Půjčka Cool Credit – recenze, na splátky

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 2 969 %

  • Peníze do pár minut
  • Úrok začíná na 0 %
  • Bez kontroly registru
Mám zájem o Cool Credit půjčku

Nebankovní půjčku Cool Credit poskytuje ryze česká společnost Cool Credit s.r.o., která na trhu funguje od roku 2013. Jedná se o krátkodobou půjčku, která se hodí pro pokrytí nečekaných výdajů. Jaké podmínky se pojí s půjčkou Cool Credit? Kdo o ni může požádat?

Cool Credit půjčka patří do skupiny tzv. mikropůjček, které se také běžně nazývají jako půjčky před výplatou. Již z názvu vyplývá, že se hodí pro pokrytí takových výdajů, se kterými člověk nepočítal a výplata zatím není v dohlednu.

Sjednat Cool Credit půjčku lze na tomto odkaze.

Půjčka Cool Credit je bezúčelová, takže získané peníze lze použít skutečně na cokoliv. Podobné parametry jako Cool Credit má i Panda půjčka. Vzhledem ke svým parametrům obě tyto půjčky mohou posloužit jako vhodná varianta k půjčce VATAonline.

Mikropůjčky bývají obvykle drahé a bohužel ani Cool Credit není výjimkou. Vše je dáno především tím, že mají velmi krátkou splatnost, a tudíž vysokou RPSN. Výjimku v tomto ohledu představuje Zaplo půjčka, která je nabízena až do výše 16 000 Kč zdarma, tedy bez úroků a s RPSN 0 %.

Parametry nebankovní půjčky Cool Credit

Nebankovní půjčka Cool Credit nabízí částku až do výše 20 000 korun. Tento maximální limit ovšem nedostane žadatel hned při první žádosti, ale až při opakované půjčce. Stejný finanční limit nabízí také CreditKasa, ovšem získá ho i zcela nový klient.

Pro stanovení výše půjčky Cool Credit s ohledem na počet žádostí platí následující pravidla:

Pořadí půjčkyPoskytnutá půjčka
1. půjčka1 000 Kč až 10 000 Kč
2. půjčka10 100 Kč až 12 500 Kč
3. půjčka12 600 Kč až 15 000 Kč
4. půjčka15 100 Kč až 20 000 Kč

Standardní splatnost půjčky Cool Credit si volí žadatel mezi 5 až 30 dny. Za poplatek se umožňuje prodloužit splatnost o 7, 15 nebo 30 dnů. Předčasné splacení je zdarma.

S mikropůjčkami se pojí vysoké RPSN. U Cool Credit dosahuje závratných 105 015 %, naopak minimální hodnota činí 2 969 %. Aby si člověk mohl udělat představu, kolik přeplatí, je několik modelových případů uvedeno v následující tabulce:

Výše půjčkySplatnostRPSNCelková částka k úhradě
5 000 Kč15 dnů0 %5 000 Kč
10 000 Kč30 dnů0 %10 000 Kč
13 000 Kč21 dnů13 212 %17 225 Kč
16 000 Kč5 dnů105 015 %17 600 Kč
20 000 Kč25 dnů5 986 %26 500 Kč

Z tabulky vyplývá, že v některých případech se žádný úrok ani poplatky nehradí, protože RPSN činí 0 %. Jedná se o tzv. první půjčku zdarma. Poskytuje se nově příchozím žadatelům a v případě půjčky Cool Credit se jedná o půjčku až do částky 10 000 se splatností 30 dnů.

Sjednat půjčku Cool Credit lze jednoduše zde.

A jaké má Cool Credit požadavky na žadatele? Musí se jednat o fyzickou osobu od 18ti let,trvalým pobytem na území České republiky. Nezbytností je vlastní bankovní účet, mobilní telefon a e-mail.

Žádost o půjčku Cool Credit

O půjčku se žádá prostřednictvím webového formuláře. V něm stačí vyplnit několik základní informací. Následně je zapotřebí potvrdit smlouvu o půjčce, připojit občanský průkaz a doklad o příjmu.

Od všech žadatelů se vyžaduje trvalý příjem, přičemž nemusí jít jen o ten zaměstnanecký. Půjčka bývá poskytována i osobám na rodičovské nebo mateřské dovolené nebo seniorům v důchodu. Nejedná se o půjčku bez doložení příjmů, protože poskytovatel požaduje dvě poslední výplatní pásky, výpisy z účtu nebo u OSVČ daňové přiznání (pro OSVČ je určena půjčka VistaCredit nebo NovaCredit, zaměřená právě na živnostníky a drobné podnikatele).

Mezi další doklady patří také rozhodnutí o schválení rodičovského příspěvku, důchodu nebo doklad o pobírání mateřské.

Poté probíhá schvalovací proces. Jakmile je půjčka schválena, peníze se odesílají prakticky ihned. Cool Credit má účty u mnoha českých bank (konkrétně České spořitelny, Moneta Money Bank, Komerční banky, Raiffeisenbank, Fio banky) a díky tomu je výplata peněz pro mnoho lidí s účtem ve stejné bance záležitostí 10 minut.

Recenze půjčky Cool Credit

Hodnocení těch, kteří již vyzkoušeli půjčku Cool Credit, se velice různí a nedá se říct, zda jsou skutečně objektivní. Víc než u jiných půjček se zde objevují tvrzení, že pozitivní hodnocení si poskytovatel půjčky píše sám. Z pohledu recenzí se dá říct, že se jedná o půjčku průměrnou.

Kladná hodnocení často zmiňují rychlost poskytnutí finančních prostředků a profesionální jednání. Naopak negativní recenze se často dotýkají problematiky nesplácení. Řada uživatelů tvrdí, že při problémech se splácením je komunikace s poskytovatelem velice obtížná a není možná téměř žádná domluva tak, jak to prezentuje na svých webových stránkách.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.