Berpůjčku s.r.o. – recenze

Půjčka až 35 000 Kč

Úrok od 21 %, RPSN od 219,2 %

 • Rychlé peníze do výplaty
 • Půjčka bez poplatků předem
 • Možnost předčasného splacení
Mám zájem o Berpůjčku

Poskytovatelem tohoto úvěru je společnost Berpůjčku s.r.o. Tato nebankovní společnost se zaměřuje na krátkodobé úvěry. Úvěr od Berpůjčku je možné vyřídit z pohodlí domova. Jedná se o bezúčelový úvěr, takže finance z něj je možné využít na cokoliv. Jaké jsou parametry této půjčky? Jaké má Berpůjčku recenze?

Protože je Berpůjčku v momentální době nedostupná, níže je nabízeno srovnání dalších nebankovních půjček v následující tabulce.

Mezi další půjčky nedostupné na českém trhu patří LBBW Bank půjčka, Clever půjčka a půjčka MoneyNow. I u těchto úvěru je proto nutné hledat alternativy.

Rychlá nebankovní půjčka Berpůjčku

Berpůjčku je krátkodobý úvěr, který poskytuje společnost Berpůjčku s.r.o. Tento úvěr patří do kategorie rychlé půjčky. Společnost se totiž zavazuje kontaktovat žadatele už do 10 minut. Žadatel má také možnost navštívit jednu ze zprostředkovatelských kanceláří.

Mezi další rychlé půjčky do 15 minut patří například ReRum půjčka, Viva Credit nebo Půjčka7. Výhodou úvěru Berpůjčku je samozřejmě rychlost sjednání a rychlost schválení. Dále je to i snadná dostupnost půjčky pro nebonitní klienty.

Hledáte půjčku zdarma s úrokem a RPSN 0%? Vyzkoušejte půjčku Zaplo, která půjčí až 16 000 Kč.

Ze zákona mají všichni poskytovatelé úvěrů povinnost prověřovat úvěruschopnost klientů. Některé společnosti tuto povinnost však obcházejí. Poskytují například půjčky bez registru nebo dokonce půjčky bez registru a bez zástavy. Na půjčky tak mohou dosáhnout i rizikoví žadatelé.

Berpůjčku – parametry

Tento úvěr je možné najít na stránkách berpujcku.cz, kde se úvěr prezentuje jako půjčka do výplaty. Půjčit si je možné ve výši od 1 000 do 35 000 Kč. Doba splatnosti je buď za 30 dní nebo po měsíčních splátkách. V tomto ohledu se tento úvěr podobá mikropůjčkám.

Mikropůjčky jsou obvykle nižší částky s krátkou dobou splatnosti. Je však otázkou, zda se vůbec vyplatí půjčovat si takovéto obnosy od nebankovních společností. Pokud někomu chybí pár tisíc do výplaty, měl by nejprve zkusit požádat někoho z rodiny či přátel.

Nevýhodou těchto půjček je totiž mimo jiné i extrémně vysoké RPSN a úroky. Mnohdy se také nejedná o půjčky bez poplatku předem. Některé nesolidní společnosti si totiž žádají velké peníze už jen za poskytnutí či sjednání půjčky.

Co se tohoto úvěru týče, jeho úroková sazba začíná na 21 %. RPSN se pak pohybuje od 219,2 % výše. Tyto parametry bývají u rychlých online půjček poměrně běžné. Výhodou jsou však alespoň to, že Berpůjčku si neúčtuje žádné poplatky předem.

 • Výše úvěru: 1 000 až 35 000 Kč
 • Úrok: od 21 %
 • RPSN: od 219,2 %
 • Nutnost doložit účel: ne
 • Možnost předčasného splacení: ano
 • Poplatek za poskytnutí: ne
 • Poplatek za vedení: ne
 • Možnost vyřízení online: ne

Berpůjčku bohužel není momentálně dostupná. Podívejte se na další půjčky pro každého.

Podmínky sjednání Berpůjčky

Podmínky nebankovních společností jsou často více flexibilní. I přesto je však nutné určité podmínky dodržet. Jako jsou podmínky sjednání této půjčky?

 • věkové rozmezí 24 až 66 let
 • trvalý pobyt na území ČR
 • žadatel nesmí být v exekuci ani v insolvenci
 • žadatel musí mít vlastní bankovní účet

Jak zažádat o Berpůjčku?

Žádost o online půjčky bývá většinou velmi jednoduchá a rychlá. Stačí totiž v pár krocích vyplnit formulář, a poté čekat na schválení žádosti. Stejně to probíhá i u tohoto úvěru. Stačí jít na stránky berpujcku.cz a ve třech krocích zažádat o úvěr.

Nejprve si žadatel zvolí výši úvěru a způsob splácení (za 30 dní nebo po měsíčních splátkách). Poté je třeba vyplnit krátký formulář s osobními a kontaktními údaji. Následuje vyplnění informací o trvalém bydlišti a korespondenční adrese.

Vyplatí se také počítat s tím, že tento úvěr nepatří mezi půjčky v exekuci. Berpůjčku nepůjčí ani osobám v insolvenci. Takové typy půjček patří mezi vysoce rizikové. Zadlužení žadatelé by měli zvážit jiné možnosti, jako je třeba konsolidace či refinancování. Půjčovat si na splácení dluhů může jednoduše skončit dluhovou pastí.

Žádost o online půjčky bývá většinou velmi jednoduchá a rychlá.
Žádost o online půjčky bývá většinou velmi jednoduchá a rychlá.

Sháníte půjčku od nebankovní společnosti? Zaplo nabízí výhodnou půjčku zdarma na 30 dní.

Berpůjčku – alternativy

Tento úvěr je u nás bohužel momentálně nedostupný. Je však celá řada alternativ, které žadatel o půjčku může využít. Nabízí se např. v poslední době velmi dobře hodnocené P2P půjčky. Sem patří například půjčka Prestito, FinBee nebo půjčka Benefi, ta je však nyní také nedostupná.

Mezi P2P půjčky se řadí také Zonky. Tato půjčka nabízí úvěr ve výši 5 000 – 750 000 Kč. Doba splatnosti je 12 – 84 měsíců, úrok začíná od 2,99 %. Tato platforma představuje i zajímavou příležitost pro menší investory. Momentálně se Zonky pyšní velmi dobrými recenzemi, proto se může jednat o vhodnou alternativu. Více o Zonky je možné dozvědět se skrz tento odkaz.

Další možností je půjčka Zaplo. Jedná se o krátkodobý úvěr, jehož poskytovatel nabízí první půjčku zcela zdarma. První půjčka je do výše 16 000, další půjčky jsou pak v rozmezí 1 000 Kč – 30 000 Kč. Doba splatnosti je 7 – 30 dní. Poskytovatel této půjčky nabízí i dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky. Více o Zaplo se zájemci mohou dozvědět kliknutím na tento odkaz.

Půjčka Kamali nyní sklízí velký úspěch. Je totiž momentálně považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr. Rozsah úvěru se pohybuje v rozmezí 1 000 – 20 000 Kč s dobou splatnosti až 10 měsíců. Díky všem pozitivním recenzím na tuto půjčku se může jednat o ideální alternativu. Více o Kamali je možné dozvědět se pomocí tohoto odkazu.

Vhodnou alternativou může být i půjčka CreditOn, která má podobné parametry jako Berpůjčku. Nabízí úvěr ve výši 1 000 – 20 000 Kč s dobou splatnosti 7 až 31 dní. Roční úroková sazba CreditOn je 25 %. Jedná se o rychlou půjčku, kterou lze sjednat online z pohodlí domova. Více o CreditOn je možné najít na tomto odkazu.

Kdo preferuje spíše bankovní společnosti, může si vybrat z široké nabídky půjček od bankovních poskytovatelů. Patří mezi ně např. Air Bank, Equa bank nebo MONETA Money Bank.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.