rukou obchodního zástupce či soukromníka.

Které nebankovní společnosti nabízejí půjčku na ruku?

Nejznámějším poskytovatelem půjček v hotovosti je Provident, dále Express Cash, nebo CreditPortal.

Na co si dát u půjčky na ruku pozor?

Důležité je důkladně pročíst obchodní podmínky a seznámit se s výší úroků a RPSN. Znát případné další poplatky za prodlení či nesplácení půjčky a zasílání upomínek a zejména datum splatnosti.

Kdy zažádat o půjčku na ruku? ?

Při nenadálých finančních situacích, které je nutné akutně řešit. Například oprava vodovodního potrubí, pohřeb příbuzného, oprava děravé střechy, rozbité auto či domácí spotřebič, nebo pokud včas nedorazila výplata.

srovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.