Zaplo – půjčka i v trafikách GECO – recenze, přihlášení

Půjčka až 30 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • První půjčka zcela zdarma
 • Peníze do 15 minut na bankovním účtu
 • Žádné dokládání příjmů
Mám zájem o Zaplo půjčku

Společnost Zaplo Finance s.r.o. na českém trhu působí od roku 2013 a je vlastněná lotyšskou 4finance. Tato finanční skupina nabízí nebankovní půjčky jak v České republice, tak v dalších 17 zemích. Zaplo Finance s.r.o. je mimo jiné i zakládajícím členem klubu APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních půjček). Zaplo nabízí rychlé online půjčky, které jsou bezúčelové a lze je tedy využít na cokoliv. Jaké jsou parametry Zaplo a kdo o ni může zažádat?

U Zaplo půjčky jsou peníze na účtu ihned. Konkrétně klienti budou mít své peníze na účtu během 15 minut od provedení verifikace. Ta se učiní převedením 1 Kč z bankovního účtu klienta. Sjednání půjčky je kompletně online.

Půjčka Zaplo v trafikách GECO

Další možností bývala výplata Zaplo půjčky v hotovosti v trafikách GECO. To oceňovali zejména ti, kteří potřebovali rychlou půjčku o víkendu, kdy mohou být bankovní transakce problematické. Půjčka Zaplo v trafikách GECO byla díky rozsáhlé sítí trafik velmi dobře dostupná. Avšak od 30. listopadu 2021 již tato služba není v provozu.

Zaplo.cz je také jednou z mnoha mikropůjček, kterou žadatelé vyřídí z pohodlí domova. Sjednat ji lze na tomto odkaze.

Zaplo nabízí také dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky. I sjednání této půjčky je možné online z pohodlí domova. Peníze přijdou maximálně do druhého dne v závislosti na bance žadatele. Více o tomto úvěru v tomto článku.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Zaplo Finance s.r.o. neposkytuje hypotéky, kontokorentní úvěry, ani běžné a spořící účty. Také klientům v současné době nenabízí refinancování úvěrů a nebo konsolidaci úvěrů

Půjčka Zaplo

Žadatelé k získání této rychlé půjčky ještě dnes vše vyřídí z domova. Po verifikaci svého bankovního účtu (nutno zaslat 1 Kč) Zaplo slibuje odeslat peníze ihned. Žadatel by tedy měl dostat peníze do 15 minut.

Zaplo je půjčka bez doložení příjmů a tím pádem i půjčka bez výpisu z účtu, na druhou stranu však zahrnuje kontrolu registru dlužníků. Pokud má žadatel záznam v rejstříku trestů, není to pro vyřízení půjčky problém.

Pro nezaměstnané bez pravidelného příjmu a v exekuci tato půjčka není určena. Může však posloužit jako půjčka na mateřské.

Úrok začíná na 279,83 % a RPSN se pohybuje od 1 141,2 %. Přesnou výši těchto důležitých údajů se žadatel může dozvědět v kalkulačce Zaplo. V ní si žadatel nastaví nejprve výši půjčky a požadovanou délku splatnosti. Kalkulačka Zaplo pak odhalí, co daná procenta vlastně skrývají.

První půjčka je zcela bez úroků.
Získat Zaplo půjčku zdarma >

Žadatel s nastavenými parametry posléze uvidí den splatnosti, finální výši úroku a RPSN a kolik úrok činí v korunách. Vidět bude i celková splatná částka. RPSN této půjčky se může vyšplhat opravdu vysoko, a to až na neuvěřitelných 84509,3 %.

 Zaplo je půjčka bez doložení příjmů, avšak s kontrolou registru dlužníků.
Zaplo je půjčka bez doložení příjmů, avšak s kontrolou registru dlužníků.

Půjčka Zaplo parametry

Půjčka Zaplo je v rozsahu 1 000 Kč – 30 000 Kč. Doba splatnosti je 1 týden až 30 dní a peníze jsou na účtu do 15 minut. Pro tuto půjčku není potřeba ručitel.

Zaplo nabízí první půjčku zdarma. V případě, že si klient půjčuje poprvé, je maximální výše úvěru 16 000 Kč. Doba splatnosti této Zaplo půjčky zdarma je opět maximálně 1 měsíc. Výhodou je ovšem úroková sazba i RPSN, které v případě první půjčky činí 0 %.

Zaplo půjčka bez úroků je často volena jako půjčka do výplaty, kdy jsou rychle potřeba peníze na zaplacení nečekaných výdajů. Rychlá půjčka Zaplo může být splacena i jednorázově na konci doby splatnosti.

Zaplo.cz nabízelo možnost vyplacení půjčky v hotovosti na ruku i o víkendu v trafikách GECO. Zaplo má podobné parametry jako Čínská Panda půjčka. Půjčku od Zaplo lze mimo jiné sjednat i na tomto odkaze.

 • Výše úvěru: 1 000 Kč – 16 000 / 30 000 Kč
 • Doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • Roční úroková sazba: od 279,83 %
 • RPSN: od 1 141,2 %
 • Nutnost doložit příjem: ne
 • Nutnost kontroly registrů: ano
 • Nutnost doložit účel: ne
 • Půjčka bez ručení: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ne
 • Možnost prodloužit splatnost: ano
 • Způsob vyřízení: online
 • Způsob splácení: převodem na účet

Podmínky pro sjednání půjčky Zaplo

Pro sjednání je nutné splňovat tyto požadavky:

 • Minimální věk 18 let
 • České občanství
 • Vlastní bankovní účet
 • Bez záznamů v rejstříku dlužníků
 • Schopnost splácet (bonita klienta)

Bonita klientů se sice prověřuje, ale šance na schválení je poměrně vysoká. Dalším požadavkem je také zaslat emailem naskenovaný občanský průkaz a k poplatek 1 Kč k ověření bankovního účtu.

Jak sjednat půjčku Zaplo?

Pro sjednání rychlé půjčky Zaplo online je nejdřív nutné otevřít si webové stránky této společnosti. V prvním kroku je důležité si v úvěrové kalkulačce, která byla výše popsána, nastavit hlavní parametry půjčky. Těmi jsou výše půjčky a délka splatnosti.

U první půjčky je poté možné kliknout na žluté tlačítko Chci půjčku. U opakované půjčky je nejprve nutné se přihlásit do svého účtu a teprve pak je možné o půjčku zažádat.

Žadatel bude přesměrován do informačního formuláře. Postupně ve formuláři vyplní jméno a příjmení, rodné číslo, věk, číslo OP, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Následně je třeba vytvořit si přihlašovací heslo – to musí mít alespoň sedm znaků a z toho nejméně jednu číslici.

 Žadatel bude přesměrován do informačního formuláře.
Žadatel bude přesměrován do informačního formuláře.

Poté je třeba uvést informace o finanční situaci žadatele. Jedná se o zdroje příjmů, výši čistého příjmu, měsíční výdaje, počet osob v domácnosti a kolik z nich má nějaký příjem.

 Poté je třeba uvést informace o finanční situaci žadatele.
Poté je třeba uvést informace o finanční situaci žadatele.

Následují informace o bydlišti žadatele. Zde je potřeba vyplnit adresu trvalého bydliště a druh bydlení, o který se jedná.

 Následují informace o bydlišti žadatele.
Následují informace o bydlišti žadatele.

Pak žadatel o půjčku Zaplo odklikne souhlasy se zpracováním osobních údajů, případně souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Poté je možné vyplněný formulář odeslat pomocí tlačítka Odeslat žádost o půjčku.

Půjčka ZaploNaSplátky

Zaplo Finance přišla s novým úvěrovým produktem. Jedná se o další nebankovní půjčku s názvem Zaplo na splátky. Je to dlouhodobý úvěr s výší úvěru mezi 10 000 Kč až 60 000 Kč. Podobnými parametry se vyznačovala také Kimbi půjčka, kterou Zaplo finance kdysi poskytovaly.

U této půjčky je nutné doložit příjem. Půjčku je možné prodloužit, ale i splatit před termínem splatnosti. Zájemce může o půjčku požádat ve dvou krocích.

Prvním je nastavení parametrů v online kalkulačce. Druhým je vyplnění registračního formuláře a vytvoření si vlastního profilu. Požádat o půjčku ZaploNaSplátky je možné zde.

Zaplo – zkušenosti

Jaké má Zaplo půjčka recenze? Nebankovní půjčky se často netěší zrovna těm nejlepším hodnocením. Např. půjčka Essox si vede obzvlášť špatně. To samé platí i pro půjčku pro jednotlivce od společnosti Cofidis. Jaké jsou recenze Zaplo půjčky?

Web pujckyhned.cz dává této půjčce Zaplo celkové hodnocení 73 %. Jako hlavní výhodu vidí rychlost vyřízení a také spolehlivost firmy. Další výhodou je možnost prodloužení splatnosti a fakt, že se jedná o půjčku bez nutnosti dokazovat příjem.

Půjčka se vyplatí zejména novým klientům – v tomto případě je možné získat až 16 000 Kč na měsíc a to bez jakýchkoliv poplatků či úrok. Při opakované žádosti o tuto půjčku je ovšem třeba počítat s tím, že poplatky jsou účtovány a RPSN je poměrně dost vysoká.

Zaplo půjčka se doporučuje hlavně pro první klienty této společnosti.
Získat Zaplo půjčku bez úroků >

Další nevýhodou je fakt, že půjčka je velmi drahá v případě opakovaného prodlužování splatnosti. Klientům se také nemusí líbit to, že splatnost půjčky je krátká, maximem je pouze 30 dní. Někdo jako nevýhodu může spatřovat i to, že je zde nutnost převést 1 Kč ze svého bankovního účtu pro ověření.

Na webu pujcko.cz jsou ohlasy na tuto půjčku negativní. Dle některých komentářů společnost žadatele o půjčku neprověřuje a půjčuje i na kradené občanské průkazy. Klienti si také stěžují na nepříjemné a neochotné operátory této společnosti.

Dle jiných klientů je problém v tom, že pokud se půjčka nesplatí do 30 dní, musí se zaplatit za odklad cena počátečního poplatku, s tím že společnost neodečte nic z půjčené částky. Například Ferratum či Kamali v tomto případě odečtou alespoň část půjčky.

Stránka emimino.cz také nabízí hodnocení několika klientek. Recenze Zaplo půjčky jsou opět téměř jednohlasné – vyhnout se této společnosti a raději si půjčit od prověřené banky. V tomto případě je možné zkusit půjčku od Equa bank, Air Bank či Raiffeisenbank.

Alternativou může být dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky, který tato společnost nabízí. Recenze této půjčky jsou lepší a skrývají se v ní i mnohé výhody oproti běžnému Zaplu. Nejlepším řešením je ovšem nepůjčovat si vůbec.

Zaplo kontakty

Webové stránky: www.zaplo.cz
E-mail: info@zaplo.cz
Telefonní číslo: 800 399 399

Sídlo společnosti:
Zaplo Finance s.r.o.
Jankovcova 1037/49
170 00  Praha 7

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.