Japonská půjčka – recenze

Půjčka až 15 000 Kč

Dnes známá jako Kamali půjčka

 • Peníze lze použít na cokoliv
 • Možnost vyřízení online
 • První půjčka zdarma
Mám zájem o Kamali půjčku

Populární Japonská půjčka je známá svými transparentními a přívětivými podmínkami. Nové klienty láká na první půjčku zdarma, těm stávajícím nabízí opakované půjčky s minimem poplatků. Jaké mají s Japonskou půjčkou zkušenosti lidé, kteří ji již využili? Jak o ni zažádat a co dělat, když půjčku nelze splatit v dohodnutém termínu?

Poskytovatelem Japonské půjčky je společnost Home Credit a.s., která v současnosti nabízí také konsolidaci půjček, úvěr na auto, kreditní karty a další produkty. Japonská půjčka byla dříve známá jako Click Credit, dnes existuje pod názvem Kamali.

Japonskou půjčku ocení všichni, kteří hledají rychlou půjčku na kratší dobu a zároveň nechtějí platit vysoké poplatky. Těm, kteří potřebují dlouhodobější úvěr většího rozsahu, jsou určeny klasické spotřebitelské úvěry.

Půjčka zdarma pro nové klienty

Jedním z důvodů, proč se Japonská půjčka stala oblíbenou, je její rychlost – peníze lze mít na bankovním účtě během jedné hodiny. Další z výhod Japonské půjčky je první půjčka zdarma, tedy s nulovým úrokem. Při první žádosti společnost půjčí až 10 000 Kč se splatností 14 dní, další půjčky poskytne do výše až 15 000 Kč na 30 dní.

Výhody Japonské půjčky:

 • První půjčka se splatností 14 dní zcela zdarma
 • Pohodlné sjednání Japonské půjčky online
 • Peníze na účtě do hodiny
 • Nízké poplatky

Jedná se o neúčelovou nebankovní půjčku a peníze lze tedy využít na cokoliv, a to bez ručitele. Japonská půjčka však není půjčkou bez registru ani půjčkou bez doložení příjmu. Není tedy poskytována osobám zadluženým nebo dokonce v exekučním řízení. Půjčky pro dlužníky v exekuci nabízí například společnost Provident Financial.

Zažádat o Japonskou půjčku je snadné, vše totiž probíhá online.

Parametry půjčky:

 • Výše půjčky: 1 000 – 15 000 Kč
 • Výše první půjčky: max. 10 000 Kč
 • Doba splatnosti: 30 dní
 • Doba splatnosti první půjčky: 14 dní
 • Úrok a RPSN*: od 0 %
 • Půjčka bez registru: ne
 • Půjčka bez doložení příjmu: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

*Výše úrokové sazby a RPSN se odvíjí od výše půjčky, její splatnosti a individuálního posouzení bonity žadatele.

Pokud se klient prokáže jako dlouhodobě spolehlivý, je možné získat půjčku ve výši až 50 000 Kč na 12 – 48 měsíců.

Poplatky

Výše poplatků je u Japonské půjčky jasně daná – za každých 1 000 Kč klient zaplatí celkem 33 Kč. Pokud si tedy půjčí například 15 000 Kč na 30 dní, budou celkové náklady na půjčku 495 Kč a po 30 dnech klient vrátí 15 495 Kč.

Problémy se splacením

Jak by měl postupovat dlužník, který z nějakého důvodu nemůže půjčku splatit v dohodnutém termínu? V takové situaci je důležité požádat o prodloužení termínu splatnosti. Je však třeba umořit alespoň 10 % dluhu a zaplatit poplatek 49 Kč z každé dlužné tisícikoruny.

Žádost o prodloužení splatnosti Japonské půjčky online lze podat na webových stránkách společnosti. V případě dotazů se klienti mohou obrátit na zákaznickou linku, jejíž pracovníci vše vysvětlí.

Žádost o Japonskou půjčku online

Jak již bylo řečeno, zažádat o Japonskou půjčku je velmi snadné, jelikož vše probíhá přes internet.

 1. Stačí si vybrat výši půjčky na 30 nebo 14 dní (v případě, že jde o první žádost).
 2. Poté je třeba vyplnit kontaktní údaje – u první půjčky telefonní číslo a e-mail, u dalších půjček stačí vyplnit telefonní číslo a heslo. Dále je třeba odsouhlasit zpracování osobních údajů.
 3. Ve třetím kroku je v případě první půjčky žadatel vyzván k vyplnění dalších informací, jako jsou osobní údaje, číslo a platnost občanského průkazu, adresa, zdroj a výše pravidelného příjmu a číslo bankovního účtu.
 4. Následně je klient upozorněn na jednorázový poplatek 49 Kč za SMS, které jej budou upozorňovat na blížící se konec splatnosti a další důležité události.
 5. Nakonec už zbývá jen žádost jedním kliknutím odeslat.

V případě dotazů či nesrovnalostí je klientům k dispozici zákaznická podpora na telefonu nebo e-mailu.

Recenze Japonské půjčky – zkušenosti zákazníků

Japonská půjčka je prezentována jako produkt s transparentními a férovými podmínkami. To potvrzují i recenze Japonské půjčky, které jsou z naprosté většiny kladné. Nejvíce si klienti chválí rychlost poskytnutí peněz, vysokou schvalovatelnost a jednoduchost online žádosti. Další zkušenosti potvrzují závaznost uvedených poplatků. Japonská půjčka je často využívána jako levná půjčka před výplatou a získala si mnoho spokojených klientů.

Negativní recenze Japonské půjčky zmiňují zejména obtěžující SMS, které mají nalákat k dalším půjčkám, a paradoxně i neschválení opakované půjčky bez udání důvodu, aniž by měl předtím klient problémy se splácením.

Z Japonské půjčky je nyní Kamali

V roce 2017 Japonskou půjčku nahradila půjčka Kamali, jež je i nadále jednou z nejlevnějších a nejbezpečnějších nebankovních půjček. Kamali navíc přináší i několik nových výhod.

Japonská půjčka se v roce 2017 změnila na Kamali.
Japonská půjčka se v roce 2017 změnila na Kamali.

Jednou z nich je, že žadatelé nemusí dokládat příjem. Podmínky u první půjčky se nezměnily, u opakovaných půjček je nyní limit 20 000 Kč na 30 dní.

Nově je nabízena takzvaná velká půjčka Kamali v rozmezí 10 000 Kč až 250 000 Kč na 12 až 96 měsíců, která se splácí formou běžných měsíčních splátek.

Poplatky zůstávají stejné, tedy ve výši 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Za odložení splatnosti půjčky klient zaplatí 49 Kč za každou nesplacenou tisícovku.

Japonská půjčka sice změnila název, avšak její výhody zůstaly a navíc k nim přibyly nové. O tom, že je Kamali stejně oblíbená a férová jako Japonská půjčka, ostatně svědčí nespočet kladných recenzí na internetu.

Kontakt

Poskytovatel:
Home Credit a.s.
Nové sady 996/25
Brno–střed
602 00

Telefon: 840 155 155
E-mail: info@japonskapujcka.cz
WWW: japonskapujcka.cz

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.