CashSpot půjčka – recenze, kontakt

Půjčka až 500 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Bezúčelová půjčka
 • Krátkodobé i dlouhodobé úvěry
 • Peníze na účtu už za 15 minut
Mám zájem o CashSpot půjčku

CashSpot je nováčkem na trhu nebankovních úvěrů. Tahle půjčka je bezúčelová, dostupná téměř pro každého a sahá až do statisíců korun. Proč ještě se ji vyplatí znát? Kde hledat na CashSpot půjčku kontakty? A jaké má CashSpot recenze?

CashSpot je rychlá online půjčka, kterou lze od začátku až do konce vyřešit z pohodlí domova. Vše se vyřizuje pomocí jednoduchého formuláře, k jehož vyplnění není za potřebí nic jiného než internet a mobil, počítač či tablet.

Společnost Zaplo poskytuje první půjčku zcela bez úroků a dalších poplatků.

Získat půjčku 16 000 Kč zdarma >

Jedná se o bezúčelový úvěr. Klient ho může využít na vše, na co si jen vzpomene, ať už se jedná o rekonstrukci bytu, vysněnou dovolenou nebo hledá nejvýhodnější půjčku na auto. Parametry a podmínky sjednání jsou ve všech případech stejné.

Parametry a podmínky půjčky CashSpot

Výše úvěru se vyznačuje širokým rozsahem. Začíná na mikropůjčce v hodnotě 1 000 Kč, která poslouží třeba jako půjčka do výplaty nonstop, a končí až na 500 000 Kč.

Doba splatnosti pak závisí na výši půjčky. U úvěrů do 30 000 Kč činí 1 30 dnů, větší půjčky lze splácet 3120 měsíců.

U CashSpot si lze půjčit až 100 000 Kč za pouhých 15 minut, a to přímo z pohodlí domova.

Jaké musí žadatel o půjčku CashSpot splňovat podmínky, aby mu bylo vyhověno?

 • plnoletost
 • trestní bezúhonnost
 • trvalé bydliště na území ČR

Společnost CashSpot bohužel neposkytuje půjčku bez doložení příjmu. Jedna z dalších podmínek kladného vyřízení žádosti je tedy mít nějaký pravidelný příjem. Nejedná se proto o půjčku s exekucí, půjčku na směnku s exekucí ani o půjčku ihned na ruku bez příjmu.

Žádost o půjčku CashSpot

O půjčku CashSpot se žádá jednoduše na webu www.cashspot.cz a zpravidla to nezabere víc než 5 minut.

Acema nabízí jednu z nejvyšších nebankovních půjček u nás. Je dostupná i bez doložení příjmu a lidem v exekuci.

Získat až 50 000 000 Kč na cokoliv >

Je zde k dispozici jednoduchý online formulář. Žadatel do něj zadá částku, kterou by si rád půjčil, a požadovanou dobu splatnosti. Poté musí vyplnit tyto osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • e-mail
 • telefon
 • rodné číslo
 • PSČ

Následně je nutné odsouhlasit podmínky služby a s podmínky zpracování osobních údajů a kliknout na tlačítko Odeslat žádost. V dalším kroku bude po klientovi vyžadována kopie občanského průkazu, doložení výše příjmu a uvedení čísla bankovního účtu.

Poskytovatel žádost posoudí. Je-li vše v pořádku, na základě zadaných údajů klientovi vytvoří produkt na míru přesně podle jeho požadavků a potřeb. Stejně tak mu vypočítá úrok.

Na CashSpot půjčku dosáhne téměř každý. Stačí splňovat základní podmínky a doložit příjem.

Poté některý ze zástupců CashSpot půjčky žadatele kontaktuje, aby se společně domluvili na dalším postupu. Zároveň vyřeší detaily jako, jakým způsobem budou peníze vyplaceny, kdy a kde dojde k podpisu a podobně.

Společnost CashSpot na svém webu uvádí, že u půjček do 100 000 Kč vše může být vyřízeno a peníze připsány už za pouhých 15 minut. Jedná se tedy o rychlou půjčku na účet ještě dnes.

CashSpot recenze

Protože se jedná o zcela nového poskytovatele, nejsou na internetu k dohledání žádné CashSpot recenze. A to ani na webu společnosti ani na jiných webech zaměřených na nebankovní půjčky.

CreditStar je ověřený poskytovatel nebankovních úvěrů. Jeho nejlákavějším produktem je první půjčka zdarma.

Získat až 25 000 Kč zcela bez úroků >

Ačkoliv má společnost Facebookovou stránku, ani tam se zatím nenacházejí žádné příspěvky, které by popisovaly zkušenosti s CashSpot půjčkou.

Názory se nevyskytují ani na diskuzních portálech. Tento problém se týká například i diskuzí o Vstřícné půjčce. Je zřejmé, že noví poskytovatelé mají problém dostat se do povědomí veřejnosti.

Komu se CashSpot recenze nepozdávají, může vyzkoušet některého z bankovních poskytovatelů půjček.

Je tedy na každém, zda bude společnosti věřit a podepíše s ní smlouvu. Může se například poptat ve svém okolí, zda někdo nemá s CashSpot zkušenosti.

V opačném případě je nejlepším řešením obrátit se na některého z ověřených nebankovních poskytovatelů úvěrů:

Jistotou jsou bankovní společnosti, které také mnohdy nabízejí lákavé produkty. Oblíbená je například ČSOB půjčka na cokoliv a Air Bank půjčka bez doložení příjmu.

CashSpot půjčka – kontakty

Společnost poskytující CashSpot půjčku lze najít na této adrese:

LeadX Group s. r. o.
Jankovcova 1569/2C
170 00 Praha 7 Holešovice

IČ: 03551369
DIČ: CZ03551369
Web: www.cashspot.cz

Společnost je možné kontaktovat pomocí e-mailu info@cashspot.cz.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.