Nuko půjčka – recenze

Půjčka až 20 000 Kč

Úrok od 279, 83 %, RPSN od 1141,2 %

 • Peníze lze využít na cokoliv
 • Vyřízení půjčky online
 • První půjčka zdarma
Mám zájem o Nuko půjčku

Nuko půjčka se řadí mezi nebankovní půjčky a vypůjčená suma lze využít na cokoliv. Půjčku lze také vyřídit i z pohodlí domova online bez fyzické návštěvy pobočky a bez jakéhokoliv složitého papírování. Jaké jsou podmínky k jejímu sjednání, jaké má parametry a jaké jsou zkušenosti s Nuko půjčkou?

Nuko půjčka je krátkodobou půjčkou, která může dosahovat až do výše 20 000 Kč a to i opakovaně. Novým klientům nabízí Nuko půjčka maximálně 8 000 Kč a s tím je nabízena i první půjčka zdarma.

Společnost Nuko.cz s účinností ke dni 17. 12. 2019 ukončila svoji činnost jako nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů.

Možnou alternativou může být Zaplo půjčka >

Nuko půjčka lze využít na cokoliv, takže je možné ji využít např. na nákup elektroniky, investici do bydlení, na zaplacení služeb nebo na cokoliv jiného.

Nuko půjčka je také spojena i s jednorázovým poplatkem, který se týká poskytnutí půjčky. Tento poplatek se vrací v rámci jediné splátky. Na výběr je doba splácení od 7 do 30 dnů, tím se jedná o tzv. rychlou půjčku. V případě nutnosti je možné dobu splácení prodloužit.

Nuko půjčka a její parametry jsou velmi přehledné.

Nabízí se i možnost splatit Nuko půjčku i dříve kdykoliv před datem splatnosti půjčky. Naopak v případě, že by klient neměl aktuálně na zaplacení částky, je možné odložit termín splatnosti o 7, 14 nebo 30 dnů.

Jakmile je půjčka splacena nebo případně prodloužena, obdrží klient potvrzení e-mailem a přes SMS. Veškeré potřebné informace nabízí i klientský profil.

TIP: Bezúrokovou rychlou půjčku je také možné sjednat o společnosti Creditstar, která nabízí nulový úrok a až 19 000 Kč.

Žádost o Nuko půjčku

K vyplnění žádosti o Nuko půjčku je třeba doložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a telefonní číslo. Zažádat o Nuko půjčku je možné online na webových stránkách www.nuko.cz, kde je k dispozici i kalkulačka, která ukazuje veškeré potřebné informace o úvěru. Poté stačí kliknout na tlačítko „Získat úvěr“ a vyskočí formulář pro vyplnění.

K dispozici je kalkulačka pro výpočet veškerých potřebných informací ohledně Nuko půjčky.

Do formuláře se poté zapisují veškeré potřebné osobní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu a jeho datum platnosti, e-mailová adresa a telefonní číslo. Poté je nutné vyplnit adresu žadatele a potřebné informace o příjmech a číslo bankovního účtu.

Žádost o Nuko půjčku je velmi jednoduchá a zvládne ji vyplnit každý z pohodlí domova.

Po vyplnění žádosti je nutné provést ověření dokladů a to nahráním kopie občanského průkazu a kopie druhého dokladu totožnosti z obou stran. Po odeslání žádosti o Nuko půjčku bude tato žádost posouzena a v případě, že bude schválena, peníze jsou ihned odeslány na uvedený bankovní účet. Jedná se tedy o online půjčku, kterou lze vyřídit z pohodlí domova.

Pro koho je Nuko půjčka určena?

 • Plnotelým osobám
 • Zaměstnancům či podnikatelům s pravidelným příjmem
 • Maminkám na mateřské nebo rodičovské dovolené a také důchodcům
 • Osobám, které disponují vlastním běžným bankovním účtem a stálým a pravidelným příjmem

Komu není Nuko půjčka určena?

 • Nezletilým, tedy těm, kterým nebylo 18 let nebo těm, kteří nemají dva doklady totožnosti
 • Nejedná se o půjčku bez doložení příjmů – je nutné doložit veškeré své pravidelné příjmy
 • Žadatelé, kteří mají zájem o vyšší částku v řádech desítek tisíc
 • Žadatelé, kteří chtějí úvěr splácet delší dobu
 • Nejedná se o půjčku pro zadlužené – pokud je žadatel v insolvenci nebo v exekuci, společnost Nuko ho prověří a poté žádost zamítne

Nuko půjčka recenze

Mnoho klientů si Nuko půjčku velmi pochvaluje a to především z důvodu první půjčky zdarma bez úroků. Nuko půjčka je uvedena jako velmi rychlá, spolehlivá a ideální pro ty, kteří nechtějí jen tak vyhazovat peníze za příliš vysoké úroky.

Dále je kladně hodnoceno i rychlé dodání peněz na bankovní účet klienta, někteří uvádí, dokonce, během hodiny od podání žádosti.

Nutno také podotknout, že Nuko půjčka není podvod. Dle testování je Nuko půjčka naprosto v pořádku a žadatelé se tak nemusí obávat, že by se jednalo o podvod.

Kontakt

Internetové stránky: www.nuko.cz
Infolinka: 775 590 620
E-mail: info@nuko.cz

Sídlo společnosti
Fincapus s. r. o.
Karolinská 661/4
186 00 Praha
Česká republika

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.