Kouzelná půjčka – recenze

Rychlá půjčka až 50 000 Kč

Úrok od 0,99 %

  • peníze na účtu ještě dnes
  • rychlá půjčka do výplaty
  • bez nutnosti chodit na pobočku
Mám zájem o Kouzelnou půjčku

Kouzelná půjčka představuje rychlý nebankovní úvěr, o který je možné zažádat z pohodlí domova. Vyznačuje se příznivou úrokovou sazbou a rychlostí výplaty peněz – finance lze mít na účtě téměř ihned. Poskytovatelem Kouzelné půjčky je stejnojmenná společnost sídlící v Praze.

Společnost Kouzelná půjčka s.r.o. svou činnost ukončila. Tabulka výše uvádí nebankovní a bankovní půjčky, které jsou aktuálně stále dostupné.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Kouzelná půjčka – základní informace

Kouzelná půjčka patří mezi rychlé online půjčky, které se hodí například na uhrazení nečekaných výdajů před výplatou. Jedná se o neúčelový nebankovní úvěr a finance lze proto využít na cokoliv.

Výše Kouzelné půjčky může být od 1 000 Kč do 50 000 Kč, přičemž v případě první žádosti si lze půjčit maximálně 10 000 Kč. Doba splatnosti je 2 až 90 dní a roční úroková sazba začíná již na 0,99 %.

Příznivá úroková sazba je však vykoupena velmi vysokým poplatkem za poskytnutí úvěru. Minimální výše RPSN kvůli tomuto poplatku činí 2 018 %.

První Kouzelnou půjčku lze sjednat až do výše 10 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. Peníze jsou odesílány na účet ihned po schválení žádosti.
První Kouzelnou půjčku lze sjednat až do výše 10 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. Peníze jsou odesílány na účet ihned po schválení žádosti.

Pro schválení Kouzelné půjčky není třeba dokládat příjem, stejně jako u Ferratum půjčky. Nicméně jednou z podmínek pro její poskytnutí je bezdlužnost, proto ji nemohou získat osoby, které mají nesplacené závazky. Půjčky pro zadlužené jsou dnes spíše výjimkou, ačkoliv jsou některými společnostmi stále poskytovány.

Parametry Kouzelné půjčky:

Největší výhodou Kouzelné půjčky je rychlost posouzení žádosti – klient se do 1 hodiny dozví, zda půjčku získá či nikoliv. V případě schválení půjčky jsou peníze odeslány ihned na účet. Samozřejmostí je vyřízení celého procesu online z pohodlí domova.

Žádost o Kouzelnou půjčku

Žádost o Kouzelnou půjčku se podává online na webu poskytovatele. Do úvěrové kalkulačky stačí zadat požadovanou výši a splatnost půjčky a pokračovat k vyplnění osobních a identifikačních údajů. Nakonec stačí poskytnout informace o měsíčních příjmech a kontakt na blízkou osobu.

Žádosti jsou posuzovány do 60 minut. V případě, že je půjčka schválena, jsou peníze ihned vyplaceny na bankovní účet žadatele.

Podmínky

Pro poskytnutí Kouzelné půjčky je nutné splňovat následující podmínky:

  • věk min. 18 let
  • české občanství
  • žádné neuhrazené úvěry, exekuce nebo insolvence
  • vlastní bankovní účet, mobilní telefon a e-mail

Jedná se o obvyklé podmínky, jaké si klade většina poskytovatelů. Nutno zdůraznit, že se nejedná ani o půjčku po ukončení insolvence. Dlužník je totiž v insolvenčním rejstříku veden ještě 5 let po ukončení řízení, až poté mu může být poskytnut úvěr.

V průběhu žádosti o Kouzelnou půjčku je sice nutné vyplnit informace o výši a zdroji příjmu, není však třeba příjem dokládat (např. prostřednictvím výpisu z účtu, potvrzení od zaměstnavatele apod.).

Příklad splátek

Výše půjčkyDoba splatnostiCelková splatná částka
1 000 Kč7 dní1 070 Kč
2 000 Kč15 dní2 297 Kč
3 000 Kč21 dní3 624 Kč
5 000 Kč30 dní6 486 Kč
8 000 Kč30 dní10 376 Kč
10 000 Kč30 dní12 970 Kč

Splacení Kouzelné půjčky

Splatnost Kouzelné půjčky je 2 až 30 dní v případě první žádosti a 2 až 90 dní v případě opakované žádosti. Úvěr je splatný jednorázově, přičemž jej lze kdykoliv splatit předčasně. Splátky se zasílají standardně bankovním převodem.

Pokud nastanou problémy se splácením, je nutné společnost Kouzelná půjčka s.r.o. neprodleně kontaktovat a domluvit se na individuálních podmínkách. Klientům je nabízena možnost odložení splátek a splátkový kalendář, při jehož využití se dlužná částka nenavyšuje.

Kouzelná půjčka – recenze, zkušenosti

Kouzelná půjčka může být vhodná jako půjčka do výplaty v případě, že se vyskytnou neodkladné výdaje. Podobně jako pro jiné mikropůjčky je i pro Kouzelnou půjčku charakteristický nízký úvěrový rámec a krátká doba splatnosti, alespoň pokud jde o první půjčku. V případě opakované žádosti lze získat až 50 000 Kč se splatností do 90 dní.

Nevýhodou Kouzelné půjčky je vysoký poplatek za poskytnutí úvěru, s čímž jde ruku v ruce velmi vysoká RPSN.

Před podpisem úvěrové smlouvy je nutné se dobře seznámit se všemi podmínkami, poplatky a parametry půjčky. V případě potíží se splácením lze využít možnosti odkladu splátek nebo splátkového kalendáře.

Alternativy Kouzelné půjčky

Kouzelná půjčka již není nabízena. Níže lze vidět aktuálně dostupné nebankovní úvěry s podobnými parametry. Všechny zmíněné půjčky je možné sjednat online, popřípadě přes SMS zprávu.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je nabízena ve výši od 1 000 Kč do 30 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Jedná se o často vyhledávaný nebankovní produkt, což dokládají i recenze Zaplo půjčky.

Největší výhodou Zaplo půjčky je rychlost poskytnutí – díky rychlému vyhodnocení žádosti a výplaty peněz se řadí mezi půjčky do 15 minut.

První Zaplo půjčka je poskytována zcela zdarma – bez úroků a poplatků.
Více o Zaplo půjčce >

Maximální výše Zaplo půjčky pro nové klienty je 16 000 Kč. V případě první žádosti je Zaplo půjčka bez úroků a poplatků, tedy zcela zdarma.

Společnost Zaplo Finance s.r.o. ověřuje bonitu neboli úvěruschopnost žadatele. V průběhu žádosti je proto nutné doložit výši a zdroj příjmu, další podmínkou je bezdlužnost.

Razdva půjčka

Další z řady online půjček do 15 minut je Razdva půjčka, která je nabízena ve výši od 5 000 Kč do 100 000 Kč. Doba splatnosti Razdva půjčky je 3 až 36 měsíců, sjednání i vedení je zdarma. Dle recenzí klientů se jedná o spolehlivý spotřebitelský úvěr, který splňuje to, co slibuje.

S Razdva půjčkou lze získat až 100 000 Kč do 15 minut. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a vyčkat na její schválení.
Více o Razdva půjčce >

Během žádosti o Razdva půjčku je nutné doložit dostatečný příjem. Nemusí se však jednat o příjem ze zaměstnání, proto lze Razdva půjčku zařadit do kategorie půjček pro nezaměstnané nebo půjček pro OSVČ.

CreditStar půjčka

CreditStar půjčka představuje nebankovní úvěr ve výši až 19 000 Kč s dobou splatnosti až 3 měsíce. V případě první žádosti je CreditStar bezúročnou půjčkouRPSN 0 %. Výše první půjčky je omezená na 7 000 Kč a doba splatnosti na max. 30 dní.

První CreditStar půjčka se sjednává s RPSN 0 %, tedy bez úroků a jakýchkoli poplatků.
Více o CreditStar půjčce >

Žádosti o CreditStar půjčku jsou posuzovány individuálně. Mezi podmínky pro poskytnutí úvěru patří doložení výše a zdroje příjmu, vlastní bankovní účet, příznivá úvěrová historie a trvalé bydliště v ČR.

Provident půjčka

Provident půjčku je možné sjednat ve výši od 3 000 Kč do 130 000 Kč na dobu 4 až 48 měsíců. Je poskytována dobře známou společností Provident Financial s.r.o., jejíž služby využilo již více než milion zájemců.

Žádost o Provident půjčku ve výši až 130 000 Kč lze podat online z pohodlí domova.
Více o Provident půjčce >

Novým klientům je nabízena Provident půjčka 10+1, s níž se pojí velmi jednoduché a transparentní podmínky. Půjčku 10+1 lze sjednat až do výše 30 000 Kč na 11 měsíců, přičemž 10 měsíčních splátek pokryje výši půjčky a jedna splátka slouží jako poplatek za poskytnutí úvěru.

Produkty společnosti Provident Financial jsou poskytovány za podmínky doložení příjmů a příznivé úvěrové historie. Žádosti se podávají online prostřednictvím jednoduchého webového formuláře.

Via SMS půjčka

Jak již název napovídá, Via SMS půjčka patří mezi tzv. SMS půjčky. Jedná se o úvěr ve výši až 60 000 Kč s dobou splatnosti do 30 dní, o který lze zažádat prostřednictvím SMS zprávy. První Via SMS půjčka je poskytována zdarma.

Via SMS nabízí možnost sjednat půjčku jednoduše prostřednictvím SMS zprávy, a to až do výše 60 000 Kč.
Více o Via SMS půjčce >

Výše první Via SMS půjčky je omezená na max. 16 000 Kč. Noví klienti musí podat žádost online na webu poskytovatele, opakovanou půjčku je poté možné získat velmi jednoduše formou SMS žádosti.

Mezi výhody Via SMS půjčky lze zařadit dobře fungující zákaznický servis, administrativní nenáročnost a již zmíněnou první půjčku zdarma.

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.