Aasa půjčka – recenze

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 19 %

 • transparentní podmínky
 • Splatnost až 1 rok
 • Snadná online žádost
Mám zájem o Aasa půjčku

Aasa půjčka je nebankovním úvěrem, který lze snadno sjednat přes internet. Mezi její výhody patří zejména transparentní podmínky a rychlost výplaty peněz. Poskytovatelem Aasa půjčky je společnost Aasa Czech a.s., jež je členem nadnárodní finanční skupiny Aasa Global Oü.

Aasa půjčka je další z řady rychlých půjček do výplaty. Přijde vhod zejména v případě nenadálých výdajů, s jejichž úhradou nelze čekat na výplatu ze zaměstnání. Aasa půjčka je neúčelová a lze ji tedy využít na cokoliv.

Půjčka od společnosti Aasa Czech a.s. již není dostupná. Níže lze vidět nebankovní i bankovní úvěry, které je aktuálně možné sjednat jako vhodnou náhradu Aasa půjčce.

Výše Aasa půjčky může být 5 000 Kč až 20 000 Kč a splatnost od 6 do 12 měsíců. Na rozdíl od většiny jiných mikropůjček se tedy nejedná o krátkodobou půjčku a dlužník má relativně dost času na její splacení.

Parametry Aasa půjčky:

 • Typ půjčky: nebankovní, neúčelová
 • Výše půjčky: 5 000 Kč – 20 000 Kč
 • Splatnost: 6 – 12 měsíců
 • Úroková sazba: od 19 %
 • Vyplacení: do 3 dnů
 • Způsob vyplacení: bankovní převod
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez registru: ne

Mezi podmínky pro získání Aasa půjčky patří pravidelný příjem a bezdlužnost. Nejedná se proto o půjčku pro zadlužené, jako půjčka pro nezaměstnané však Aasa půjčka poslouží – zdrojem pravidelného příjmu může být například vlastní podnikání, mateřská apod.

Podmínky Aasa půjčky

Aby bylo možné půjčku od společnosti Aasa Czech a.s. získat, je nutné splňovat následující podmínky:

 • pravidelný příjem
 • žádné závazky po splatnosti
 • věk min. 20 let
 • občanství ČR

Aasa půjčka je poskytována osobám s pravidelným příjmem, které nemají žádné stávající dluhy a jsou občany České republiky. Nejedná se tedy o půjčku pro cizince.

Poplatky

Za poskytnutí Aasa půjčky se hradí jednorázový fixní poplatek ve výši 1 900 Kč. RPSN je z tohoto důvodu vysoká a úvěr se poměrně prodraží, ačkoliv úroková sazba 19 % u nebankovní půjčky ještě nepatří k těm nejvyšším.

Příklad splátek

Výše půjčkySplatnostÚrokCelková splatná částka
5 000 Kč6 měsíců19 %8 530 Kč
10 000 Kč8 měsíců19 %14 418 Kč
10 000 Kč10 měsíců19 %14 427 Kč
20 000 Kč10 měsíců19 %25 142 Kč
20 000 Kč12 měsíců19 %25 900 Kč

Žádost o Aasa půjčku

Žádost o Aasa půjčku se podává online prostřednictvím webového formuláře, ve kterém si zájemce nastaví požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Ihned se zobrazí orientační výše měsíční splátky a celkové splatné částky.

Následně je třeba vyplnit osobní a identifikační údaje, výši měsíčního příjmu, zdroj příjmu, informace o bydlení a případných dalších dluzích. Poté už jen stačí online žádost odeslat a počkat na rozhodnutí o tom, zda bude Aasa půjčka schválena.

Aasa Czech a.s.

Společnost Aasa Czech a.s. nabízí nezajištěné spotřebitelské úvěry, které je možné sjednat online z pohodlí domova. Podmínky pro jejich získání jsou nenáročné a transparentní, proto lze za největší výhody Aasa půjčky považovat snadné a rychlé vyřízení.

Aasa Czech a.s. je členem nadnárodní skupiny Aasa Global Oü, jež sídlí v Estonsku a působí především ve skandinávských a pobaltských státech. Respektuje principy zodpovědného půjčování, proto prověřuje bonitu klienta. V případě dotazů se lze obrátit na klientské centrum společnosti Aasa Czech a.s.

Alternativy Aasa půjčky

Půjčka Aasa v ČR již není poskytována. Níže lze vidět jiné nebankovní půjčky, které lze sjednat rychle, online a také za výhodnějších podmínek.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka se řadí mezi často vyhledávané nebankovní úvěry, o čemž svědčí recenze Zaplo půjčky. Je poskytována ve výši od 1 000 Kč do 30 000 Kč (max. výše první půjčky je 16 000 Kč) na dobu 7 až 30 dní. Největší výhodou je, že pro nové klienty je Zaplo půjčka zdarma, tedy bez úroků a poplatků.

První Zaplo půjčka je zcela zdarma – bez úroků a jakýchkoli poplatků.
Mám zájem o Zaplo půjčku >

Podmínkou pro poskytnutí Zaplo půjčky je stálý příjem, bezdlužnost, vlastní bankovní účet, plnoletost a české občanství. Půjčka se sjednává na webových stránkách Zaplo.cz prostřednictvím jednoduchého online formuláře.

Kamali půjčka

Kamali je další z řady poskytovatelů první půjčky zdarma. První půjčku bez úroků a poplatků je možné sjednat až do výše 15 000 Kč na dobu 14 dní. Výše každého dalšího úvěru může být až 20 000 Kč se splatností až 10 měsíců.

První půjčka Kamali je při splacení do 14 dní bez úroků a poplatků, tedy s RPSN 0 %.
Mám zájem o půjčku Kamali >

Kamali půjčka se vyřizuje online na webu Kamali.cz. Podmínkou pro její poskytnutí je věk min. 18 let, trvalý pobyt na území ČR, bankovní účet a schopnost úvěr splatit včas. S Kamali půjčkou se pojí jasné a jednoduché podmínky a možnost využít řady doplňkových služeb.

CreditOn půjčka

CreditOn představuje rychlou půjčku ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč a dobou splatnosti až 1 měsíc. Mezi její výhody patří snadné online sjednání, transparentní a srozumitelné informace pro žadatele a rychlost poskytnutí – CreditOn se řadí mezi půjčky do 15 minut od schválení žádosti.

CreditOn půjčku lze získat ještě dnes. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a počkat na její vyhodnocení. Peníze budou odeslány do 15 minut na účet.
Mám zájem o CreditOn půjčku >

Žádost o CreditOn půjčku se podává na webových stránkách CreditOn.cz, kde stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Podmínkami pro poskytnutí úvěru jsou plnoletost, vlastní bankovní účet a schopnost splácet.

Půjčka7

Půjčka7 je nabízena ve výši od 1 000 Kč do 15 000 Kč se splatností 7 až 28 dní. Úroková sazba je od 36 %, RPSN od 3 418,31 %. Za vedení půjčky se neplatí žádný poplatek a vyřízení úvěru probíhá online z pohodlí domova. Klienti se nemusejí obávat žádných skrytých poplatků ani složitých formalit.

Půjčka7 se sjednává bez ručitele, zástavy nemovitosti a bez poplatku za vedení.
Mám zájem o Půjčku7 >

Mezi podmínky pro schválení úvěru patří věk min. 21 let, pravidelný příjem a vlastní bankovní účet. Žádost o půjčku nebude schválena zájemcům v exekučním řízení. Půjčku7 lze vyřídit na webu Půjčka7.cz, kde stačí vyplnit online formulář.

FlexiFin půjčka

FlexiFin půjčka je charakteristická flexibilními podmínkami – jak uvádí sám její poskytovatel, alternativní řešení při splácení není žádný problém.

Půjčku je možné sjednat ve výši od 1 000 Kč do 20 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. První FlexiFin půjčka do výše až 15 000 Kč se splatností 14 dní je zcela zdarma, tedy bez úroků a poplatků.

První FlexiFin půjčka je bez úroků a poplatků. Výhodou jsou flexibilní podmínky splácení.
Mám zájem o FlexiFin půjčku >

Zažádat o FlexiFin půjčku je možné po telefonu nebo na online na webových stránkách FlexiFin.cz. Podmínky pro schválení úvěru zahrnují plnoletost, trvalý pobyt v ČR, bezdlužnost a bankovní účet vedený u jedné z českých bank.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.