Microcredit půjčka – recenze

Půjčka do 15 minut na cokoliv

Úrok od 0 %, RPSN od 0 %

 • Půjčka bez registru již od 500 Kč
 • První půjčka zdarma
 • Nezávazná poptávka
Mám zájem o Microcredit půjčku

Půjčka do 15 minut z pohodlí domova, to je Microcredit. Tato společnost se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček online, navíc bez účelu. Půjčka u Microcredit dokáže pomoci v nenadálé finanční nouzi a sjednat lze již od 500 Kč. Jak půjčka funguje a jaké jsou zkušenosti klientů?

Microcredit spadající pod společnost Interstore Capital není samotným zprostředkovatelem půjčky. Jejím cílem je co nejjednodušší propojení mezi klientem a poskytovatelem půjčky.

První půjčku zdarma do 15 minut lze rovněž sjednat na Zaplo.

Více o Zaplo půjčce >

Jak funguje Microcredit

Jelikož se jedná o online půjčku, celé sjednání se odehrává prostřednictvím jednoduchého formuláře, který je však naprosto nezávazný. Klienti si zde mohou nastavit, kolik a na jak dlouho si chtějí půjčit. Pro úspěšné sjednání půjčky je však nutné dodržet následující podmínky:

 • věk od 18 do 65 let
 • české občanství
 • stálý příjem
 • vlastní bankovní účet

Bez bankovního účtu si u Microcreditu půjčit nelze, jelikož se jedná o bezhotovostní půjčku, jež je vyplácena okamžitě na příslušný účet.

Žadatel o půjčku by měl rovněž disponovat alespoň minimálním pravidelným příjmem. Nejedná se tudíž o půjčku bez doložení příjmů.

Spoustu klientů však potěší fakt, že je možné použít půjčku na cokoliv, tedy i financování dalších půjček, což se hodí zejména těm, kteří vyhledávají výhradně půjčku bez registru.

Na microcredit.cz člověk pouze vyplní potřebné osobní údaje a parametry půjčky a během několika minut se dozví, zda mu bude půjčka poskytnuta či nikoliv.

Každá žádost by měla být posouzena individuálně, šanci na úspěšné sjednání má tedy téměř každý a jedná se tak o půjčku pro každého.

První půjčku lze sjednat s nulovým úrokem včetně nulového RPSN, což může být velká výhoda pro lidi, kteří se ocitnuli v náhlé finanční nouzi.

Microcredit je tedy ideálním pomocníkem pro půjčku před výplatou nebo při nečekaných výdajích, například při poškození domácích spotřebičů.

Microcredit nabízí půjčku již od 500 Kč, avšak pouze v bezhotovostní formě.

Parametry Microcredit půjčky

Micocredit nabízí hned 2 varianty půjček – krátkodobou a dlouhodobou. U první zmiňované si lze půjčit v rozmezí od 500 Kč až do 20 000 Kč. Krátkodobé půjčky, včetně mikropůjček, se pak vyznačují splatností do nejdéle do 30 dnů.

U dlouhodobých půjček si klienti mohou půjčit až na 84 měsíců, a to v rozmezí od 100 000 Kč do 300 000 Kč.

Ve většině situacích je nutné splatit příslušnou částku jednorázově, nejdéle v den splatnosti. V případě prodlevy můžou zákazníka postihnout nepříjemné pokuty.

Již zmiňované krátkodobé půjčky jsou poskytnuty zhruba 98 % všech žadatelů. U půjček dlouhodobějšího charakteru je to pak 75 %. Microcredit však nepožaduje po klientovi ručitele a rovněž se jedná o bezúčelovou půjčku.

RPSN i úroky se odvíjí od individuálních žádostí, nicméně Microcredit poskytuje první půjčku zdarma. Takovou možnost nabízí například i známější Zaplo půjčka.

Následující výběr přináší dokonalý přehled o veškerých důležitých parametrech půjčky.

 • Výše úvěru: 500 Kč – 300 000 Kč
 • RPSN: od 0 %
 • První půjčka zdarma: ano
 • Půjčka bez registru: ano
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Peníze na účtu: do 15 minut
 • Nutnost ručitele: ne
 • Vhodné pro mateřskou dovolenou: ano

Při sjednání půjčky stačí předložit pouze občanský průkaz, jedná se tedy o půjčku na občanku. Dále je pak třeba vlastnit bankovní účet a disponovat mobilním telefonem. Výše a podmínky půjčky se vždy odvíjejí od úvěruschopnosti každého klienta.

Půjčka již od 1 000 Kč a splatnost až 3 měsíce – takovou nabízí Creditstar.

Získat půjčku u Creditstar >

Žádost o půjčku – Microcredit

Jak již bylo řečeno, sjednání půjčky u Microcredit není nic složitého. Celý proces zabere pouze několik minut a odehrává se kompletně prostřednictvím internetu.

Na microcredit.cz si žadatel vyplní nezávislý formulář s výší půjčky a dobou, na kterou si chce půjčit. V dalších krocích je tyto parametry stále možné nadále poupravit, není tedy třeba se něčeho obávat.

Micreocredit poté dané parametry vyhodnotí a předloží klientovi tu nejvýhodnější nabídku. S tou se klient může detailně seznámit a zjistit tak, zda mu vyhovuje či nikoliv.

Danou nabídku je možné bez jakýchkoliv administrativních poplatků odmítnout. Pokud si však zákazník přeje půjčku přijmout, své peníze obdrží již do několika minut, nejdéle pak do druhého dne, záleží na dané bance.

Výhodou půjčky u Microcredit může být výplata na účet i o víkendech nebo státních svátcích. Jedná se tak o rychlou půjčku do 15 minut.

Pro získání detailních podmínek je nutné vyplnit nezávislý formulář.

Microcredit recenze

Nebankovní půjčka u Microcredit může být ideální pomocí těsně před výplatou nebo při nečekaných výdajích, nicméně veškeré nebankovní půjčky je vždy nutné pečlivě promyslet.

Klienti by vždy měli být seznámeni se svou finanční situací a schopností splácet. Microcredit půjčuje opravdu na cokoliv, jelikož se jedná o bezúčelovou půjčku, a tak by měl být každý naprosto obezřetný.

Pokud se však zákazník rozhodne o sjednání půjčky právě u této společnosti, může využít první půjčku zcela zdarma. V náhlých situacích tak právě tato skutečnost, může představovat jednu z výhod.

Recenze Microcredit na oficiálních stránkách společnosti jsou pouze pozitivní. Její služby již údajně využilo přes 100 000 klientů a každý měsíc několik tisíc přibývá. Na další reference je již těžší narazit, jelikož se nejedná o tak známou společnost.

Konkrétní úroky či RPSN společnost na svých stránkách neuvádí a klient tyto parametry získá až po zadání všech údajů, což může být nevýhodou.

Výhody představují skutečnosti, že se jedná o bezúčelovou půjčku, navíc bez registru či ručitele.

Zkušenosti s Microcredit půjčkou nejsou tak snadno dohledatelné, proto by měl člověk sjednání právě u této společnosti dostatečně zvážit. Při menších částkách se však může jednat o nápomocnou službu.

bez úrokurecenzezdarmazkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.