Čínská Panda půjčka – recenze

Půjčka až 4 500 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Rychlá půjčka, online vyřízení
 • Bez dokládání příjmů
 • Možnost prodloužit dobu splácení
Mám zájem o Čínskou panda půjčku

Současná nabídka nebankovních úvěrů je velice pestrá. Zájemci a žadatelé o půjčku si mohou vybrat z mnoha finančních společností, které nabízí nebankovní půjčky a další finanční produkty. Jedním z těchto produktů je i Čínská Panda půjčka. I tato půjčka je určena lidem, kteří se dostali do finanční tísně a rychle potřebují náhradní finanční prostředky. Jaké jsou parametry této půjčky, jak probíhá žádost a co náhradní alternativy?

Tato mikropůjčka je určena žadatelům s trvalým příjmem (příjem ovšem není nutné dokládat). Veškeré vyřizování půjčky probíhá online a po schválení žádosti jsou peníze odeslány na bankovní účet žadatele. Jedná se tedy o rychlou online půjčku.

Panda půjčka pokryje menší náklady – zájemci o vyšší obnosy se musí podívat na některé z alternativ. Tato půjčka se může zařadit i do kategorie půjčky před výplatou. Může totiž pomoci klientům překlenout toto nepříznivé období.

Výhodou této půjčky je, že je bezúčelová. To znamená, že získané finance lze využít k čemukoliv, ať už je to zaplacení dovolené, nového auta či vybavení domácnosti. Jedná se také o půjčku bez ručitele.

Panda půjčka je bezúčelová, takže ji lze využít i k vybavení domácnosti.
Panda půjčka je bezúčelová, takže ji lze využít i k vybavení domácnosti.

Podmínky půjčky

Jak to u každé půjčky bývá, existují určité základní podmínky, které žadatel musí splnit. Nevýhodou této půjčky je, že kromě minimální věkové hranice 18 let je nasazena i maximální hranice 65 let.

Kromě stanoveného věku žadatel musí mít trvalé bydliště v České republice, vlastní bankovní účet a pravidelné příjmy, které se ovšem nemusí dokládat.

 • věk od 18 do 65 let
 • trvalé bydliště v ČR
 • trvalý zdroj příjmů
 • bankovní účet

Jak probíhá žádost?

Prvním krokem podání žádosti o tuto půjčku je zvolit si její výši. Minimální částka je 500 Kč, maximální 4 500 Kč. Dále je nutné nastavit si dobu splatnosti, která se pohybuje v rozsahu 1 – 30 dní. 

Druhým krokem je vyplnění online formuláře. V první části je třeba vyplnit údaje spojené se základními informacemi o žadateli. Sem patří jméno a příjmení a kontaktní údaje jako telefonní číslo a e-mailová adresa.

Dále je nutné vyplnit informace o adrese, formě bydlení a délce pobytu na uvedené adrese a rodinný stav žadatele spolu s počtem dětí. Následuje doplnění rodného čísla a čísla občanského průkazu.

Posledním krokem online formuláře je doplnění údajů o příjmech. Sem patří zdroj příjmů žadatele a jeho měsíční příjem. Poslední položkou je vyplnění čísla bankovního účtu. Dále je nutné zadat přístupové heslo do administrace a potvrdit jej.

Následuje vyplnění doplňujících údajů. Sem patří následující položky – obor, druh povolání, adresa a telefon na zaměstnavatele, odpracované měsíce, jestli je zájemce o půjčku v exekuci nebo insolvenci a zda má dluhy. Dále je to vzdělání a měsíční výdaje.

 Prvním krokem podání žádosti o tuto půjčku je zvolit si její výši a dobu splatnosti.
Prvním krokem podání žádosti o tuto půjčku je zvolit si její výši a dobu splatnosti.

Čínská Panda půjčka

Žádost o půjčku je vyhodnocena během několika minut. Při úspěšném schválení by měl zájemce získat peníze nejdéle do 1 pracovního dne. Peníze jsou posílány formou bankovního převodu na účet klienta.

Jaká je šance na schválení? Čínská PANDA půjčka se vyznačuje vysokou mírou schvalovatelnosti, podobně jako u Sumo půjčky. Šance je tedy poměrně vysoká. Zápis v registru dlužníků ovšem snižuje šance na získání této půjčky.

Pro stálé klienty tato půjčka nabízí různé věrnostní odměny. Jedná se například o nižší úroky z půjčky nebo výhodnější splátky. Tuto půjčku je tedy celkem výhodné brát si opakovaně.

Kromě toho, že se jedná o půjčku bez ručitele, je Panda půjčka i půjčkou bez zástavy nemovitosti. Výhodou této půjčky je i to, že se splácí jednou splátkou a nevzniká tak dlouhodobý závazek. Pokud by se klient ocitl v tísni, lze za poplatek termín splatnosti posunout.

Čínská Panda půjčka – parametry

O tuto půjčku lze zažádat online a peníze přijdou na účet do druhého dne. Úvěr je ve výši od 500 do 4 500 Kč a doba splatnosti se pohybuje od 1 do 30 dnů. Tento úvěr tedy patří mezi krátkodobé půjčky.

Potřebuje-li žadatel vyšší sumu, pak lze vyzkoušet Uno půjčku. Ta nabízí úvěr až do 20 000 Kč se splatností 3 až 120 měsíců.

Výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta. Obecně ovšem platí, že RPSN u mikropůjček patří k nejvyšším na finančním trhu a nevyplácí se vést je dlouhodobě. Nejedná se totiž o levné půjčky.

Jedná se o půjčku bez zástavy a klient nemusí shánět ani ručitele. Další výhodou půjčky je, že že je bezúčelová a finance lze tedy využít prakticky k čemukoliv. Klient si za poplatek může prodloužit i dobu splatnosti.

U této půjčky se nahlíží do registru dlužníků. Zápis v něm samozřejmě snižuje šance na získání této půjčky. Bohužel tato půjčka nepatří mezi půjčky bez poplatku a ani půjčku pro důchodce, jelikož maximální věková hranice činí 65 let.

 • Výše úvěru: 500 – 4 500 Kč
 • Doba splatnosti: 1 – 30 dní
 • Úrok: od 0 %
 • RPSN: od 0 %
 • Půjčka bez ručení: ano
 • Půjčka bez zástavy: ano
 • Půjčka bez účelu: ano
 • Možnost prodloužit splácení: ano
 • Půjčka bez kontroly registru: ne
 • Půjčka bez poplatků: ne
 • Půjčka pro důchodce: ne

Alternativy této půjčky

Kdo shání vhodnou alternativu k Panda půjčce, měl by zabrousit do kategorie mikropůjček. Tento typ úvěrů totiž poskytuje menší částky na kratší dobu. Kdo naopak potřebuje vyšší částku, měl by zkusit např. Fajn půjčku MAX či Credit Limit.

V některých případech není mikropůjčka jedinou variantou pro žadatele. Některé půjčky jdou vyřídit i po telefonu – v tomto případě se jedná o SMS půjčku. Další možností je zkusit půjčku o víkendu, která se dokonce vyplácí u žadatele doma.

Zaplo

Vzhledem k podobným parametrům je Zaplo skvělou alternativou k Panda půjčce. Minimální výše úvěru je 1 000 Kč a doba splatnosti se pohybuje mezi 7 až 30 dni. Zaplo může být splacena i jednorázově na konci doby splatnosti.

Zaplo navíc nabízí první půjčku zdarma. V případě, že si klient půjčuje poprvé, je maximální výše úvěru 16 000 Kč. To je v případě klientů, kteří požadují nižší obnos, vyhovující parametr. Výhodou první půjčky jsou úroková sazba a RPSN, které činí 0 %.

Stejně jako u jiných mikropůjček, i úrok a RPSN jsou velmi vysoké (v tomto případě kromě první půjčky). Zaplo je půjčka bez doložení příjmů, avšak s kontrolou registru dlužníků. Tato společnost nabízí i dlouhodobý úvěr ZaploNaSplátky.

 • Výše úvěru: 1 000 Kč – 16 000 / 30 000 Kč
 • Doba splácení: 7 – 30 dní
 • Úrok: od 279,83 %
 • RPSN: od 1 141,2 %

CreditOn

CreditOn je mezinárodní společnost poskytující rychlé půjčky nejen v České republice. Tato rychlá půjčka začíná na 1 000 Kč s maximální výší úvěru 20 000 Kč. Doba splatnosti je i u této půjčky mezi 7 až 30 dny.

RPSN začíná na 1406,54 % a úrok činí 25 % z částky. Výhodou půjčky CreditOn je její rychlé vyřízení. Dalším pozitivem je, že je to půjčka bez ručitele a bez zástavy. Pro stálé klienty tato půjčka nabízí věrnostní program.

I CreditOn nabízí první půjčku zdarma. Při první žádosti je maximální výše půjčky stanovena na 8 000 Kč. Dobu splatnosti u této půjčky je v případě nutnosti možné za poplatek prodloužit.

 • Výše úvěru: 1 000 Kč – 20 000 Kč
 • Doba splácení: 7 dní – 30 dní
 • Úrok: 25 %
 • RPSN: od 1406,54%

CreditGo

I v případě CreditGo se jedná o krátkodobý úvěr. Novým klientům CreditGo poskytuje maximálně 10 000 Kč. Pro stávající klienty je maximální výše půjčky 15 000 Kč. Doba splatnosti činí 5 až 30 dní.

Úrok činí ve všech případech 36 % ročně. Ovšem výše RPSN se mění v závislosti na výši a délce výpůjčky. Nevýhodou této půjčky je obrovské RPSN a také fakt, že CreditGo nenabízí první půjčku zdarma.

Zajímavé na této půjčce ovšem je, že pokud klient nemá vlastní bankovní účet, může využít i cizí účet v takovém případě, že k němu má zřízené dispoziční právo. Další výhodou této půjčky je, že se jedná i o půjčku pro cizince.

 • Výše úvěru: 500 – 15 000 Kč
 • Doba splácení: 5 – 30 dní
 • Úrok: 36 % (roční)
 • RPSN: od 8347,80 %

Via SMS

Maximální výše půjčky pro nové klienty u Via SMS je 16 000 Kč. Při dalším žádání lze čerpat půjčku až do výše 60 000 Kč. I v tomto případě se jedná o krátkodobou půjčku s dobou splácení od 1 až do 30 dnů.

Úrok činí 22 % a RPSN začíná na 621,6 %. Noví zájemci o půjčku musí žádat online, při další půjčce už je možno žádat přes SMS zprávu. Kromě rychlého vyřízení je výhodou i nabídka první půjčky zdarma.

Je ovšem třeba dát si pozor na to, že s každou další půjčkou se pojí vyšší poplatky. Mnoho žadatelů také jistě ocení, že se jedná o půjčku bez zástavy

 • Výše úvěru: 1000 – 60 000 Kč
 • Doba splácení: 1 – 30 dní
 • Úrok: 22 %
 • RPSN: od 621,6 %

Cool Credit

Nebankovní půjčku Cool Credit poskytuje česká společnost Cool Credit s.r.o. I tato půjčka slouží k pokrytí nenadálých výdajů před výplatou. S jejím rozsahem od 1 000 do 20 000 Kč a dobou splatnosti mezi 5 a 30 dny se řadí mezi mikropůjčky a krátkodobé úvěry.

Při první žádosti si žadatel může půjčit maximálně 10 000 Kč. Výhodou ale je, že první půjčka je zdarma. Klient tedy nemusí platit žádné poplatky ani úrok. Při opakovaném půjčování ovšem RPSN může vyšplhat velmi vysoko.

O půjčku se žádá prostřednictvím webového formuláře, ve kterém stačí vyplnit několik základní informací. Vyřízení této půjčky je tedy jednoduché a nezabere příliš času.

 • Výše úvěru: 1 000 – 20 000 Kč
 • Doba splácení: 5 – 30 dní
 • Úrok: od 10 %
 • RPSN: od 2969 %

Komu nevyhovují parametry půjček nebankovních společností může zkusit půjčky od bankovních poskytovatelů. Mezi ně patří například Komerční banka či Česká spořitelna.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.