Via SMS – rychlá půjčka přes SMS

Nebankovní společnost Via SMS s.r.o. nabízí rychlé půjčky online a půjčky přes SMS. Sjednat ji lze přes tento odkaz.

V České republice působí Via SMS od roku 2010 a o v roce 2011 začala nabízet svoje krátkodobé půjčky. Působí v celé řadě zemích, například Španělsko, Švédsko, Polsko, Litva nebo Lotyšsko. Společnost nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy a parametry úvěru jsou dle zákona.

Via SMS rychlá půjčka

Výše první půjčky pro nové klienty je v rozmezí od 100 Kč do 8 000 Kč. Poté při dalším žádání lze čerpat půjčku až do výše 30 000 Kč. Tato půjčka je tak často využívána žadateli před výplatou. Společnost Via SMS uvádí, že se jedná o půjčku bez registru.

Pro žádost o tento úvěr je nutné:

  • disponovat mobilním telefonem
  • být občanem ČR
  • být ve věku 20 až 68 let
  • mít vlastní bankovní účet

Při úplně první žádosti je také nutné doložit kopii občanského průkazu a doložit pravidelný příjem.

Po schválení půjčky může částka přijít na účet do několika minut. Noví zájemci o půjčku musí požádat online. Při další půjčce už je možno žádat přes SMS zprávu.

Půjčka je poskytována a vedena zdarma na dobu od 7 do 30 dní. První půjčka je bez poplatků a pouze pro ověření vlastního bankovního účtu je nutné zaslat poplatek 1 Kč.

U druhé a každé další půjčky jsou úrokové sazby a RPSN vyšší, jak je u nebankovních společností zvykem. RPSN i úrok se liší dle zvolené částky a době splatnosti, pohybuje se od hodnoty 1270 % p.a.

Žádat o více půjček naráz u Via SMS není možné, je možné mít vždy jen jednu aktuální půjčku.

Kontakt

www.viasms.cz
info@viasms.cz
225 991 500

Sídlo společnosti:
Lazarská 1719/5
110 00 Praha 1 

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.