ING Bank – konto, podílové fondy – recenze

ING Bank v České republice působí od roku 1992. Původním názvem Internationale Nederlande Groep je pobočkou nizozemské stejnojmenné banky. 

ING Bank si zakládá na společenské odpovědnosti, důvěryhodnosti a otevřenosti. Nabízí pro veřejnost jak spořící účty, ale také podílové fondy, které umožňují lepší zúročení spořených peněz. Bank poskytuje také služby nadnárodním velkým společnostem. 

V současné době ING Banka nenabízí produkty v kategorii hypoteční úvěry, kontokorenty, běžné účty či spotřebitelské úvěry.  

Spořící účet u ING Banky

ING Konto patří dlouhodobě k nejoblíbenějším spořícím účtům na českém trhu

ING Bank nabízí jak pro nové klienty, tak pro stávající úrok 2 % na půl roku a poté úrok 0,5 %. A to na každý měsíční vklad až do 300 000 Kč. Nad částku 300 000 Kč je úroková sazba 0,10 %. Výše vkladů není omezena.

Založení, vedení účtu a veškeré transakce jsou zdarma. Založit účet lze jak online, tak telefonicky nebo na pobočce. Spořící účet ING Konto lze vést pouze v české měně. Pro zřízení spořícího účtu není nutné mít u ING banky běžný účet

Pokud klient doporučí10 nových klientů, dostane za každé doporučení 500 Kč

ING Bank podílové fondy

Jelikož na spořícím účtu nemusí nízké úrokové sazby vyhovovat všem, přichází ING Banka s podílovými fondy. ING Banka neúčtuje vstupní ani výstupní poplatky. Založení, vedení i výběr je zdarma. ING podílové fondy jsou u nás jediným investičním produktem s těmito podmínkami.

Investovat lze již od 100 Kč. Klient má své peníze k dispozici do 6 dnů. Nabídku tvoří 4 profilové fondy a dalších 36 fondů z rozšířené nabídky.

Pro zvolení nejlepšího fondu nabízí ING Bank na svých stránkách investiční kalkulačku, která pomůže odhadnout nejlepší fond.

Korporátní bankovnictví ING Bank

ING WB se zaměřuje na všechny bankovní potřeby společností (velkých nadnárodních korporací i finančních institucí) a přináší komplexní nabídku bankovních produktů a služeb.

Mezi jejími zákazníky je mnoho předních českých i zahraničních společností.

Těmto institucím ING Bank nabízí posunout se vpřed v podnikání. Nabízí firmám proaktivní a oddaný přístup.

Kontaktní osobou je tzv. Relationship manažer, který zprostředkuje přístup ke všem produktovým specialistům, odborníkům v oboru a řešením upraveným na míru. 

O společnosti ING Bank

Historie ING Bank v České republice sahá až do roku 1992.

V průběhu let si zde vybudovala silnou pozici v oblasti korporátního bankovnictví a svou komplexní nabídkou bankovních produktů a služeb v současné době uspokojuje všechny bankovní potřeby významných českých i mezinárodních společností i finančních institucí.

V roce 2001 ING Bank představila svůj první produkt pro fyzické osoby, spořící účet ING Konto, čímž založila  kategorii spořících účtů na tuzemském trhu. Od roku 2002 nabízí ING Podílové fondy s možností vyššího hodnocení úspor.

Kontakt

800 159 159 (po – pá: 7 – 22 h; so – ne: 9 – 21 h)

www.ing.cz

klient@ing.cz

Sídlo společnosti

ING Bank N.V. 
Českomoravská 2420/15 
190 00 Praha 9

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 3500.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC INGBCZPP.

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.