Půjčka tetička – recenze

Rychlá půjčka až 20 000 Kč

Úrok i RPSN od 0 %

 • Půjčka bez zástavy a ručitele
 • Bezúročná nebankovní půjčka
 • Velké množství spokojených klientů
Mám zájem o Tetička půjčka

Půjčka od tetičky je krátkodobým, jednorázově splatným úvěrem ve výši několika tisíc korun. Žádost probíhá přes internet a v případě jejího schválení lze mít peníze takřka ihned na účtě. Jaké má půjčka Tetička recenze od klientů? Jedná se o podvod nebo solidní produkt? A jak je to s poplatky?

Půjčka od tetičky je relativně novým produktem nabízeným nebankovní společností Fair Credit Czech s.r.o., jež je zapsaná v seznamu vedeném Českou národní bankou. Fair Credit Czech se specializuje na poskytování krátkodobých bezhotovostních úvěrů.

Půjčka Tetička nabízí až 20 000 Kč.
Sjednat Tetička půjčku >

Půjčka Tetička

Rychlá půjčka od tetičky známá také jako půjčka Tetička nabízí 1 000 Kč až 20 000 Kč s dobou splatnosti od 5 do 30 dní. Peníze lze získat již do deseti minut od schválení žádosti na bankovní účet.

Jedná se o krátkodobý nebankovní úvěr, jehož hlavní výhodou je rychlost vyřízení a výplaty peněz. Půjčka od tetičky se proto hodí například jako půjčka před výplatou v případě, že se naskytnou nějaké nečekané výdaje. Celá žádost o půjčku probíhá online a vyřídit ji proto lze z pohodlí domova.

Parametry půjčky

 • Výše půjčky: 1 000 Kč – 20 000 Kč
 • Doba splatnosti: 5 – 30 dní
 • Splacení: jednorázově
 • RPSN: 2968.74 % – 167377,60 %
 • Úrok: 0 %
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez ručitele: ano
 • Půjčka bez zástavy: ano
 • Prodloužení splatnosti: o 7, 15 nebo 30 dní
 • Předčasné splacení: zdarma
 • Schválení půjčky: do 10 minut

U každého žadatele si společnost ověřuje jeho bonitu a nejedná se tedy o půjčku bez doložení příjmu. Na druhou stranu je Půjčka od tetičky půjčkou bez zástavy a ručitele.

Úvěr je prezentován jako bezúročná půjčka, tedy půjčka s nulovým úrokem. Tím by se však žadatelé neměli nechat zmást. Úroková sazba sice nulová je, nicméně s poskytnutím půjčky se pojí vysoké poplatky a RPSN (roční procentní sazba nákladů) proto dosahuje závratných výšin. Potenciální žadatel by si tedy měl dobře rozmyslet, zda je tento úvěr skutečně nezbytným řešením.

V případě problémů se splácením je možné dobu splatnosti odložit, a to o 7, 15 nebo 30 dní, přičemž počet prodloužení není omezen.

Předčasné splacení úvěru je zdarma.
Sjednat Tetička půjčku >

Přehled splátek

Výše půjčkySplatnostPoplatekRPSNCelkem
2 000 Kč5 dní206 Kč105015.32%2 206 Kč
4 000 Kč7 dní612 Kč146103.85%4 612 Kč
5 000 Kč10 dní765 Kč16323.71%5 765 Kč
7 000 Kč14 dní1 771 Kč33518.82%8 771 Kč
8 000 Kč21 dní2 624 Kč13211.54%10 624 Kč
8 000 Kč30 dní2 624 Kč2968.74%10 624 Kč

Sankce za prodlení se splátkou

Pokud si dlužník dobu splatnosti neprodlouží a se splátkou se opozdí, bude povinný uhradit následující poplatky:

Druh úkonuPoplatek
Písemná upomínka400 Kč (max. 3 upomínky)
Upomínka e-mailem50 Kč (max. 5 upomínek)
Telefonická upomínka80 Kč (max. 6 upomínek)
SMS upomínka40 Kč (max. 6 upomínek)
Předání záležitosti internímu oddělení vymáhání pohledávek500 Kč
Předání záležitosti inkasní agentuře750 Kč

Ke zmíněným poplatkům je třeba ještě přičíst smluvní pokutu ve výši 0,1 % dlužné částky za každý den prodlení a také zákonný úrok z prodlení, který se řídí nařízením vlády č. 351/2013 Sb. Pokud tedy dlužník ví, že půjčku pravděpodobně nebude schopen splatit v termínu, měl by společnost v každém případě kontaktovat a požádat o prodloužení splatnosti.

Je velmi důležité hlídat si splatnost Tetička půjčky, aby nenastaly velké sankce.

Podmínky pro získání úvěru

Pro poskytnutí Půjčky od Tetičky je nutné splňovat několik podmínek – být starší 18 let, mít pravidelný měsíční příjem a vlastnit bankovní účet a mobilní telefon.

V průběhu žádosti bude klient potřebovat také občanský průkaz a výpis z účtu nebo doklad o příjmu.

Žádost o půjčku od tetičky

Půjčka od tetičky se vyřizuje kompletně online. Ihned po navštívení webových stránek teticka.cz se zobrazí tlačítko Chci peníze, které zájemce zavede na úvěrovou kalkulačku. Ta umožňuje nastavení výše půjčky a doby splatnosti.

V pravé části žádosti je k dispozici výše poplatku, RPSN a celková částka k zaplacení.
Sjednat Tetička půjčku >

Žádost o Půjčku od tetičky je jednoduchá a zabere jen pár minut.
Žádost o Půjčku od tetičky je jednoduchá a zabere jen pár minut.

Poté následuje vyplnění krátkého formuláře, do kterého je nutné uvést základní osobní údaje (e-mailová adresa, telefonní číslo), nastavit si heslo a odsouhlasit podmínky zpracování osobních údajů.

Ve formuláři je třeba vyplnit základní osobní údaje a doložit pravidelný příjem.
Ve formuláři je třeba vyplnit základní osobní údaje a doložit pravidelný příjem.

Dalším krokem je ověření klienta. Nejprve je třeba ověřit telefonní číslo prostřednictvím SMS kódu a poté bankovní účet zasláním 1 Kč na účet společnosti. Jak již bylo řečeno, prověřuje se i bonita žadatele. K tomu stačí občanský průkaz a výpis z účtu, popřípadě doklady o příjmech (výplatní páska, daňové přiznání, doklad o podpoře nebo důchodový výměr).

V případě kladného posouzení žádosti získáme díky nebankovní půjčce Tetička ihned 1 000 Kč až 20 000 Kč. V podobné hodnotě lze získat také rychlou půjčku Minihotovost.

Peníze lze očekávat doslova do pár minut, což je také největší předností tohoto úvěru.
Sjednat Tetička půjčku >

Je půjčka Tetička podvod?

Tato mikropůjčka se na poli nebankovních úvěrů objevila teprve nedávno, a tak každého potenciálního žadatele jistě zajímá, zda je půjčka Tetička podvod.

Odpověď na tuto otázku je snadná – půjčka Tetička podvod není. Jedná se o produkt společností Fair Credit, která se poskytování nebankovních úvěrů věnuje již delší dobu a je vlastníkem licence Národní banky.

Nutno však podotknout, že Půjčka od tetičky rozhodně není to pravé pro každého. Pokud si zájemce není jistý, že ji skutečně splatí v termínu, měl by se poohlédnout po jiném řešení. Poplatky včetně sankcí za pozdní splacení a RPSN jsou v porovnání například s půjčkou Kamali (dříve Japonskou půjčkou) extrémně vysoké.

Půjčka Tetička a recenze klientů

O kvalitě služeb vždy nejlépe vypovídají zkušenosti lidí, kteří jich už využili. Jaké má tedy půjčka Tetička recenze od dosavadních klientů?

Z nevelkého počtu osobních zkušeností, s nimiž se klienti podělili na internetu, plyne, že společnost dodržuje to, co slibuje. Za největší výhodu je samozřejmě považována rychlost výplaty peněz a snadné sjednání, jež probíhá od začátku do konce online. Nespokojenost plyne zejména z vysokých poplatků spojených s úvěrem, těmi se však společnost netají. Její postupy lze proto zatím označit za férové.

Kontakt

Telefon: 800 023 055
E-mail: info@teticka.cz
WWW: teticka.cz

Sídlo společnosti
Fair Credit Czech s.r.o.
Kubánské nám. 1391/11
Praha 10, 100 00

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.