ČSOB – profil společnosti

ČSOB – profil společnosti

Nabízené produkty

Půjčky

Hypotéky

Refinancování

ČSOB Konsolidace

Konsolidace půjček představuje jednu z možností, jak ušetřit za splátky nevýhodných úvěrů. V rámci konsolidace půjček ČSOB lze sloučit neomezený počet různých úvěrů (bankovní a nebankovní půjčky, kreditní karty, kontokorenty) do výše 800 000 Kč. Dobu splácení si každý volí sám v rozmezí 12 až 120 měsíců.

Úroková sazba u konsolidace začíná na 4,9 %. Vyřízení, vedení i předčasné splacení úvěru je zdarma a výši splátek je možné v průběhu splácení měnit. Společně s konsolidací si lze sjednat také pojištění schopnosti splácet.

Podmínkou pro schválení úvěru je pravidelný příjem v dostatečné výši, příznivá úvěrová historie a plnoletost.

Kontokorent

COOL karta

COOL karta od ČSOB je předplacená platební karta, kterou lze využívat bez nutnosti vlastnit bankovní účet. Díky tomu existuje několik možností jejího využití:

  • Kapesné pro děti, jejichž výdaje mohou mít rodiče neustále pod kontrolou
  • Online nákupy, které jsou s COOL kartou maximálně bezpečné
  • Oddělení finanční rezervy, například na nové kolo či na dovolenou

V praxi COOL karta funguje stejně jako klasická debetní karta. Umožňuje platit za nákupy v kamenných i internetových obchodech a vybírat hotovost z bankomatů. Pro vyšší měsíční limit útraty a dobíjení je však nutné ověřit své osobní údaje.

Bez ověření osobních údajů lze COOL kartu měsíčně dobít do výše 5 000 Kč, po ověření až do výše 250 000 Kč. Dobíjení karty se provádí online přes platební bránu, popřípadě bankovním převodem.

V současnosti již není možné nové COOL karty objednat a jejich opětovaný prodej ČSOB neplánuje.

O společnosti

Kontakt

Pro vnitrostátní platební transakce je kód banky 0300.
Pro mezinárodní platební transakce je kód SWIFT/BIC CEKOCZPP.