Finemoney půjčka – recenze

Půjčka až 5 000 000 Kč

Úrok od 6 %, RPSN od 29 %

  • Peníze lze využít na cokoliv
  • Rychlé vyřízení online
  • Půjčka i pro lidi se záznamem v registru
Mám zájem o Finemoney půjčku

Finemoney půjčka je skvělým řešením pro ty, kdo hledají férovou půjčku. Specializací Finemoney jsou půjčky pro živnostníky a také pro malé a větší firmy. Je možné sjednat půjčku pro podnikatele nebo zažádat o sloučení svých stávajících půjček. Jak sjednat Finemoney půjčku? Jaké jsou podmínky a zkušenosti?

Finemoney nabízí krátkodobé úvěry, dlouhodobé úvěry a také konsolidace úvěrů. Finemoney je nebankovní společností, která vznikla v roce 2012 a nabízí mnoho finančních produktů a k dispozici je i nezávazná poptávka úvěru.

V případě, že má potencionální klient lepší nabídku od konkurence, po kontaktování Finemoney a předložení nabídky od konkurence, připraví Finemoney stejnou nebo ještě výhodnější půjčku.

Žadatel o Finemoney půjčku si může půjčit až 5 000 000 Kč s dobou splácení až 180 měsíců. Za úvěr je nutné vždy ručit nemovitostí.

Finemoney nabízí tři druhy úvěrů – krátkodobý, dlouhodobý a konsolidaci úvěrů.

Velmi výhodnou alternativou může být Zaplo půjčka, jenž nabízí první půjčku zdarma.

Mám zájem o Zaplo půjčku >

Žádost o úvěr

Nejjednodušším způsobem je vyplnění online žádosti na internetových stránkách Finemoney. Na úvodní straně si žadatel vybere, o jaký typ půjčky má zájem a poté klikne na tlačítko „Nezávazně spočítat“.

Poté se objeví kalkulačka, kde si žadatel nastaví, kolik si chce půjčit a jak dlouho chce půjčku splácet. Následně se objeví, jaká je úroková sazba a měsíční splátka.

Finemoney nabízí online kalkulačku pro všechny žadatele.

Po vyplnění online kalkulačky už stačí pouze vyplnit osobní údaje a odeslat nezávaznou poptávku o půjčku. Poté se žadateli ozve pracovník Finemoney a probere s žadatelem odeslanou žádost o Finemoney půjčku.

Žádné poplatky předem

Pracovníci Finemoney proberou s žadatelem vše potřebné k žádosti o půjčku. V případě stálého zájmu o půjčku pak navštíví žadatelovu nemovitost odhadce a ocení ji. Ani zde nejsou žádné poplatky za vyřízení.

Po odhadnutí ceny nemovitosti se žadatel dozví přesnou částku půjčky, na kterou může dosáhnout. Podpis smlouvy je jednoduchý a jde 2 způsoby – buď vyrazí žadatel podepsat smlouvu na pobočku Finemoney bank nebo pracovník Finemoney dorazí za žadatelem domů.

Peníze jsou klientovi odeslány ihned po zapsání zástavního práva ve prospěch Finemoney bank. Je možné poskytnout klientovi i hotovostní nebo bezhotovostní zálohu.

Podpis smlouvy je velmi jednoduchý.

Podmínky Finemoney půjčky

Hlavní podmínkou pro půjčku pro OSVČ nebo pro konsolidaci půjček je ručení nemovitostí v osobním vlastnictví a doložení pravidelného měsíčního příjmu.

K posouzení žádosti o půjčku je nutné také přiložit dva doklady totožnosti, nabývací titul k nemovitosti a také číslo účtu, kam mají být peníze vyplaceny.

O Finemoney půjčku může zažádat každý občan ČR, který dovršil 18 let a který disponuje platným živnostenským listem, firma nebo společnost.

Úvěr lze kdykoliv předčasně splatit.

Finemoney recenze a zkušenosti

Finemoney recenze jsou velmi kladné, a to především díky tomu, jaké podmínky nabízí a že na úvěry dosáhnou i lidé, kteří měli problém získat například bankovní úvěr. Finemoney je také doporučován i na základě toho, že lze získat úvěr i se záznamem v registru.

Finemoney zkušenosti jsou velmi bohaté od každého, kdo si již peníze od společnosti půjčil bez jakýchkoliv problémů. Dle zkušeností některých se jedná o nejlepší finanční produkt na českém trhu. Pracovníci Finemoney jsou dle klientů označováni za velmi profesionální a vyřízení žádosti je velmi jednoduché.

Finemoney kontakt

Internetové stránky: www.finemoney.cz
Infolinka: 800 555 800
E-mail: info@finemoney.cz

Sídlo společnosti
Finemoney Bank
V Holešovičkách 1451/20
180 00 Praha 8
Česká republika

recenzezkušenosti

Jak najít ten nevýhodnější úvěr?

Vyznat se v dnešní nepřeberné nabídce půjček a najít tu nejvýhodnější půjčku vyžaduje čas a práci. Srovnávač půjček a úvěrů ušetří spoustu času a nasměruje k té nejlepší nabídce.