Bankerat půjčka – recenze

Půjčka až 600 000 Kč

Úrok od 9 %, RPSN pouze poplatek 5 % z půjčky

 • Vyřízení půjčky online
 • Splatnost dle typu půjčky
 • Půjčka bez registru a doložení příjmu
Mám zájem o Bankerat půjčku

Není možné získat půjčku od banky? V tomto případě nebo i při výběru lepších podmínek půjčky lze využít nebankovní půjčku Bankerat. Díky vyplnění online žádosti jsou zasílány klientovi nabídky na půjčky, které může jednoduše odmítnout, nebo v případě zájmu, přijmout. Jaké jsou tedy podmínky pro Bankerat půjčku a jaké jsou s touto půjčkou zkušenosti?

Bankerat nabízí nebankovní půjčky, u kterých je možné, aby si žadatel sám vybral z doručených nabídek tu, která mu nejvíce vyhovuje, ať už z pohledu doby splácení nebo i výše úroku. Doba splácení Bankerat půjčky je 6 měsíců až 6 let.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Nebankovní společnost Bankerat je největším internetovým portálem, který nabízí poskytování a také administraci tzv. P2P půjček. Podobné služby poskytuje také portál Prestito či Skyloan.

Bankerat půjčky jsou rozdělené na 2 skupiny. Jednou skupinou jsou lidé, kteří si chtějí peníze půjčit a druhou skupinou jsou lidé, kteří chtějí své peníze zhodnotit tím, že je někomu půjčí.

V případě, že se jedná o investora, který chce někomu půjčit své peníze a následně je zhodnotit, vybírají si nejvhodnější poptávku po půjčce, které jsou v seznamu aukcí. Z tohoto seznamu si vybírají především takovou poptávku, která nejlépe splní jejich očekávání na celkovou částku půjčky, splatnost, navýšení a také úrokovou sazbu.

Velmi výhodnou alternativou je Zaplo půjčka, která nabízí první půjčku zdarma.

Co znamená P2P Bankerat půjčka?

Základním principem těchto půjček je, že je zde střet poptávky po investici s poptávkou po finanční půjčce, a takové půjčky jsou ve většině alternativou ke klasickým bankovním půjčkám nebo investicím.

U těchto půjček se může jednat i o půjčky bez doložení příjmů nebo půjčky bez registru. Vše záleží na dané společnosti a jejích podmínkách a také na výši půjčky. Například P2P půjčku Unicredo System bez doložení příjmu získat nelze, je však poskytována bez nutnosti ručení.

Je důležité mít na paměti, že jakoukoliv půjčku je dobré si pořádně promyslet.

Výhody a nevýhody Bankerat půjčky

Bankerat půjčka skrývá mnoho výhod, které jsou velmi lákavé pro potenciální klienty. Výhodami jsou:

 • zvolení nejvhodnější nabídky Bankerat půjčky
 • není zde nutnost spolužadatele nebo ručitele
 • bezúčelová půjčka, tedy půjčka na cokoliv
 • půjčka pro studenty, půjčka pro důchodce, půjčka pro ženy na mateřské
 • bez jakýchkoliv skrytých poplatků
 • nezávislost na bankovní společnosti
 • maximální délka splatnosti půjčky
 • veškeré podmínky jsou individuální dle sestavení půjčky

Nevýhodami Bankerat půjčky jsou jen dvě, které ovšem pro někoho jako nevýhoda být vůbec nemusí. Jedná se především o již zmiňovanou maximální délku splatnosti a také, že uvedené podmínky nemusí vyhovovat investorovi.

Komu je Bankerat půjčka určena?

Podmínky Bankerat půjčky jsou individuální dle sestavení půjčky žadatele.

 • plnotelým osobám, tedy dosažení věku 18 let
 • těm, jenž nemohou doložit příjmy nebo disponují záznamem v registru dlužníků
 • těm, co nechtějí platit zbytečně vysoké úroky a poplatky spojené s poskytnutím půjčky
 • trvalé bydliště na území České republiky

Typy Bankerat půjček

Bankerat nabízí 5 typů půjček, ze kterých lze vybírat a dle toho má pak žadatel sestavené podmínky.

Bankerat nabízí mnoho typů půjček dle cenového rozpětí.
 • Bez registrů a bez doložení příjmů

Tato půjčka je určena žadatelům, kteří nechtějí dokládat výpisy z bankovního nebo i nebankovního registru a také nemohou doložit pravidelný příjem. Maximální částka půjčky je 10 000 Kč s rozložením splátek až na 18 měsíců.

 • Bez doložení příjmů

Tato půjčka se vztahuje na žadatele, kteří ke schválení půjčky nemohou doložit příjem od zaměstnavatele nebo podnikají příliš krátkou dobu a zatím nepodali daňové přiznání. Místo toho žadatel dokládá výpis z bankovního a nebankovního registru. Maximální částka půjčky je 30 000 Kč s rozložením splátek až na 2 roky.

 • Bez registrů

Pro sjednání této půjčky postačí žadateli doložit jeho čistý měsíční příjem bez dokládání výpisu z bankovního a nebankovního registru. Maximální částka půjčky je 150 000 Kč s rozložením splátek až na 3 roky.

 • S doložením příjmu a registrů

Díky možnosti doložení měsíčního příjmu a výpisu z bankovního a nebankovního registru, může žadatel získat úvěr za velmi výhodných podmínek. Maximální částka půjčky je 400 000 Kč s rozložením splátek až na 3 roky.

V případě, že žadatel začíná podnikat a nemá, jak doložit svůj příjem, pokud potřebuje pouze půjčit vyšší částku a nechce platit vysoké úroky nebo má záznam v registru dlužníků, exekuci nebo dokonce i exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, nabízí se možnost Bankerat půjčky se zástavou nemovitosti.

Maximální částka půjčky je 600 000 Kč s rozložením splátek až na 6 let.

Žádost o Bankerat půjčku

Prvním krokem je vyplnit žádost o půjčku na webových stránkách Bankerat. Každý žadatel si nastaví své vlastní podmínky půjčky. Nejprve je důležité zvolit typ půjčky, o kterou má žadatel zájem. Poté si nastavit požadovanou částku, dobu splácení a v případě zájmu už stačí pouze kliknout na „Žádost o půjčku“.

Bankerat nabízí na svých stránkách jednoduchou online kalkulačku.

Po vyplnění žádosti o Bankerat půjčku jsou žadatelovi zasílány nabídky, a to prostřednictvím e-mailu a SMS, od uživatelů, kteří nabízí půjčky a tím si chtějí vydělat na úrocích.

Jakékoliv zaslané nabídky je možné přijmout nebo odmítnout bez jakýchkoliv poplatků. Žadatel také může přijmout i více nabídek najednou až do požadované výše půjčky, kterou zadal v žádosti o půjčku.

Po přijetí zvolené nabídky je nutné svou žádost dokončit a podepsat smlouvu o půjčce, a poté pokračovat dál v přijímání dalších nabídek. Maximální doba pro přijímání nabídek půjček je 21 dnů.

Po dokončení žádosti o půjčku je nutné podepsat smlouvu o půjčce. Podepsanou smlouvu spolu s požadovanými kopiemi dokladů, především občanský průkaz, je nutné co nejdříve zaslat zpět společnosti a poté následuje podpis smlouvy o půjčce daným věřitelem.

S čerpáním půjčky obdrží klient i jedno vyhotovení smlouvy o půjčce a následně splácí půjčku v měsíčních splátkách, jak je nastaveno. V případě, že se klient zpozdí se splátkou, je mu odeslána upomínka.

TIP: V případě půjčky pro OSVČ je k dispozici Finemoney půjčka.

Před podpisem smlouvy je vždy nutné zkontrolovat a pročíst veškeré náležitosti smlouvy.

Bankerat recenze a zkušenosti

Bankerat recenze jsou velmi kladné, a to především díky tomu, co společnost Bankerat svým klientům nabízí, ať už se jedná o žadatele nebo investory. Bankerat půjčka jde sjednat z pohodlí domova online a díky jejímu aukčnímu systému dostane žadatel vždy tu nejlepší nabídku, a to bez jakýchkoliv poplatků předem.

Bankerat zkušenosti jsou velmi bohaté ze všech stran, ať už velmi pozitivně, ale i negativně. Mnoho lidí si Bankerat půjčky velmi chválí především z důvodu poskytnutí peněz za jakýchkoliv podmínek, i když žádná jiná společnost peníze žadateli půjčit nechce.

Dále je také uváděno, že Bankerat půjčky jsou skvělou alternativou klasických bankovních i nebankovních úvěrů a také velmi rychlé vyřízení celé žádosti o půjčku.

V negativních ohlasech je především nemožnost pojištění schopnosti splácet, kdy tuto skutečnost může někdo z potenciálních klientů brát jako velkou nevýhodu.

Kontakt

Internetové stránky: www.bankerat.cz
Infolinka: 731 504 203 – Po až Pá 8:30 – 16:30
E-mail: admin@bankerat.cz

Sídlo společnosti
Admin P2P s. r. o.
V Celnici 1028/10
110 00 Praha 1
Česká republika

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.