Tommy Stachi – recenze

Půjčka až 250 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 12,8 %

 • Možnost kdykoliv zdarma splatit
 • Online vyřízení
 • Peníze lze použít na cokoliv
Mám zájem o půjčku od Tommy Stachi

Tommy Stachi je nebankovní společnost, která se vyznačuje rychlými půjčkami. Peníze společnost posílá ihned na účet. Jaké mají rychlé půjčky Tommy Stachi podmínky? Jak vypadají Tommy Stachi recenze? Je Tommy Stachi podvod a jaké jsou rizika jejich půjček?

Tommy Stachi s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se poskytováním střednědobých nebankovních půjček. Vznikla již v roce 2004, má tedy za sebou poměrně dlouhou historii. Za dobu svého působení získala více než 60 000 klientů.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Tommy Stachi si zakládá na dodržování zásad bezpečného úvěrování, individuálním přístupu a férovém jednání. Své klienty velmi pečlivě prověřuje, což pro mnohé může být samozřejmě spíše na škodu. Od května 2018 disponuje licencí ČNB, díky které může poskytovat spotřebitelské úvěry.

Půjčka Tommy Stachi se svou rychlostí řadí mezi tzv. rychlé půjčky, kdy žadatel dostane peníze téměř ihned. Jelikož se zaměřuje pouze na nebankovní střednědobé úvěry, v jejím portfoliu nenajdeme možnost kontokorentu, spořících účtů ani hypotéky.

Tommy Stachi v současné době neposkytuje ani první půjčku zdarma

Jednou z nejoblíbenějších krátkodobých půjček na českém trhu je Zaplo, s níž si lze půjčit až 30 000 Kč na 30 dní.
Sjednat půjčku až 30 000 Kč >

Základní parametry půjčky Tommy Stachi

Webová prezentace půjček Tommy Stachi rozlišuje mezi dvěma typy půjčekSnadná půjčka a VIP půjčka. Nikde však není dostatečně vysvětleno, jak se od sebe tyto půjčky liší. Při dotazu na zástupce společnosti Tommy Stachi na rozdíly v nabízených půjčkách nebylo ze strany Tommy Stachi zasláno žádné vyjádření.

Půjčka Tommy Stachi je poskytována v rozsahu od 10 000 Kč až do 150 000 Kč.

Zájemci o půjčky mají nad rámec e-mailové adresy k dispozici také webový kontaktní formulář a infolinku zdarma.

VIP půjčka a Snadná půjčka Tommy Stachi je nabízena v rozsahu od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 12 do 60 měsíců. Žadatel nemusí sdělovat účel požadovaných peněz, jedná se o bezúčelovou půjčku na cokoliv. Není zapotřebí ani ručitel nebo zástava.

Co se týká úroku a souvisejících poplatků, prezentuje Tommy Stachi úrokovou sazbu od 0 % p.a. a RPSN od 12,8 %. Přesný výpočet ovšem zájemcům zprostředkuje především poměrně detailní online kalkulačka Tommy Stachi.

Podrobná kalkulačka Tommy Stachi prezentuje nejen měsíční splátku, ale také úrok, RPSN a výši administrativního poplatku.

Pozorný čtenář si jistě všimne dvojího výpočtu v online kalkulačce, mezi kterými je poměrně velký rozdíl. Jedná se o standardní půjčku a o výhodnější bonusovou půjčku.

Podmínky půjčky Tommy Stachi

Výše uvedené informace budí dojem, že podmínky půjčky Tommy Stachi jsou poměrně příznivé a benevolentní. Skutečnost ovšem vypadá jinak.

Jaké podmínky musí žadatel splňovat, aby dostal půjčku Tommy Stachi?

 • věk vyšší než 21 let
 • trvalý pobyt na území České republiky
 • doklad o příjmech jako potvrzení o schopnosti splácet (příjem min. 10 000 Kč měsíčně)

O úvěr smí požádat pouze osoby starší 21 let. Tím se půjčka Tommy Stachi liší od dalších nebankovních poskytovatelů, kterým stačí obvykle plnoletost žadatele.

Společnost půjčí zaměstnanci, živnostníkovi i seniorovi, ale také komukoliv dalšímu, kdo je schopen prokázat pravidelný příjem v minimální výši 10 000 Kč měsíčně.

Tommy Stachi má jasnou představu o tom, komu půjčit nemůže, a taková osoba společnost nemusí ani kontaktovat – v následujících situací totiž Tommy Stachy neposkytuje žádné výjimky.

Komu Tommy Stachi půjčku neposkytne?

 • zájemci v exekuci nebo v insolvenci
 • zaměstnanci ve zkušební době
 • živnostníkovi podnikajícímu dobu kratší než 6 měsíců
 • zájemci bez bankovního účtu
 • zájemci s trvalým bydlištěm na MÚ/OÚ

Maminky na mateřské dovolené nebo pobírající rodičovský příspěvek mají šanci půjčku Tommy Stachi získat jen tehdy, překročí-li uvedené dávky hranici deseti tisíc korun. Nutno říct, že především během rodičovské dovolené bývá příspěvek spíše nižší.

Mimořádné akce Tommy Stachi

Tommy Stachi poměrně často pracuje s různými slevovými akcemi, příkladem je vrácení úroku až ve 100% výši při řádném splácení. Na první pohled by se mohlo zdát, že tedy člověk nezaplatí nic navíc.

Bohužel, už ze samotného reprezentativního příkladu ze stránek Tommy Stachi vyplývá, že tomu tak není:

V případě Akce Až 100 % úroků zpět s produktem VIP půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 60 měsíců s měsíční splátkou 1 587 Kč činí fixní úroková sazba 10,98 % p.a. a RPSN 33,2 %. Se zápůjčkou je spojen pravidelný měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč. Účastník řádným a úplným splacením celé zápůjčky zaplatí 95 198 Kč, následně na vyžádání dostane zpět 100 % zaplacených úroků, tj. částku 15 198 Kč, přičemž úrok bude činit 0 % p.a. a RPSN 27,7 %. Celková částka splatná spotřebitelem činí 80 000 Kč, z toho celkové náklady zápůjčky činí 30 000 Kč.

Veškerý problém spočívá v měsíčním administrativním fixním poplatku 500 korun, který celkové náklady na půjčku podstatně zvyšuje. Tento poplatek nespadá do vrácených úroků a například při využití maximální splatnosti 60 měsíců činí 30 000 Kč. A to i bez úroku představuje poměrně slušné navýšení.

Sjednání půjčky Tommy Stachi

Zájemce o půjčku Tommy Stachi má hned několik možností. Asi nejčastěji se u nebankovních poskytovatelů dá setkat se sjednáním prostřednictvím online formuláře. A ani Tommy Stachi není výjimkou – také zde lze kompletně vše vyřídit online.

Online sjednání umožňuje také Pojištěná půjčka, bezúčelový úvěr do výše až 166 000 Kč.
Zjistit víc o Pojištěné půjčce >

V případě sjednání online začínají žadatelé, kteří splňují všechny podmínky (viz výše), vyplněním krátkého formuláře.

Do formuláře se uvádí:

 • jméno
 • příjmení
 • příjmová kategorie (zaměstnanec/živnostník/senior)
 • e-mail
 • telefonní číslo
 • rodné číslo

Následně žadatel obdrží e-mail nebo SMS zprávu s dalšími pokyny. Podle nich se přihlásí do Klientské centra Tommy Stachi, vyplní několik osobních údajů a nahraje potřebné dokumenty.

Smlouva se podepisuje elektronicky prostřednictvím SMS kódu. Využít lez ale také služeb kurýra.

Další možnost sjednání spočívá v osobním navštívení pobočky nebo v zavolání na bezplatnou infolinku, kde se sjednáním pomůže operátor.

Půjčka Tommy Stachi je bezúčelová, klienti ji tak mohou použít na cokoliv jen chtějí.

Potřebné dokumenty

K tomu, aby mohla být poskytnuta půjčka Tommy Stachi, je zapotřebí dodat některé důležité podklady:

 • zaměstnanec – dva doklady totožnosti, výpis z účtu za poslední 3 měsíce při výplatě na účet, tři poslední výplatní pásky při výplatě v hotovosti a potvrzení o příjmu, telefonní číslo do zaměstnání
 • živnostník – dva doklady totožnosti, výpis z účtu za poslední 3 měsíce, vystavené faktury za poslední 3 měsíce
 • senior – 2 doklady totožnosti, doklad o výplatě důchodu za poslední 3 měsíce

S vypočítáním té nejvýhodnější půjčky přímo na míru pomáhá úvěrová kalkulačka.
Přejít na úvěrovou kalkulačku >

Během schvalovacího procesu Tommy Stachi dále u žadatele ověřuje:

 • bonitu
 • délku zaměstnání nebo živnosti
 • existenci úvěrů u dalších společností
 • platební morálku a historii
 • informace z úvěrových registrů
 • existenci exekucí, insolvencí či osobního bankrotu u žadatele.

Ostatní osoby žádající o půjčku Tommy Stachi dodávají kromě dokladů totožnosti také jasný doklad o tom, že mají pravidelný příjem převyšující již zmiňovanou částku.

Výplata a splácení půjčky Tommy Stachi

Pokud někdo na peníze spěchá, může si půjčku Tommy Stachi vyřídit na pobočce a prakticky ihned dostává peníze v hotovosti. Poskytovatel uvádí, že peníze zájemce dostane dokonce do pouhých 20 minut. Asi běžnější forma při vyřízení online je ale převod peněz na bankovní účet.

Splácení půjčky probíhá v měsíčních splátkách. Každý si může vybrat z následujících forem:

 • bezhotovostní převod na účet poskytovatele
 • vklad hotovosti na účet poskytovatele
 • převod peněz skrze poštovní poukázku

Předčasné splacení půjčky nabízí Tommy Stachi zcela zdarma, bez jakéhokoliv poplatku.

Odklad splátek Tommy Stachi

Odklad splátek Tommy Stachi umožňuje vyřídit odkudkoliv z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Pro klienty, kteří mají o odložení zájem, je v Klientském centru připraven Formulář pro odklad splátek, a to včetně podmínek, které je potřeba splnit.

Ještě před termínem splátky je nutné se spojit s inkasním oddělením společnosti, a to buď telefonicky na číslo 800 187 187 nebo na e-mail pohledavky@tommystachi.cz. Tommy Stachi uvádí, že vždy se lze domluvit a splátku odložit či rozložit.

Klientské centrum Tommy Stachi – přihlášení

Klientské centrum Tommy Stachi lze vnímat jako uživatelský účet každého klienta. Přihlášení k Tomi Stachi se provádí pomocí údajů, které obdrží každý již při registraci. Následně jej lze využívat ke zjištění informací o aktuální půjčce či refinancování stávající půjčky.

Klientské centrum Tommy Stachi však neslouží ke změně osobních údajů, jak by možná někdo předpokládal. Pokud někdo změní adresu, příjmení nebo třeba i zaměstnavatele, je potřeba kontaktovat poskytovatele půjčky a změnu nahlásit telefonicky nebo e-mailem.

Přihlášení k Tommy Stachi vyžaduje pouze e-mailovou adresu a heslo.

Recenze Tommy Stachi

V různých diskuzích Tommy Stachi bývá označována jako podvod. I na recenzních portálech se nacházejí mnohé názory, že se jedná o podvodníky, kteří vymáhají i peníze, na které nemají právo.

V tomto ohledu je potřeba říct, že o podvod se nejedná. Společnost Tommy Stachi skutečně má licenci ČNB a poskytuje spotřebitelské úvěry dle zákona.

I přes legální činnost jsou recenze Tommy Stachi negativní. Lidé tuto půjčku popisují jako velice nesolidní a nespolehlivou. Podle recenzních portálů a diskuzí Tommy Stachi neplní kritéria uvedená ve smlouvě a nejednoho klienta dostala do velice tíživé finanční situace.

Na Google recenze Tommy Stachi uvádějí v průměru pouze 1,6 hvězdičky z 5.

Negativní komentáře se objevují u nebankovních půjček často. Na druhou stranu si každý musí uvědomit, že i drobná půjčka může způsobit velké dluhy. Obezřetnost, kvalitní výběr půjčky a důkladné prostudování veškerých podmínek je na místě u jakéhokoliv úvěru, i kdyby se jednalo o „pouhých“ 5 000 Kč.

Ani licence ČNB bohužel nedokazuje spolehlivost poskytovatele. Důkazem jsou třeba klientské zkušenosti se Vstřícnou půjčkou, která licencí stejně jako Tommy Stachi disponuje, a přesto ji recenzenti označují za podvodnou.

Půjčka Tommy Stachi může posloužit mnoha lidem, kteří zrovna prochází nějakou finanční krizí. Při nezodpovědném chování ale pochopitelně může i uškodit.

Tommy Stachi – alternativy

Tommy Stachi se neřadí k zákaznicky nejoblíbenějším nebankovním půjčkám na českém trhu. Existuje však množství alternativních společností, které lákají na podobné výhody jako Tommy Stachi a navíc disponují kladnými recenzemi.

Zaplo půjčka

Společnost Zaplo klientům poskytuje dva oblíbené produkty – krátkodobou půjčku na 30 dní ve výši až 30 000 Kč nebo ZaploNaSplátky, které přináší 10 000 až 60 000 Kč až na 24 měsíců.

Oba typy úvěru jsou bezúčelové a lze sjednat online už za pár minut. U krátkodobého úvěru poskytuje první půjčku Zaplo zdarma. Jeho výhodou byla také možnost vyplacení v hotovosti v trafikách GECO, což oceňoval každý, kdo hledal rychlou půjčku o víkendu. Od konce listopadu 2021 již hotovost není možná.

Podmínky ZaploNaSplátky jsou přirozeně přísnější, příkladem je nutnost doložit výši příjmu a být občanem ČR. Přesto jsou recenze Zaplo půjčky převážně pozitivní.

Provident půjčka

Nebankovní půjčka od Provident je poskytována  do výše 130 000 Kč se splatností 48 měsíců. Vyznačuje se množstvím předností, jako je možnost online sjednání z pohodlí domova a první půjčka zdarma.

Úroková sazba u Providentu začíná na 6,21 % p.a., přesnou výši lze jednoduše vypočítat pomocí formuláři Provident.

Kromě běžného úvěru společnost nabízí také půjčku Provident 10+1, s níž si klient může půjčit až 30 000 Kč. Částku následně splácí v 11 měsíčních splátkách, přičemž 10 z nich pokryje výši půjčky a jedna splátka navíc představuje poplatek za poskytnutí úvěru.

Tommy Stachi s.r.o. – kontakt

Česká společnost Tommy Stachi s.r.o. má poměrně dlouhou historii, vznikla již v roce 2004 a jejich služeb využilo přes 60 000 klientů.

Sídlo společnosti:
Táboritská 1000/23
130 00 Praha 3 – Žižkov

E-mail: uverove@tommystachi.cz
Infolinka: 800 187 187
Web: www.tommystachi.cz

Webové stránky této společnosti jsou pro žadatele přehledné a obsahují mnoho důležitých informací. Doporučuje se podívat i do sekce FAQ.  

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.