Smart půjčka – recenze

Půjčka až 300 000 Kč

Úrok 18 %, RPSN od 19,64 %

 • Peníze využitelné na cokoliv
 • Vyřízení online, peníze do 15 minut
 • Vedení půjčky zdarma
Mám zájem o Smart půjčku

Smart půjčka patří mezi nebankovní bezúčelové úvěry. Úroková sazba této půjčky je 18 %, RPSN začíná na 19,64 %. Půjčit si lze od 50 000 do 300 000 Kč až na 48 měsíců. Smart půjčka je poskytovaná nebankovní společností EC Financial Services, a.s.

Smart půjčka patří ke klasickým nebankovním půjčkám. Je neúčelová, což znamená, že peníze z ní je možné použít na cokoliv. Půjčkou na cokoliv je také Uno půjčka. Půjčit si lze do 20 000 Kč se splatností 120 měsíců.

Díky rychlosti vyřízení online se Smart půjčka řadí mezi takzvané rychlé půjčky. Je oblíbeným řešením pro mnoho lidí, kteří potřebují peníze rychle a zároveň preferují individuální přístup při posuzování žádosti. Recenze Smart půjčky jsou vesměs pozitivní.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Původním poskytovatelem Smart půjčky byla společnost JET Money s.r.o., kterou koncem roku 2018 převzala společnost EC Financial Services, a.s. Smart půjčka je nabízena i nadále, avšak s odlišnými, o něco výhodnějšími podmínkami.

Smart půjčka od JET Money byla poskytována ve výši 5 000 až 70 000 Kč na dobu 13 až 16 měsíců. Úroková sazba nebyla pevná a začínala na 21 %, RPSN na 146,7 %. Současné parametry Smart půjčky jsou tedy o mnoho příznivější.

Výhodou Smart půjčky od JET Money byla možnost výplaty až 50 000 Kč v hotovosti. Tento způsob vyplacení půjčky byl však draze zpoplatněn, a to částkou kolem 3 800 Kč.

Společnost EC Financial Services Smart půjčku v hotovosti již nenabízí, alternativou pro žadatele bez bankovního účtu proto může být například hotovostní půjčka Express Cash, jíž lze sjednat ve výši 5 000 až 70 000 Kč.

Novou Smart půjčku lze sjednat až do výše 300 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 18 %. Jedná se o neúčelový úvěr, peníze lze proto využít na cokoliv.
Sjednat Smart půjčku >

Další změna se týká způsobu sjednání Smart půjčky. JET Money nabízela jak vyřízení online, tak po telefonu. V současné době lze Smart půjčku sjednat výhradně přes internet pomocí kalkulačky na webu smartpujcka.cz.

Jako ostatní nebankovní úvěry se Smart půjčka od společnosti EC Financial Services značí:

 • jednoduchostí sjednání – lze ji získat z pohodlí domova online
 • rychlostí sjednání – v případě vybraných bank* peníze přijdou již do 15 minut
 • dostupností – půjčku mohou získat i lidé, kteří byli odmítnuti klasickými bankami
 • vyšším úrokem – pro nebankovní půjčky jsou charakteristické vyšší úrokové sazby, výjimkou je Zonky půjčka, jejíž úrok začíná na 2,99 %
 • velmi vysokými poplatky – v případě opoždění splátky nebo nesplácení se půjčka velmi rychle prodraží a znásobí

*Téměř okamžité připsání peněz je garantováno u bankovních účtů Air Bank, ČSOB, Banky CREDITAS, České spořitelny, Fio banky, Komerční banky, MONETY Money Bank, PPF banky a Raiffeisenbank.

Klienti, kteří mají bankovní účet vedený u výše zmíněných bank, mohou peníze získat okamžitě i během víkendu. Rychlá půjčka o víkendu přijde vhod každému, kdo s úhradou nečekaných výdajů nemůže čekat na pracovní den.

O Smart půjčku od EC Financial Services lze zažádat online 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, podobně jako u většiny ostatních nebankovních půjček, např. Zaplo půjčky nebo Pronto půjčky.

O Smart půjčku lze zažádat kdykoliv, a to prostřednictvím jednoduchého online formuláře.
Podat žádost o Smart půjčku >

Stejně jako další úvěrové produkty společnosti EC Financial Services je Smart půjčka nabízena fyzickým osobám. Zároveň cílí jak na zaměstnance, tak na důchodce, matky na mateřské dovolené a osoby se záznamem v registru dlužníků. Během vyplňování online žádosti je potřeba doložit pravidelný příjem žadatele.

Smart půjčka se řadí mezi půjčky bez ručení a kontroly registrů, je však nutné doložit pravidelný a dostatečně vysoký příjem.

Smart půjčka tedy může představovat úvěr pro zadlužené, dokonce i okamžitou půjčku pro zadlužené, lidé s dluhy by však měli dobře zvážit, zda je další půjčování peněz tím nejlepším řešením.

Parametry Smart půjčky

Půjčit si lze 50 000 až 300 000 Kč s dobou splatnosti 12 až 48 měsíců. Fixní úroková sazba je 18 % a RPSN od 19,64 %. Vedení úvěru je zdarma, se sjednáním půjčky se však pojí poplatek cca 500 Kč.

Rozsah půjčky50 000 – 300 000 Kč
Doba splácení12 – 48 měsíců
Úrok půjčky18 %
RPSN půjčkyod 19,64 %

Žadatel nemusí být zaměstnán, musí však prokázat dostatečný příjem na splácení. Nedokládá se výpis z registru dlužníků a není vyžadován ručitel, je však třeba disponovat vlastním bankovním účtem.

Půjčku lze využít i na refinancování stávající půjčky. Pokud má člověk více půjček, pak se vyplatí zamyslet se nad konsolidací dluhu, díky níž se sníží administrativní náklady a úroky jednotlivých půjček.

Obecně je doporučováno zažádat nejprve o bankovní refinancování či konsolidaci, např. Air bank konsolidace nabízí sloučení půjček až do výše 900 000 Kč s novým úrokem od 4,9 %.

Smart půjčka – poplatky

V minulosti se se Smart půjčkou pojily vysoké poplatky, což je ostatně u nebankovních úvěrů poměrně běžné. Nyní je třeba uhradit pouze poplatek za uzavření úvěrové smlouvy, správa půjčky je zdarma.

Poplatek za uzavření úvěrové smlouvy500 Kč
Správa půjčky0 Kč

U Smart půjčky od JET Money bylo draze zpoplatněno zejména vyplacení půjčky v hotovosti. Při maximální možné výši 50 000 Kč hotově představoval poplatek minimálně 7,6 % celkové zapůjčené sumy. Společnost EC Financial Services již výplatu hotově nenabízí.

Podmínky Smart půjčky

Pro sjednání půjčky je potřeba:

 • věk minimálně 25 let
 • pravidelný a prokazatelný měsíční příjem, ze kterého bude klient úvěr splácet
 • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list aj.)
 • bonita při posuzování úvěruschopnosti

Smart půjčka slouží i jako půjčka pro nezaměstnané, jelikož zdrojem příjmu nemusí být nutně zaměstnání. Důležité je pouze prokázat dostatečnou úvěruschopnost při posuzování žádosti.

Žádost o Smart půjčku

O Smart půjčku lze v současnosti zažádat pouze online. Nejprve je třeba v kalkulačce na webu smartpujcka.cz zadat požadovanou výši půjčky a dobu splácení.

V dalším kroku bude žadatel vyzván k vyplnění několika osobních údajů a údajů o finanční situaci, z nichž některé bude třeba doložit příslušnými dokumenty.

Sjednání Smart půjčky probíhá prostřednictvím kalkulačky na webových stránkách smartpujcka.cz
Sjednání Smart půjčky probíhá prostřednictvím kalkulačky na webových stránkách smartpujcka.cz

Během vyplňování formuláře žadatel potřebuje občanský průkaz a další doklad totožnosti, mobilní telefon, e-mail a výpisy z účtu za poslední tři měsíce / potvrzení o výši příjmu / tři poslední výplatní pásky.

Po odeslání formuláře se všemi požadovanými doklady a dokumenty bude žádost v co nejkratší možné době vyřízena. Podpis smluv probíhá elektronicky v klientském účtu, který se každému žadateli vytvoří automaticky.

Jakmile je smlouva podepsána, zasílá společnost peníze na bankovní účet klienta.

Veškeré informace týkající se splácení půjčky jsou k nalezení v klientském profilu, důležité dokumenty společnost rovněž odesílá na e-mail. V případě potíží se splácením je třeba společnost EC Financial Services neprodleně kontaktovat a informovat o situaci její pracovníky.

Takřka ihned po podpisu smlouvy je smluvená částka zaslána na bankovní účet klienta.
Takřka ihned po podpisu smlouvy je smluvená částka zaslána na bankovní účet klienta.

O společnosti

Nebankovní společnost EC Financial Services, a.s. vznikla v roce 2012 a v současnosti působí na celém území České republiky. Její nabídku úvěrových produktů tvoří hotovostní a bezhotovostní půjčky pro fyzické osoby.

Společnosti si zakládá na transparentnosti svých služeb, profesionálním přístupu ke klientům a individuálním posuzování jednotlivých žádostí o úvěry. Cílem EC Financial Services je poskytovat půjčky pouze úvěruschopným osobám a finanční situaci žadatelů proto pečlivě prověřuje.

V roce 2018 se EC Financial Services spojila se společností JET Money, jež byla původním poskytovatelem Smart půjčky. Tato skutečnost přinesla příznivější podmínky úvěru včetně navýšení jeho rozsahu, prodloužení doby splácení a zrušení některých poplatků.

Kontakt

WWW: smartpujcka.cz
E-mail: info@smartpujcka.cz
Telefonní číslo: 844 600 300 (Po – Pá od 8 do 20 hodin)

Poskytovatel Smart půjčky
EC Financial Services, a.s.
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
IČ: 242 43 744

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.