Rychlá půjčka na účet ještě dnes – ihned

Mezi oblíbené nebankovní úvěry se bezpochyby řadí rychlé půjčky, jejichž připsání na účet slibuje poskytovatel ještě téhož dne. Na trhu se pohybuje nespočet společností, které tyto úvěrové služby poskytují. Kdo rychlé půjčky na účet ještě dnes poskytuje? Jaké mají tyto nebankovní produkty podmínky? V čem se liší?

Rychlé půjčky ještě dnes na účet jsou úvěrovým produktem nabízeným především nebankovními společnostmi, a tím se řadí mezi nebankovní půjčky ihned na účet. Kromě rychlého připsání na bankovní účet se vyznačují zejména možností sjednání telefonicky či online. Jedná se pak tedy o online půjčku na účet ihned.

Někteří poskytovatelé těchto rychlých nebankovních půjček ihned na účet garantují připsání peněz na účet do několika hodin od sjednání, někteří se zaručují dokonce jen za pár desítek minut.

Nabídky těchto „rychlopůjček“ se u každé společnosti v mnohém liší, některé aspekty však mívají společné. Co rychlé půjčky ještě dnes spojuje? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Kteří poskytovatelé je nabízí?

Parametry rychlých půjček ještě dnes

Rychlé půjčky na účet ještě dnes jsou specifické hned v několika aspektech. Jednoznačně se vyznačují rychlostí sjednání, následného vyřízení i připsání peněz na účet. Některé společnosti dokonce slibují vyplacení půjčky do 5 minut na účet a v tomto případě se pak jedná o půjčky ihned na bankovní účet.

K jejich vyřízení žadateli postačí přístup k internetu nebo funkční mobilní telefon. Jejich sjednání probíhá online či po telefonu, a to např. i formou SMS půjčky, z pohodlí domova a bez nutnosti návštěvy pobočky.

Ve většině případů rychlých půjček na účet ještě dnes se jedná o tzv. mikropůjčky, kdy poskytovatelé svým klientům půjčují částky do výše maximálně pár tisíc korun. Často se jedná i o tzv. noční půjčky ihned, takže je lze sjednat i v pozdních hodinách.

Takovéto mikropůjčky mohou pokrýt nečekané výdaje a posloužit jako např. půjčka před výplatou.

Na půjčky do výplaty se zaměřuje agregátor Půjčka Plus. Smlouvy, podmínky, výše úroků či poplatků se u jednotlivých společností poskytující rychlé půjčky ještě dnes různí. Společné mají například:

 • plnoletost – minimální věk se zpravidla uvádí 18 let, někdy dokonce až 21 let
 • vlastní bankovní účet – jen málo poskytovatelů nabízí rychlé půjčky na ruku ještě dnes a v hotovosti
 • doložení dokladů totožnosti

Ostatní podmínky nebankovních půjček ještě dnes jako prověřování bonity, tedy schopnosti splácet, nahlížení do registrů apod. závisí na jednotlivých poskytovatelích.

Sjednání a vyřízení rychlé půjčky na účet ještě dnes je možné vyřídit z pohodlí domova – online či telefonicky.

Výhody a nevýhody rychlých půjček ještě dnes

Stejně jako jiné nebankovní úvěry mají půjčky ještě dnes svá pozitiva i negativa.

Na začátku je ovšem nutné zdůraznit, že tyto nebankovní rychlé půjčky se doporučuje sjednávat pouze u prověřených a důvěryhodných společností. O důvěryhodnosti poskytovatele též poslouží dostatek informací na internetu a recenzí na nezaujatých srovnávačích (spousta z nich je dostupných např. na zdejším Navigátoru úvěrů).

Mezi nejčastější výhody rychlých půjček na účet ještě dnes se řadí:

 • rychlost sjednání, schválení i vyřízení půjčky
 • možnost sjednání z pohodlí domova – online či telefonicky
 • rychlé připsání peněz na účet
 • benevolentní podmínky
 • dostupnost i pro nebonitní klienty

Nastala nečekaná finanční tíseň o víkendu a potřebujete peníze ihned? Porovnejte nabídku rychlých půjček o víkendu ihned na účet.

Z nevýhod lze jmenovat například:

 • často velmi vysoké úroky či RPSN
 • nepřehlednost smluv
 • vysoké sankce při nesplácení či opoždění splátky
 • možnost zadlužení
 • krátká doba splatnosti

Při každém žádání o nebankovní půjčku by si však žadatel měl být stoprocentně jistý svou schopností splácet a nedostat se do dluhů.

Na co si dát u půjček ještě dnes pozor?

Nepřehlednost smluv se týká především neověřených nebankovních společností, které tyto rychlé půjčky s připsáním peněz na účet ještě dnes poskytují i nebonitním klientům. Často tyto smlouvy obsahují množství nepřehledných a nesrozumitelných podmínek a kliček, které mohou být sepsány velmi drobným, snadno přehlédnutelným písmem.

U těchto neověřených poskytovatelů je třeba dbát zvýšené pozornosti i na výši úroků či RPSN, která bývá velmi často až nesmyslně vysoká, a na poplatky či sankce, které vznikají při opožděném splácení, neplacení apod.

U jakéhokoliv nebankovního produktu by měl klient vybírat z takových, které mu budou vyhovovat i z finančního hlediska. Každý by měl mít na paměti, že i drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy.

Člověk se svou neschopností splácet může dostat až k velkým dluhům, které často končí osobním bankrotem.

Žadatelé by si při sjednávání rychlých půjček na účet ještě dnes měli zaměřit zejména na:

 • výše úroků a RPSN
 • přehlednost smlouvy
 • podmínky a sankce
 • poplatky a jejich výše
 • důvěryhodnost společnosti
 • recenze a zkušenosti zákazníků

Při zaměření se na RPSN obecně platí, že při jeho výši nad 20 % se již jedná o drahou a nevýhodnou půjčku, a nad 50 % lze mluvit již o půjčce nepřijatelné. Klient se kvůli takto nevýhodným úvěrům, které často cílí na nebonitní zákazníky, může snáze dostat do dluhových pastí.

V případě, že žadatel nerozumí smlouvě a smluvním podmínkám, neměl by mít obavy projednat je s právníkem či objektivními klienty, kteří s danou společností mají zkušenosti.

Při sjednávání nebankovních rychlopůjček by se měl žadatel před podepsáním smlouvy zaměřit na mnoho důležitých faktorů nejen ohledně úvěru a jeho podmínek, také by si měl být jistý svou bonitou, tedy schopností splácet.

Alternativy k rychlým půjčkám ještě dnes

Úvěrový trh je v dnešní době plný nebankovních půjček, které mohou klientům posloužit při náhlé a nečekané finanční krizi. Kromě rychlých půjček ještě dnes existují krátkodobé půjčky s krátkou dobou splatností.

Dále je možné zažádat např. o půjčku pro zadlužené, které jsou zaměřené na nebonitní klienty, nebo okamžitou půjčku pro zadlužené, které slibují rychlé dodání peněz.

Pro žadatele, kterým byla zamítnuta žádost o bankovní úvěr např. kvůli záznamu v registru, existují nebankovní varianty jako půjčky bez registru a zástavy. Pro klienty bez práce nebo s velmi nízkým příjmem poslouží v nastalé krizi půjčky pro nezaměstnané nebo levné půjčky bez doložení příjmů apod.

Máte trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR a potřebujete půjčit peníze? Porovnejte nabídku půjček pro cizince.

Při nečekaných víkendových výdajích je možné využít půjčky o víkendu ihned na účet. Cizinci s trvalým či přechodným pobytem na území ČR mohou zažádat o půjčku pro cizince.

Oblíbené jsou zejména půjčky zdarma, neboli půjčky bez úroku, které poskytují některé nebankovní společnosti v rámci promo akcí, tzv. prvních půjček zdarma pro nové klienty. Tyto úvěry jsou zcela bezúročné a lze je u dané společnosti čerpat jen jednou.

V případě, že klient nedisponuje bankovním účtem, existuje řada společností, které nabízí rychlé půjčky do hodiny na ruku nebo velmi rizikové půjčky na směnku.

Půjčka na účet ještě dnes možnosti

Možností, kde zažádat o nebankovní úvěr, existuje nespočet. Nebankovní půjčky však přináší nespočet rizik, které se pojí s vysokými úroky či poplatky, často až nesmyslnými sankcemi, nepřehledností smluv, smluvních podmínek, neprověřenou společností hraničící až s lichvou atd. Proto by se k těmto úvěrům měl člověk stavět s rozumem, řádným rozmyslem a jistou finanční gramotností.

Půjčka na účet ještě dnes může vést i k řadě problémům, proto je důležité pečlivě vybírat, od koho si peníze půjčit.

Poskytovatelé rychlých půjček ještě dnes

Jak je zmíněno již výše, poskytovateli rychlých půjček ještě dnes jsou zejména nebankovní společnosti, které nabízejí nebankovní půjčky ihned na účet. Ti připsání peněz na účet garantují již do několika minut či hodin od schválení, jiní poskytnou půjčku na ruku ještě dnes ihned po podepsání smlouvy.

Také se může jednat o expres půjčky bez doložení příjmu ihned na účet, půjčky před výplatou ihned na účet nebo půjčky bez registru ihned na účet.

Následující tabulka seznamuje se základními parametry těchto rychlých půjček ještě dnes od několika prověřených nebankovních poskytovatelů.

PoskytovatelVýše půjčkyDoba splatnostiRPSNRychlost připsání peněz od schválení
Zaplo1 000 – 30 000 Kč7-30 dníod 0 %již do 15 minut
Kamali1 000 – 20 000 Kčaž 24 měsícůod 0 %již do 60 minut
Razdva půjčka5 000 – 100 000 Kčaž 48 měsícůod 4,9 %již do 15 minut
SOS Credit půjčka1 000 – 15 000 Kč7-28 dníod 4 621y2 %již do 15 minut
Švýcarská půjčka1 000 – 20 000 Kč15-30 dníod 688 %již do 5 minut
Cool Credit1 000 – 20 000 Kč5-30 dníod 0 %již do 10 minut
CreditAir půjčka500 – 20 000 Kčaž 3 měsíceod 0 %již do 30 minut
Credit 3655 000 – 60 000 Kč3-12 měsícůod 117,15 %již do 15 minut
Creditportal půjčka500 – 30 000 Kč5-30 dníod 9 202,6 %již do 30 minut
Půjčka71 000 – 15 000 Kč7-28 dníod 3 418,31 %již do 15 minut
CreditOn500 – 20 000 Kč7-31 dníod 1400,76 %již do 15 minut
Simple půjčka1 000 – 10 000 Kč7-30 dníod 1 836 %již do 30 minut
Zaimo15 000 – 108 000 Kč12-24 měsícůod 15 %již do 10 minut
Everyday+100 – 50 000 Kč2-80 měsícůod 198 %již do 30 minut
Via SMS1 000 – 60 000 Kč1-30 dníod 621,6 %již do 15 minut
Cofidis20 000 – 500 000 Kč12-84 měsícůod 5,63 %do 24 hodin
Ferratum2 500 – 80 000 Kčneomezenáod 262,91 %téhož dne nebo do 24 hodin
FlexiFin1 000 – 20 000 Kč1 – 30 dníod 0 %do 3 minut
Provident3 000 – 130 000 Kčaž 48 měsícůod 22,39 %do 24 hodin
Nuko půjčka1 000 Kč – 20 000 Kč7 – 30 dníod 1 141,2 %do 15 minut
CreditKasa půjčka5 000 Kč – 100 000 Kčaž 6 měsícůod 0 %do 15 minut
Dodo půjčka10 000 Kč – 200 000 Kčaž 5 letod 8,6 %do 10 minut

Uvedené údaje v tabulce svědčí o tom, že se podmínky i parametry rychlých půjček na účet ještě dnes, maximálně do následujícího dne, liší závisle na jejich poskytovateli.

Některé společnosti nabízí v rámci svých rychlopůjček pouze drobné a krátkodobé úvěry, např. Zaplo, Via SMS apod., jiné při splnění určitých podmínek, např. dostačující bonita či bezdlužnost, dokáží poskytnout i dlouhodobé půjčky dosahující desetitisícové až statisícové částky – Razdva půjčka, Zaimo, Provident atd.

Rychlé půjčky, ač stále dominují zejména v nebankovním úvěrovém sektoru, se začínají prolínat i do půjček poskytovanými bankami. Z takových lze jmenovat např. MONETA Expres půjčka, která garantuje připsání peněz již do 5 minut od schválení, nebo Equa bank Minutová půjčka.

Srovnání těchto dvou bankovních úvěrů je dostupné níže s několika dalšími nebankovními poskytovateli u rychlých půjček na účet ještě dnes uvedených v tabulce. U mnoha případů a poskytovaných půjček se také jedná o půjčky ihned na účet bez 1 Kč.

Potřebujete sehnat finance pro svou firmu? Porovnejte nabídku podnikatelských úvěrů >

Novinkou na trhu rychlých úvěrů je CashSpot. Tato půjčka se pohybuje ve výši 1 000 až 500 000 Kč a může posloužit na cokoliv, na co si jen klient vzpomene. U úvěrů do 100 000 Kč společnost slibuje připsání peněz na účet už za 15 minut.

MONETA Expres půjčka

Expres půjčka od MONETA Money Bank nabízí úvěr ve výši 20 000 – 800 000 Kč s počátečním RPSN 6,8 % a úrokovou sazbou od 6,4 %. Splatnost této půjčky je 24 – 120 měsíců. Je možné ji sjednat z pohodlí domova, tedy online či telefonicky, nebo na kterékoliv pobočce.

V případě MONETA Expres půjčky se jedná o bankovní produkt, je tedy nutné doložit náležité dokumenty jako 2 doklady totožnosti nebo potvrzení o trvalém příjmu. Zároveň musí být klient plně bonitní, nezadlužený, při žádosti se kontrolují registry, a vlastnit běžný účet u MONETY, který lze založit při žádání o úvěr.

Equa bank Minutová půjčka

Minutová půjčka od Equa bank je stejně jako Expres půjčka bankovním úvěrem, je tedy třeba doložit několik náležitých dokladů a dokumentů – 2 doklady totožnosti, trvalý příjem, bonitu apod. Společnost garantuje připsání peněz na účet již do 3 minut od schválení. Jedná se tedy o rychlou půjčku na účet ihned.

Výše Minutové půjčky se pohybuje od 5 000 Kč do 700 000 Kč s dobou splácení 3 – 120 měsíců. RPSN zde začíná na 3,9 % a úroková sazba 3,8 % p.a.

V bance vám kvůli zadlužení nepůjčí? Porovnejte nabídku nebankovních úvěrů pro zadlužené >

Zaplo půjčka

Půjčka od společnosti Zaplo Finance s.r.o. se kromě rychlého sjednání a připsání peněz na účet již do 15 minut od verifikace, která se učiní převedením 0,01 Kč z účtu klienta, vyznačuje první půjčkou zdarma pro nové klienty. Výhodou je sjednání Zaplo půjčky zdarma a online.

Zaplo poskytuje rychlou půjčku do 15 minut na účet v rozmezí od 1 000 až 30 000 Kč, v případě nového klienta max do 16 000 Kč, s krátkou dobou splatnosti 7 – 30 dní. RPSN začíná na 0 % v případě prvního sjednání, posléze se pohybuje od 1 141,2 %. Recenze Zaplo potvrzují, že první půjčka je skutečně poskytována zdarma.

Vedle této rychlé mikropůjčky společnost nabízí i dlouhodobý úvěr nazvaný ZaploNaSplátky.

Kamali půjčka

První úvěr zdarma nabízí i Kamali. Nový žadatel si může půjčit 1 000 – 15 000 Kč s bezúročnou dobou splatnosti 14 dní. Stávající klient má možnost zažádat až o 20 000 Kč s možností rozložit půjčku až do 10 splátek za mírný poplatek.

Kamali se svým nebankovním úvěrem řadí mezi nejbezpečnější poskytovatele mikropůjček u nás.

Cool Credit půjčka

Dalším poskytovatelem rychlých půjček na účet ještě dnes je Cool Credit. I přes to, že nabízí první půjčku zdarma s nulovými úroky, jedná se o poměrně drahý úvěr, neboť se RPSN při dalším žádání pohybuje od 2 969 % až do závratných 105 015 %.

U Cool Creditu lze zažádat o půjčku ve výši 1 000 – 20 000 Kč, v případě první půjčky max. o 10 000 Kč. Splatnost Cool Credit půjčky se pohybuje mezi 5 až 30 dny.

Credit 365 půjčka

Credit 365 se vyznačuje půjčkou, kterou je na rozdíl od jiných nebankovních rychlopůjček možné splatit i v řádech několika měsíců. Je možné si zde půjčit od 5 000 Kč do 60 000 Kč a splatit to v rozmezí 3 až 12 měsíců.

RPSN u této půjčky od společnosti Creditportal začíná na 117,15 % a úroková sazba je zde fixní 12 % p.a. Díky možnosti rozložit splátky do několika měsíců je tento úvěr vhodný pro lidi, kteří si nemohou dovolit splatit rychlopůjčku v následujících dnech nebo najednou.

CreditOn půjčka

CreditOn se řadí mezi další poskytovatele rychlých a krátkodobých půjček na účet ještě dnes. Klienti mohou zažádat o úvěr v rozmezí 1 000 – 20 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 31 dní. RPSN u CreditOn půjčky začíná na 1400,76 %.

Při výběru krátkodobé CreditOn půjčky se jedná o úvěr, který se ve vybraném termínu splatnosti musí splatit v plné výši, a lze zažádat max. o 8 000 Kč. Při dalším žádání je možné si půjčit až 20 000 Kč.

Everyday + půjčka

Půjčka Everyday + se řadí mezi úvěry se splatností v řádech několika měsíců. Její sjednání je možné zprostředkovat přes online formulář, a tím se řadí mezi online půjčky ihned.

U Everyday + je možné zažádat o půjčku od 100 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 80 měsíců. RPSN se u Everyday + půjčky pohybuje v rozmezí 224,77 % – 422,11 %. Poplatek za poskytnutí úvěru činí 20 % z půjčené částky.

Via SMS půjčka

Poskytovatel s názvem Via SMS nabízí novým klientům první půjčku zdarma a opětovné žádání prostřednictvím SMS. Jedná se tedy o rychlou SMS půjčku.

Výše první půjčky u Via SMS se pohybuje od 1 000 Kč do 16 000 Kč, při řádném splácení lze opětovně žádat až o 60 000 Kč. Doba splatnosti je u Via SMS krátká – pohybuje se od 1 do 30 dní. Minimální RPSN začíná na 621,6 %, maximální dosahuje 855 %. Úroková sazba je pevná a činí 22 %.

Cofidis půjčka

Úvěr od Cofidis se řadí mezi rychlé půjčky, které na účet žadatele dorazí ještě téhož dne.

Výše tohoto úvěru se pohybuje mezi 20 000 Kč a 500 000 Kč. Doba splatnosti je zde 12 – 84 měsíců, jedná se tedy o úvěr dlouhodobý. RPSN začíná na minimu 5,63 %, úroková sazba pak na 5,49 % p.a. Mezi výhody Cofidis půjčky se řadí např. možnost pojištění úvěru či sjednání a vedení účtu zdarma.

Ferratum půjčka

Credit Limit od Ferratum se řadí mezi rychlé půjčky s připsáním peněz na účet maximálně do 24 hodin od schválení. Nabízí úvěr ve výši 2 500 – 80 000 Kč s neomezenou dobou splatností, kdy si klient sám určí její dobu. Maximální výše je však limitována bonitou žadatele.

RPSN u Credit Limit půjčky začíná na 262,91 %, úroková sazba pak na 5,75 % p.a. Žádost o tento úvěr probíhá kompletně online, a tím se jedná o online půjčku ihned na účet.

Provident půjčka

Půjčka od Providentu se od výše zmíněných úvěrů odlišuje možností vyplacení rychlé půjčky na ruku ještě dnes. Připsání na účet se zde garantuje do 24 hodin od sjednání.

U Providentu je možné zažádat o úvěr ve výši 3 000 – 130 000 Kč se splatností 4 – 48 měsíců. RPSN zde dosahuje maxima 319,42 %, úroková sazba začíná na 6,21 % p.a.

V rámci Půjčky START nabízí Provident první půjčku zdarma pro nové klienty. Maximální částka je zde 16 000 Kč.

Závěrem o půjčkách na účet ještě dnes

Rychlé půjčky na účet ještě dnes jsou bezpochyby velkým lákadlem. Nabízí je nejen solidní bankovní i nebankovní společnosti, objevují se však i v portfoliech neprověřených poskytovatelů. Člověk by tak měl prověřit důvěryhodnost poskytovatele na internetu, na různých úvěrových porovnávačích i v recenzích zákazníků.

Žadatel by měl mimo jiné zvážit i výhody a nevýhody požadovaného úvěru nebo se zaměřit na bezpečnější alternativy v rámci bankovních společností, které půjčky na účet ještě dnes poskytují.

Dlouhodobějším řešením se mohou stát např. kontokorenty u běžných účtů nebo kreditní karty. Při více již existujících půjčkách lze uvažovat o refinancování či konsolidaci úvěrů.

srovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.