Mando půjčka – recenze, hodnocení

Půjčka až 500 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Možnost vyřízení online
  • První půjčka zdarma
Mám zájem o Mando půjčku

Mando půjčka patří mezi klasické nebankovní půjčky. Podmínky pro získání této půjčky jsou oproti těm bankovním mírnější a poskytovatel slibuje získání půjčky během několika minut. Jaké jsou podmínky k získání Mando půjčky a jaké hlavní parametry se k ní pojí?

Poskytovatelem Mando půjčky je společnost LeadX Group s.r.o., která byla založena v roce 2014 (tehdy pod názvem Arbull s.r.o.). Na svém webu uvádí, že její hlavní činností je zprostředkovávat úvěry pro všechny zákazníky z různých koutů světa. Rovněž zprostředkovává různé druhy pojištění, zabývá se marketingem a inkasem pohledávek.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Jedním z projektů LeadX Group s.r.o. je právě Mando.cz, který slibuje první Mando půjčku zdarma. Jak již řečeno, Mando půjčka patří mezi nebankovní půjčky, kterých využijí zejména ti, kdo mají potíže se schválením půjček u bankovních společností. Podmínky bank totiž bývají mnohem přísnější. 

Mando tedy funguje jako zprostředkovatel úvěrů, kdy v rámci svého webu prezentuje nabídky jednotlivých poskytovatelů spotřebitelského úvěru.

Zajímá vás první půjčka zdarma, u které jsou úroky i RPSN 0 %? Zaplo nabízí až 16 000 Kč na 30 dní.
Více o půjčce Zaplo bez úroků >

Nebankovní půjčka může být poměrně snadnou a rychlou cestou k získání peněz, přesto je vhodné se neukvapovat a zadlužení pořádně rozmyslet

Maximální výše Mando půjčky je 500 000 Kč a doba splatnosti až 10 let.

Mando půjčka – výhody

Čím se Mando půjčka v první řadě vyznačuje, je rychlost vyřízení. Mando na svém webu uvádí, že se jedná o nejrychlejší půjčku, jakou právě teď může klient získat. Mando půjčka slibuje, že peníze může mít klient na svém účtu již za 15 minut od vyplnění žádosti.

Dalším specifikem této půjčky je skutečnost, že ji lze vyřešit z pohodlí domova a není tak potřeba navštěvovat pobočku. Vyplnění žádosti trvá pouze pár minut.

Nespornou výhodou Mando půjčky je i to, že se klient sám rozhodne, kolik peněz a na jak dlouho si půjčí. Také je na něm, na co peníze použije.

Hledáte rychlou nebankovní půjčku do 15 000 Kč?
Zkuste půjčku Kamali, která nabízí nízké poplatky a při splacení do 14 dnů je dokonce možná půjčka zdarma.
Chci získat půjčku až 15 tisíc Kč >

Poslední výhodou je skutečnost, že pro nové klienty je první půjčka zdarma. První půjčka zdarma bývá nejlevnější půjčkou na trhu, protože klient nezaplatí ani o korunu navíc, než si půjčil.

První půjčku zdarma nabízí také Zaplo. Jaké má Zaplo půjčka zdarma recenze? Lze se dozvědět v podrobném článku.

Jaké jsou podmínky půjčení

Podmínky mohou být u nebankovních společností trochu nepřehledné, proto je třeba vždy dbát na to, aby člověk znal úroky z prodlení, sankce a smluvní pokuty. Co se výhodnosti týká, pak místo úrokové sazby se má klient raději zajímat o roční procentní sazbu nákladů (RPSN), jejíž součástí jsou kromě úroku i všechny skryté poplatky.

U nebankovních společností to často funguje tak, že ani žadatelé se záznamem v registru nejsou zcela odepsaní, pouze se jim šance na získání úvěru snižují.

Mando půjčku získá člověk starší 18 let s vlastním bankovním účtem nebo souhlasem k využívání účtu jiné osoby.

Podmínky pro získání Mando půjčky jsou velmi vstřícné. K získání Mando půjčky je třeba, aby zájemci bylo více než 18 let a aby měl vlastní bankovní účet nebo souhlas s využitím účtu někoho jiného.

Žádnou další podmínku Mando půjčka nevyžaduje, nicméně zkoumá majetkové poměry zájemce.

Na základě níže popsaných parametrů je Mando půjčka využitelná jako půjčka pro důchodce i nezaměstnané. Jedná se o půjčku bez doložení příjmů.

Kolik, na jak dlouho a na co je možné si půjčit

Půjčit si lze už od 1 000 Kč. Maximální výše úvěru je 500 000 Kč.

Maximální doba splatnosti u úvěru ve výši 1 000 Kč je 30 dní, u úvěru ve výši 500 000 Kč to je 120 měsíců (10 let). Konkrétní dobu splatnosti si vždy volí zájemce sám.

Mando půjčka je půjčkou na cokoliv, její využití je tedy velmi široké. Klient se může sám rozhodnout, na co peníze použije.

Jak požádat o Mando půjčku

O nebankovní půjčku Mando se žádá online. Není tedy třeba navštěvovat žádnou pobočku. Na webu Mando.cz zájemce klikne na tlačítko „Chci půjčku“ a vyplní základní osobní údaje (jméno a příjmení, rodné číslo, email, telefon, trvalé bydliště).

Dále se vyplňuje číslo a datum platnosti občanského průkazu. Mando také zajímá finanční situace zájemce, tzn. zda je aktuálně v exekuci, insolvenci nebo někomu dluží.

Mando půjčku lze vyřídit online z pohodlí domova.

Uvádí se i zdroj příjmů. Zájemce má možnost zvolit, jestli je zaměstnanec, OSVČ, nezaměstnaný, důchodce či pobírá sociální dávky. Zdroj příjmů ani skutečnou výši však není třeba dokládat.

Poslední otázkou je výše příjmů a výdajů zájemce o půjčku Mando.

Následně systém žádost zpracuje a zájemce čeká na předschválení úvěru. V kladném případě bude přesměrování na další formulář, kde se vyplňuje více důležitých údajů nutných k poskytnutí úvěru.

Po odeslání žádost probíhá komunikace s partnery Mando půjčky, kteří vybírají tu nejlepší půjčku. V případě úspěšného výběru je zájemce kontaktován telefonem, nebo přesměrován na dokončení úvěru.

Mando půjčka – úroky a další parametry

Úrokové sazby se liší podle konkrétního poskytovatele úvěru. Neexistuje tedy žádná obecná sazba a parametry pro všechny zájemce.

Informace o konkrétním spotřebitelském úvěru jsou zájemci sděleny přímo konkrétním poskytovatelem spotřebitelského úvěru až po vyplnění všech shora uvedených údajů. Zájemce se tak tyto důležité informace dozví až před uzavřením příslušné smlouvy již v rámci komunikace mezi poskytovatelem spotřebitelského úvěru a zájemcem.

Je pak na zájemci, zda nabídku s konkrétními danými podmínkami přijme či nikoliv.

Mando na svém webu uvádí následující příklady: úvěr v celkové výši 40 000 Kč – splatnost 24 měsíců, měsíční splátka 2 765 Kč, roční úroková sazba 54,24 %, RPSN 69,98 %, celková splatná částka 66 360 Kč. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Klient tak úvěr přeplatí o 26 360 Kč.

Úvěr v celkové výši 120 000 Kč – splatnost 90 měsíců, měsíční splátka 1 868 Kč, roční úroková sazba 9,48 %, RPSN 9,9 %, celková splatná částka 168 120 Kč, poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Klient tak přeplatí úvěr o 48 120 Kč.

Úvěr v celkové výši 450 000 Kč – splatnost 96 měsíců, měsíční splátka 6 315 Kč, roční úroková sazba 7,87 %, RPSN 8,2 %, celková splatná částka 606 240 Kč. Klient tak úvěr přeplatí o 156 240 Kč.

Tyto příklady jsou pouze ilustrativní. Mando ke každému zájemci přistupuje individuálně a podmínky jeho úvěru budou odpovídat výši úvěru, zvolené době splácení a rovněž majetkovým poměrům zájemce.

Nejdůležitějším parametrem spotřebitelského úvěru je výše RPSN. Zohledňuje veškeré poplatky, provizi a výši úvěru.

Obecně je nejdůležitějším parametrem půjčky RPSN, která rozhoduje o její výhodnosti. Součástí RPSN jsou úroky a veškeré poplatky, je proto nezbytné při výběru úvěru sledovat jak úrokovou sazbu, tak RPSN.

Je-li úrok výrazně nižší než roční procentní sazba nákladů, znamená to, že součástí půjčky jsou vysoké poplatky. Pokud se obě sazby rovnají, pak s půjčkou nejsou spjaty žádné skryté nástrahy. Rozhodně se klient nesmí nechat nalákat na nulové úroky, vždy se musí zajímat i o výši RPSN.

Mando na svém webu uvádí pouze to, že maximální výše RPSN je 13 713,70 %. Za takový úvěr zaplatí zájemce spoustu peněz navíc.

Doporučení závěrem

Jakkoliv je vidina rychlých peněz lákavá, je třeba mít na paměti, že rychlé nebankovní půjčky si kompenzují schvalování rizikových žadatelů nevýhodnými podmínkami. Vysoké úroky, RPSN a další poplatky často vedou do dluhové pasti. Je tak třeba důkladně zvážit, zda se půjčka opravdu vyplatí.

Před sjednáním úvěru je zapotřebí vědět, jak vysokou měsíční splátku zvládne zájemce platit a kolik si může dovolit za úvěr zaplatit celkem. Cílem dlužníka je vždy přeplatit co nejméně, a tak při výběru nesmí zájemce zapomenout zkontrolovat úrokovou sazbu, RPSN a dobu splatnosti. Tyto parametry rozhodují o výhodnosti půjčky.

Konečně by měl mít každý na paměti, že si má půjčovat jen na to, co skutečně potřebuje. Nikdy by se neměl zadlužit kvůli zbytečnostem a dluhům.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.