Zaplo – první půjčka zdarma

Zaplo Finance s.r.o. je na českém trhu od roku 2013. Tuto společnost vlastní lotyšská 4finance. Zaplo nabízí nebankovní půjčky.

U Zaplo půjčky jsou peníze na účtu ihned a sjednání je online. Zaplo nabízí možnost vyplacení peněz v hotovosti i o víkendu na ruku v trafikách GECO. Půjčku od Zaplo lze sjednat na tomto odkaze.

Zaplo nabízí také dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky. Sjednání této půjčky je také možné online z pohodlí domova. Peníze přijdou maximálně do druhého dne v závislosti na bance žadatele.

Zaplo Finance s.r.o. neposkytuje hypotéky, kontokorentní úvěry, ani běžné a spořící účty. Také klientům v současné době nenabízí refinancování úvěrů a nebo konsolidaci úvěrů. 

Půjčka Zaplo

Žadatelé k získání půjčky vše vyřídí z domova. Po verifikaci svého bankovního účtu (nutno zaslat 1 Kč) Zaplo slibuje odeslat peníze ihned. Tedy žadatel dostane finance do 15 minut.

Půjčka Zaplo je v rozsahu 1 000 Kč – 30 000 Kč. Doba splatnosti je 1 den až 30 dní a peníze jsou na účtu do 15 minut. Pro tuto půjčku není potřeba ručitel.

Zaplo je půjčka bez doložení příjmů, avšak s kontrolou registru dlužníků. Pokud má žadatel záznam v rejstříku trestů, není to pro vyřízení půjčky problém. Pro nezaměstnané bez pravidelného příjmu a v exekuci tato půjčka není určena.

Zaplo půjčka je často volena jako půjčka do výplaty, kdy jsou rychle potřeba peníze na zaplacení nečekaných výdajů a půjčka je sjednána online.

Pro sjednání je nutné splňovat tyto požadavky:

  • České občanství
  • věk od 18 let
  • vlastní bankovní účet
  • bezdlužnost
  • schopnost splácet (bonita klienta)

Poté je nutno poslat emailem naskenovaný občanský průkaz a k ověření vlastního bankovního účtu poplatek 1 Kč.

Výši úrokové sazby a RPSN se žadatel dozví při sjednání. Úrok však může činit až 352,83 % a RPSN se pohybuje od 1 141,2 %.

Splatit půjčku lze jednorázově na konci doby splatnosti. Poskytnutí půjčky a vedení účtu je zdarma.

Půjčka ZaploNaSplátky

Zaplo Finance přišla s novým úvěrovým produktem. Jedná se o další nebankovní půjčku s názvem Zaplo na splátky. Je to dlouhodobý úvěr s výší úvěru mezi 10 000 Kč až 60 000 Kč.

U této půjčky je nutné doložit příjem. Půjčku je možné prodloužit, ale i splatit před termínem splatnosti. Zájemce může o půjčku požádat ve dvou krocích.

Prvním je nastavení parametrů v online kalkulačce. Druhým je vyplnění registračního formuláře a vytvoření si vlastního profilu. Požádat o půjčku ZaploNaSplátky je možné zde.

První půjčka zdarma

Zaplo nabízí novým klientům také první půjčku zdarma, kdy lze půjčit 1 000 Kč až 16 000 Kč zdarma bez poplatků. I tuto půjčku lze sjednat rychle online a peníze jsou odeslány téměř ihned.

O společnosti

Společnost Zaplo Finance s.r.o. je známa mnoha žadatelům z reklam. Na českém trhu působí od roku 2013 a je vlastněná lotyšskou 4finance. Nabízí bezúčelové rychlé online půjčky.

Společnost 4finance nabízí nebankovní půjčky jak v České republice, tak v dalších 17 zemích. Zaplo Finance s.r.o. je zakládajícím členem klubu APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních půjček) a zavázal se dodržovat etický kodex, půjčovat peníze zodpovědným a udržitelným způsobem. 

Kontakty

www.zaplo.cz

info@zaplo.cz

800 399 399

Sídlo společnosti:

Zaplo Finance s.r.o.

Jankovcova 1037/49

170 00  Praha 7

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.