Zaimo půjčka – recenze

Spotřebitelský úvěr až 108 000 Kč

Úrok od 14,07 %, RPSN od 15 %

 • Vyhodnocení žádosti do 60 vteřin
 • Splatnost až 4 roky
 • Půjčka dostupná pro každého
Mám zájem o Zaimo půjčku

Zaimo půjčka patří mezi nebankovní typy půjček. Úroková sazba začíná na 14,07 % a RPSN je od 15 %. Klient si může půjčit od 15 000 až do 108 000 Kč se splatností 12 – 48 měsíců. Zaimo půjčka je poskytována bez ručení. Zaimo půjčka není v ČR momentálně dostupná. Za jakých podmínek bylo možné sjednat Zaimo půjčku? Jaké jsou na ní recenze?

Zaimo půjčka se řadí mezi klasické nebankovní půjčky. Poskytovatelem Zaimo půjčky je společenost Kreditech s. r. o. Půjčka je neúčelová – je tedy možné využít peníze na cokoliv. Zapotřebí není ani ručitel nebo zástava.

První Zaplo půjčka zdarma

Rychlá online půjčka až 16 000 Kč s úrokem 0 % a bez poplatků. Peníze přichází na účet do 15 minut. Zaplo dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější a nejpopulárnější nebankovní společnosti.

Mám zájem

Zaimo půjčku mohou získat studenti, osoby pobírající rodičovský příspěvek nebo mateřskou, zaměstnanci, podnikatelé, důchodci, lidé bez doložitelných příjmů nebo dlužníci s exekucí.

Zaimo půjčka se řadí mezi rychlé půjčky z důvodu krátké doby vyřízení žádosti online nebo telefonicky.

Zaimo půjčka, stejně jako ostatní půjčky, disponuje svými výhodami i nevýhodami. Výhody půjčky jsou následující:

 • Vyhodnocení online žádosti již do 60 vteřin
 • Zaimo po klientech nevyžaduje doložení finančního příjmu a není třeba ani věřitele
 • Dostupnost půjčky téměř pro každého
 • Možnost předčasného splacení půjčky bez jakýchkoliv sankcí
 • Poměrně vysoká horní hranice půjčky s dlouhou dobou splatnosti
 • Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Nevýhody Zaimo půjčky jsou následující:

 • Konkrétní nabídka pro klienta je sestavena na míru až dle vyhodnocení celé žádosti o půjčku
 • Internetové stránky Zaimo působí nepřehledně a mají nedostatek informací
 • U půjček je poměrně vysoké RPSN – tím se řadí spíše mezi dražší úvěry

Podmínky Zaimo půjčky

První podmínkou pro sjednání úvěru je věk klienta, který musí být minimálně 18 let.

Dalším požadavkem je trvalý pobyt na území České republiky – může být i Slovák. Klient také musí vlastnit telefonní číslo, vlastní bankovní účet, který je vedený na jeho jméno a také musí klient disponovat vlastní kreditní kartou.

Rozsah půjčky15 000 – 108 000 Kč
Doba splácení12 – 48 měsíců
Úrok půjčkyod 14,07 %
RPSN půjčkyod 15 %
Parametry půjčky Zaimo.

Půjčka se sjednává online, klient nemusí nikam chodit. Před první žádostí o půjčku musí klient provést na Zaimo přihlášení – registraci.

Průběh žádosti

Klient klikne na tlačítko „Chci si půjčit“ a následně je přesměrován na oficiální stránku Zaimo, kde si vybere dobu splatnosti a částku půjčky.

První krok žádosti o Zaimo půjčku.

Pokud se jedná o první žádost klienta, musí nejprve provést na Zaimo přihlášení, které zabere cca 5 minut, poté může klient požádat o půjčku. Po kliknutí na tlačítko „Zažádat o úvěr“ přesměruje systém klienta na stránku, kde musí vyplnit své osobní údaje – jméno, příjmení, pohlaví a datum narození. Dále klient vyplňuje e-mailovou adresu a mobilní telefon.

Vzhledem k Zaimo přihlášení je nutné, aby si klient zvolil své vlastní heslo, kterým se bude přihlašovat. Dále musí klient vyplnit identifikační údaje – rodné číslo a číslo a platnost občanského průkazu.

V dalším kroku klient vyplňuje svoje kontaktní údaje, tedy adresu – ulici, číslo popisné, město a PSČ. Poté je klient vyzván vyplnit své finanční poměry a dosažené vzdělání. Pokud je klient zaměstnaný, vyplňuje i firmu, v jaké působí. Dále pak klient vyplní svůj rodinný stav.

Po úspěšném vyplnění všech potřebných údajů je klient vyzván k zadání svého čísla bankovního účtu kvůli identifikaci.

Schválení půjčky trvá jen několik minut. Poté je nutné, aby klient převedl na bankovní účet společnosti 1 Kč. Tímto si poskytovatel ověří pravost klientova účtu. Peníze jsou poté okamžitě převedené na účet klienta bez dalších poplatků a časových prodlev.

Zaimo půjčka bývá schválena během několika minut.

Zaimo tabulka splátek

U Zaimo půjčky chybí tabulka s poplatky, úrokovými sazbami, RPSN a jinými údaji. Je to z důvodu toho, že úroky jsou stanovené až na základě vyplněné žádosti. To, jak bude mít klient vysoké úroky a jaká bude výše měsíční splátky tím pádem záleží na klientovo bonitě, celkové platební schopnosti a na základě dalších informacích obsažených v žádosti.

Níže je uvedený model Zaimo půjčky a jejího splacení.

Výše půjčkyDoba splatnostiPoplatekCelkem
15 000 Kč8 měsíců7 438,50 Kč22 438,50 Kč
25 000 Kč12 měsíců13 741,80 Kč38 741,81 Kč
108 000 Kč48 měsíců33 684,81 Kč141 684,81 Kč
Výše splátek půjčky Zaimo.

Úroková sazba a výše splátek se liší dle zvolené částky a délky splatnosti.

Splácení Zaimo půjčky

Splácení půjčky je možné formou bankovního převodu. Splátka se posílá vždy jednou za měsíc po dobu splatnosti, kterou si klient zvolil. Je možné si nastavit dobu splácení od 1 měsíce až do 48 měsíců.

V případě, že by klient chtěl Zaimo půjčku splatit předčasně, nejsou mu účtovány žádné poplatky navíc. Naopak v případě, že klient není schopen půjčku splácet včas, je zapotřebí kontaktovat klientský servis, se kterým se klient dohodne na dalším postupu splácení.

Zaimo půjčka podvod

Hodně lidí si myslelo, když se Zaimo půjčka objevila na českém trhu, že se jedná o podvod. Postupem času se ovšem ukázalo, že Zaimo půjčka podvod rozhodně není.

Naopak, Zaimo půjčka je vysoce transparentní a velmi rychlá nebankovní půjčka. O jejím schválení je žadatel informován již během 2 minut a peníze má na svém bankovním účtu do 10 minut od schválení Zaimo půjčky.

Zaimo recenze

Zaimo půjčka bývá v recenzích hodnocena velmi kladně. Zaimo zkušenosti klientů jsou tak velmi pozitivní. Vypichují především spolehlivost, rychlost peněz na bankovním účtu a profesionální jednání.

Hodně klientů využilo Zaimo půjčku především jako půjčku před výplatou, aby mohli zaplatit například své faktury nebo poplatky.

Některé Zaimo zkušenosti klientů kritizují především vyšší RPSN, které ovšem u rychlých půjček nebo mikropůjček, bývá.

Vzhledem k tomu, že Zaimo půjčka již není dostupná na českém trhu (podobně jako Kredito24), byly vybrány jiné varianty podobných nebankovních půjček:

Zaimo kontakt

Poskytovatel Zaimo půjčky je společnost Kreditech Česká republika s. r. o., která má sídlo:

Karlovo náměstí 16
120 00 Praha 2

Internetové stánky: www.zaimo.cz
E-mail: info@zaimo.cz
Telefon: 228 883 108

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.