Půjčka opravdu pro každého – ihned

Nečekané výdaje mohou člověka velmi nepříjemně zaskočit. Ať už se jedná o opravu auta nebo koupi nové pračky, obvykle to není příjemné překvapení. Jak si s takovou situací poradit, pokud člověku banka nepůjčí? U kterých institucí si lze půjčit i menší finanční částky a kde získat nejlepší nebankovní půjčku bez registru? Jaké možnosti má člověk v exekuci?

Nepředvídatelné výdaje mohou člověka snadno dostat do finanční tísně. Ne vždy má člověk dostatečné úspory na pokrytí nákladů. Proto takovou situaci často nelze řešit jinak než půjčkou.

V běžné situaci by si člověk zažádal o úvěr v bance. Banky však velmi důkladně prověřují bonitu žadatele, tedy jeho schopnost splácet. Aby banka člověku půjčila, musí žadatel splňovat řadu podmínek. Pokud potenciální klient nemá pravidelný doložitelný příjem nebo je v exekuci, banka jeho žádosti nevyhoví.

Půjčka pro každého bez doložení příjmu

Půjčky jsou běžným prostředkem pro jednotlivce, jak získat potřebné finanční prostředky z různých důvodů. Tradiční půjčky však často vyžadují doložení příjmu, což ztěžuje kvalifikaci těm, kteří mají nekonvenční zdroje příjmu nebo jsou OSVČ. Zde přicházejí na řadu půjčky bez doložení příjmu, které se často prezentují jako půjčky ihned pro každého.

V případě zamítnutí půjčky ze strany banky se lidé často poohlížejí po nebankovních půjčkách. Ty mají mnohem benevolentnější podmínky pro získání úvěru. Zejména u nižších částek není obvykle nutné dokládat příjmy, jedná se tedy o půjčky bez doložení příjmu.

Potíže s doložením příjmu, respektive dostatečného nebo pravidelného příjmu, mohou mít ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené, osoby v exekuci, lidé v důchodovém věku, studenti, případně momentálně nezaměstnaní, kteří jsou evidováni na úřadu práce a je jim vyplácena podpora v nezaměstnanosti.

Nebankovní úvěry představují také výhodu v situacích, kdy člověk potřebuje, aby mu byla půjčka ihned schválena, a to se týká také půjček bez registru ihned. Schvalování bankovních půjček trvá obvykle déle. Banky důkladněji prověřují klientovu úvěruschopnost, zkoumají výši pravidelného příjmu, počet členů jedné domácnosti, celkové rodinné výdaje a úvěrovou historii žadatele.

Banky zpravidla vyžadují, aby se člověk dostavil osobně na pobočku. Nebankovní půjčku lze často sjednat online z pohodlí domova. Dále existují SMS půjčky, které se vyřizují po telefonu. Některé nebankovní společnosti dokáží nabídnout také dlouhodobé půjčky bez registru například ve výši půjčky 200 000 Kč. Bez registru jsou půjčky většinou zajištěné majetkem.

Výhody půjček bez doložení příjmu

Primární výhodou půjčky bez doložení příjmu je dostupnost. Tento typ úvěru poskytuje jednotlivcům, kteří nemusí mít tradiční zaměstnání, příležitost získat finanční prostředky na své finanční potřeby. Odpadá také zdlouhavý proces shromažďování a odesílání dokladů k doložení příjmu, čímž je proces žádosti o úvěr rychlejší a pohodlnější.

Navíc půjčky bez doložení příjmu mají flexibilní podmínky. Dlužníci si mohou vyjednat podmínky, které vyhovují jejich finanční situaci, například delší dobu splácení nebo nižší úrokové sazby.

Další výhodou je absence diskriminace na základě povolání. Půjčka bez doložení příjmu nevyžaduje, aby dlužníci měli konkrétní zaměstnání, takže je přístupná nezávislým pracovníkům, umělcům a podnikatelům, kteří mohou čelit problémům při zajišťování tradičních půjček.

A konečně, půjčky bez doložení příjmu mohou také pomoci jednotlivcům vybudovat úvěrovou historii. Úspěšnou správou a splácením úvěru mohou dlužníci zlepšit své kreditní skóre neboli bonitu a mít v budoucnu lepší přístup k tradičním úvěrům.

Mikropůjčky

Mikropůjčky se v posledních letech staly oblíbenou možností dlužníků, a to zejména u menších částek. Proč dlužníci volí tento typ půjčky před klasickými půjčkami od bank nebo finančních institucí? Za rostoucím trendem mikropůjček je několik důvodů. Ten hlavní je, že jde o půjčku ihned pro každého.

V situaci, kdy člověku schází pouze pár tisíc korun, se mohou mikropůjčky hodit. Jedná se o půjčky v řádu nižších částek, obvykle v rozmezí 1 000 Kč – 5 000 Kč. U nižších částek se po žadateli mnohdy nevyžaduje ani doložení příjmu a častokrát to není ani půjčka s registrem. I méně bonitní zákazníci tak mají na tuto okamžitou půjčku bez registru velkou šanci.

Další výhodou mikropůjček je flexibilita, kterou nabízejí, pokud jde o splátkové plány. Dlužníci si mohou zvolit vrácení částky jednorázově nebo ve splátkách v závislosti na své finanční situaci.

Sjednání tohoto typu půjček bývá zpravidla jednoduché. Obvykle není nutné navštěvovat pobočku společnosti a lze je vyřídit online přes internet. Nevýhodou mikropůjček jsou však poplatky, které se s nimi pojí. RPSN a úroková sazba bývají mnohem vyšší než u ostatních produktů na finančním trhu.

Tento typ oblíbené okamžité půjčky bez registru je velmi často využíván například studenty nebo maminkami na mateřské. Opakem těchto půjček jsou například již zmíněné dlouhodobé půjčky bez registru.

První půjčka zdarma

Některé společnosti nabízejí první půjčku zdarma. Pokud člověk splatí půjčku včas, je osvobozen od úroků. Bezúročná půjčka se však vztahuje skutečně pouze na první půjčku od dané společnosti.

V případě sjednání dalšího úvěru je již potřeba počítat s úroky, které bývají poměrně vysoké. První půjčku zdarma nabízí například Via SMS, Zaplo či Kamali.

Sháníte půjčku bez úroků? Prohlédněte si nabídku prvních půjček zdarma

Kamali

Kamali patří mezi nejvýhodnější nebankovní půjčky na českém trhu. První půjčka je půjčka zcela bez poplatků.

U první půjčky si lze půjčit 1 000 Kč – 15 000 Kč. Druhá a další půjčka může být poskytnuta až do výše 20 000 Kč. O půjčku si lze zažádat skrze tento odkaz.

Půjčka ihned pro každého – půjčka o víkendu

Problém může nastat, pokud člověk potřebuje nutně peníze mimo pracovní den. Bankovní instituce bývají o víkendech a svátcích obvykle zavřené. Finanční nesnáze však většinou nemohou počkat a je nutné je vyřešit okamžitě a bez prodlení.

Existují však nebankovní půjčky, které jsou poskytovány 24 hodin denně, i o víkendu. Proces schvalování je často rychlý a klientovi je půjčka ihned schválena. Některé společnosti dokonce slibují, že klientovi vyplatí půjčku do 5 minut na účet protože se prezentují jako nejlepší nebankovní půjčka bez registru, což z ní dělá půjčku pro všechny.

V určitých případech lze půjčku ihned pro každého získat i v hotovosti, na předem určeném místě, případně přímo u klienta doma. Obchodní zástupce společnosti na základně online schválení doručuje smlouvu i finance osobně. Nedochází tak k prodlení bankovních převodů o víkendech a svátcích. Takovou formu půjčky pro všechny nabízí společnost Provident.

Potřebujete peníze o víkendu? Porovnejte nabídku půjček o víkendu

Smart půjčka

Smart půjčka je vhodné zejména pro klienty, kteří si chtějí půjčit vyšší sumu peněz. Úvěr poskytuje od 50 000 Kč až do výše půjčky 300 000. Úroková sazba je ve výši 18 %. Nejde však získat půjčku 250 000 bez registru, společnost dlužníky prověřuje.

Smart půjčku lze získat i mimo pracovní dny. O úvěr je možné zažádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Půjčku lze sjednat na tomto odkaze.

Půjčka pro každého bez registru

Ze zákona mají všichni poskytovatelé úvěrů povinnost nahlížet do registru dlužníků. Některé nebankovní instituce však tuto povinnost obcházejí a běžně zadluženým klientům půjčky poskytují. V současné době jsou na trhu poskytovány i okamžité půjčky pro dlužníky.

Poskytovatelé si jsou však vědomi toho, že poskytují prostřednictvím půjček pro každého bez registru hlavně rizikovým klientům. Proto tyto půjčky bývají zatíženy poměrně vysokými úroky a poplatky. Půjčku bez registru a zástavy nabízí například Volsor nebo Everyday+.

Na druhou stranu registry nemusejí zrcadlit pouze aktuálně zadlužené klienty. Jelikož zápisy v registrech zůstávají až tři roky, a to i po splacení a uhrazení původního dluhu, může být člověk již dávno bez zadlužení, avšak v registrech figuruje nadále.

Z těchto důvodů jsou nebankovní společnosti tolerantnější vůči schvalování nových půjček. Přestože záznamy v registru upozorňují na to, že byl klient v minulosti zatížen problémy se splácením, nyní již tak být nemusí. Registr na něj pouze uvaluje negativní světlo.

Prohlédněte si, které společnosti nabízí půjčku bez registru a zástavy

Na finančním trhu lze v současné době najít vhodnou půjčku opravdu pro každého. Bankovní půjčky bývají výhodnější, mají však přísnější podmínky pro schválení.

Nebankovní instituce naproti tomu nemají na klienta tak vysoké požadavky. Klient může mít peníze na svém bankovním účtu již do pár minut. Daní za benevolentnější podmínky jsou však vyšší poplatky a úroky.

Půjčka, ať bankovní či nebankovní, je vždy závazek a to i v podobě malé půjčky bez registru dlužníků. I drobné půjčky mohou způsobit velké dluhy. Člověk by proto měl velmi pečlivě zvážit, zda je půjčka opravdu jediná možnost a zda zvládne půjčku řádně splácet.

Everyday+

Everyday+ poskytovala revolvingový úvěr. Ten umožňoval klientovi čerpat pouze takovou částku, kterou skutečně potřeboval. Půjčku bylo možné sjednat zde.

Takto si šlo půjčit od 100 Kč až do výše 50 000 Kč. Poplatek za sjednání úvěru byl 20 % z půjčované částky. Součástí žádosti byl poplatek 1 Kč. Ten sloužil k ověření, zda měl klient vlastní bankovní účet.

Společnost Everyday Plus ukončila další poskytování spotřebitelských úvěrů. Nadále tedy není možné žádat o nové úvěry či provádět jakékoli výběry na základě již uzavřených smluv.

Půjčka v exekuci

Exekuce je náročný a stresující proces, kterého se mnoho majitelů domů děsí. Když dlužník zaostává se splátkami hypotéky, má věřitel právo převzít majetek prostřednictvím právního procesu známého jako exekuce. To může vést ke ztrátě jejich domova a výraznému zásahu do jejich úvěrové historie.

Nicméně pro ty, kteří čelí exekuci, existují možnosti, jak pomoci zmírnit finanční zátěž a potenciálně se vyhnout ztrátě domova. Jednou z takových možností je úprava úvěru, která zahrnuje opětovné projednání podmínek úvěru s věřitelem, jako je prodloužení splatnosti úvěru nebo snížení úrokových sazeb.

Dlužníci v exekuci mohou uvažovat i o krátkém prodeji, kdy se nemovitost prodá za méně, než je dlužná částka na hypotéce. To jim může pomoci splatit dluh a vyhnout se škodlivým účinkům exekuce na jejich úvěr. Konečně je zde možnost refinancování hypotéky u jiného věřitele. To může poskytnout nižší úrokovou sazbu nebo delší dobu úvěru, díky čemuž bude pro dlužníka snazší provádět platby.

Je důležité, aby jednotlivci v exekuci prozkoumali všechny tyto možnosti a poradili se s finančním poradcem nebo právníkem, aby určili nejlepší postup pro jejich konkrétní situaci. Při správné komunikaci a vyjednávání mohou dlužníci najít řešení, které jim umožní ponechat si svůj domov a vyhnout se ničivým následkům exekuce. Včasná akce je zásadní pro vyvarování se exekučního řízení.

Ten, kdo už má na krku probíhající exekuci a potřebuje finanční vzpruhu, může nalézt nabídky od nebankovních společností jako například:

 • půjčka pro všechny
 • půjčka ihned pro každého i v exekuci
 • půjčka pro lidi v registru a v exekuci
 • půjčka bez příjmu a registru
 • půjčka bez registru ihned
 • nebankovní půjčka bez registru i v exekuci
 • úvěr bez registru i v exekuci
 • a další

Rozdílem je, pokud chce člověk půjčku na splacení dluhu v exekuci nebo na jiné výdaje, které s exekučním řízením nesouvisí. Splacení dluhu by mělo být vždy v zájmu dlužníka, další zadlužování a shánění půjčky 200 000 bez registru na dovolenou nebo nové auto není nejlepším řešením. Půjčka pro lidi v registru může komplikovat další finanční situace v budoucnu.

Co by měl klient před žádostí půjčky zvážit?

V případě potřeby rychlého přístupu k finančním prostředkům se dlužníci často obracejí na nebankovní půjčky a vyhledávají různé úvěry bez registru. I když se mohou zdát jako snadné řešení, dlužníci musí před žádostí o nebankovní půjčku pečlivě zvážit pár faktorů.

Za prvé, dlužníci by si měli být vědomi toho, že nebankovní půjčky (bez registru) mají obvykle vyšší úrokové sazby než tradiční bankovní půjčky. Je to proto, že nebankovní poskytovatelé půjček nemají stejné regulace a dohled jako banky, což je v očích investorů činí rizikovějšími. Je důležité, aby si dlužníci pečlivě spočítali celkové náklady na půjčku, včetně úroků a poplatků, než se k ní zavážou.

Kromě toho by si dlužníci měli prozkoumat pověst a důvěryhodnost nebankovního věřitele. S rozmachem online platforem půjček došlo k nárůstu podvodných nebo predátorských poskytovatelů půjček, které lákají na různé půjčky bez registru online. Před výběrem nebankovního poskytovatele půjček je důležité důkladně si přečíst recenze a zkontrolovat správnost licencí.

Dalším hlediskem je typ zajištění potřebného pro půjčku. Nebankovní půjčky často vyžadují určitou formu zajištění, jako je vlastnictví auta nebo osobní majetek. To je bohužel často cena za to, že je dostupná půjčka pro každého bez registru. Dlužníci musí pečlivě zvážit riziko ztráty zajištění, pokud nebudou schopni úvěr bez registru splácet.

Kromě toho by dlužníci měli jasně rozumět podmínkám a harmonogramu splácení. Nebankovní půjčky mohou mít kratší dobu splácení a přísnější sankce za pozdní nebo zmeškané platby. Je důležité sestavit rozpočet a ujistit se, že je půjčka zvládnutelná s aktuální finanční situací.

A konečně, dlužníci by měli zvážit alternativní možnosti, než se obrátí na nebankovní půjčku bez registru, to může zahrnovat:

 • žádost o pomoc od rodiny nebo přátel
 • vyjednávání s věřiteli
 • zvažování klasické bankovní půjčky

Vyčerpání všech možností před sjednáním nebankovní půjčky může pomoci vyhnout se dalšímu finančnímu zatížení. Půjčka bez registru online a také půjčka s registrem nebo půjčky bez příjmu a registru jsou velkým břemenem.

Nebezpečí nebankovních půjček

Nebankovní půjčky mohou být užitečným řešením v případě potřeby rychlých finančních prostředků, ovšem dlužníci musí před závazkem pečlivě zvážit podmínky. Lidé se mnohdy snaží získat peníze navíc, třeba půjčku 250 000 bez registru, nicméně to je možné pouze s velikým zajištěním, které v případě nesplácení propadá věřiteli.

Toto nerozvážné jednání může dostat dlužníka do mnohem větších potíží, než ve kterých původně byl. Půjčka s registrem je zpravidla výhodnější, nicméně nejrozumnějším řešením je požádat o pomoc banku, pokud je to možné. Nicméně některé express půjčky, které nabízejí banky, nemusí být vždy s lepším úrokem než jsou nebankovní půjčky bez registru. I banky umí pěkně potrápit dlužníka vysokým úrokem.

Každý žadatel o půjčku by si měl také nejdříve promyslet, na co půjčku potřebuje, a zda je další zadlužování nezbytné. Společnosti lákají na půjčky pro každého bez registru, a lidé tak mají k penězům navíc mnohem snazší přístup. I tato malá půjčka bez registru však může způsobit veliké problémy.

Správný průzkum a pochopení půjčky může pomoci dlužníkům učinit informované rozhodnutí, najít třeba tu nejlepší nebankovní půjčku bez registru a vyhnout se potenciálním finančním nástrahám.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.