Benefi půjčka – recenze

Půjčka až 250 000

Úrok od 6 %, RPSN od 7,16 %

 • P2P půjčka na cokoliv
 • Žádné poplatky předem
 • Předčasné splacení zdarma
Mám zájem o Benefi půjčku

Společnost Benefi a.s. je českou společností se sídlem v Praze. Půjčka Benefi, která je touto společností zprostředkována, patří mezi peer to peer půjčky. Tyto půjčky tvoří poměrně oblíbenou alternativu k bankovním i nebankovním úvěrům. Pro koho je tato půjčka vhodná a jak ji sjednat?

Mezi nejznámější P2P půjčky momentálně patří velmi dobře hodnocená půjčka Zonky. Také v tomto případě se jedná o peer to peer půjčku, jejíž zprostředkovatelem je právě Zonky. Více o Zonky je možné dozvědět se zde.

Co to vlastně P2P půjčka znamená? V rámci takovýchto půjček lidé půjčují lidem. Na platformě zprostředkovatele těchto půjček se tak setkávají investoři a žadatelé. Jedná se o zajímavou alternativu, která na trhu existuje již řadu let.

Peer-to-peer půjčky spadají pod kategorii nebankovních půjček, kterých je na trhu opravdu velké množství. Často tak může být poměrně složité se v nich vyznat. Základní srovnání některých nebankovních půjček pomůže ujasnit tabulka výše.

V případě potřeby může žadatel o půjčku využít také některý z agregátoru půjček. Mezi ně patří např. Půjčka Šikulka, Čínská půjčka nebo Gejša půjčka. Tyto agregátory pomohou najít půjčku odpovídající individuálním potřebám.

Benefi půjčka

Benefi je neúčelová nebankovní půjčka, kterou je tak možné využít na cokoliv. Ať už se jedná o financování nového auta, zaplacení rekonstrukce bydlení či vybavení domácnosti. Platí však, že půjčky by se měly čerpat jen na nezbytnosti. Pozor tak například na půjčky na dárky.

V nabídce této společnosti jsou dvě Benefi půjčky. První spadá do kategorie půjčky bez registru, takže na ni mohou dosáhnout i žadatelé se záznamem v registru. Tito žadatelé mohou získat půjčku ve výši maximálně 60 000 Kč s maximální dobou splatnosti 48 měsíců.

Další půjčkou, kterou Benefi nabízí, je půjčka pro žadatele s čistým registrem. Tito zájemci mohou dosáhnout na úvěr ve výši až 250 000 Kč s dobou splatnosti až 60 měsíců. V obou případech jsou však tyto Benefi půjčky podmíněné doložením příjmu.

Přestože zákon nařizuje prověřovat bonitu klienta, mnohé nebankovní subjekty stále poskytují půjčky bez doložení příjmu. Tyto půjčky tak mohou sloužit i jako půjčky pro nezaměstnané. Je však třeba myslet na to, že se jedná o značně rizikovou skupinu půjček.

Hledáte půjčky bez doložení příjmu s úrokem od 0 %? Vyzkoušejte například Zaplo, CreditOn nebo Ferratum.

Benefi půjčka – parametry

Rozsah Benefi je od 10 000 do 250 000 Kč. Doba splatnosti této půjčky se pohybuje od 12 do 60 měsíců. Úrok půjčky začíná na 6 % a RPSN se pohybuje od 7,16 % výše. Jedná se o půjčku online, u které není potřeba platit žádné poplatky předem.

Poskytnutí půjčky, stejně tak jako její vedení, je zdarma. To platí také pro předčasné splacení. To může být značnou výhodou, protože mnoho půjček požaduje řadu nesmyslných a často skrytých poplatků, které mohou výslednou půjčku značně prodražit.

U Benefi není třeba ručit nemovitostí, jedná se tedy o půjčku bez zástavy. Jedná se však o půjčku s doložením příjmu. Příjem lze doložit několika způsoby, které většinou závisí na typu žadatele. Jak doložit příjem?

 • zaměstnanci dokládají potvrzení o pravidelném příjmu
 • OSVČ dokládají daňové přiznání
 • důchodci a matky na mateřské dovolené dokládají příjmy za poslední tři měsíce
Benefi je půjčka online, u které není potřeba platit žádné poplatky předem.
Benefi je půjčka online, u které není potřeba platit žádné poplatky předem.

Podmínky pro získání Benefi půjčky

Podmínky pro získání Benefi půjčky se mírně liší v závislosti na tom, o jakou půjčku žadatel žádá. Pokud jde o půjčku až do 250 000 Kč, musí se žadatel prokázat i čistým registrem. Jaké podmínky musí žadatel splňovat?

 • minimální věk 18 let
 • občanství ČR
 • potvrzení o příjmu
 • dva doklady totožnosti
 • doklad potvrzující bydliště žadatele
 • výpis z bankovního i nebankovního registru (při půjčce nad 60 000 Kč)

Další podmínkou je, že žadatel nesmí být v exekuci nebo insolvenčním řízení. Benefi tedy nepatří mezi půjčky v exekuci. Takové půjčky patří mezi nejrizikovější finanční produkty na trhu vůbec.

Hledáte spolehlivou půjčku s licencí od ČNB? Pouze takové společnosti mají dle zákona oprávnění poskytovat úvěry. Patří mezi ně např. Acema, Home Credit či Provident.

Konsolidace a refinancování s Benefi

Benefi lze využít i ke konsolidaci a refinancování. O co se jedná? Konsolidace je v podstatě sloučení dvou a více půjček do jedné. Hlavním účelem konsolidace je minimalizace úroků a poplatků. Jasnou výhodou konsolidace úvěrů je snížení měsíční splátky a lepší přehled o financích.

Konsolidaci nabízí mnoho bankovních i nebankovních společností. Z nabídky bankovních subjektů lze využít konsolidace od České spořitelny, konsolidace od MONETY či konsolidace od Equa Bank. Z nebankovních společností lze využít konsolidaci Zonky či konsolidaci Home Credit.

Refinancování úvěru, které lze u Benefi také využít, znamená převedení úvěru k jiné instituci za účelem získání nižší úrokové sazby. Klient tak opět může ušetřit na měsíčních splátkách. Kdo tento produkt nabízí? Klient může využít refinancování např. u mBank, Air Bank či Home Credit.

Žádost o Benefi půjčku

Výhodou této půjčky je mimo jiné i to, že o ni lze zažádat online. Žádost o půjčku se podává prostřednictvím webových stránek www.benefi.cz. Prvním krokem je nastavení výše půjčky a doby splatnosti. Dalším krokem je vyplnění krátkého online formuláře.

V tomto formuláři je třeba nejprve vyplnit základní osobní údaje, adresu a následně informace o příjmech a závazcích. Na základě tohoto formuláře Benefi vypočítá roční úrok a maximální měsíční splátku.

Po vyplnění je na číslo žadatele odeslána SMS s ověřovacím kódem, který je třeba vyplnit do formuláře. Po odkliknutí souhlasu s podmínkami se žádost odešle k posouzení. Poté žadatel čeká, zda bude žádost schválena či nikoliv.

Žádost o půjčku se podává prostřednictvím webových stránek www.benefi.cz.
Žádost o půjčku se podává prostřednictvím webových stránek www.benefi.cz.

Půjčka Benefi u nás není momentálně dostupná. Místo toho je možné vyzkoušet půjčku Kamali.

Benefi půjčka – recenze

Co se recenzí této půjčky týče, existuje mnoho diskuzních portálů, ve kterých si lze pročíst hodnocení a zkušenosti zákazníků. Na webu pujcko.cz se probírají zejména záležitosti spojené s investory a jak moc se vyplatí být investorem u Benefi.

Stejně jako u Zonky, i zde lidé radí investovat raději menší částky a zcela jistě ne životní úspory. Přeci jen se jedná o určitý risk a i investor může své peníze ztratit. Lidé dále sdílí své zkušenosti s tím, že Benefi je platforma poměrně zahlcená investory a člověk musí být rychlý, aby stihl investovat.

Mnoho investorů upozorňuje na časté zesplatnění a fakt, že své investice v rámci Benefi považují za ztrátové. Dle veškerých reakcí se vyplatí investovat raději jinam (např. do podílových fondů).

Existují však i investoři, kterým se investice na Benefi vyplatila. Tato platforma může být lákavá i pro menší investory, protože je zde možné zhodnotit již částky od částky 200 Kč. I přesto však zůstává faktem to, že je na Benefi přetlak investorů a málo investičních příležitostí.

Kontakt Benefi

Adresa:
Londýnská 730/59  
Praha 2, Vinohrady
120 00

Telefonní číslo:
607 444 777 

E-mail:
info@benefi.cz  

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.