CFIG půjčka –⁠ recenze

Finanční a investiční skupina CFIG Credit a.s. nabízí úvěry pro spotřebitele i podnikatele. V rámci spotřebitelských úvěrů poskytuje až 50 000 Kč bez zajištění a klientům, kteří řádně splácí, vrací polovinu zaplacených úroků. Jaké jsou dosavadní zkušenosti s CFIG Credit a.s. půjčkami, jak o ně zažádat a jaké podmínky musí klienti splňovat?

Skupina CFIG Credit a.s. se primárně orientuje na poskytování spotřebitelských a podnikatelských úvěrů. Vedle toho se zabývá například také činnostmi v oblasti nemovitostí, pohledávek nebo e-commerce.

Půjčky CFIG

V nabídce finančních produktů skupiny CFIG Credit a.s. se nachází spotřebitelský úvěr, podnikatelský úvěr a úvěr se zajištěním. Společnost se v případě zájmu rovněž postará o zprostředkování úvěru u některého ze svých partnerských subjektů.

Repůjčka s odměnou až 10 000 Kč

Raiffeisenbank nabízí odměnu 2 000 Kč za každých 50 000 Kč převedených z jiné banky. Celkem lze v rámci refinancování získat až 10 000 Kč. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Kolik ušetřím?

Spotřebitelský úvěr

CFIG půjčka pro spotřebitele představuje střednědobý až dlouhodobý úvěr ve výši od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Peníze je možné využít na cokoliv a není vyžadováno zajištění nemovitostí. Doba splatnosti CFIG půjčky je od 12 do 72 měsíců.

Parametry CFIG půjčky:

 • Druh půjčky: nebankovní, neúčelová
 • Výše půjčky: 5 000 Kč – 50 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 – 72 měsíců
 • Úroková sazba: od 19 % p. a.
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez registru: ne
 • Výplata: na bankovní účet
 • Způsob splácení: pravidelné měsíční splátky

Žádost o úvěr se podává online na webových stránkách cfigse.com. Zde stačí vyplnit požadovanou částku a základní informace o žadateli. Po vyhodnocení žádosti je potenciálnímu klientovi zaslána SMS zpráva s přístupem do klientské sekce, která jej provede dalšími kroky.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

V případě schválení žádosti jsou finanční prostředky zaslány na bankovní účet klienta. Vyřízení úvěru je zpoplatněno, poplatek se však nehradí předem, nýbrž je odečten z úvěru.

Splátky se hradí v pravidelných měsíčních intervalech převodem z účtu a v případě řádného splácení je odpuštěna polovina zaplacených úroků. V případě zájmu je možné CFIG půjčku kdykoliv splatit předčasně.

Společnost CFIG Credit a.s. nabízí možnost přerušit splácení až na 3 měsíce, dojde-li ke ztrátě zaměstnání nebo hospitalizaci klienta. Splátky lze rovněž odsunout na konec splátkového kalendáře či je odložit na další měsíc.

Podmínky pro poskytnutí CFIG půjčky:

 • doložení příjmu (výpis z účtu + výplatní pásky)
 • žádné exekuce / insolvence / negativní záznam v registru SOLUS
 • zaslání verifikačního poplatku 10 Kč
 • souhlas s inkasem pro řádné splácení úvěru

V rámci schvalování žádosti o CFIG půjčku dochází k vyhodnocení bonity. V první fázi je klient posuzován z hlediska veřejně dostupných údajů (např. výpisu z centrální evidence exekucí nebo insolvenčního rejstříku).

Hledáte úvěr ve výši až 250 000 Kč? Vyzkoušejte půjčku od Home Credit bez poplatků za sjednání a vedení půjčky.
Více o Home Credit půjčce >

Další požadované informace jako věk, bydliště, výši měsíčního příjmu apod. klient sdělí zaměstnanci společnosti v rámci telefonického hovoru.

Ve druhé fázi posuzování úvěruschopnosti je nutné dodat dokumenty, které potvrzují dříve poskytnuté informace (kopii občanského průkazu, výpisy z účtu, výplatní pásky), dále potvrzení o zaslání verifikačního poplatku ve výši 10 Kč a potvrzení o zřízení inkasa.

Ačkoliv je vyžadováno doložení příjmu, nemusí se nutně jednat o příjem ze zaměstnání a spotřebitelský úvěr CFIG tak může představovat i půjčku pro nezaměstnané.

Podpis smlouvy u spotřebitelské CFIG půjčky probíhá online skrze klientský účet.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta z důvodu nedostatečného příjmu? Zaplo půjčku lze sjednat až do výše 30 000 Kč, aniž by bylo nutné příjem dokládat.
Více o Zaplo půjčce >

Firemní úvěr

Firemní neboli podnikatelský úvěr CFIG je určen právnickým osobám. Lze jej sjednat ve výši min. 1 000 000 Kč na dobu 6 až 24 měsíců, podmínkou pro poskytnutí je v tomto případě zajištění movitým či nemovitým majetkem (nemovitostí, výrobní linkou, akciemi apod.).

Podnikatelský úvěr CFIG je možné využít také na refinancování stávajících nevýhodných úvěrů.

Parametry CFIG půjčky pro podnikatele:

 • Druh půjčky: nebankovní podnikatelský úvěr na provozní / investiční činnost firmy
 • Výše půjčky: od 1 000 000 Kč
 • Doba splatnosti: 6 – 24 měsíců
 • Úroková sazba: neuvedeno
 • Půjčka bez zajištění: ne
 • Výplata: na účet firmy / účty věřitelů v případě refinancování
 • Způsob splácení: klient hradí měsíční úrok, jistina je splatná až na konci doby splatnosti

Klienti, kteří mají u společnosti CFIG Credit a.s. firemní úvěr, splácí pravidelné měsíční úroky. Celá jistina je poté splatná až na konci doby splatnosti a hradí se v rámci jednorázové splátky.

Hledáte podnikatelský úvěr v rozmezí 20 000 Kč až 50 000 000 Kč? Pak vyzkoušejte Acema půjčku s úrokem od 8,69 % a s dobou splatnosti až 20 let.
Více o Acema půjčce >

V případě zájmu o firemní úvěr je nutné společnost kontaktovat e-mailem na korporace@cfigse.com nebo prostřednictvím formuláře na webových stránkách. Jednou z podmínek pro poskytnutí úvěru je doložení účetních dokladů a výkazů firmy.

Půjčky pro OSVČ a podnikatele nabízí také společnost Acema, a to ve výši až 50 000 000 Kč se splatností až 20 let. V případě tohoto úvěru lze navíc obdržet hotovostní zálohu již při podpisu smlouvy. Z bankovních institucí lze dále jmenovat např. Expobank, dříve známá jako půjčka od LBBW Bank.

Zájemci o nebankovní podnikatelský úvěr mohou rovněž vyzkoušet OPR Firemní úvěr, který je poskytován až do výše 1 000 000 Kč na dobu až 12 měsíců. Jeho hlavní výhodou je vyhodnocení žádosti do 24 hodin.

Úvěr se zajištěním

Úvěr se zajištěním poskytovaný společností CFIG Credit a.s. představuje spotřebitelský úvěr na bydlení nebo podnikatelský úvěr se zajištěním nemovitostí. Lze jej sjednat v rozmezí od 100 000 Kč do 70% hodnoty nemovitosti na dobu 12 až 120 měsíců.

Parametry úvěru se zajištěním:

 • Výše půjčky: 100 000 Kč – 70% hodnoty nemovitosti
 • Doba splatnosti: 12 – 120 měsíců
 • Úroková sazba: od 9 % p. a.
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez registru: ne
 • Výplata: na bankovní účet
 • Způsob splácení: pravidelné měsíční splátky

Splácení zajištěné půjčky probíhá v pravidelných měsíčních intervalech, v případě řádného splácení společnost odpustí polovinu zaplacených úroků.

Podmínky i způsob ověřování úvěruschopnosti jsou stejné jako v případě nezajištěné CFIG půjčky pro spotřebitele. Stejným způsobem probíhá také žádost a sjednání půjčky –⁠ tedy skrze online formulář a následný telefonát se zaměstnancem společnosti.

K podpisu smlouvy u zajištěného úvěru dochází prostřednictvím pracovníka společnosti.

Pro získání CFIG půjčky je třeba vyplnit jednoduchou online žádost a vyčkat na SMS nebo telefonát ze strany poskytovatele.
Pro získání CFIG půjčky je třeba vyplnit jednoduchou online žádost a vyčkat na SMS nebo telefonát ze strany poskytovatele.

Zprostředkování úvěru

Stávající klienti, kteří potřebují finance navíc, mohou využít nabídky zprostředkování půjčky u jednoho z partnerů společnosti CFIG Credit a.s..

K tomuto účelu bylo finanční a investiční skupině CFIG Credit a.s. uděleno oprávnění samostatného zprostředkovatele spotřebitelských úvěrů Českou národní bankou.

CFIG Credit a.s. –⁠ recenze

Skupina CFIG Credit a.s. se zabývá především poskytováním nebankovních půjček. V jejím portfoliu se aktuálně nachází spotřebitelský úvěr, podnikatelský úvěr a úvěr se zajištěním.

Jedná se o střednědobé až dlouhodobé půjčky, pro jejichž získání je třeba splnit poměrně náročné podmínky. Dochází k dvoufázovému posuzování úvěruschopnosti a půjčky CFIG proto neslouží jako půjčky pro zadlužené či půjčky pro lidi v exekuci.

V rámci žádosti je rovněž nutné pomocí několika dokumentů doložit výši příjmů a ne každý tak na CFIG půjčku dosáhne.

Na rozdíl od rychlých online půjček se CFIG úvěry sjednávají částečně telefonicky. Klientovi je v případě schválení žádosti přidělen úvěrový specialista, s nímž lze následně konzultovat vše, co se půjčky týká.

CFIG Credit a.s. –⁠ zkušenosti klientů

Před sjednáním určité půjčky se v každém případě vyplatí pročíst recenze klientů, kteří ji již vyzkoušeli. Špatnou zprávou je, že mnoho zkušeností s CFIG Credit a.s. nelze dohledat.

Dobrou zprávou však je, že se nikde neobjevují ani zmínky o tom, že by mělo jít o podvod, nebo že by byli klienti s přístupem společnosti vyloženě nespokojeni.

Z nedostatku hodnocení, která by popisovala osobní zkušenosti s CFIG Credit a.s. půjčkou, nelze vyvozovat žádný závěr. Společnost CFIG Credit a.s. není tak proslulá jako například Zaplo, Kamali, Provident nebo Home Credit, proto lze nedostatek klientských recenzí CFIG Credit a.s. půjček očekávat.

Společnost je od roku 2018 držitelem licence pro poskytování nebankovních úvěrů a vlastní také licenci pro samostatné zprostředkování spotřebitelských úvěrů. Obě tyto licence uděluje Česká národní banka.

CFIG –⁠ kontakt

WWW: cfigse.com
E-mail: info@cfigse.com
Telefon: +420 840 85 86 87

Sídlo společnosti:
Sladkovského 767
530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí
Česká republika

V případě potřeby je možné poskytovatele půjček CFIG kontaktovat také prostřednictvím chatu přímo na webových stránkách.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.