SMART půjčka – rychlá půjčka

SMART půjčka – rychlá půjčka

Smart půjčka patří mezi nebankovní bezúčelové úvěry poskytovanou společností JET Money s.r.o.

Smart půjčka je oblíbeným řešením pro mnoho žadatelů, kdy se při krátké době vyřízení žádosti online nebo telefonicky řadí mezi rychlé půjčky.

Smart půjčka je vhodná jak pro zaměstnance, tak pro podnikatele. Půjčka cílí i na důchodce, matky na mateřské dovolené a osoby se záznamem v registru dlužníků. 

Půjčit si lze 5 000 až 70 000 Kč s dobou splatnosti 13 až 16 měsíců. Úroková sazbaje od 21 % a RPSN od 146,7 %. Poplatek za sjednání a vedení úvěru je zdarma.

Žadatel tedy nemusí být zaměstnán, ale musí mít dostatečný příjem na splácení. Nedokládá se výpis z registru dlužníků a nemusí mít ručitele. Není potřeba disponovat vlastním bankovním účtem. Při nízkém příjmu společnost požaduje spoludlužníka.

Pro sjednání půjčky je potřeba:

  • plnoletost
  • mít trvalý příjem, ze kterého bude klient úvěr splácet
  • mít dva doklady totožnosti (předložení při podpisu smlouvy)
  • při nízkém příjmu mít spoludlužníka

Veškeré informace o půjčce získá žadatel až přes telefonní kontakt na firmu. Půjčka je hotovostní a sjednává se online nebo telefonicky. Poté se klientovi ozve obchodní zástupce, který domluví termín návštěvy, kdy za žadatelem přijede a přiveze požadovanou hotovost. Zástupce domluví s klientem splátkový kalendář se splátkami jednou za měsíc.

Kontakt

www.jetmoney.cz

info@jetmoney.cz

588 880 930

 

Sídlo společnosti:

Hněvotínská 241/52 
779 00 Olomouc