Tommy Stachi – recenze rychlé půjčky ihned na účet

Půjčka až 250 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 12,8 %

 • Možnost kdykoliv zdarma splatit
 • Online vyřízení
 • Peníze lze použít na cokoliv
Mám zájem o půjčku od Tommy Stachi

Tommy Stachi je nebankovní společnost, která se značí svými rychlými půjčkami. Tyto půjčky společnost posílá ihned na účet. Jaké podmínky mají rychlé půjčky od Tommy Stachi a vyplatí se? Jaké jsou Tommy Stachi recenze? Je Tommy Stachi podvod, jaké jsou rizika jejich půjček?

Tommy Stachi s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se poskytováním střednědobých nebankovních půjček. Vznikla již v roce 2004, má tedy za sebou poměrně dlouhou historii. Za dobu svého působení na trhu získala zhruba 50 000 klientů. Od května 2018 disponuje licencí ČNB, díky které může poskytovat spotřebitelské úvěry.

Tommy Stachi si zakládá na dodržování zásad bezpečného úvěrování, individuálním přístupu a férovém jednání. Své klienty velmi pečlivě prověřuje, což pro mnohé může být samozřejmě spíše na škodu.

Tommy Stachi půjčka se svou rychlostí řadí mezi tzv. rychlé půjčky, kdy žadatel dostane peníze téměř ihned. Jelikož se zaměřuje pouze na nebankovní střednědobé úvěry, v jejím portfoliu nenajdeme možnost kontokorentu, spořících účtů ani hypotéky. Tommy Stachi v současné době neposkytuje ani první půjčku zdarma

Půjčky Tommy Stachi

Webová prezentace půjček Tommy Stachi rozlišuje mezi dvěma typy půjčekSnadná půjčka a VIP půjčka. Nikde však není dostatečně vysvětleno, jak se od sebe tyto půjčky liší. Při dotazu na zástupce společnosti Tommy Stachi na rozdíly v nabízených půjčkách nebylo ze strany Tommy Stachi zasláno žádné vyjádření.

Zájemci o půjčky mají nad rámec e-mailové adresy k dispozici také webový kontaktní formulář a infolinku zdarma.

Základní parametry půjčky Tommy Stachi

VIP půjčka a Snadná půjčka Tommy Stachi je nabízena v rozsahu od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 12 do 60 měsíců. Žadatel nemusí sdělovat účel požadovaných peněz, jedná se o bezúčelovou půjčku na cokoliv. Není zapotřebí ani ručitel nebo zástava. Ačkoliv to zatím může vypadat, že má Tommy Stachi poměrně benevolentní podmínky, následující odstavce tento dojem jistě změní.

O půjčku smí požádat pouze osoby starší 21 let. Tím se půjčka Tommy Stachi liší od dalších nebankovních poskytovatelů, kterým stačí obvykle plnoletost žadatele. Kromě věkového limitu musí žadatel splňovat také podmínku pravidelného příjmu.

Tommy Stachi půjčí zaměstnanci, živnostníkovi i seniorovi. Ale také komukoliv dalšímu, kdo je schopen prokázat pravidelný příjem v minimální výši 10 000 Kč měsíčně. Maminky na mateřské dovolené nebo pobírající rodičovský příspěvek mají šanci půjčku Tommy Stachi získat jen tehdy, překročí-li uvedené dávky hranici deseti tisíc korun. Nutno říct, že především během rodičovské dovolené bývá příspěvek spíše nižší.

Co se týká úroku a souvisejících poplatků, prezentuje Tommy Stachi úrokovou sazbu od 0 % p.a. a RPSN od 12,8 %. Přesný výpočet ovšem zájemcům zprostředkuje především poměrně detailní online kalkulačka Tommy Stachi.

Podrobná kalkulačka Tommy Stachi prezentuje nejen měsíční splátku, ale také úrok, RPSN a výši administrativního poplatku.

Pozorný čtenář si jistě všimne dvojího výpočtu v online kalkulačce, mezi kterými je poměrně velký rozdíl. O co se jedná?

Mimořádné akce Tommy Stachi

Tommy Stachi poměrně často pracuje s různými slevovými akcemi. V době vzniku tohoto článku se například jednalo o nabídku až 100 % úroků zpět při řádném splacení. Na první pohled by se mohlo zdát, že tedy člověk nezaplatí nic navíc. Bohužel, už ze samotného reprezentativního příkladu ze stránek Tommy Stachi vyplývá, že tomu tak není:

V případě Akce Až 100 % úroků zpět s produktem VIP půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 60 měsíců s měsíční splátkou 1 587 Kč činí fixní úroková sazba 10,98 % p.a. a RPSN 33,2 %. Se zápůjčkou je spojen pravidelný měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč. Účastník řádným a úplným splacením celé zápůjčky zaplatí 95 198 Kč, následně na vyžádání dostane zpět 100 % zaplacených úroků, tj. částku 15 198 Kč, přičemž úrok bude činit 0 % p.a. a RPSN 27,7 %. Celková částka splatná spotřebitelem činí 80 000 Kč, z toho celkové náklady zápůjčky činí 30 000 Kč.

Veškerý problém spočívá v měsíčním administrativním fixním poplatku 500 korun, který celkové náklady na půjčku podstatně zvyšuje. Tento poplatek nespadá do vrácených úroků a například při využití maximální splatnosti 60 měsíců činí 30 000 Kč. A to i bez úroku představuje poměrně slušné navýšení.

Sjednání půjčky Tommy Stachi

Zájemce o půjčku Tommy Stachi má hned několik možností. Asi nejčastěji se u nebankovních poskytovatelů dá setkat se sjednáním prostřednictvím online formuláře. A ani Tommy Stachi není výjimkou, také lze kompletně vše vyřídit online.

Další možnost spočívá v navštívení pobočky nebo lze zavolat na infolinku zdarma, kde se sjednáním pomůže operátor. Tommy Stachi má jasnou představu o tom, komu půjčit nemůže, a taková osoba společnost nemusí ani kontaktovat – v následujících situací totiž Tommy Stachy neposkytuje žádné výjimky. Peníze nezíská:

 • osoba v exekuci nebo insolvenci
 • osobě ve zkušební době
 • živnostníkovi podnikajícímu kratší dobu než 6 měsíců
 • osobě bez vlastního bankovního účtu
 • osobě s trvalým pobytem na městském nebo obecním úřadě

Ostatní žadatelé v případě sjednání online začínají vyplněním krátkého formuláře. V něm uvádí jméno, příjmení, příjmovou kategorii (zaměstnanec / živnostník / senior), e-mail, telefonní číslo a rodné číslo.

Následně zájemce obdrží e-mail nebo SMS zprávu s dalšími pokyny, jak pokračovat. Na základě těchto pokynů se přihlásí do Klientské centra, vyplní několik osobních údajů a nahraje potřebné dokumenty. Smlouva se podepisuje elektronicky prostřednictvím SMS kódu. Využít lez ale také služeb kurýra.

Potřebné dokumenty

K tomu, aby mohla být poskytnuta půjčka Tommy Stachi, je zapotřebí dodat některé důležité podklady. Jedná se o:

 • zaměstnanec – dva doklady totožnosti, výpis z účtu za poslední 3 měsíce při výplatě na účet, tři poslední výplatní pásky při výplatě v hotovosti a potvrzení o příjmu, telefonní číslo do zaměstnání
 • živnostník – dva doklady totožnosti, výpis z účtu za poslední 3 měsíce, vystavené faktury za poslední 3 měsíce
 • senior – 2 doklady totožnosti, doklad o výplatě důchodu za poslední 3 měsíce

Tommy Stachi během schvalovacího procesu dále u žadatele ověřuje:

 • bonitu
 • délku zaměstnání nebo živnosti
 • existenci úvěrů u dalších společností
 • platební morálku a historii
 • informace z úvěrových registrů
 • existenci exekucí, insolvencí či osobního bankrotu u žadatele.

Ostatní osoby žádající o půjčku Tommy Stachi dodávají kromě dokladů totožnosti také jasný doklad o tom, že mají pravidelný příjem převyšující již zmiňovanou částku.

Výplata a splácení půjčky Tommy Stachi

Pokud někdo na peníze spěchá, může si půjčku Tommy Stachi vyřídit na pobočce a prakticky ihned dostává peníze v hotovosti. Poskytovatel uvádí, že peníze zájemce dostane dokonce do pouhých 20 minut. Asi běžnější forma při vyřízení online je ale převod peněz na bankovní účet.

Splácení půjčky probíhá v měsíčních splátkách a každý si může zvolit, jaká forma mu vyhovuje. Může se jednat o:

 • bezhotovostní převod na účet poskytovatele
 • vklad hotovosti na účet poskytovatele
 • převod peněz skrze poštovní poukázku

Předčasné splacení půjčky nabízí Tommy Stachi zcela zdarma, bez jakéhokoliv poplatku.

Klientské centrum Tommy Stachi

Klientské centrum lze vnímat jako uživatelský účet každého klienta Tommy Stachi. Přihlašovací údaje do Klientského centra obdrží každý již při registraci. Následně jej může využívat k tomu, aby si zjistil informace o aktuální půjčce či refinancoval svoji stávající půjčku.

Snadný přístup do Klientského centra.

Klientské centrum Tommy Stachi však neslouží ke změně osobních údajů, jak by možná někdo předpokládal. Pokud někdo změní adresu, příjmení nebo třeba i zaměstnavatele, je potřeba kontaktovat poskytovatele půjčky a změnu nahlásit telefonicky nebo e-mailem.

Půjčka Tommy Stachi – podvod?

Poměrně často se dá na internetu setkat se srovnáním, že Tommy Stachi je podvod. I v různých diskuzních fórech se nacházejí mnohé názory, že se jedná o podvodníky, kteří vymáhají i peníze, na které nemají právo.

V tomto ohledu je potřeba říct, že o podvod se nejedná. Společnost Tommy Stachi skutečně má licenci ČNB a poskytuje spotřebitelské úvěry dle zákona. Negativní komentáře se objevují u nebankovních půjček často, ne každému se dá samozřejmě zavděčit a není nic snazšího než se o poskytovateli negativně vyjádřit v internetových diskuzích.

Na druhou stranu si každý musí uvědomit, že i drobná půjčka může způsobit velké dluhy. Obezřetnost, kvalitní výběr půjčky a důkladné prostudování veškerých podmínek je na místě u jakéhokoliv úvěru, i kdyby se jednalo o „pouhých“ 5 000 Kč. Půjčka Tommy Stachi může posloužit mnoha lidem, kteří zrovna prochází nějakou finanční krizí. Při nezodpovědném chování ale pochopitelně může i uškodit.

O společnosti Tommy Stachi

Česká společnost Tommy Stachi má poměrně dlouhou historii, vznikla již v roce 2004 a jejich služeb využilo přes 50 000 klientů. Webové stránky této společnosti jsou pro žadatele přehledné a obsahují mnoho důležitých informací, doporučuje se podívat i do sekce FAQ.  

Tommy Stachi – kontakt

Webová stránka – www.tommystachi.cz
E-mailová adresa – uverove@tommystachi.cz
Telefonní číslo infolinky – 800 187 187

Sídlo společnosti:
Táboritská 1000/23
130 00 Praha 3 – Žižkov

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.