Půjčky bez poplatků předem – srovnání, recenze a zkušenosti

Mnoho společností si žádá poplatek za zřízení či za sjednání půjčky. Zde však pozor, aby se jednalo o skutečně ověřenou společnost. Může se totiž stát, že si firma vezme peníze od klienta a půjčka zůstane v nedohlednu. Půjčky bez poplatku předem jsou poskytovány solidními společnostmi, jejichž cílem není okrádání klientů. Kdo poskytuje půjčky bez poplatku?

Nebankovní půjčka bez poplatku je poskytována spolehlivými společnostmi. Takové společnosti většinou nežádají poplatky za zřízení nebo za sjednání půjčky. Naopak tyto společnosti všechny poplatky zahrnují do splátek poskytnuté půjčky.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem se často mohou zařadit do kategorie online půjčky. Tento fakt patří mezi jasné výhody těchto půjček. Znamená to totiž, že celá záležitost se může vyřídit prostřednictvím internetu z pohodlí domova.

Nebankovní půjčka bez poplatku

Nebankovní půjčka bez poplatku má výhodu i v tom, že podmínky pro její sjednání budou více flexibilní. Tato půjčka bez poplatků tak může být ideálním řešením pro klienty, kteří nedosáhnou na půjčku v bance.

Všechny společnosti by sice měly prověřovat bonitu klienta, některé to však nedělají. Ve výsledku se pak může opravdu jednat o půjčku pro každého, na kterou dosáhnou i rizikoví žadatelé. Mezi ty patří např. nezaměstnaní nebo lidé se záznamem v registru.

Je dobré si uvědomit, že nebankovní půjčka bez poplatku se liší od půjčky zdarma. Přestože u půjčky nebudou žádné poplatky, klient bude stále platit úroky. U půjčky zdarma je RPSN i úrok nulový.

Na trhu je celá řada půjček bez poplatků. Jak se v často nepřehledné nabídce vyznat? Pomoci může naše srovnání půjček výše. Je také možné využít některý z mnoha agregátorů půjček. Mezi ně patří např. Půjčka Šikulka, Čínská půjčka, Gejša půjčka nebo Sumo půjčka.

Jste úvěruschopní a rádi byste si půjčili od některé z bank? Vyzkoušejte půjčku od mBank, Komerční Banky nebo České spořitelny.

Rychlá půjčka bez poplatku předem

Rychlé půjčky bez poplatku předem bývají vyřizovány téměř okamžitě. Žadatel o půjčku tak může mít tyto peníze od rychlé půjčky do 15 minut na účtu. Tyto rychlé půjčky jsou většinou bezúčelové, a tak je klient může využít prakticky na cokoliv.

Bezúčelové půjčky je možné využít např. na nákup nového vozidla, vybavení domácnosti nebo rekonstrukci bydlení. Pozor však na problematické půjčky na dárky. Nákupy, které nejsou nezbytně nutné, jistě nestojí za to skončit v dluhové pasti.

Rychlé půjčky bez poplatku často patří mezi tzv. mikropůjčky. Jedná se o půjčky, které poskytují nižší částky v řádech několika tisíců korun. U nižších částek se po žadateli často nevyžaduje ani doložení příjmu. Ve výsledku se pak jedná o půjčky bez doložení příjmu a bez poplatků.

Rychlé mikropůjčky nabízí půjčku v rámci kratší doby splatnosti. Ta se pohybuje v rozmezí pár dnů až měsíců. Většinou je však taková mikropůjčka půjčka bez poplatku na měsíc. Měsíc bývá u těchto půjček často maximální dobou splatnosti.

Hledáte půjčku s nulovým úrokem a RPSN? Půjčky zdarma nabízí např. Zaplo, Flexifin nebo Provident.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem se často mohou zařadit do kategorie online půjčky.
Nebankovní půjčky bez poplatku předem se často mohou zařadit do kategorie online půjčky.

Půjčky bez registru a bez poplatků

Dle zákona mají všichni poskytovatelé půjček povinnost nahlížet do registrů. Zatímco banky tuto povinnost pečlivě dodržují, mnoho nebankovních společností poskytuje tzv. půjčky bez registru. Půjčky bez registru a bez poplatků proto také existují.

Některé z těchto půjček jsou dokonce i půjčky bez registru a zástavy. Na tyto půjčky pak mají možnost dosáhnout i žadatelé se záznamem v registru, kteří nemohou ručit ani nemovitostí. V současné době jsou na trhu poskytovány dokonce i okamžité půjčky pro dlužníky.

Ferratum – půjčka bez poplatků

Ferratum je flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako revolvingový úvěr. Výše úvěru se pohybuje mezi 2 500 Kč až 80 000 Kč a trvání úvěru je na dobu neurčitou.

Ferratum Credit půjčka je splatná až za 30 dnů a více. Úroková sazba tohoto úvěru se pohybuje od 5,75 % do 11,99 % měsíčně. Ferratum je možné sjednat skrz tento odkaz.

Home Credit – půjčka bez poplatku

Home Credit nabízí půjčku bez jakýchkoliv poplatků předem ve výši 10 000 Kč – 250 000 Kč. Úvěrová sazba začíná na 7,85 % p.a. Stejně jako Ferratum, i tato půjčka má podobu revolvingového úvěru.

Díky Home Credit lze ve vybraných prodejnách a e-shopech nakupovat zboží na splátky. Ve spolupráci s obchodním řetězcem Tesco nabízí Home Credit také Tesco půjčku. Více o půjčce Home Credit je možné dozvědět se na tomto odkazu.

Kamali – půjčka bez poplatků předem

Kamali je momentálně považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr na českém trhu. Rozsah půjčky je v rozmezí 1 000 – 20 000 Kč, doba splatnosti je až 10 měsíců. Kamali také nabízí první půjčku zdarma. Výhodou tohoto úvěru je, že poskytuje svou půjčku i ženám na mateřské dovolené.

Sjednat výhodnou půjčku Kamali je možné pomocí tohoto odkazu.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.