Tommy Stachi – rychlá půjčka ihned na účet

Tommy STACHI s.r.o. je česká společnost zabývající se poskytováním střednědobých nebankovních půjček, která vznikla v roce 2004. Zakládá si na dodržování zásad bezpečného úvěrování, individuálním přístupu a férovém jednání.

Tommy Stachi půjčka se svou rychlostí řadí mezi tzv. rychlé půjčky, kdy žadatel dostane peníze téměř ihned. Jelikož se zaměřuje pouze na nebankovní střednědobé úvěry, v jejím portfoliu nenajdeme možnost kontokorentu, spořících účtů či hypotéky. Tommy Stachi v současné době neposkytuje první půjčky zdarma

Půjčka Tommy Stachi

VIP půjčka a Snadná půjčka Tommy Stachi bez účelu a bez ručitele je v rozsahu od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 12 do 60 měsíců. Úrok půjčky se pohybuje od 10,1 %, RPSN je od 17,9 %.

Tommy Stachi nabízí za řádné splácení klientům až 100 % úroků zpět. Předčasné splacení s včasným nahlášením je bez poplatků. Půjčky bez účelu a bez ručitele. Vyřízení žádosti je zdarma. Peníze na pobočce klient dostane do 20 minut či může vše vyřídit online. Klient platí poplatek za vedení.

Tommy Stachi před sjednání ověřuje u žadatele:

  • bonitu klienta
  • délku zaměstnání nebo živnosti
  • existenci úvěrů u dalších společností
  • platební morálku a historii
  • informace z úvěrových registrů
  • existenci exekucí, insolvencí či osobního bankrotu u žadatele.

Ověřování před sjednáním půjčky u Tommy Stachi vychází z jejich politiky bezpečného úvěrování. Tommy Stachi v současné době neposkytuje při sjednávání půjčky možnost konsolidace nebo refinancování stávajících úvěrů

O společnosti Tommy Stachi

Česká společnost Tommy Stachi má poměrně dlouhou historii, vznikla již v roce 2004. Zakládá si na dodržování zásad bezpečného úvěrování, individuálním přístupu a férovém jednání. Webové stránky této společnosti tak jsou pro žadatele přehledné a obsahují mnoho důležitých informací. Společnost je známa svou férovostí a absencí skrytých poplatků či podmínek. 

Kontakt

800 187 187

uverove@tommystachi.cz

www.tommystachi.cz

 

Sídlo společnosti:

Táboritská 1000/23

130 00 Praha 3 Žižkov

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Naše srovnání půjček vám ušetří spoustu času a nasměrují vás k té nejlepší půjčce.