Půjčka bez poplatku – bez doložení příjmu

Mnoho finančních společností si žádá poplatek za zřízení půjčky. Zde však pozor, aby se jednalo o skutečně ověřenou instituci. Může se totiž stát, že si firma od klienta vezme peníze a půjčka zůstane v nedohlednu. Půjčky bez poplatku předem jsou poskytovány solidními společnostmi, jejichž cílem není okrádání klientů. Kdo poskytuje půjčky bez poplatku?

Nebankovní půjčka bez poplatku je poskytována spolehlivými společnostmi. Takové subjekty většinou nevyžadují poplatky za zřízení nebo za sjednání půjčky, ani za vedení účtu. Naopak tyto společnosti všechny případné poplatky zahrnují do splátek již poskytnuté půjčky.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem lze často zařadit do kategorie online půjčky. Tento fakt patří mezi jasné výhody těchto půjček. Znamená to totiž, že může být celá záležitost vyřízena prostřednictvím internetu z pohodlí domova.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Nebankovní půjčka bez poplatku

Nebankovní půjčka bez poplatku má výhodu i v tom, že podmínky pro její sjednání budou flexibilnější než u banky. Tato půjčka bez poplatků tak může být ideálním řešením pro klienty, kteří nedosáhnou na půjčku v bance.

Všechny společnosti by sice měly prověřovat bonitu klienta, některé to však nedělají, respektive činí tak pouze s přimhouřenýma očima. Ve výsledku se pak může vskutku jednat o půjčku pro každého, na níž dosáhnou i rizikovější žadatelé. Mezi ty patří např. nezaměstnaní nebo lidé se záznamem v registru.

Jste úvěruschopní a rádi byste si půjčili od některé z bank? Vyzkoušejte půjčku od mBank, Komerční Banky nebo České spořitelny.

Na trhu je celá řada půjček bez poplatků. Jak se v často nepřehledné nabídce vyznat? Pomoci může srovnání půjček uvedené výše. Je také možné využít některý z mnoha agregátorů půjček, jako jsou Půjčka Šikulka, Čínská půjčka, Gejša půjčka nebo Sumo půjčka.

Je dobré si uvědomit, že nebankovní půjčka bez poplatku se liší od půjčky zdarma. Přestože u půjčky nebudou žádné poplatky, klient bude stále platit úroky. U půjčky zdarma je RPSN i úrok nulový.

Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka může být chápána také jako půjčka zdarma nebo jako půjčka bez navýšení. Téměř většina nebankovních společností nabízí novým klientům možnost vyzkoušet si úvěrování. Za první půjčku u společnosti zákazník nezaplatí ani o korunu navíc, než si půjčil.

Proto, aby byl úvěr opravdu bez jakýchkoliv úroků, je nutné striktně dodržet termín splatnosti. Ten však bývá velmi krátký. Může to být půjčka zdarma při splacení do 3 měsíců, ovšem obvykle je lhůta ještě kratší a omezená na pouhých 30 dní.

Půjčka na 3 měsíce zní logicky lépe, neboť klient má na splacení dluhu větší množství času. Přihodit se však může cokoliv a i skálopevná jistota, že do 90 dní dlužník půjčku stoprocentně splatí, se může vymknout kontrole.

Jaká úskalí skýtá půjčka zdarma? Při splacení do 3 měsíců žádná. Problém nastává v případě, kdy se dlužník opozdí se splátkou, a to byť o jeden jediný den. Naskakuje totiž sankce za prodlení plus úroky za každý den zpoždění. A ty nejsou malé. Nebankovní společnost si nezřídka zaúčtuje poplatek i za odeslání upomínky k platbě. A kolotoč dluhů se roztáčí.

Bezplatná půjčka na 3 měsíce tak může vmžiku znamenat velký problém. To, co byla dříve půjčka bez navýšení, je nyní těžké břemeno, které není snadné setřást.

Půjčky bez doložení příjmu

Doložení příjmu znamená předložit věřiteli, jímž je banka nebo nebankovní společnost, potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele. S tím však může mít řada žadatelů o půjčku problém. Mnoho lidí není zaměstnaných na hlavní pracovní poměr, jen na dohodu o provedení práce, případně nejsou zaměstnáni vůbec.

Nemohou proto poskytovateli úvěrů žádný takový dokument předložit. Žádají tedy o produkty typu půjčka bez doložení příjmů nebo také expres půjčka bez doložení příjmu. Pro banky je tento způsob půjčování peněz automatickou stopkou. Nebankovní společnosti však mohou být svolnější.

Půjčky bez doložení příjmu totiž mohou být „zajištěny“ daňovým přiznáním – v případě živnostníků, případně výpisy z bankovního účtu, kde věřitel přehledně vidí výši příjmů a výdajů daného klienta. Na základě těchto zjištění následně žádost o půjčku schválí, či nikoliv.

Půjčka bez doložení příjmu 500 000 Kč je v takových případech vhodná spíše pro OSVČ s vyššími příjmy, v úvahu přichází také ručitel, který se za žadatele finančně postaví. Řešením může být i zástava nemovitosti. Půjčka bez doložení příjmu 500 000 Kč nelze brát na lehkou váhu, proto věřitelé vyžadují záruky.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu – diskuze

Rychlé půjčky bez poplatku předem bývají vyřizovány téměř okamžitě. Jak potvrzují zkušenosti uživatelů a jejich diskuze, žadatel o půjčku může mít tyto peníze od na účtu rychle. Rychlé půjčky jsou většinou bezúčelové, a tak je klient může využít prakticky na cokoliv.

Bezúčelové půjčky je možné využít např. na nákup nového vozidla, vybavení domácnosti nebo rekonstrukci bydlení. Pozor však na problematické půjčky na dárky. Kvůli nákupům, které nejsou nezbytně nutné, nestojí za to skončit v dluhové pasti.

Mikropůjčka bez doložení příjmu

Rychlé půjčky bez poplatku často patří mezi tzv. mikropůjčky. Jedná se o půjčky, které poskytují nižší částky v řádech pouhých několika tisíců korun. U nižších částek se podle vyjádření uživatelů v diskuzích po žadateli často nevyžaduje ani doložení příjmu. Ve výsledku se pak jedná o půjčky bez doložení příjmu a bez poplatků.

Rychlé mikropůjčky nabízejí peníze v rámci kratší doby splatnosti. Ta se pohybuje v rozmezí pár týdnů až měsíců. Většinou je však taková mikropůjčka půjčkou bez poplatku na měsíc. Třicet dní bývá u těchto úvěrů často maximální dobou splatnosti.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem lze často zařadit do kategorie online půjčky.
Nebankovní půjčky bez poplatku předem lze často zařadit do kategorie online půjčky.

Mikropůjčky se mohou jevit jako výhodné a bezpečné, ovšem zájemce musí mít maximální jistotu, že úvěr dokáže včas a řádně splatit. V opačném případě dojde na penále, která mohou být velmi markantní. Mikropůjčky by měly být využity pouze v akutních případech, kdy se například porouchá důležitý domácí spotřebič.

Hledáte půjčku s nulovým úrokem a RPSN? Půjčky zdarma nabízí např. Zaplo nebo Flexifin.

Největší devízou mikropůjček je jejich rychlost a téměř okamžité schválení, případně zamítnutí. Je-li půjčka poskytovatelem schválena, promítnou se propůjčené finance na žadatelův bankovní účet zpravidla ještě týž den.

Půjčky bez registru a bez poplatků

Dle zákona mají všichni poskytovatelé půjček povinnost nahlížet do registrů. Zatímco banky tuto povinnost pečlivě dodržují, mnoho nebankovních společností poskytuje tzv. půjčky bez registru. Půjčky bez registru a bez poplatků proto také existují.

Některé z těchto půjček jsou dokonce i půjčky bez registru a zástavy. Na tyto půjčky pak mají možnost dosáhnout i žadatelé se záznamem v registru, kteří nemohou ručit nemovitostí. V současné době jsou poskytovány dokonce i okamžité půjčky pro dlužníky a půjčka se záznamem v registru. Často je žádáno také o půjčky na OP.

Ferratum – půjčka bez poplatků

Ferratum je flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako revolvingový úvěr. Výše úvěru se pohybuje mezi 2 500 Kč až 80 000 Kč a trvání úvěru je na dobu neurčitou.

Ferratum Credit půjčka je splatná až za 30 dnů a více. Úroková sazba tohoto úvěru se pohybuje od 5,75 % do 12,25 % měsíčně. Ferratum je možné sjednat skrz tento odkaz.

Home Credit – půjčka bez poplatku

Home Credit nabízí půjčku bez jakýchkoliv poplatků předem ve výši 10 000 Kč až 250 000 Kč. Úvěrová sazba začíná na 7,85 % p.a. Stejně jako Ferratum, i tato půjčka má podobu revolvingového úvěru.

Díky Home Credit lze ve vybraných prodejnách a e-shopech nakupovat zboží na splátky. Ve spolupráci s obchodním řetězcem Tesco nabízí Home Credit také Tesco půjčku. Více o půjčce Home Credit se lze dozvědět na tomto odkazu.

Kamali – půjčka bez poplatků předem

Kamali je momentálně považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr na českém trhu. Rozsah půjčky je v rozmezí 1 000–20 000 Kč, doba splatnosti je až 10 měsíců. Kamali také nabízí první půjčku zdarma v omezené výši. Výhodou tohoto úvěru je, že poskytuje svou půjčku i ženám na mateřské dovolené.

Sjednat výhodnou půjčku Kamali je možné prostřednictvím tohoto odkazu.

Zonky – recenze

Zonky půjčky jsou oblíbeným nástrojem k získání peněz, a to z pohledu dlužníka i věřitele. Jedná se o půjčky lidí lidem a lze získat od 5 000 Kč až do 1 200 000 Kč se splatností až 4 roky. Zonky vyhledávají investoři ke zhodnocení svého kapitálu a svých úspor, ostatní lidé spíše potřebují půjčit. Výhodou Zonky je skutečnost, že lze přijít k penězům i se záznamem v úvěrovém registru, případně i bez ručitele.

Zonky recenze jsou veskrze pozitivní. Klienti si chválí nízké úrokové sazby a možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet. Na druhou stranu by si rádi půjčili vyšší obnosy na financování bydlení, protože i nejvyšší částka této půjčky dnes na pořízení bytu či domu málokdy stačí.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.