Půjčka bez poplatku – bez doložení příjmu

Mnoho společností si žádá poplatek za zřízení půjčky. Zde však pozor, aby se jednalo o skutečně ověřenou společnost. Může se totiž stát, že si firma od klienta vezme peníze a půjčka zůstane v nedohlednu. Půjčky bez poplatku předem jsou poskytovány solidními společnostmi, jejichž cílem není okrádání klientů. Kdo poskytuje půjčky bez poplatku?

Nebankovní půjčka bez poplatku je poskytována spolehlivými společnostmi. Takové společnosti většinou nevyžadují poplatky za zřízení nebo za sjednání půjčky. Naopak tyto společnosti všechny poplatky zahrnují do splátek již poskytnuté půjčky.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem se často mohou zařadit do kategorie online půjčky. Tento fakt patří mezi jasné výhody těchto půjček. Znamená to totiž, že celá záležitost se může vyřídit prostřednictvím internetu z pohodlí domova.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Nebankovní půjčka bez poplatku

Nebankovní půjčka bez poplatku má výhodu i v tom, že podmínky pro její sjednání budou flexibilnější. Tato půjčka bez poplatků tak může být ideálním řešením pro klienty, kteří nedosáhnou na půjčku v bance.

Všechny společnosti by sice měly prověřovat bonitu klienta, některé to však nedělají, respektive činí tak s přimhouřenýma očima. Ve výsledku se pak může opravdu jednat o půjčku pro každého, na níž dosáhnou i rizikovější žadatelé. Mezi ty patří např. nezaměstnaní nebo lidé se záznamem v registru.

Je dobré si uvědomit, že nebankovní půjčka bez poplatku se liší od půjčky zdarma. Přestože u půjčky nebudou žádné poplatky, klient bude stále platit úroky. U půjčky zdarma je RPSN i úrok nulový.

Na trhu je celá řada půjček bez poplatků. Jak se v často nepřehledné nabídce vyznat? Pomoci může srovnání půjček uvedené výše. Je také možné využít některý z mnoha agregátorů půjček jako jsou Půjčka Šikulka, Čínská půjčka, Gejša půjčka nebo Sumo půjčka.

Jste úvěruschopní a rádi byste si půjčili od některé z bank? Vyzkoušejte půjčku od mBank, Komerční Banky nebo České spořitelny.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu – diskuze

Rychlé půjčky bez poplatku předem bývají vyřizovány téměř okamžitě. Jak potvrzují zkušenosti uživatelů a jejich diskuze, žadatel o půjčku může mít tyto peníze od na účtu rychle. Rychlé půjčky jsou většinou bezúčelové, a tak je klient může využít prakticky na cokoliv.

Bezúčelové půjčky je možné využít např. na nákup nového vozidla, vybavení domácnosti nebo rekonstrukci bydlení. Pozor však na problematické půjčky na dárky. Kvůli nákupům, které nejsou nezbytně nutné, nestojí za to skončit v dluhové pasti.

Mikropůjčka bez doložení příjmu

Rychlé půjčky bez poplatku často patří mezi tzv. mikropůjčky. Jedná se o půjčky, které poskytují nižší částky v řádech pouhých několika tisíců korun. U nižších částek se podle vyjádření uživatelů v diskuzích po žadateli často nevyžaduje ani doložení příjmu. Ve výsledku se pak jedná o půjčky bez doložení příjmu a bez poplatků.

Rychlé mikropůjčky nabízejí půjčku v rámci kratší doby splatnosti. Ta se pohybuje v rozmezí pár týdnů až měsíců. Většinou je však taková mikropůjčka půjčkou bez poplatku na měsíc. Třicet dní bývá u těchto půjček často maximální dobou splatnosti.

Mikropůjčky se mohou jevit jako výhodné a bezpečné, ovšem zájemce musí mít maximální jistotu, že úvěr dokáže včas a řádně splatit. V opačném případě dojde na penále, která mohou být velmi markantní. Mikropůjčky by mělý být využity pouze v akutních případech, kdy se například porouchá důležitý domácí spotřebič.

Největší devízou mikropůjček je jejich rychlost a téměř okamžité schválení, případně zamítnutí. Je-li půjčka poskytovatelem schválena, promítnou se propůjčené finance na žadatelův bankovní účet zpravidla ještě týž den.

Hledáte půjčku s nulovým úrokem a RPSN? Půjčky zdarma nabízí např. Zaplo, Flexifin nebo Provident.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem se často mohou zařadit do kategorie online půjčky.
Nebankovní půjčky bez poplatku předem se často mohou zařadit do kategorie online půjčky.

Půjčky bez registru a bez poplatků

Dle zákona mají všichni poskytovatelé půjček povinnost nahlížet do registrů. Zatímco banky tuto povinnost pečlivě dodržují, mnoho nebankovních společností poskytuje tzv. půjčky bez registru. Půjčky bez registru a bez poplatků proto také existují.

Některé z těchto půjček jsou dokonce i půjčky bez registru a zástavy. Na tyto půjčky pak mají možnost dosáhnout i žadatelé se záznamem v registru, kteří nemohou ručit nemovitostí. V současné době jsou na trhu poskytovány dokonce i okamžité půjčky pro dlužníky.

Ferratum – půjčka bez poplatků

Ferratum je flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako revolvingový úvěr. Výše úvěru se pohybuje mezi 2 500 Kč až 80 000 Kč a trvání úvěru je na dobu neurčitou.

Ferratum Credit půjčka je splatná až za 30 dnů a více. Úroková sazba tohoto úvěru se pohybuje od 5,75 % do 12,25 % měsíčně. Ferratum je možné sjednat skrz tento odkaz.

Home Credit – půjčka bez poplatku

Home Credit nabízí půjčku bez jakýchkoliv poplatků předem ve výši 10 000 Kč – 250 000 Kč. Úvěrová sazba začíná na 7,85 % p.a. Stejně jako Ferratum, i tato půjčka má podobu revolvingového úvěru.

Díky Home Credit lze ve vybraných prodejnách a e-shopech nakupovat zboží na splátky. Ve spolupráci s obchodním řetězcem Tesco nabízí Home Credit také Tesco půjčku. Více o půjčce Home Credit se lze dozvědět na tomto odkazu.

Kamali – půjčka bez poplatků předem

Kamali je momentálně považována za nejvýhodnější nebankovní úvěr na českém trhu. Rozsah půjčky je v rozmezí 1 000 – 20 000 Kč, doba splatnosti je až 10 měsíců. Kamali také nabízí první půjčku zdarma do výše 15 000 Kč. Výhodou tohoto úvěru je, že poskytuje svou půjčku i ženám na mateřské dovolené.

Sjednat výhodnou půjčku Kamali je možné prostřednictvím tohoto odkazu.

recenzesrovnánízkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.