Vstřícná půjčka – půjčka bez papírů – recenze, kontakt

Půjčka až 500 000 Kč

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Půjčka na cokoliv
 • Krátkodobé i dlouhodobé úvěry
 • Peníze na účtu už za 15 minut
Mám zájem o Vstřícnou půjčku

Vstřícná půjčka je na trhu bezúčelových úvěrů nováčkem. Pozornosti příznivců nebankovních poskytovatelů by však rozhodně neměla uniknout. Jaké jsou její výhody? Jaké mají klienti se Vstřícnou půjčkou zkušenosti? A kde hledat o Vstřícné půjčce diskuze?

Vstřícná půjčka je bezúčelový produkt, který lze využít téměř na cokoliv. Co si díky ní může klient pořídit, aniž by zaplatil něco navíc?

 • mobilní telefon v hodnotě 15 000 Kč jen za 460 Kč měsíčně (na 3 roky)
 • automobil v hodnotě 350 000 Kč jen za 2 917 Kč měsíčně (na 10 let)
 • dovolenou v hodnotě 80 000 Kč jen za 1667 Kč měsíčně (na 4 roky)

A mnoho dalšího. To všechno navíc s úrokem od 0 %.

Novým klientům Zaplo poskytuje půjčku až 16 000 Kč na 30 dní zcela bez úroků.

Získat půjčku zdarma do 15 minut >

Jako své hlavní přednosti uvádí bezpečnost a jednoduchost sjednání. Zvládne to opravdu každý, i internetoví začátečníci. Její nesmírnou výhodou je také to, že se jedná o rychlou půjčku na účet ještě dnes. Připsání peněz slibuje už do 15 minut.

Vstřícná půjčka – parametry a podmínky

Parametry vstřícné půjčky se vyznačují velice širokým rozsahem. Výše úvěru začíná na mikropůjčkách, které slouží k uhrazení nenadálých menších výdajů či jako půjčka před výplatou, a sahá až k půl milionu Kč. Splácet je možné i několik let.

Vstřícná půjčka je dostupná i rizikovým klientům. Její poskytovatelé totiž nevyžadují doložení příjmu ani nenahlížejí do registru dlužníků.

Parametry Vstřícné půjčky:

 • výše úvěru: 1 000 Kč až 500 000 Kč
 • doba splatnosti: 3 měsíce až 120 měsíců
 • úrok: od 0 %

Výši úvěru i dobu splatnosti si klient volí sám. Na základě těchto údajů mu společnost stanoví výši úroku a měsíční splátky.

Podmínky Vstřícné půjčky:

 • plnoletost
 • mít bankovní účet nebo souhlas s využitím účtu někoho jiného

Aby bylo žádosti o Vstřícnou půjčku vyhověno, musí žadatel splňovat pouze základní podmínky – být plnoletý a vlastnit běžný bankovní účet, nejedná se totiž o půjčku bez účtu ani o půjčku o víkendu.

Půjčku od Zonky lze sjednat z pohodlí domova do 5 minut. Je levnější než bankovní produkty a bez skrytých poplatků.

Získat až 900 000 Kč s úrokem pouze 2,99 % p.a. >

Je tedy zjevné, že Vstřícná půjčka je půjčka opravdu pro každého. Nenahlíží do registru dlužníků a nevyžaduje doložení příjmu ani zástavu majetku. Bývá proto inzerována také jako půjčka na dluhy bez zástavy, pujcka bez papiru či půjčka bez doložení příjmů 50 000 Kč i více.

Vstřícná půjčka – podání žádosti

Vstřícná půjčka se řadí mezi půjčky přes internet. Žádá se o ni na webových stránkách VstricnaPujcka.cz pomocí tlačítka Chci půjčku. Otevře se formulář, v němž si žadatel navolí požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti. Poté vyplní tyto osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • e-mail
 • telefon
 • rodné číslo
 • PSČ

Následně musí potvrdit, že souhlasí s podmínkami služby a se zpracováním osobních údajů, a klikne na Odeslat žádost. Poté mu nezbývá nic jiného než čekat, zda projde předschvalovacím procesem.

Kvůli sjednání vstřícné půjčky není nutné kamkoliv chodit, vše se vyřizuje z pohodlí domova.

Pokud bude shledán vhodným žadatelem, dojde k přesměrování na větší formulář, pomocí kterého se o něm společnost dozví další důležité informace nutné k poskytnutí úvěru.

Na základě těchto údajů připraví poskytovatel žadateli online půjčku přímo na míru – takovou, aby přesně odpovídala jeho požadavkům a možnostem. Poté bude klient buď telefonicky kontaktován, aby se dořešily poslední kroky, nebo přesměrován na dokončení úvěru.

U oblíbené Půjčky 10+1 od Provident klienti zaplatí pouze jednu splátku navíc.

Získat až 30 000 Kč na 11 měsíců >

Vše probíhá pohodlně z domova nebo třeba z práce a nezabere to více než 5 minut. Zájemce o půjčku nemusí nikam chodit, potřebuje pouze připojení k internetu a počítač nebo telefon. Společnost slibuje, že peníze může mít klient na účtu už do 15 minut.

Vstřícná půjčka – recenze

Jaké mají lidi se Vstřícnou půjčkou zkušenosti? Bohužel vesměs negativní, ačkoliv jich je na internetu k dohledání jen velmi málo. Největší množství recenzí Vstřícné půjčky se nachází na její Facebookové stránce. Hodnotitelé jí zde udělují v průměru pouze 2,3 hvězdičky.

Recenzenti zde neuvádějí konkrétní zkušenosti se Vstřícnou půjčkou. Pouze společnost označují za podvodnou a lichvářskou. Zdůrazňují, že jí ostatní klienti nemají věřit jen proto, že vlastní licenci České národní banky.

Recenzenti poskytovatele Vstřícné půjčky často označují za podvodníky a lichváře.

Vyskytuje se zde i jedna pozitivní recenze Vstřícné půjčky. Uživatel si v ní produkt chválí a uvádí, že je velmi rychle vyřízen a vše probíhá bez problému. Další spokojený klient se vyjádřil na portálu Firmy.cz, kde napsal, že měl peníze na účtu do 15 minut.

Bohužel nejsou k dohledání o Vstřícné půjčce diskuze, kde by klienti sdíleli své zkušenosti. I to svědčí o tom, že ji mnoho lidí zatím nezná. Je tedy na každém, zda se rozhodne společnosti věřit nebo se raději obrátí na nějakého ověřeného poskytovatele.

Mezi ty nejoblíbenější patří:

Někomu mohou více vyhovovat bankovní společnosti, které také mnohdy nabízejí lákavé produkty. Za zmínku stojí třeba Air Bank půjčka nebo půjčka Equa Bank.

Vstřícná půjčka – kontakty

Společnost poskytující Vstřícnou půjčku lze najít na této adrese:

LeadX Group s. r. o.
Jankovcova 1569/2C
170 00 Praha 7 Holešovice

IČ: 03551369
DIČ: CZ03551369
Web: www.vstricnapujcka.cz

Společnost je možné kontaktovat buď telefonicky na +420 723 300 230 nebo e-mailem na podpora@leadxgroup.cz.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.